Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Brawo  kochane👏👏👏👏👏

jestescie wielkie❤️🌹🌸 Tak trzymac👍
matylda super, Ze jedzenie bierzesz swoje, a nie gdzies kupione Po drodze🤗

wiesz Co jesz a To jest wazne, Tak naprawde To nigdy nie wiadomo Co jest w srodku... Jak chodzilam do pracy, To czesto Nic nie jadlam tylko pilam kawke...fast Food u nas gosci bardzo rzadko... czasami Jak bedziemy do Polski To zatrzymamy sie na MC lub Döner.. (2-3 do roku) 😇

mamamai super wynik👏👏👏👏 Brawo 😘👍🤗 Jestes wielka🌞

ja zwaze sie Jutro, Ale nie licze na super spadek, bo podjadam w nocy ostatnio 😔 mimo Ze w dzien sie Trzymam To wstaje w nocy cos  tam podjadam... Musze zaczac pic zamiast jesc😅😬

u mnie jeszcze ostatnie 4 kg i bede szczesliwa...😁 pozniej tylko zaczne trening silowy i Trzeba wage utrzymac i Ladnie cialko „ umiesnic“

dziewczyny pijecie mleko sojowe?? Czytalam Ze ma dobre wlasciwosci na Nasz organizm... My pijemy w domu mleko 1,5% Ale czasami Kupie takie roslinne i robie sheka Czy platki z Takim mlekiem.. moj maz jest na nie, Ale on Taki ciezki do nowosci😜

matylda Milego dnia w Londynie🌞🌸

piekne miasto, mialam okazje Raz byc i bardzo mi sie podobalo😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ileONKA napisał:

     Piękny wynik i to tylko w 8 miesięcy... dobrze liczę od sierpnia 2020?  🙂  Gratulacje  👏 🙂  

 

     I my też jesteśmy z Ciebie dumne 🙂  Brawo, brawo, brawo 🙂 

 

Dzięki😘. Zaczęłam  dokładnie 28 lipca 2020 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MamaMai napisał:

Dzięki😘. Zaczęłam  dokładnie 28 lipca 2020 r.

Mama a proszę przypomnij ile jeszcze chcesz schudnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny, jedno wazne pytanie. Do jasnej anielki o ktorej Wy wstajecie? Wchodze na forum o godz 8 i juz mam do czytania cala strone😂😂😂

IleOnka kurczaki, ja jestem z Wrocka, sprawdziłam goscia i przujmuje baaardzo blisko moich tesciow, oni tez cali powyginani. Ja z reszta tez nie mam do goscia daleko. Czytam ze trudno sie dostac ale moze jakos sie uda.

Mama gratuluje!!!!👏👏👏 pieknie!!!! Silaczka🥇

Jasminka wazne ze spada!!! 

A ja te sie chwale, waze 70,4 kg, czyli 1,2 kg w tydzien☺ ale przupominam ze w zeszly piatek bylo bez spadki wiec mozna liczyc ze w 2 tyg 1,2 czyli 0,6 kg tygodniowo. Czyli tak w sam raz, boje sie ze jak za szybko schludne to skora bedzie wisiec i bedzie efekt jojo. Ogolnie jestem z Wami od 1 lutego- schudlam 5,6 kg. Jestem z siebie dumna. 2 miesiace temu nwet przez mysl mi nie przeszlo ze na wielkanoc moge wazyc ok 70 kg😁

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tez Marka z Wroclawia, nawet z nim 10 lat temu pracowalam😊 bardzo fajny chlopak i przystojny 😅😜 bral wtedy 100 zl Za godzine, sama u niego bylam 3 razy😊 polecam Jak macie okazje👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, matylda_a napisał:

Mama a proszę przypomnij ile jeszcze chcesz schudnąć? 

