Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gość taki 1

Strasznie denerwuje mnie ta nagonka na osoby LGBT

Polecane posty

Ale jak się tak wczytać w ten napis to jest w tym sens gdyż np katole wolą robić  odwrotnie.

5 minut temu, Różniczka napisał:

Zawsze mozna znaleść jakieś wytłumaczenie swojej na poczekaniu wymyślonej bzdury.

Kobieto sprawdz wiadomosci ! Wyslalem ci zdjecie !

1 minutę temu, Mayor napisał:

Sprawdziłam i uważam że może ten napis nie jest subtelny ale wolę ich od kościelnych pedof którzy czynią dokładnie odwrotnie 

5 minut temu, Mayor napisał:

Chcesz ich wszystkich ukarać i zniszczyć za jeden głupi napis???

To czemu nie chcesz potępić i zniszczyć kościoła za jedno wykorzystane przez księdza dziecko?

8 minut temu, Mayor napisał:

I komentarze dotyczące gościa od balkonu ignorujesz, bo nie pasuje do teorii. Pewnie dalej będziesz te bzdury szerzył

6 minut temu, Różniczka napisał:

Sprawdziłam i uważam że może ten napis nie jest subtelny ale wolę ich od kościelnych pedof którzy czynią dokładnie odwrotnie 

Proszę teraz mnie przeprosić.

1 minutę temu, Bimba napisał:

Chcesz ich wszystkich ukarać i zniszczyć za jeden głupi napis???

To czemu nie chcesz potępić i zniszczyć kościoła za jedno wykorzystane przez księdza dziecko?

Nie potępiam za jeden napis.

Potępiam za zachowanie na ulicach

• Like 1

1 minutę temu, Mayor napisał:

Proszę teraz mnie przeprosić.

Moge przeprosić ale tak dokladnie nie wiem za co, bo co prawda napisy na manifach nie są wyszukane ale i tak wolę ich od kościelnych pedosi.

A ja potępiam katolików bierny udział w krzywdzeniu dzieci.

Kto robi społeczeństwu większą krzywdę?

Lgbt czy czarne ...enki?

Też nie mam nic przeciwko takim osobom.Tacy się urodzili. Nie ich wina Jednak nie jestem za legalizowaniem związków a jeszcze bardziej za adoptowaniem dzieci.  

• Like 2

A ja nie mam nic przeciwko legalizowaniu  ich związków, a jeśli chodzi o adopcje dzieci to panowie wcale nie mają takiego zamiaru i ochoty a panie sprawiają sobie dziecko w tradycyjny sposób, nie zarobisz jej urodzić.

• Like 1

Adopcja.. to jest dobrt temat.. wyobrazcie sobie psychike dziecka gdzie kazdy ma mame i tate a on tate i tate.. 

Ja bym nie chciał żyć w takiej rodzinie

• Like 2

Ty im odmawiasz prawa chodzenia po ulicy a teraz nagle z adopcją wyskakujesz?

Oni wcale dzieci nie chcą adoptować, a szczególnie mężczyźni.

• Like 1

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

I to przeważnie przez osoby hetero którym w życiu osobistym zbytnio nie wyszło. 

Co w tym takiego złego że dwie osoby tej samej płci, pragną być razem ? Przecież nikomu nie robią żadnej krzywdy.

Przecież poza tym niczym innym się nie wyróżniają ? Po co komuś zaglądać pod pierzynę, zamiast pilnować siebie i swoich spraw ?

Im nie trzeba zaglądać pod pierzynę. Sami świecą swoimi preferencjami. W tym rzecz, bo żaden człowiek na poziomie nie obnosi się ze swoją seksualnością. U mnie w mieście geje to np: świetny rehabilitant, para panów prowadzących oddział banku i dentysta. I oni dostają rykoszetem. Bo teraz nie liczy się ich fachowość, a preferencje. Po raz pierwszy spotkałam się z negatywną oceną rehabilitanta, chociaż jest tak dobry, że ma klienci przyjeżdżają do niego aż z Wrocławia.  A tu się okazuje, że to zbok i pani się mu dotknąć nie da. No niestety, jak się określasz, tak jesteś postrzegany. Jak opluwasz, to z wiatrem wraca...Nie tylko do ciebie.

6 minut temu, Bimba napisał:

A ja nie mam nic przeciwko legalizowaniu  ich związków, a jeśli chodzi o adopcje dzieci to panowie wcale nie mają takiego zamiaru i ochoty a panie sprawiają sobie dziecko w tradycyjny sposób, nie zarobisz jej urodzić.

