Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mizu84

Opinia męskim okiem, proszę...

Polecane posty

Spotykałam się z kimś pół roku, było ok, szło w dobrym kierunku, w pewnym momencie facet (43 lata) stwierdza, że moja sytuacja (sama wychowuje 2 małych dzieci, co drugi weekend są u ojca, połowę ferii i wakacji) nie jest dla niego łatwa i nie będzie. Znika, ucina kontakt do zera. Ja nie piszę, nie naciskam. Nie to nie. Jego decyzja, którą też jestem w stanie w pełni zrozumieć, bo tu nie chodzi tylko o mnie, ale i o dzieci. Mijają 3 miesiące ciszy i nagle od 2 miesięcy facet co chwile likuje moje zdjęcia na fb, obserwuje instagrama itd. Dalej milczy. Dodam tylko, że on nigdy nie był i nie jest zbyt aktywny na portalach społecznościowych i nawet jak byliśmy razem to ani jeden like się nie pojawił. Nie robię sobie nadziei na nic, nawet nie wiem czy bym chciała jakiegoś ewentualnego powrotu. Tylko tak męskim okiem, po co on to robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakoś tam działa, bo gdyby nie działało to bym się nas tym w ogóle nie zastanawiała. Mimo, że działa i dalej mi na nim zależy, to raczej powrotu nie biorę pod uwagę, bo nie mam ochoty wprowadzać do życia moich dzieci "wujka", który zaraz się ulotni. No i masz rację nie chcę być opcją, z braku laku 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz

nie znalazł pewnie nic i bierze tzn chce cie miec na gwarantowany seks, a to ze cie nie chce, nie jestem zaskoczony, kobiecie z dzieckiem latwo nie bedzie, co chwile bedzie zmianiala facetow, a dzieci beda miec nowych wujkow, sytuacja patowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że łatwo nie będzie. Ale nie powiedziała bym, że jak kobieta ma dziecko to nie jest stała w uczuciach i będzie zmieniała facetów jak rękawiczki. Co więcej po swoich przejściach raczej bardziej doceni, że może kogoś mieć blisko siebie mimo trudności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę w tym niczego szokującego. Nie mam do człowieka pretensji, bo wiem, że to nie jest łatwe. Co więcej szanuje za jasne postawienie sprawy w momencie, kiedy moje dzieci widziały go z dwa razy na oczy i nie przywiązały się. Gorzej by było jakby obiecywał naszej 3 gruszki na wierzbie i nagle zniknął. Dlatego tak jak pisałam, uszanowałam jego decyzję, nie pisałam, nie dzwoniłam. Właśnie dlatego dziwią mnie te jego nagłe znaki życia po kilku miesiącach ciszy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się nie biorę sobie tego mocno do serca i też mocno mnie nie rani. Bo o ile podchodzę do życia z optymizmem, to też jestem realistką i wiem, że to jest cholernie ciężka decyzja dla faceta. Bo nie bierze sobie tylko tej kobiety, ale cały dobrobyt z jego wadami i zaletami. A tak jak pisałam proszę ocenę męskim okiem, dlatego bardzo Ci za nią dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mizu84 napisał:

po co on to robi?

Najpierw nie miał odwagi lub siły przyznać się przed samym sobą a później powiedzieć Ci wprost, że nie udźwignie tego związku. Później się w końcu na to zdobył ale po przemyśleniu chce wrócić, znów nie ma siły lub odwagi zagadać.

Moim zdaniem nie warto interesować się kimś, kto ciągle nie ma siły lub odwagi do podejmowania decyzji.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Gorzej, być z kimś kto co chwilę zmienia zdanie ? !

Też prawda. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kilka razy robilem. Nic zlego za tym nie stoi.  Na zone sie nie nadajesz ale na kolezanke jak najbardziej. I wcale nie chodzi o sex. Ot tak poprostu. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Gorzej, być z kimś kto co chwilę zmienia zdanie ? !

I jedna i druga opcja nie brzmi zachęcająco 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiecym okiem - facet pije, nie ma nic lepszego do roboty patrz nie znalazł innego obiektu i lajkuje. Obawy to mógł mieć na początku znajomosci bo chyba nie zatailas przed nim że masz dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jaka druga? Na razie póki co nie zmienił 😉

Też prawda 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lilys napisał:

Kobiecym okiem - facet pije, nie ma nic lepszego do roboty patrz nie znalazł innego obiektu i lajkuje. Obawy to mógł mieć na początku znajomosci bo chyba nie zatailas przed nim że masz dzieci. 

