Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Electra

Cztery miesiące...

Polecane posty

2 godziny temu, Electra napisał:

Każde zakochanie to szansa dla miłości, więc nie żałuj już. Miłość nawet jeśli wydaje się komuś inaczej to bardzo rzadkie zjawisko. 

Uzależniacie, nie można z Wami czasami:) Czasami to dla mnie noce, a te muszę po bożemu przesypiać. Brak snu znacząco wpływa u mnie na koncentrację i siły witalne😜 (dało zauważyć się jego znaczny brak po słabej stylistyce, interpunkcji i ortografii😅).

 

1 godzinę temu, Electra napisał:

Dla mnie kafe to przyjemny złodziej czasu, ale może dlatego, że zawsze byłam dziewczę offline🙃 Bardzo dziękuję, Tobie też życzę wszystkiego co dobre. Szczęścia!🥂

Zgadzam się z tym, że kafe to złodziej czasu, niemniej jednak przyjemna alternatywa dla życia towarzyskiego w realu. Znajomi nie zawsze maja dla nas czas, nie zawsze my możemy zgrać się z ich wolnyn czasem, dodatkowy czynnik "dzielący" stanowią dzieci... tymczasem na kafe ZAWSZE ktoś jest, zawsze można pogadać nawet z trollem, zawsze jest świadomość, że po drugiej stronie monitora też jest życie.

Moja cezura nadejdzie pod koniec roku. W końcu postanowienie przepier.dolenia roku na kafe dotyczylo tylko 2020. Zobaczymy jak się zachowam, ale obstawiam, że będę wracać, tak jak to napisała Lola:

2 godziny temu, Lola14 napisał:

Od razu musisz byc cpunem na calego? Nie mozesz sobie walnac jointa raz na jakis czas??😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Solero napisał:

Czy leczyć, moim zdaniem wystarczy samokontrola

Miałam na myśli moje ciągłe skojarzenia muzyczne, że widzę kombinację słów, imię, temat i już pyk, piosenka po głowie chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, G ość napisał:

Będę na Ciebie czekać! Z sercem... na talerzu.

No weź... Wątróbka smażona w dzieciństwie do teraz jest moją traumą 😅 Serce to też podroby 🤢😜😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... Ale skoro taką podjęłaś decyzję, to wypada tylko ją uszanować i życzyć - żebyś znalazła to, czego szukasz, miała to, co chcesz i była tam, gdzie sobie zamarzysz🙂

P.S. Aha. Podczas rozglądania uważaj na tego zeza rozbieżnego🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Onkosfera napisał:

zawsze można pogadać

Dojadę się z czasem Onko, nieludzko🤧 jeśli znajdę chwilkę nocą chcę mieć czas na książkę lub dobry film. Sympatyczni jesteście, ale jednak ja lubię swoje bezsieciowe życie😉

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piu napisał:

Szkoda... Ale skoro taką podjęłaś decyzję, to wypada tylko ją uszanować i życzyć - żebyś znalazła to, czego szukasz, miała to, co chcesz i była tam, gdzie sobie zamarzysz🙂

P.S. Aha. Podczas rozglądania uważaj na tego zeza rozbieżnego🤪

Dziękuję😗 Tobie życzę dokładnie tego samego😃 Masz rację, może mi tak jeszcze zostać, albo co gorsza zniechęcić absztyfikanta😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Miałam na myśli moje ciągłe skojarzenia muzyczne, że widzę kombinację słów, imię, temat i już pyk, piosenka po głowie chodzi 🙂

Rozumiem i przyznam że czasem też tak mam ale to zależy od dnia itpd 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Alutek napisał:

Smutne dla nas ale ze wszech miar słuszne. Powodzenia!

Wzajemnie✋😗 Trzymaj w ryzach towarzystwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Dojadę się z czasem Onko, nieludzko🤧 jeśli znajdę chwilkę nocą chcę mieć czas na książkę lub dobry film. Sympatyczni jesteście, ale jednak ja lubię swoje be sieciowe życie😉

Mi się podoba, że kafe jest interaktywne. Poza tym, gdy czytam, to odruchowo żrem, to niebezpieczny nałóg, lepiej już się tu ogłupiać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Dokładnie cztery miesiące. Tyle spędziłam tu czasu i chyba zżyłam się z Wami, bo po angielsku wyjść nie umiem 😉 Dzięki, ciekawy czas🙂

Każdemu z osobna życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym, spełnienia marzeń tych małych i tych dużych, miłości i przyjaźni. Żyjcie szczęśliwie*✋

* "Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce"

Powodzenia ✋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

gdy czytam, to odruchowo żrem, 

Musisz iść w audiobooki, przynajmniej nie będzie tłustych paluchów na stronach😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Powodzenia ✋

Wzajemnie✋😗 muzyka mnie rusza, nie rób mi tego 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Musisz iść w audiobooki, przynajmniej nie będzie tłustych paluchów na stronach😉

Niee, ja muszę słyszeć co się w mieszkaniu odpier.dala, cały czas czuwać na posterunku, odpada🙄😏

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wzajemnie... jakby coś to te drzwi do kafe nie są dla Ciebie zamknięte .) Wszystkiego dobrego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marawstala napisał:

Dzięki, wzajemnie... jakby coś to te drzwi do kafe nie są dla Ciebie zamknięte .) Wszystkiego dobrego : )

Nieśmiało zapukam, otworze konfesjonał i będziecie jak na spowiedzi opowiadać co mnie ominęło😉 Wzajemnie!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Electra napisał:

Dokładnie cztery miesiące. Tyle spędziłam tu czasu i chyba zżyłam się z Wami, bo po angielsku wyjść nie umiem 😉 Dzięki, ciekawy czas🙂

Każdemu z osobna życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym, spełnienia marzeń tych małych i tych dużych, miłości i przyjaźni. Żyjcie szczęśliwie*✋

* "Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce"

Dzieksy😎 tego szczęścia w życiu i sercu też Ci życzę 🙂 

Swoją drogą zgadzam się z poprzednikami czasem można zapalić tu jointa, bez nieustannego haju🤭 i tak sobie myślę ze jeszcze się tu z Tobą spotkamy na nie jednym machu. 😉 Narazie potrzebny Ci detoks 😉 jakby co wiesz gdzie jest ten cyrk. Trzymaj się! 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KKeira napisał:

Trzymaj się!

Dzięki i Ty też✋

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

żona elektryka

Żona starego elektryka, wszystkich młodzieniaszków Ty przecież zarywasz. Special for you jeszcze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×