Nie o to chodzi.Jest para tej samej płci, które z nich będzie ojcem, które matką. Postaw się w sytuacji tego dziecka. Dopóki małe to jeszcze nic. Był już tu podobny temat. 

Przed chwilą, PNINA napisał:

Nie o to chodzi.Jest para tej samej płci, które z nich będzie ojcem, które matką. Postaw się w sytuacji tego dziecka. Dopóki małe to jeszcze nic. Był już tu podobny temat. 

Wolałabym mieć dwie dobre matki niż np zastraszoną matkę-polkę i ojca alkoholika. 

• Like 1

koronawirusem jest zarażone ok. 2% populacji, a zaraża nim ok. 0.5% czy to dużo czy mało, czy to groźne czy nie, problem dotyczy każdego.

osób lgbt jest w społeczeństwie mniej niż ludzi, którzy ich nienawidzą lub wspierają. o wiele. to ok. 3% osób. myślę, że obecnie poparcie dla tolerancji wyraża więcej osób niż jej potrzebuje (w kategoriach orientacji seksualnych i tożsamości płciowych.)

mniejszości narodowych jest ok. 1%.

innymi słowy ludzie zajmują się problemami, które rzeczywiście istnieją, ale je uwypuklają lub traktują z góry. niezależnie od tego, czy podchodzą do tego pozytywnie czy negatywnie zamieniają te problemy w stereotypowy schemat.

jeszcze dekadę temu nie zwróciłbym uwagę, że ktoś jest gejem, dopóki ktoś by mi o tym nie powiedział i znajoma osoba heteroseksualna raczej nie miałaby stereotypowych dla takich osób zachowań. wiem o tym, bo znałem takie osoby osobiście albo z widzenia.

dziś zakrawa to momentami o skecz albo o fanatyzm. mówiłem wtedy, że tylko sobie zaszkodzą, zamiast porozmawiać z najbliższymi i samemu się z tym zmierzyć, będą mieć przeciwko sobie pół społeczeństwa, bo wprowadzą pojęcie lgbt do kolektywnej świadomości dresiarzy i moherowych beretów. ale wolność, represja, ok.

tylko że każdy, kto był wobec tego obojętny przestał - a każdy, kto był tolerancyjny i tak jest.

12 minut temu, Bimba napisał:

Wolałabym mieć dwie dobre matki niż np zastraszoną matkę-polkę i ojca alkoholika. 

Też racja.

Taki mały apel do kobiet - ponad sto lat temu kobiety też nie miały praw należnych innym grupom społecznym, nie mogły głosować, nie mogły się uczyć, nie mogły zarządzać SWOIM własnym majątkiem, nie mogły pracować (poza sprzataniem, szyciem czy opieką nad dziećmi), nie mogły nawet same podróżować, kupować domów czy ziemi, 

Zmianę zawdzięczają takim kobietom które robiły manifestacje, paliły staniki, skrzynki pocztowe, wybijały kamieniami szyby, robiły strajki głodowe,  rzucały się pod konie  ‐ po co?

Bo samo gadanie niczego nie zmieni, nie zwróci niczyjej uwagi,  nie zmusi do zastanowienia.

Pomyślcie dlaczego lgbt też protestują tak radykalnie,  dlaczego przesadzają, dlaczego prowokują.

Tym bardziej w dniu w którym zmarła Ruth  Bader Ginsburg.

• Like 1
  • Haha 1

1 godzinę temu, Poetka napisał:

Facet z czapką maga MAKE AMERICA GREAT AGAIN xD? Chyba sobie żartujesz jak podajes to jako przykład. Tęcza była z ikeowego łóżeczka dziecięcego sprzed kilku lat, a czapeczka popierająca Trumpa wskazuje na prawicowe poglądy. Chyba nie sądzisz, że lewak aktywista lgbt nie miałby prawdziwej flagi lgbt o właściwych kolorach i wspierałby Trumpa?

O co więc chodziło w tym happeningu?

1 minutę temu, Bimba napisał:

Pomyślcie dlaczego lgbt też protestują tak radykalnie,  dlaczego przesadzają, dlaczego prowokują.

Bo są opętani przez szatana 😌

2 minuty temu, Solanka napisał:

O co więc chodziło w tym happeningu?

Jakiś prowokator, który się najwyraźniej dobrze bawił. 

1 minutę temu, 𝓟𝓻𝓪𝔀𝓲𝓴. napisał:

Po co blokujesz temat o przemocy w związku?