Pierwszy cel to równe 58 kg. Drugi cel to miało być 55 kg ale stwierdziłam że nie ma sensu określać ile jeszcze bo to zależy od wielu czynników, chcę się czuć atrakcyjna dlatego wnikliwie się obserwuję bo może się okazać że skóra, zwłaszcza na brzuchu, zacznie wyglądać srednio ciekawie np. już przy 56 kg I wtedy przerwę skupiając się na utrzymaniu wagi. Może okazać się też że osiągnę ten drugi cel. Jednak priorytetem jak mówię że nie chcę się doprowadzić do stanu że np.nie założę dwuczęściowego stroju kąpielowego, co że będę chudzinka jak ze zwisami. Pisałam że mam niewielką przepuklinę pępkową, a więc nie umięśnię ciałka, w tym brzucha ćwiczeniami siłowymi. To odpada. Widzę że brzuch I kurde uda mogłabym odchudzić jeszcze, ale wiadomo gubimy z całości więc chcę na całym ciele zachować elastyczność skóry. Tym bardziej że sama się w cudowny sposób nie uelastyczni potem, a ja mam 38 l. na karku I zakaz ćwiczeń zwiększających ciśnienie w brzusiu. Zresztą chcę się sobie podobać ale nie ukrywajmy I mężowi, on mówi że już jest dobrze, wiem że zawsze podobały mu się szczuple, w sensie "normalne" kobiety, zresztą taką wyrwał 12 lat temu😂 jednak jak on to mówi facet nie pies żeby na kościach spał😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MamaMai napisał:

Pierwszy cel to równe 58 kg. Drugi cel to miało być 55 kg ale stwierdziłam że nie ma sensu określać ile jeszcze bo to zależy od wielu czynników, chcę się czuć atrakcyjna dlatego wnikliwie się obserwuję bo może się okazać że skóra, zwłaszcza na brzuchu, zacznie wyglądać srednio ciekawie np. już przy 56 kg I wtedy przerwę skupiając się na utrzymaniu wagi. Może okazać się też że osiągnę ten drugi cel. Jednak priorytetem jak mówię że nie chcę się doprowadzić do stanu że np.nie założę dwuczęściowego stroju kąpielowego, co że będę chudzinka jak ze zwisami. Pisałam że mam niewielką przepuklinę pępkową, a więc nie umięśnię ciałka, w tym brzucha ćwiczeniami siłowymi. To odpada. Widzę że brzuch I kurde uda mogłabym odchudzić jeszcze, ale wiadomo gubimy z całości więc chcę na całym ciele zachować elastyczność skóry. Tym bardziej że sama się w cudowny sposób nie uelastyczni potem, a ja mam 38 l. na karku I zakaz ćwiczeń zwiększających ciśnienie w brzusiu. Zresztą chcę się sobie podobać ale nie ukrywajmy I mężowi, on mówi że już jest dobrze, wiem że zawsze podobały mu się szczuple, w sensie "normalne" kobiety, zresztą taką wyrwał 12 lat temu😂 jednak jak on to mówi facet nie pies żeby na kościach spał😂

😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, e-miska napisał:

Czesc dziewczyny, jedno wazne pytanie. Do jasnej anielki o ktorej Wy wstajecie? Wchodze na forum o godz 8 i juz mam do czytania cala strone😂😂😂

IleOnka kurczaki, ja jestem z Wrocka, sprawdziłam goscia i przujmuje baaardzo blisko moich tesciow, oni tez cali powyginani. Ja z reszta tez nie mam do goscia daleko. Czytam ze trudno sie dostac ale moze jakos sie uda.

Mama gratuluje!!!!👏👏👏 pieknie!!!! Silaczka🥇

Jasminka wazne ze spada!!! 

A ja te sie chwale, waze 70,4 kg, czyli 1,2 kg w tydzien☺ ale przupominam ze w zeszly piatek bylo bez spadki wiec mozna liczyc ze w 2 tyg 1,2 czyli 0,6 kg tygodniowo. Czyli tak w sam raz, boje sie ze jak za szybko schludne to skora bedzie wisiec i bedzie efekt jojo. Ogolnie jestem z Wami od 1 lutego- schudlam 5,6 kg. Jestem z siebie dumna. 2 miesiace temu nwet przez mysl mi nie przeszlo ze na wielkanoc moge wazyc ok 70 kg😁

 

Gratulacje e-miś, kawał dobrej roboty odwaliłas 😁🎉🎉🎉🎉 

masz już wagę o której ja marze 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-mis w niespełna 2 miechy 5,6 kg, REWELKAAA normalnie, nie wiem jak Ty to robisz😊 Super, bombastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama i bardzo dobrze, trzeba obserwowac cialo, co z tego ze schludniesz do 55 kg a nie bedziesz sie sobie podobac. Odwalilas juz kawal dobrej roboty. 

