Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

Dziewczyny, czy na poprawiny idzie się równie elegancko co na wesele

Polecane posty

Na weselu byłam dwa razy w życiu, na poprawinach nigdy. I się zastanawiam, czy mogę na te poprawiny iść w spodniach czy raczej wszyscy w sukniach będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość w ...enkach, ale jak pójdziesz w eleganckich spodniach, to nikt Ci niczego nie powie. Poprawiny są już "luźniejsze" i panie w ...enkach też już mniej "strojnych" są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli spodnie sa bardzo eleganckie to moga byc. Wiekszosc kobiet bedzie w ...enkach koktajlowych. Juz nie tak wystawnie jak na weselu ale nadal z klasa.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj na poprawinach. Miałam na sobie dżinsy, koszulę i szpilki. Większość kobiet była w ...enkach koktajlowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad spodniami na poprawiny. Jakoś nie mam ochoty kombinować drugiej kiecki na poprawiny...

Jak już w tej tematyce jesteśmy, to jakie rajstopy polecacie do jednolitej, chabrowej ...enki i czarnych klasycznych szpilek? Zastanawiam się nad czarnymi wzorzystymi, tylko nie wiem, czy czarny będzie dobrym pomysłem do już czarnych butów... Może jednak brązowe lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość_2 napisał:

Też się zastanawiam nad spodniami na poprawiny. Jakoś nie mam ochoty kombinować drugiej kiecki na poprawiny...

Jak już w tej tematyce jesteśmy, to jakie rajstopy polecacie do jednolitej, chabrowej ...enki i czarnych klasycznych szpilek? Zastanawiam się nad czarnymi wzorzystymi, tylko nie wiem, czy czarny będzie dobrym pomysłem do już czarnych butów... Może jednak brązowe lepiej?

Chyba zależy od tego z jakiej tkaniny masz ...enkę i jakie te rajstopy, bo rajstopy rajstopom nierówne.. Załóż te czarne rajstopy, potem cieliste i porównaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

Też się zastanawiam nad spodniami na poprawiny. Jakoś nie mam ochoty kombinować drugiej kiecki na poprawiny...

Jak już w tej tematyce jesteśmy, to jakie rajstopy polecacie do jednolitej, chabrowej ...enki i czarnych klasycznych szpilek? Zastanawiam się nad czarnymi wzorzystymi, tylko nie wiem, czy czarny będzie dobrym pomysłem do już czarnych butów... Może jednak brązowe lepiej?

Cieliste.:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Cieliste.:)

 

O widzisz, tego słowa mi brakowało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×