Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hubert400

Jeśli mężczyzna podoba się kobiecie to nie musi się starać

Polecane posty

Chodzi mi tylko o sam początek. W naszym obszarze kulturowym przyjęło się, że ten pierwszy krok należy do mężczyzny. Nie zgodzę się z tym. Jeśli facet podoba się kobiecie, ona wie, że jest wolny, to sama będzie pierwsza zagadywać, zapyta co słychać, będzie szukać jego towarzystwa, w dobie mediów elektronicznych, portali, znajdzie do niego kontakt. Nie będzie narzucać się z propozycją randki czy tym bardziej łóżka, ale te pierwsze wyraźne znaczące sygnały sama wygeneruje w jego stronę.

I nikt nigdy nigdy nie powie mi, że JEST INACZEJ !

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam : jesli takich sygnałów ze strony kobiety nie widać, to facet nie ma szans na bliższą znajomość z taką kobietą.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiele kobiet nie czai się gdy jakiś facet jej się podoba albo przynajmniej działa tak by ułatwić mu to ciężkie zadanie... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Myślę, że wiele kobiet nie czai się gdy jakiś facet jej się podoba albo przynajmniej działa tak by ułatwić mu to ciężkie zadanie... : )

Pięknie to ujęłaś !

Ja niedawno widywałem się z jedną kobietą w jej miejscu pracy. Z jej strony  zawsze zwykłe uprzejme  "cześć" i nic więcej. Jeśli ja nie zagadnąłem, to ona sama z siebie nic.  I tak przez ok. 3 mies.

Pomyślałem, że nie ma co startować , bo nie jest zainteresowana. I nie pomyliłem się. Na moją propozycję kawy i jesiennego spaceru po lesie odpowiedziała , że jestem bardzo miły, ale jednak podziękuję.

😢😢😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, hubert400 napisał:

Pięknie to ujęłaś !

Ja niedawno widywałem się z jedną kobietą w jej miejscu pracy. Z jej strony  zawsze zwykłe uprzejme  "cześć" i nic więcej. Jeśli ja nie zagadnąłem, to ona sama z siebie nic.  I tak przez ok. 3 mies.

Pomyślałem, że nie ma co startować , bo nie jest zainteresowana. I nie pomyliłem się. Na moją propozycję kawy i jesiennego spaceru po lesie odpowiedziała , że jestem bardzo miły, ale jednak podziękuję.

😢😢😢

Była zwyczajnie uprzejma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, marawstala napisał:

Była zwyczajnie uprzejma... 

Co z tego jak złamała moje romantyczne serce .. 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hubert400 napisał:

Co z tego jak złamała moje romantyczne serce .. 🥺

Gdyby jeszcze robiła Ci jakieś nadzieję to można by ją o coś obwiniać...

A w tym przypadku wpadła Ci w oko, pojawiło się jednostronne zainteresowanie... o tyle dobrze, że nie wkreciles się jeszcze bardziej czekając z propozycją na nie wiadomo na co : ) a tak to masz jasna sytuację... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marawstala napisał:

Gdyby jeszcze robiła Ci jakieś nadzieję to można by ją o coś obwiniać...

A w tym przypadku wpadła Ci w oko, pojawiło się jednostronne zainteresowanie... o tyle dobrze, że nie wkreciles się jeszcze bardziej czekając z propozycją na nie wiadomo na co : ) a tak to masz jasna sytuację... 

Niby racja. Smutne jest jednak to, że z różnych względów zmuszony jestem bywać w miejscu w którym pracuje. I tym samym widywać ją. Cóż, będę odwracał głowę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, hubert400 napisał:

Niby racja. Smutne jest jednak to, że z różnych względów zmuszony jestem bywać w miejscu w którym pracuje. I tym samym widywać ją. Cóż, będę odwracał głowę ..

Nie no... Przywitaj się i rób swoje... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hubert400 napisał:

Chodzi mi tylko o sam początek. W naszym obszarze kulturowym przyjęło się, że ten pierwszy krok należy do mężczyzny. Nie zgodzę się z tym. Jeśli facet podoba się kobiecie, ona wie, że jest wolny, to sama będzie pierwsza zagadywać, zapyta co słychać, będzie szukać jego towarzystwa, w dobie mediów elektronicznych, portali, znajdzie do niego kontakt. Nie będzie narzucać się z propozycją randki czy tym bardziej łóżka, ale te pierwsze wyraźne znaczące sygnały sama wygeneruje w jego stronę.

I nikt nigdy nigdy nie powie mi, że JEST INACZEJ !

