Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Jestem załamany poziomem kobiet na portalach randkowych

Polecane posty

Gość Benniee
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

A ta bajera.

Poczytaj sobie babko forum braciasamcy tam siedzą fajne chłopaki o wyważonych poglądach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Poczytaj sobie babko forum braciasamcy tam siedzą fajne chłopaki o wyważonych poglądach. 

Ale oni tam tak dobrze się czują we własnym gronie, że właściwie do czego im są potrzebne te kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj gadzi mozg boi sie ich A zarazem jest podekscytowany ze oni ochronia kobiete czy dadza jej w morde : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Benniee napisał:

Poczytaj sobie babko forum braciasamcy tam siedzą fajne chłopaki o wyważonych poglądach. 

Jestem juz dawno po lekturze która mna wcząsła dogłębnie i zrewolucjonizowala wnętrze i tak juz zrytego beretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW. Bardzo podoba mi się ta nabudowana historia kolegi od hipergamii: "ja to mam 43 lata i żonę, ale moi dwaj bracia co mają około 20 lat...".

To tak jak "Wujek Staszek (lat około 60) pytał jak i gdzie można Viagrę załatwić, bo jego kolega go prosił, bo sam się wstydzi. No nie, to nie dla wujka. Wujek przecież nie ma z tym problemów. Wujek wyraźnie mówił, że to dla kolegi..." 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Napisano (edytowany)
17 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ale oni tam tak dobrze się czują we własnym gronie, że właściwie do czego im są potrzebne te kobiety? 

Nie mam pojęcia, chyba jako mityczny obiekt dywagacji na ich temat. Gdyby nie one, braciasamcy nie mogliby istnieć. 

Edytowano przez Benniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Jak żyć 😰 chce się cofnąć do czasów nieświadomości. 

Trzeba wyjść z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wychodzę. 

Życie piękne jest gdy na kafeterii nie ma nas. 🎶 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma 😭

Tak się czuje gdy na Kafe lawiruje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
3 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Jeżdżę na wrotkach nie przebieram w środkach. Ja to bym sie zabila na wrotkach.

Ja na wrotkach chyba też ale rolki fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Nie umiem we wrotki 😞

Muzyka disco pomaga jeździć na wrotkach Szynszylko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale ja byłam grzeczna w tym roku !!!! 

GrzeSZna chciałaś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Benniee napisał:

Ja na wrotkach chyba też ale rolki fajne są.

Nie umiem. Jestem tępa i niezgrabna na takie rzeczy. Nie chce stracić zębów jak Przemysław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
22 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale nie aż tak by mi disco z pola puszczać! 

Nie mowie o disco z pola tylko disco z lat 70tych! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

no tak myslałem jakiś prawicowy pewnie pisowski wariat to nie ma się co dziwić poglądom na inne sprawy. najlepiej jakby kobiety były ubezwłasnowolnione i wydawane przez ojca porządnym kolegom :d jak było przed wiekami. u arabów nadal masz tak jak przed wiekami, jedz i zyj po staremu. 

Zdaje się, że ten bokser Tomasz Adamek też tak córki za mąż wydawał. No ale w tym przypadku łeb obity, na początku też pewnie za dużo w środku nie było, więc nie ma się co dziwić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Jaśnie hrabia sobie odrzuca. Te wszystkie stare panny 20 letnie brzydule (6/10 wzwyż) powinny dostosować się do Twoich oczekiwan i na kolanach dziękować Ci za zainteresowanie, byś ich nie odrzucił 😂😂😂😂😂😂😂 

 

Wiesz komu robisz krzywdę takim zachowaniem dzieciaczku? 😂 

Nic nie muszą. Ale niech potem nie narzekają, że piszą do nich sami desperaci.

Szybciej napiszę do brzyduli, z którą będę w stanie się dogadać niż do piękności, której nie chciało się napisać paru słów o sobie.

6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Nie mq czegoś takiego jak hipergamia. I nigdy nie widziałam, żeby brzydki facet podrywał brzydka kobiete. Zawsze brzydki podrywa ładne, młode, zgrabne. Nie widziałam, żeby podrywał grubsze, brzydsze czy starsze. Jak się gra w 8lidze a chce się kobiete z drugiej ligi to niestety tak to wygląda. Trzeba czasem uderzyć się w pierś zamiast wymyślać teorie z doopy. To, ze czasem jakiś brzydal znajdzie ślicznotkę to mu się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Albo ma dużo hajsu albo laska chciała szybko wyjść za mąż i mieć stabilizację, być może została porzucona przez faceta na swoim poziomie. 

