Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BETI

Opiekunka dziecięca czerwiec 2021

Polecane posty

Cześć dziewczyny jeśli macie info odnośnie egzaminu , co  może być na praktycznym lub co podejrzewacie że będzie - piszcie będę wdzięczna za info. Pozdrawiam cieplutko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć u nas na Pomorzu była wersja ze egzaminy beda jawne niestety tak chyba nie będzie.Przeraża mnie praktyczny.Czy znasz terminy swoich egzaminów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😀 ale co masz na myśli? Bo z tego co wiem to szkoły na tydzień przed dostają listę rzeczy, którą mają przygotować, ale generalnie nie mogą ujawniać tych danych ( oczywiście wygląda to różnie ). Na podstawie tej listy można wytypować co może się pojawić na egzaminie na tyle na ile jest to możliwe ( podają też rzeczy "dla zmyłki)... Mnie również przeraża praktyczny, tyle jest na nim pisania, wypełniania tego wszystkiego 🙁 Co do terminu to na razie jest to niepewne info, 8 - pisemny, a 16 praktyka. Więcej konkretów co do godziny i tego czy w ogóle rzeczywiście akurat w tych dniach będę zdawać mam podobno dostać w przyszłym tygodniu. A jak to wygląda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co szkoła dostaje to jest zapotrzebowanie do pracowni .To maja z miesięcznym wyprzedzeniem.Ja już pisałam teoria 10 czerwiec praktyczny 19 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 ja mam 18.06

Byłabym wdzięczna jeśli któraś z was ma szybciej i dała w czerwcu znać co było. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Ja też mam 10 czerwca na13:00 Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×