No i nie ma co ukrywac, wiekszosc z nas odchidza sie nie tylko dla siebie ale tez zeby bardziej sie podobać facetowi😁 moj maz tez nigdy nic nie powiedzial ze mu przeszkadzaja moje kg ale wiem ze normalna budowa ciala jest atrakcyjniejsza😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama szybko zlecialy mi kg bo startowalam z duzo wyzszej wagi niz Ty, zaczynalam z 76 kg a to juz bylo sporo jak dla mnie. Przyznaje tez ze koronawirus i zima zawsze mi sprzyjają w odchudzaniu - mniej wyjezdzamy do rodziny a tam zawsze jakieś rarytaski są😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MamaMai napisał:

Pierwszy cel to równe 58 kg. Drugi cel to miało być 55 kg ale stwierdziłam że nie ma sensu określać ile jeszcze bo to zależy od wielu czynników, chcę się czuć atrakcyjna dlatego wnikliwie się obserwuję bo może się okazać że skóra, zwłaszcza na brzuchu, zacznie wyglądać srednio ciekawie np. już przy 56 kg I wtedy przerwę skupiając się na utrzymaniu wagi. Może okazać się też że osiągnę ten drugi cel. Jednak priorytetem jak mówię że nie chcę się doprowadzić do stanu że np.nie założę dwuczęściowego stroju kąpielowego, co że będę chudzinka jak ze zwisami. Pisałam że mam niewielką przepuklinę pępkową, a więc nie umięśnię ciałka, w tym brzucha ćwiczeniami siłowymi. To odpada. Widzę że brzuch I kurde uda mogłabym odchudzić jeszcze, ale wiadomo gubimy z całości więc chcę na całym ciele zachować elastyczność skóry. Tym bardziej że sama się w cudowny sposób nie uelastyczni potem, a ja mam 38 l. na karku I zakaz ćwiczeń zwiększających ciśnienie w brzusiu. Zresztą chcę się sobie podobać ale nie ukrywajmy I mężowi, on mówi że już jest dobrze, wiem że zawsze podobały mu się szczuple, w sensie "normalne" kobiety, zresztą taką wyrwał 12 lat temu😂 jednak jak on to mówi facet nie pies żeby na kościach spał😂

Pewnie, waga jedno a samopoczucie dwa. Tak jak piszesz, teraz się obserwować i zobaczysz jak będziesz się czuła. Mam nadzieje Mama ze od nas nie uciekniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milky nie wiem czy to prawda ale jak urodziłam pierwszego synka który miał podejrzenie skazy białkowej to zastanawialam sie nad mlekiem sojowym. Polozna mi powiedziala ze z takimi produktami z soi powinni uważać faceci i matki karmiace bo soja obniża plodność facetom. Ale czy to jest prawda czy to jej jakies wymysly to nie wiem, pilam później mleko kozie. Oczywiscie raz kiedys nie zaszkodzi ale jak to Triple pisze - wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą powiem Wam, że nie każdemu facetowi podobają się kobiety o figurach modelek. U mnie w pracy są 2 takie, nosz kurde tylko zazdrościć im figurki, jak wyjęte z formy, I co kurde samotne. Nie pojmuję, okey jedna jest trochę trudna w obsłudze ale druga dla mnie fajna babka, zgrabna szczupła, o ładnych rysach twarzy I fajna do tego, czemu sama nie wiem. Może nie ma tego picka cycka jak mówią, a faceci może na to też patrzą, nie wiem, ja na nie bym poleciała😂 of course gdybym była facetem

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MamaMai napisał:

 

 

40 minut temu, e-miska napisał:

 

Mama, Emiska, piękne wyniki, dajecie motywację żeby się starać mimo, że u teściowej gołąbki w wersji fat a nie fit🙈

Miłego piątunia wszystkim🌻

Edytowano przez Kabanosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabanosik, wrąbałabym teraz gołąbka, weź nie kuś. Też mam teściową mega gościnną, jedzenie dla gości rzecz święta, po 3 dniach pobytu potrafiłam od niej wracać o 2 kg cięższa, no nie można odmówić bo jest jej przykro, od razu mina zranionego królika. Zresztą nie powiem żebym się tam mocno wzbraniała😂 Ale nie byłam u niej od października. Kiedyś jeździłam raz na 2 miesiące, ale teraz pandemia i jazda z Młodym 350 km, sprawę utrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MamaMai napisał:

