Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kamila058

Seks podczas okresu a ciąża

Polecane posty

Gość Kamila058

Witam was wszystkich. Mam pytanie.. Aczkolwiek uprawiałam seks z chłopakiem 4 dnia okresu, sprobowalismy.. Mój cykl trwa 28 dni, niestety skończył w środku.. (wiem bardzo nie odpowiedzialne!) Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Dodam jeszcze że mój okres calkowicie trwa około 7 dni. Bardzo proszę o normalne odpowiedzi. Okres powinnam dostać za 7 dni. Bardzo proszę o pomoc! Bo się bardzo martwię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego się martwisz? Nie jesteś w ciąży. Nie możesz być. Cykl kobiecy składa się z kilku etapów, jednym z nich jest miesiączka, podczas której nie możesz zajść w ciążę. Kup sobie książkę "Sztuka planowania rodziny", naucz się swojego ciała, a nigdy nie będziesz zadawać takich pytań. 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058

Martwię się po prostu, dlatego piszę do was. Nie planuję dziecka, ale wiem że to nieodpowiedzialne co zrobiliśmy.. Dużo się słyszy "podczas okresu zaszłam w ciążę" dlatego chciałam usłyszeć opinię innych. Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Wierzę w to, że nie jestem w ciąży. Jeśli okres się spóźni - zrobię test. Na chwilę obecną bardzo się martwię i stresuje, ale będę dobrej myśli. Jeszcze raz dziękuję! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszlam w ciaze dwa dni po okresie -wedlug pierwszego usg. Syn ur sie w 37tc  wedlug ostatniej miesiaczki z waga 4kg,a wedlug 1 usg w 39 tyg. 

Nigdy nie wiesz kiedy Cie dopadmie 😄 Wystarczy niewielkie zahwianie chormonow i przyjdzie na swiat nowy beneficient 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
4 minuty temu, .Gość napisał:

Ja zaszlam w ciaze dwa dni po okresie -wedlug pierwszego usg. Syn ur sie w 37tc  wedlug ostatniej miesiaczki z waga 4kg,a wedlug 1 usg w 39 tyg. 

Nigdy nie wiesz kiedy Cie dopadmie 😄 Wystarczy niewielkie zahwianie chormonow i przyjdzie na swiat nowy beneficient 500+.

Rozumiem, dziekuje za odpowiedz. Mam nadzieje ze nie będę w ciąży. Gratuluje dzidziusia i życzę zdrowia dla was 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze minie zadziwiał fakt, ze ludzie współżyją podczas okresu. Nie chcę tutaj nikogo urazić ale na prawde macie ochotę w te dni i nie przeskadza wam krew? Moze ja jestem jakaś zacofana, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W czerwcu mam termin porodu . Gdy ktoś mówi że nie można zajść w ciążę podczas okresu to się myli . Zaszłam w 4okresu , cykl 27 dniowy.

Edytowano przez MiaiJa
Błąd litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
14 minut temu, MiaiJa napisał:

W czerwcu mam termin porodu . Gdy ktoś mówi że nie można zajść w ciążę podczas okresu to się myli . Zaszłam w 4okresu , cykl 27 dniowy.

Naprawdę? Strasznie się martwię. Czy mozesz mi powiedzieć ile u Ciebie trwa okres? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
55 minut temu, Teletubiś napisał:

Zawsze minie zadziwiał fakt, ze ludzie współżyją podczas okresu. Nie chcę tutaj nikogo urazić ale na prawde macie ochotę w te dni i nie przeskadza wam krew? Moze ja jestem jakaś zacofana, nie wiem.

Spróbowaliśmy pierwszy raz.. Mojego chłopaka krew nie brzydzi, mnie trochę, ale zawsze chciałam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kamila058 napisał:

Naprawdę? Strasznie się martwię. Czy mozesz mi powiedzieć ile u Ciebie trwa okres? 

6 dni . Nie martw się na zapas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
Przed chwilą, MiaiJa napisał:

6 dni . Nie martw się na zapas 🙂

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Będę dobrej myśli! A tobie i dzidziusiowi życzę zdrówka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w ciąży.My zawsze w 6 i 7 dniu cyklu idziemy na całość i nie zaszłam.

Dzieci mamy planowane,więc bez obaw.Mój cykl trwa 27-29 dni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
3 minuty temu, Stokrotka30 napisał:

Nie jesteś w ciąży.My zawsze w 6 i 7 dniu cyklu idziemy na całość i nie zaszłam.

Dzieci mamy planowane,więc bez obaw.Mój cykl trwa 27-29 dni.

Dziękuję, za 6 dni mam mieć okres. Biorę pod uwagę to, że może się spóźnić przez mój codzienny stres związany z ciążą. Dziekuje ci bardzo! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się stresować to kup w aptece test ciążowy, a najlepiej dwa i będziesz wiedzieć. Najlepsze są najprostsze sposoby. 

No i jak pisali poprzednicy kup sobie książkę, poczytaj o swoim ciele, a następnym razem załóż kondom, albo załóż spiralkę lub tabletki. A może są jeszcze inne sposoby. Na faceta się nie zdawaj, bo  ciężko wstrzymać się ze szczytowaniem, sama wiesz jak orgazm silnie obezwładnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
2 minuty temu, Struso napisał:

Zamiast się stresować to kup w aptece test ciążowy, a najlepiej dwa i będziesz wiedzieć. Najlepsze są najprostsze sposoby. 

