Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mamawsieci33

Rozstac sie czy dac szanse?

Polecane posty

1 minutę temu, mamawsieci33 napisał:

Nie, nigdy. Zreszta on teraz pali raz na tydzien, dwa czasem trzy. No teraz to klamka zapadla.

 

Dobranoc.

Dobranoc  jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Ciebie autorko, ale myśl o dobie i dziecku… o przyszłości … wiadomo rozstanie nie jest łatwe, ale do przeżycia … masz prace, jakoś sobie poradzisz, rodzina powinna Cię teraz wspierać i Ci pomoc przy maluchu, a od niego alimenty i tyle, przynajmniej dziecko będzie coś z tego miało… jeszcze sobie ułożysz życie … 

wiesz czego Cię  to tak boli?? Bo chcesz za wszelka cenę utrzymać swoją rodzine, bo boisz się ze sobie nie poradzisz i trzymasz się jego kurczowo a przede wszystkim kochasz go za bardzo.. on Cię nie kocha, tylko nałóg który go niszczy… 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Milkyway38 napisał:

Szkoda mi Ciebie autorko, ale myśl o dobie i dziecku… o przyszłości … wiadomo rozstanie nie jest łatwe, ale do przeżycia … masz prace, jakoś sobie poradzisz, rodzina powinna Cię teraz wspierać i Ci pomoc przy maluchu, a od niego alimenty i tyle, przynajmniej dziecko będzie coś z tego miało… jeszcze sobie ułożysz życie … 

wiesz czego Cię  to tak boli?? Bo chcesz za wszelka cenę utrzymać swoją rodzine, bo boisz się ze sobie nie poradzisz i trzymasz się jego kurczowo a przede wszystkim kochasz go za bardzo.. on Cię nie kocha, tylko nałóg który go niszczy… 

 

Chyba sobie Twoj wpis wydrukuje i wkleje do dziennika. Dziekuje. To prawda, chce to utrzymac bo jakos trzymam sie tej cudownej wizji Rodzina, dzecko pies dom ale rzwczywistosc jest inna. Stqral sie sporo ostatnio ale juz za pozno.... bo nic nie pomoglo.

Moja mama jutro przylatuje a maz szuka mieszkania pod najem. 

Bedzie dobrze. 😀

 

Edytowano przez mamawsieci33
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maz odszedl kilka dni temu. Zostawil mnie z dzieckiem, z niczym pod wzgledem finansowym. 

Czasem mi jest bardzo smutno ale ide na prZod. Mam dziecko

Edytowano przez mamawsieci33
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2020 o 09:25, mamawsieci33 napisał:

Moj maz jest uzalezniony od marichuany. Niestety nie potrafi palic w malych ilosciach. Pali jak ma wolne ale duuuzo. Mamy male dziecko. Szanse juz dawalam. Kocham go ale to za malo. 

Czy ktos mial podobna sytuacje

 

 

Chyba czas na poważną rozmowę z mężem. Jeśli macie dziecko tym bardziej. Ale jak rozmowy już nic nie dają to trzeba mu powiedzieć wprost. „Słuchaj jeżeli nie przestaniesz odejdę, i później nie miej do mnie pretensji”. Niekiedy ludzie trwają w różnych dziwnych związkach i układach, ale szkoda dziecka że na to patrzy. Najgorsze jak się kocha i nie wiadomo ci zrobić. Trzymam kciuki aby się wszystko ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Tajemnicza101 napisał:

Chyba czas na poważną rozmowę z mężem. Jeśli macie dziecko tym bardziej. Ale jak rozmowy już nic nie dają to trzeba mu powiedzieć wprost. „Słuchaj jeżeli nie przestaniesz odejdę, i później nie miej do mnie pretensji”. Niekiedy ludzie trwają w różnych dziwnych związkach i układach, ale szkoda dziecka że na to patrzy. Najgorsze jak się kocha i nie wiadomo ci zrobić. Trzymam kciuki aby się wszystko ułożyło.

Napisalam wyzej ze odszedl.

Smutno mi czasem ale wlasnie dla dobra dzecka i mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko się dobrze skończyło.

Nie umiałaś podjąć dobrej decyzji to ćpun za ciebie to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mamawsieci33 napisał:

Napisalam wyzej ze odszedl.

Smutno mi czasem ale wlasnie dla dobra dzecka i mojego

Wiem, rozumiem, że może być Ci smutno. Masz do tego pełne prawo aby przeżywać takie emocje. Myśle, że za jakiś czas to minie, i będzie lepiej ale musisz się uzbroić w cierpliwość. Pomyśl tylko jak twoje dziecko na tym skorzysta i Ty sama. Będziecie mieć spokój i komfort psychiczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Tajemnicza101 napisał:

Wiem, rozumiem, że może być Ci smutno. Masz do tego pełne prawo aby przeżywać takie emocje. Myśle, że za jakiś czas to minie, i będzie lepiej ale musisz się uzbroić w cierpliwość. Pomyśl tylko jak twoje dziecko na tym skorzysta i Ty sama. Będziecie mieć spokój i komfort psychiczny. Pozdrawiam

Spokoj tak. Mam mega duzo zalatwien pod wzgledem papierow. Mieszkamy zagranica. Maz sobie mieszkal za darmo u nas w czerwcu i zostawil mnie  cala rata za dom a ja nie mam nawet pracy. W srode mam wizyte u prawnika. Damy rade.

Ten czlowiek nic dla mnie nie znaczy ale smutno ze moja wiza o pirknej rodzinie sie nie ziscila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bimba napisał:

Czyli wszystko się dobrze skończyło.

Nie umiałaś podjąć dobrej decyzji to ćpun za ciebie to zrobił.

Dyskutowalismy na temat jego odejscia. Mial za 2, 3 miesiace jak usklada na mieszkanie ale poszrdl w dluga z dnia na dzien po klotni. Pomieszkuje u matki i kolegi.

Krzyzyk na droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałaś tyle szans chociaż o nie wcale nie prosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bimba napisał:

Dałaś tyle szans chociaż o nie wcale nie prosił...

Byc moze. Ale juz oddal klucze wiec wiem co mowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2021 o 22:14, mamawsieci33 napisał:

Kupilismy razem dom, duzo oszczedzalismy

No to będziesz musiała go spłacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

No to będziesz musiała go spłacić!

A Ty sie tak znasz na prawie irlandzkim? Dzieki za porady😍😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na Irlandzkim prawie.

Nie wiedziałam że w Irlandii jak małżeństwo się rozchodzi to wspólny dom zabiera żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bimba napisał:

Nie znam się na Irlandzkim prawie.

Nie wiedziałam że w Irlandii jak małżeństwo się rozchodzi to wspólny dom zabiera żona.

Zalezy od sytuacji ale jak jest dzieciatko to zostaje z nim do 18 roku zycia i dom jest sprzedany albo przenosi kredyt na wlasne imie co jest dosc trudne dla jedej osoby dostac cala pozyczke w irlandii. Czas pokaze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2021 o 23:19, mamawsieci33 napisał:

Maz odszedl kilka dni temu. Zostawil mnie z dzieckiem, z niczym pod wzgledem finansowym. 

Czasem mi jest bardzo smutno ale ide na prZod. Mam dziecko

Może to lepiej, że to on odszedł? Nie musisz się zastanawiać czy dobrze robisz że go zostawiasz itd. 

Chyba, że sprawy znowu zmieniły swój bieg? Jesteś tu jeszcze autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co tego że pali? W czym problem? Sama natura. W wielu krajach jest to legalne, gorzej jakby ćpał. Do pracy nie chodzi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×