Oczywiście, że nie zataiłam, co więcej o tym że mam dzieci wiedział przed naszą pierwszą rozmową (od znajomego). Nie wyobrażam sobie co trzeba mieć w głowie, żeby zataić informacje o dzieciach. Że niby nigdy się nie dowie 🤣🤣🤣🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Cię lubi... Tylko tyle lub aż tyle i nic więcej za tym się nie kryję... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mizu84 napisał:

Oczywiście, że nie zataiłam, co więcej o tym że mam dzieci wiedział przed naszą pierwszą rozmową (od znajomego). Nie wyobrażam sobie co trzeba mieć w głowie, żeby zataić informacje o dzieciach. Że niby nigdy się nie dowie 🤣🤣🤣🤦‍♀️

Różnie w życiu bywa a bywa i tak, wtedy zrozumiałe ze ktoś może uciąć kontakt. u Ciebie faceta nie przerósł fakt że masz dzieci, zważywszy ile ma lat tylko zwyczajnie to nie to, poprostu mu nie zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

A nie pomyślałaś, że ci po rozwodzie są właśnie bardziej ostrożni, bo się sparzyli? I właśnie z ostrożności to może wynikać, bo jak się jest młodszym i bez bagażu, to często się "skacze na główkę" bez rozważenia plusów i minusów. Tak więc powód może być inny: Ty stawiasz na wybrzydzanie, a może to po prostu większa ostrożność i świadomość wszystkich konsekwencji.

Usunięciem z listy znajomych na pewno utnie cały kontakt i rozważania, choć ja bym to odczytywał jako dość wrogi gest w duchu: "sp...j i nie pokazuj mi się już nigdy na oczy", a oni się przecież chyba nie rozstali w złej atmosferze.

Usuwać nie będę, bo dalej uważam, że to fajny, wartościowy facet. Sam jest po 25 letnim związku, zakończonym byciem rogaczem, co trwało jak się okazało około 2 lat. Dzieci nie ma, więc się wcale nie dziwię, że dwójka małych dzieci może być przerażająca. Wejście w relację z kobietą z dzieckiem/dziećmi czasem wymaga długiego przemyślenia. Czasem nie ma to sensu, a czasem może warto zaryzykować 😉

Korzystając z Twojej rady zostawię to tak jak jest. Zobaczymy co z tego wyniknie. Albo nic tylko takie to będzie dalej linkowanie, albo się wreszcie odezwie jak dorosły facet i się po ludzku dowiem o co mu chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest technika stara jak świat. Facet z Ciebie zrezygnował, ale jednocześnie nie da Ci w pełni spokoju, będzie Cię trzymał na tzw orbicie. Przeczytaj sobie w necie - "orbiting".

Lajkowanie po jakimś tam czasie (bez KONKRETNEGO zagadania na priv z normalną rozmową), to jest tzw "ping". Nazwa pochodzi od piłeczki ping-pongowej, która jest pusta w środku, jak wydmuszka. Tak jak te jego durne lajki. 

On to robi właśnie po to, żebyś się zastanawiała dlaczego i czego chce. Idealną sytuacją dla takiego manipulanta byłoby, gdybyś się dała sprowokować i napisała do niego pierwsza. Wtedy on wie, że wciąż ma Cię w garści i jednocześnie ma czyste rączki jak Cię znowu puści kantem, no bo to Ty pierwsza wyszłaś z inicjatywą 😉 Nie bądź głupia i nie nie idź w to. Jeśli z Ciebie zrezygnował i zniknął, to nie jest nic wart. Wartościowej relacji z tego nie będzie, nawet pod kątem koleżeńskim, bo człowiek na poziomie się w taki sposób nie zachowuje.

Zapewne ma więcej takich kobiet na ławce rezerwowych, że tu sobie popisze, pobajeruje, któraś może do łóżka wskoczy, itd. Często w ten sposób postępują typy narcystyczne, bo oni zawsze muszą mieć wokół siebie ludzi, którzy ich karmią atencją, podbijają ego, itd. Lubią robić innym wodę z mózgu, lubią żeby o nich myślano, lubią mniej lub bardziej bezpośrednio krzywdzić innych i ich odrzucać, a jednocześnie krążyć blisko, żeby od czasu do czasu jeszcze coś wysysać ze swoich ofiar. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Dorin92 napisał:

To jest technika stara jak świat. 

Niby technika nie jest czymś zaskakującym. Tylko spodziewałabym się takiego zachowania u faceta dwadzieścia kilka, a nie prawie 44 latka. Bo to dziecinada jak podryw w liceum 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×