Zresztą powiem Wam, że nie każdemu facetowi podobają się kobiety o figurach modelek. U mnie w pracy są 2 takie, nosz kurde tylko zazdrościć im figurki, jak wyjęte z formy, I co kurde samotne. Nie pojmuję, okey jedna jest trochę trudna w obsłudze ale druga dla mnie fajna babka, zgrabna szczupła, o ładnych rysach twarzy I fajna do tego, czemu sama nie wiem. Może nie ma tego picka cycka jak mówią, a faceci może na to też patrzą, nie wiem, ja na nie bym poleciała😂 of course gdybym była facetem

Moj maz jest wlasnie z tych Co wola chudzinki😜 poznal mnie Jak wazylam 52 kg ( 12 lat temu)  wrocic do tej wagi nie chce Bo Bylam Za chuda, Ale dla mnie 55 kg To jest super waga😊 czula sie najlepiej

mamamai super Ze sluchasz swojego ciala 😘 i meza😜

wiadomo Trzeba sie czuc dobrze w swoim ciele i kazda z nas dazy do uoragnionego celu👍 Trzymam kciuki Za wszystkie tutaj🤞 Jestesmy tu Po To zeby sie wspierac 😘 

emis super Ci spadlo👏👏👏 zobacz dopiero Co zaczelas walke a Juz tyle na minusie😘 wow 🤩 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 czy mogę dołączyć do Was? Zaczęłam przygodę z odchudzaniem i brakuje mi trochę motywacji, wsparcie i towarzystwa do pogadania. W już któryś dzień Was podglądam 😁 i widzę że się dużo dzieję i jest całkiem miło 😍

Pozdrawiam🧡

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Roza1990 napisał:

Hej 🙂 czy mogę dołączyć do Was? Zaczęłam przygodę z odchudzaniem i brakuje mi trochę motywacji, wsparcie i towarzystwa do pogadania. W już któryś dzień Was podglądam 😁 i widzę że się dużo dzieję i jest całkiem miło 😍

Pozdrawiam🧡

Jasne wbijaj😊, powiedz coś więcej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, MamaMai napisał:

 

Mama może mamy tą samą teściową? 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!

Cześć Roza 🙂 

Ufff, napisałam tę grę do końca i działa, jak chciałam; muszę jeszcze uzupełnić komentarze, wygenerować dokumentację i będę gotowa na jutro 🙂 

Mama, super! Gratuluję! ❤️

Muszę przyznać, że dziś nie wytrzymałam i też weszłam na wagę... Nie wiem, co się odwaliło, ale pokazała 60,80 kg ❤️ Czyli od poniedziałku -0,7 kg a od końcówki listopada równiutko 10,05 kg mniej - Mama strasznie się cieszę, że razem możemy dziś świętować dziesięciokilogramowy kamień milowy 💥 

 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Triple panic napisał:

Cześć Dziewczyny!

Cześć Roza 🙂 

Ufff, napisałam tę grę do końca i działa, jak chciałam; muszę jeszcze uzupełnić komentarze, wygenerować dokumentację i będę gotowa na jutro 🙂 

Mama, super! Gratuluję! ❤️

Muszę przyznać, że dziś nie wytrzymałam i też weszłam na wagę... Nie wiem, co się odwaliło, ale pokazała 60,80 kg ❤️ Czyli od poniedziałku -0,7 kg a od końcówki listopada równiutko 10,05 kg mniej - Mama strasznie się cieszę, że razem możemy dziś świętować dziesięciokilogramowy kamień milowy 💥 

 

 

Triple To mamy taka sama wage👏👏👏😜😊 

Gratuluje pieknej -10🌸❤️😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Triple panic napisał:

Cześć Dziewczyny!

