Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcin Marcin

Proszę o ocenę sytuacji w związku.

Polecane posty

1 minutę temu, Marcin Marcin napisał:

Tu też przyznam Ci rację, choć to ona szukała faceta z dzieckiem, bo jej partnerzy po rozwodzie bez dzieci okazywali się niedojrzali. 

To tylu ich bylo? Szukala tatusia? Dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin Marcin napisał:

Tego właśnie mi zabrakło w tym związku, dojrzałości. 

Dojrzalosc = smierc mentalna. Starosc, zmarszczki, siwe wlosy...menopauza...andropauza...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ma być dobrze, a nie „nie zawsze być źle”. Masz się czuć naturalnie, swobodnie i pewnie, będąc sobą. Masz się czuć akceptowany i rosnąć, chcieć się stać najlepszą wersją siebie, rozwijać swe talenty i umiejętności.

Świetnie napisane!

I dotyczy obydwu stron w związku. Kompromis jest dobry, podporządkowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marcin Marcin napisał:

Tu też przyznam Ci rację, choć to ona szukała faceta z dzieckiem, bo jej partnerzy po rozwodzie bez dzieci okazywali się niedojrzali. 

Czyli miarą męskiej dojrzałości jest posiadanie dziecka ? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Jak slysze slowo dojrzalosc to mam ochote zalozyc pstrokate getry, nawieszac zlote lancuchy na szyje i wsiasc na motor i zrobic swiece. Tyle o tym uwazam. 

Widzisz, reagujesz jak małe dziecko na pewne słowa dorosłych ludzi 😉 Ale rozumiem, kiedyś też miałem podobne podejście... 

W przedszkolu 😜😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Czyli miarą męskiej dojrzałości jest posiadanie dziecka ? 

Ona wyszła z takiego założenia, to jej podejście do tematu. Ja uważam że bycie rodzicem niczego nie definiuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin Marcin napisał:

Tu też przyznam Ci rację, choć to ona szukała faceta z dzieckiem, bo jej partnerzy po rozwodzie bez dzieci okazywali się niedojrzali. 

To skoro ona dostosowuje do Ciebie to Ty chyba mozesz tez dla rownowagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcin Marcin napisał:

Widzisz, reagujesz jak małe dziecko na pewne słowa dorosłych ludzi 😉 Ale rozumiem, kiedyś też miałem podobne podejście... 

W przedszkolu 😜😉

Po prostu starosc mnie nie kreci stad Kitek, a nie partner. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin Marcin napisał:

Ona wyszła z takiego założenia, to jej podejście do tematu. Ja uważam że bycie rodzicem niczego nie definiuje. 

No tak chodziło mi że według niej , dziwne trochę bo ja nie zauważyłam u ludzi posiadających dzieci większej dojrzałości niż u tych którzy nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dojrzalosc = smierc mentalna. Starosc, zmarszczki, siwe wlosy...menopauza...andropauza...

Właśnie takie myślenie pokazuje jak mało jeszcze rozumiesz. Można być dojrzałą osobą ale z ikrą i chęcią do życia i działania. Twój pierwszy siwy włos też nie mówi że jesteś stara, ale ze sie zmieniasz. Można być dojrzałym ale jednocześnie młodym duchem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

To skoro ona dostosowuje do Ciebie to Ty chyba mozesz tez dla rownowagi. 

Jasne że mogę pod warunkiem, że mam jakiś wpływ na jakość związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Marcin Marcin napisał:

Właśnie takie myślenie pokazuje jak mało jeszcze rozumiesz. Można być dojrzałą osobą ale z ikrą i chęcią do życia i działania. Twój pierwszy siwy włos też nie mówi że jesteś stara, ale ze sie zmieniasz. Można być dojrzałym ale jednocześnie młodym duchem. 

Ale mnie to odrzuca i kojarzy mi sie z zamulaniem jak stary tetryk, tak zupelnie zmierzly jak ja dzis i to nie jest dobra opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale mnie to odrzuca i kojarzy mi sie z zamulaniem jak stary tetryk, tak zupelnie zmierzly jak ja dzis i to nie jest dobra opcja. 