9 minut temu, Solanka napisał:
10 minut temu, Bimba napisał:

Bo są opętani przez szatana

Przez szatana to są opętani panowie ubrani na czarno którzy krzywdzą dzieci i ich wyznawcy. 

2 godziny temu, gość taki 1 napisał:

Co w tym takiego złego że dwie osoby tej samej płci, pragną być razem ? Przecież nikomu nie robią żadnej krzywdy.

Przecież poza tym niczym innym się nie wyróżniają ? Po co komuś zaglądać pod pierzynę, zamiast pilnować siebie i swoich spraw ?

To nie jest nagonka na osoby lgbt, tylko na aktywistów promujących pewne postulaty ideologiczne.

W związkach kochających się osób jednej płci nie ma nic złego.

A czy osoby homoseksualne się pali teraz na stosach, gazuje, prześladuje, czy jakoś szykanuje? Gdyby nie było takiej nachalnej promocji LGBT, to by nie było takiej niechęci. Tu się nie walczy o równe prawa, tylko o jakieś przywileje dla mniejszości seksualnych z pewnego względu, takie odnoszę wrażenie. Czy ktoś im czegoś zabrania tak naprawdę? Paradoksalnie promowanie LGBT budzi homofobie. 

• Like 2

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, gość taki 1 napisał:

jakby nie wyp;i;er;d;alano smrodów spod pierzyny ludziom prostu w nos i nie łączono tego z zamachem na cudze dzieciaki i cudą religię to myślę, że tęczowa... fauna miałaby moze lepsze życie. nienawidzę lgbt, bo nie lubie, jak podszywają się pod osoby homoseksualne jestem chrześcijanką, i NIETOLERANCJA ze stron lgbt dla osób  dotkniętych homoseksualizmem, a NIE mających piórka w d;u;p;i;e mi przeszkadza, takoż Margot, który ośmiesza jakichś zagubionych nastolatków o niepewnej indentyfiacji płci, które mogą się zdarzyć. w każdym społeczeństwie jest trochę schizofrenii, trochę obojnactwa,  trochę homoseksualizmu i nic się dotychczas złego się nie działo, dopóki Soros nie wyrzygał się na nasz wszystkic tęczą. 

byłam WYCZERPUJĄCA?

Edytowano przez brokentiger87

Kilka godzin temu poruszyłem jak widzę bardzo drażliwy temat. I jak widzę nagonka działa znakomicie.

A przecież agresja rodzi coraz większą agresję. Gdyby nikt wcześniej nie obrażał osób LGBT. Osoby LGBT nie obrażały by ich.

Nie widzicie że czym więcej agresji w tak zwanych katolikach, tym więcej w osobach LGBT.

Nawet na tym forum nie obeszło się bez agresji słownej. A przecież wszyscy jesteśmy w gruncie rzeczy tacy sami.

W każdym środowisku zdążają się czarne owce, wśród katolików również. Nawet najwyższych hierarchów kościelnych.

Żyjmy jak chcemy i pozwólmy żyć innym ich własnym życiem. 

Ja jestem normalnym człowiekiem. Mam żonę i dwójkę już dorosłych dzieciaków i przecież gdyby któreś z nich było "inne" w tym sensie to jakie mam prawo to oceniać . To nie jego wina że takie się urodziło. Czy miałbym się wyprzeć własnego dziecka ?  Bo jestem katolikiem ? 

Jestem katolikiem ale widocznie są różne rodzaje katolicyzmu. W mojej wierze pomaga się ludziom a nie obrzuca kamieniami. Próbuje się ich zrozumieć a nie na siłę wciskać swój punkt widzenia.

• Like 1

16 minut temu, gość taki 1 napisał:

Jestem katolikiem ale widocznie są różne rodzaje katolicyzmu. W mojej wierze pomaga się ludziom a nie obrzuca kamieniami. Próbuje się ich zrozumieć a nie na siłę wciskać swój punkt widzenia.

Czyli nie popierasz homomałżeństw i adopcji?

7 godzin temu, Mayor napisał:

Złe są ich parady ! Widziales ? Nie zgadzam się żeby półnagie osoby z kut**ami przyklejonymi chodziły po miescie na co mogą patrzec dzieci.

Szedłem w marszu równości i nie było tam takich rzeczy. Wszyscy zachowywali się kulturalnie i przyjaźnie. Wznosili pozytywne hasła i emanowali sympatią nawet do ludzi, z wykrzywionymi od nienawiści twarzami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się