Cześć Roza 🙂 

Ufff, napisałam tę grę do końca i działa, jak chciałam; muszę jeszcze uzupełnić komentarze, wygenerować dokumentację i będę gotowa na jutro 🙂 

Mama, super! Gratuluję! ❤️

Muszę przyznać, że dziś nie wytrzymałam i też weszłam na wagę... Nie wiem, co się odwaliło, ale pokazała 60,80 kg ❤️ Czyli od poniedziałku -0,7 kg a od końcówki listopada równiutko 10,05 kg mniej - Mama strasznie się cieszę, że razem możemy dziś świętować dziesięciokilogramowy kamień milowy 💥 

 

 

Triple, fantastycznie! Ale coś czuję że nie poświętuję z Tobą długo😂, wiesz z moim tempem w gubieniu kg zaraz zostanę w tyle za Tobą. Ale cieszmy się chwilą😊 Piąteczka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milkyway..to chyba Ty pisalas o ksiazce Agnieszki Maciag? Jaki tytul nosi ta ksiazka? 

Czesc Roza! Witamy na pokladzie 😉

Triple Panic gratki 🙂

kurcze, dzis to prawie Same dobre wiadomosci 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, I_can napisał:

Milkyway..to chyba Ty pisalas o ksiazce Agnieszki Maciag? Jaki tytul nosi ta ksiazka? 

Czesc Roza! Witamy na pokladzie 😉

Triple Panic gratki 🙂

kurcze, dzis to prawie Same dobre wiadomosci 🙂

 

„Smak Zdrowia“ kupilam ja rok temu😊 czesto do niej zagladam i polecam, Bo pisze fajne ciekawostki dotyczace wlasnie sposobu odzywiania... 

a Ty Co nam Tak znikasz??? 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, matylda_a napisał:

Dzień dobry, ja właśnie wyruszam z domu, pociąg powrotny mam o 22

Wałówka zapakowana: sniadanie Burger z filetem z indyka, mix sałat, lunch sałatka grecka, obiad zupa marokańska z wczoraj

jestem z siebie bardzo dumna bo kiedyś bym nie zapakowała jedzenia i kupiła pewnie jakieś gotowce

milego dnia dziewczyny 😊

Brawo za organizację 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Milkyway38 napisał:

„Smak Zdrowia“ kupilam ja rok temu😊 czesto do niej zagladam i polecam, Bo pisze fajne ciekawostki dotyczace wlasnie sposobu odzywiania... 

a Ty Co nam Tak znikasz??? 😜

A ostatnio mam troche na glowie..i Po prostu brakowalo Mi czasu,by tu pisac..ale juz od wczoraj znow zu jestem 😉

Pogoda ladna, to wykorzystuje to..na spacery. A wiadomo..zanim czlek ogarnie dziecie, wozek i siebie to pol godziny mija.juz sie nie moge doczekac, AZ bedzie mozna zmienic ciuchy na lzejsze.

Dzieki za podanie tytulu.. szukam czegos co möge zamowic na Amazone..zeby mnie bardziej zmotywowalo do bardziej pozytywnego nastawienia w zyciu, wyluzowania, wylaczenia negatywnych mysli..,tez o zdrowym odzywianiu..itd.

Ma ktoras z was moze "twoj dobry rok" tej samej autorki? 

Zaraz wyjde na maly spacer 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Roza1990 napisał:

Hej 🙂 czy mogę dołączyć do Was? Zaczęłam przygodę z odchudzaniem i brakuje mi trochę motywacji, wsparcie i towarzystwa do pogadania. W już któryś dzień Was podglądam 😁 i widzę że się dużo dzieję i jest całkiem miło 😍

Pozdrawiam🧡

Witaj w drużynie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😁 Od rana was podczytuje ale jakoś czasu brak żeby coś napisać. Gratulacje spadków wagi dla zawodniczek 👏

Ja dziś też się zwazylam i nie mogłam uwierzyć 😱waga znowu spadła 🤗 mam 80,4 kg.

Trening dzisiaj już też zaliczony 🏃

Teraz to już do świąt wielkanocnych napewno 7 będzie z przodu z wagą 🙂

Jasminka ten twoj kręgosłup to faktycznie może być rwa kulszowa 🤔 współczuję.

Jakoś dziś nie mam pomysłu na obiad.

Miłego dnia 😁

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majax - cudnie ❤️ Najważniejsze, to się nie poddawać - niezależnie od częściowych rezultatów - a prędzej czy później osiągniesz sukces 💪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×