Ja podrywam na swoim poziomie. Większość mężczyzn też nie ma jakichś wysokich wymagań, za to kobiety w większości szukają faceta bardziej atrakcyjnego od siebie.

6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Może bracie niech zaczną podrywac kobiety na swoim rzeczywistym poziomie

Tak właśnie robię :)

7 godzin temu, Skb napisał:

Chyba zaczynasz iść już na wyżyny absurdu i wypaczenia obrazu ludzi...

Przecież taka jest prawda.

 

6 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

W tym roku skończę 38 lat, więc wiem jakie były czasy. A autor tego tematu w kółko biadoli to samo. Wcześniej był na studiach z przewagą dziewczyn i pisał, że będąc jedynym rodzynkiem w grupie ćwiczeniowej wszystkie jego koleżanki z grupy go ignorują i nie chcą z nim gadać, ot tak. Na sugestie, że może jest po prostu mało atrakcyjny albo w jego zachowaniu jest coś odpychającego kobiety odpowiadał zawsze, że jest normalny i przystojny, a koleżanki od niego stronią, bo nie należy do 20% "super przystojnych facetów". Będąc nauczycielem akademickim na mocno sfeminizowanym kierunku jakim jest chemia, gdzie częstokroć jak w grupie jest jeden facet, to świat, stwierdzam, że nie jest możliwe w takich warunkach, żeby przeciętnie (podkreślam, zupełnie przeciętnie) przystojny, inteligentny i zabawny mężczyzna był przez otaczające go dziewczyny zupełnie ignorowany.

To niby o mnie?

Nigdy nie pisałem, że jestem jedyny. Wszyscy inni normalnie rozmawiają z koleżankami, tylko ze mną nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Skb napisał:

Jednego mu nie brakuje - uporu w dążeniu do celu... I oczywiście stałości swoich poglądów bez względu na wszystko - na tłumaczenia, na pokazywanie, że jego poglądy są oderwane od rzeczywistości i od otaczającego świata... Chłopak zdecydowanie powinien iść w politykę!!!

Jestem zbyt uczciwy na polityka.

Poza tym, jak oderwane od rzeczywistości, skoro to są moje własne obserwacje z portali?

5 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Chcą brać, a patrzą tylko by nic od siebie nie dać

Szukają kogoś na poziomie, sami go nie mając 

Bzdura. Chcę dać wszystko swojej ukochanej osobie i szukam na swoim poziomie.

6 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

No widać nie są 6/10, bo Twoi bracia jakoś nie mogą doskoczyć.

Bo kobiety szukają powyżej swojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Iibed napisał:

co jakby mi się przytrafiło ? jakby na internetowym wysypisku ktoś nie odpisał na moje hej 😄 ? myślę że miałbym taką traumę że nie dałbym radę tematu załozyć 😄

 

 

Przecież ja nie narzekam na to, że ktoś mi nie odpisuje, ponieważ piszę tylko do normalnych kobiet, które mi odpisują.

3 godziny temu, Iibed napisał:

najlepiej jakby kobiety były ubezwłasnowolnione i wydawane przez ojca porządnym kolegom :d jak było przed wiekami.

Nikt tak nie twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Bzdura. Chcę dać wszystko swojej ukochanej osobie i szukam na swoim poziomie.

Bo kobiety szukają powyżej swojego poziomu.

Skąd wiesz, że kobiety szukają powyżej swojego poziomu? 

Idąc dalej... 

Skąd wiesz, że Ty swojego poziomu nie zawyżasz, a tak naprawdę jesteś niżej niż Ci się wydaje? 

Kto w ogóle ustala, kto jest na jakim poziomie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Skąd wiesz, że kobiety szukają powyżej swojego poziomu? 

Bo widzę.

1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Skąd wiesz, że Ty swojego poziomu nie zawyżasz, a tak naprawdę jesteś niżej niż Ci się wydaje?