Masz rację,  ale takie sytuacje zdarzają się najcześciej gdy obie strony mają góra 20 parę lat. Faktycznie zdarzały mi się wtedy takie sytuacje gdy nowo poznana dziewczyna jako pierwsza wychodziła z inicjatywą aby się całować. Trzydziestolatki nie są już takie odważne, ale wyjątki się zdarzają. Dwudziestolatce wypada jeszcze zaproponować randkę chłopakowi poznanemu np. podczas wakacyjnego biwaku. Trzydziestolatki już bardziej trzymają dystans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Antaress napisał:

Czyli ci wszyscy łysiejący grubawi faceci chodzący z kobietami za rękę, poprostu poczekali na to aż jakaś fajna kobieta sama zacznie ich zagadywać i stalkować Fb? 

A to nie jest tak, że poderwali, lub ożenili się, zanim byli Grubi i łysiejący?

Ewentualnie zostali poderwani, po tym jak podwieźli autostopowiczkę samochodem droższym niż jej roczna pensja.

No i później, to już ona kontaktu szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

....potem Lilith się zbuntowała i przeszła na stronę Lucyfera stajac sie demonem a wtedy zmartwiony Bóg obiecał Adamowi drugą kobietę i tak powstała Ewa....

Kiedy można się spodziewać trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

mitologia krajow skandynawskich jest jedna z moich ulubionych dlatego trzymam ją na deser

Zmyslilem to. Cieszy mnie to niezmiernie, pani.

Edytowano przez Niepokonany Wiking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że oboje powinni cały czas się starać i tylko to prowadzi do zdrowych obiecujących relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

to pewnie nie słyszałeś nigdy o tradycji puszczania wianków i u nas....

Słyszałem, pani. Rodacy płynęli ponoć Wisłą w dół i o wiankach dowiedzieć się mieli.

Edytowano przez Niepokonany Wiking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Jak tylko kobieta da do zrozumienia ze jest zainteresowana mezczyzna, ten uznaje ja za zdobyta i traci zainteresowanie. Trzeba was wiecznie trzymac w niepewnosci

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Antaress napisał:

Czyli ci wszyscy łysiejący grubawi faceci chodzący z kobietami za rękę, poprostu poczekali na to aż jakaś fajna kobieta sama zacznie ich zagadywać i stalkować Fb? 

Nie, poznali je na żywo, bo dały im się poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Kobiety też lubią seks 

To dlaczego po ślubie wiecznie boli was głowa?

A no tak, bo przystojniak nie chciał się wiązać na stałe, więc trzeba było się ustatkować z brzydszym, którym się gardzi, bo nie wygląda jak di Caprio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

No nie wiem, w pracy trzeba tego mocno pilnować żeby nie zostać oskarżonym o molestowanie kolegi 🇵🇭

Raczej w drugą stronę. Kobieta niczego nie musi się obawiać, za to mężczyźni jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, KermitZaba napisał:

Słyszałem, że teraz między innymi w Hiszpanii jest tragedia i jest gorzej niż w reklamie Gillette.

Jest. I pis dąży do tego samego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 09:57, hubert400 napisał:

Chodzi mi tylko o sam początek. W naszym obszarze kulturowym przyjęło się, że ten pierwszy krok należy do mężczyzny. Nie zgodzę się z tym. Jeśli facet podoba się kobiecie, ona wie, że jest wolny, to sama będzie pierwsza zagadywać, zapyta co słychać, będzie szukać jego towarzystwa, w dobie mediów elektronicznych, portali, znajdzie do niego kontakt. Nie będzie narzucać się z propozycją randki czy tym bardziej łóżka, ale te pierwsze wyraźne znaczące sygnały sama wygeneruje w jego stronę.

I nikt nigdy nigdy nie powie mi, że JEST INACZEJ !

Jeśli mężczyzna podoba sie kobiecie i ona widzi zainteresowanie z jego strony. To kobieta może coś zadziałać ale tylko wtedy, gdy widzi, ze facet jest nieśmiały. Nie wiem czy z czasem jej to nie bedzie przeszkadzać, że to ona musiała zrobic pierwszy krok. Osobiście lubię odważnych facetów, bo do odważnych świat należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 22:34, KorpoSzynszyla napisał:

no nie zupełnie bo i tu i tam wianek pełnił trochę inną funkcję 

Czasy się zmieniają. Wianki u nas od dawien dawna tylko o zwyczajach dowiedzieliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2020 o 08:30, AntyBazyl napisał:

Brzydkiej czy średniej kobiety tez nikt nie chce podrywac. Takie życie. 

wszystkie znajome ze studiow/pracy/skads tam ktore uwazam za grube czy brzydkie finalnie znalazly sobie meza, niektore nawet cos tam mogly powybrzydzac, a nawet bylo kilka takich, ktore zamienialy jednego na drugiego doslownie co kilka miesiecy. rekordzistka jest gruba panna ze studiow, z totalnie paskudnymi zębami - doslownie jak stara pijaczka spod sklepu, uroda 3/10 i przez cale studia naliczylem jej ok. 15 kolesi z ktorymi sie umawiala, wiec kobiety pod tym wzgledem maja o wiele lepiej. kazda potwora znajdzie amatora

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×