Ile masz lat? 

Jesli można wiedzieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marcin Marcin napisał:

Ile masz lat? 

Jesli można wiedzieć 😉

Kitek mnie drazni gadka o dojrzalosci, na szczescie raz na 3 lata jestem w stanie to strawic, bo gdyby czesciej zatykalabym uszy, o w ten sposob 🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marcin Marcin napisał:

Jasne że mogę pod warunkiem, że mam jakiś wpływ na jakość związku. 

Skoro nie zmienisz swiata to trzeba zmienic siebie do swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin Marcin napisał:

Ile masz lat? 

Jesli można wiedzieć 😉

Właśnie też jestem ciekawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Właśnie też jestem ciekawa 🙂

A jak Wam sie wydaje ile moge miec skoro siedze tu sobie z Wami przy kawce na kafe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem drazni mnie to, ze jest taki dojrzaly i gdyby nie to, ze jajcarz z Niego na pewno nie dogadalibysmy sie ze soba. Ale ma tego skilla i umie do mnie przemowic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A jak Wam sie wydaje ile moge miec skoro siedze tu sobie z Wami przy kawce na kafe? 

To że z nami siedzisz na kafe to nic nie mówi o wieku , możesz mieć 20 a możesz mieć 50 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Kitkowo 25-28, a tak poza tym nie mam pojęcia. 😂

Az taka stara? 😐myslalam, ze napiszesz, ze 19 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Marcin Marcin napisał:

Widzisz, reagujesz jak małe dziecko na pewne słowa dorosłych ludzi 😉 Ale rozumiem, kiedyś też miałem podobne podejście... 

W przedszkolu 😜😉

Ona udaje mala dziewczynke 😁. Twoja kobieta az tak egzaltowana nie jest. Ale to pewne ze szukala kogos kto sie nia “zaopiekuje”... dlatego mlode kobiety rozgladaja sie za straszymi facetami. Tez tak mialam do 30tki😉. Potem dopiero zrozumialam ze starszy nie znaczy opiekunczy😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Elciaa29 napisał:

To że z nami siedzisz na kafe to nic nie mówi o wieku , możesz mieć 20 a możesz mieć 50 😉

Obstawiam 50tke 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Czym jest dojrzałość emocjonalna? Umiejętnością rozpoznawania swoich i cudzych emocji, ich źródeł, panowania nad nimi, mówienia o nich i podejmowania świadomych decyzji, które służą dobru i dalszemu rozwojowi jednostki, związku itd. Nic lepszego nie wymyślę o tej porze po 2 szklankach grzańca.

Tu troche musze zgodzic sie z naburduama...dojzalosc jest nudna. Nie lubie byc dojzala. Jusz lepiej ten motor i swieca😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, agent of Asgard napisał:

Czym jest dojrzałość emocjonalna? Umiejętnością rozpoznawania swoich i cudzych emocji, ich źródeł, panowania nad nimi, mówienia o nich i podejmowania świadomych decyzji, które służą dobru i dalszemu rozwojowi jednostki, związku itd. Nic lepszego nie wymyślę o tej porze po 2 szklankach grzańca.

A tak po polsku bo oko mi sie przymyka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lola14 napisał:

Obstawiam 50tke 😁😁

Cool 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lola14 napisał:

Tu troche musze zgodzic sie z naburduama...dojzalosc jest nudna. Nie lubie byc dojzala. Jusz lepiej ten motor i swieca😁

Wlasnie. I wiatr we wlosach 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu problem miedzy Wami jest taki jak w filmie o tej blondynce ktora poszla na studia prawnicze aby przypodobac sie ukochanemu ktory ja rzucil. I komentarz taty, ktory brzmial mniej wiecej tak, ze Ona tam nie pasuje bo to jest dla ludzi brzydkich, nudnych i powaznych, a Ona taka nie jest 😎

Metafora jest taka, ze nie kazdy chce byc brzydki, nudny i powazny.. Mimo to moze osiagnac sukces w milosci z odpowiednia osoba. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×