Z opinii różnych osób na mój temat. Uwierz, że prędzej bym sobie zaniżył niż zawyżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Pocahontaz napisał:

"Kobiety szukają powyżej poziomu", bo nie chcą się zadawać z nim. Ale on jest jedyny OBIEKTYWNY odnosnie swojej osoby w całym zbiorze. Mimo, że zbiór, w który celuje   nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tak, to sie nawet rzyma kupy 🤣

Tu nie chodzi o mnie. Jednak część kobiet chce się ze mną zadawać 🙂 nie twierdzę, że jestem obiektywny wobec siebie.

1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

Te wstrętne baby robią mejk up, oszukuja go. Nie doceniaja pieknego wnętrza, ktore wybija się w każdym wpisie 😄

Makijaż mi nie przeszkadza (choć fakt, że bez niego te wszystkie piękności byłyby co najwyżej przeciętne).

1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

A najlepsze, że któryś z tych oszołomów (już nie wiem który w tej chiwli) napisał z pogardą, że on to by nawet nie pogardził "Szarą mychą", ale one sa takie nieprzebojowe i nudne..i koło się zamyka. znów "logika" : on chce szare myszki i daje im szanse, jest otwarty na nie..no ale one sa beznadziejne. A te drugie - piekne, albo którym się wydaje, że sa piękne to nie chca Szarego Mysza, jakim jest on sam 😂

To nie ja pisałem. Dla mnie szare myszki nie są nudne.

1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

Ale to baby się mylą, bo gdyby nie były takie zaslepione badboyami i chadami to doceniłyby ten skarb, to ciepło, życzliwość i zrozumienie, jakie od niego płynie w każdym niemal zdaniu :classic_rolleyes:

No ode mnie zdecydowanie by tę życzliwość i zrozumienie dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Acha 🤣

To zupełnie jak kolega nibynormalny i ten trudi przygłup, tylko oni się mają za ultra inteligentnych - zwłaszcza ten tłuk co myli rpawicę z PiSem i psychologię z medycyną 😃😃 i nie tylko zresztą.

No ja nie mylę pisu z prawicą. I szukam inteligentnej kobiety, bo z taką się dogadam, a na wyglądzie mi aż tak nie zależy.

4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Czyli te opinie to są wszystkich poza kobietami, na których opinii najbardziej Ci zależy?

😄

Nie. Te kobiety odrzucały mnie z góry, więc na ich opinii mi nie zależy, skoro mnie nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A może one nie są dla ciebie atrakcyjne ale dla innych już są ...

Wiesz , im wyżej celujesz tym mniejsze są szanse na trafienie ...

Ale o czym teraz mówisz?

Nie celuję wysoko, a akurat wygląd ma dla mnie drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Mhm. A powiedz, jak to się stało, że ostatnie kilka lat narzekałeś, ż eŻĄDNA nie chce nawet z toba zamienić słowa, a teraz masz swój funklub od ostatniego tygodnia? (czy nawet kilku dni) 🤔 Zdradź swój sekret 😄 

Bo żadna nie chciała ze mną rozmawiać, ale założyłem konto na portalu i znalazły się kobiety, które dały mi szansę i ze mną korespondują 🙂

3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Bo nie mogłes wpaść co jest nie tak przez kilka lat, a w ciągu ostatnich 2 dni "rozwalasz" system. 😉

Cały czas wiedziałem – to, że żadna nie chciała dać mi szansy. Ale dla was było to nieprzekonujące.

4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Nie no, oczywiście. biorąc pod uwagę to co pisałeś o zawyżaniu poziomu i wtórowanie kolegom. Ach..takie kochane, słodkie chłopaki z was.

Szkoda, ze to dopiero rpzy bliższym poznaniu, a nie każda jest na tyle odwazna widać 😄

Przy bliższym poznaniu zawsze zyskuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Czyli zależy Ci na opinii tylko tych, które Cie akceptują bezkrytycznie? 🙂

Acha!

Mnie bardziej nurtuje opinia ludzi, których szanuję, nie muszą być wobec mnie bezkrytyczni, a czasem konstruktywna krytyka wręcz wskazana . WARUNEK: musza mi imponować. Ale to ja mam inaczej widac 😉

 

Nie. Zależy mi na opinii ludzi, którzy mnie poznali. Krytyka powinna być konstruktywna, a odrzucanie z góry nią nie jest.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×