No i jak pisali poprzednicy kup sobie książkę, poczytaj o swoim ciele, a następnym razem załóż kondom, albo załóż spiralkę lub tabletki. A może są jeszcze inne sposoby. Na faceta się nie zdawaj, bo  ciężko wstrzymać się ze szczytowaniem, sama wiesz jak orgazm silnie obezwładnia .

Rozumiem, dzięki. Po prostu jestem bezradna. Dziekuje za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To strach Cię obezwładnia. Ale wtedy należy usiąść w odosobnionym miejscu i napisać problem, obawę i jak to można rozwiązać.

A potem działać. Szczerze wg mnie nie jesteś w ciąży. Więc rób test i żyj.

No właśnie. To już 11 godzin temu napisałaś - jak wyszedł test?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie owulacja zalezy od miesiaczki, a miesiaczka od owulacji. Owulacja jest mniej wiecej 14 dni przed 1 dniem miesiączki. Plemniki w pochwie mogą przetrwać nawet tydzień. Ciąża z seksu w czasie miesiączki jest możliwa i realna, nie jest to straszak dla gimnazjalistek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2021 o 14:26, Dziumdzik napisał:

Ale dlaczego się martwisz? Nie jesteś w ciąży. Nie możesz być. Cykl kobiecy składa się z kilku etapów, jednym z nich jest miesiączka, podczas której nie możesz zajść w ciążę. Kup sobie książkę "Sztuka planowania rodziny", naucz się swojego ciała, a nigdy nie będziesz zadawać takich pytań. 

Ale mowisz bzdury. Najlepiej sama sie naucz zanim cokolwiek bedziesz mowic. Przy nieregularnym cyklu i zawirowaniach hormonalnych jest to jak najbardziej mozliwe.

20 godzin temu, Kamila058 napisał:

Dziękuję, za 6 dni mam mieć okres. Biorę pod uwagę to, że może się spóźnić przez mój codzienny stres związany z ciążą. Dziekuje ci bardzo! ❤

Test ciazowy jest wiarygodny 14 dni po ryzykownej sytuacji. Zrob test i bedziesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość to proponuję zapisywać cykle i kontrolować te sprawy. Jak masz jakieś pomocnicze urządzenie, to wchodzisz w historię i widzisz czy regularne czy nieregularne. Możesz afrodyte smart zamówić, będzie służyć na długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Foko Loko napisał:

Ale mowisz bzdury. Najlepiej sama sie naucz zanim cokolwiek bedziesz mowic. Przy nieregularnym cyklu i zawirowaniach hormonalnych jest to jak najbardziej mozliwe.

Test ciazowy jest wiarygodny 14 dni po ryzykownej sytuacji. Zrob test i bedziesz wiedziec.

Bzdury to ty piszesz. Mam 3 dzieci, wszystkie ciąże ustrzelone w pierwszym planowanym cyklu, nigdy nie brałam tabletek anty. Cykle mam regularne, 30-dniowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dziumdzik napisał:

Bzdury to ty piszesz. Mam 3 dzieci, wszystkie ciąże ustrzelone w pierwszym planowanym cyklu, nigdy nie brałam tabletek anty. Cykle mam regularne, 30-dniowe. 

No i co z tego? Ja znam ludzi, którzy zaszli w ciążę w czasie okresu właśnie... to, że Ty masz regularne cykle to Ty. Jak ktos ma nieregularne to zdarza się, że okres się zbiega z owulacją i bum. Nie przewidzisz, a nie znasz sytuacji innych na tyle, żeby z całą pewnością wykluczać ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2021 o 13:19, Kamila058 napisał:

Witam was wszystkich. Mam pytanie.. Aczkolwiek uprawiałam seks z chłopakiem 4 dnia okresu, sprobowalismy.. Mój cykl trwa 28 dni, niestety skończył w środku.. (wiem bardzo nie odpowiedzialne!) Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Dodam jeszcze że mój okres calkowicie trwa około 7 dni. Bardzo proszę o normalne odpowiedzi. Okres powinnam dostać za 7 dni. Bardzo proszę o pomoc! Bo się bardzo martwię 

Też lubię uprawiać seks w trakcie miesiączki, mam wtedy spore libido, wiec Cie rozumiem. 😀 W końcu mawia się, że "Dobry marynarz i morze czerwone przepłynie", a także " Dobry koń i po błocie pociągnie".

Co do ciąży, to są małe szanse, że dojdzie do zapłodnienia, ale kiedyś znałam dziewczynę, która właśnie tak wpadła. Sypiając z partnerem zawsze musisz mieć tą świadomość, ze możesz zostać mamą. Miesiączka nie działa jak antykoncepcja i seks nawet w te dni  niesie niewielką możliwość poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że nie na 100% regularności i pewności, ale wypraszam sobie, że piszę bzdury, bo wyraźnie zaznaczam, że z własnego doświadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058

Dziękuję wam wszystkim za dyskusję. Testu nie robiłam, czekam na okres (ma się pojawić za 4 dni). Wtedy dam znać, jeśli się nie pojawi to biegnę po test. Pisałam, że mój cykl jest regularny, 28 dni. Cały okres trwa około 7 dni.. 

A seks uprawiałam bez zabezpieczenia w 4 dniu miesiączki, od razu po współżyciu poszłam do toalety, a następne 3 dni okresu były tak samo obfite jak podczas każdego okresu. Już sama zwątpiłam, jedni piszą, że nie można zajść w ciążę, a niektórzy na własnym przykładzie mówią że można.. Tak naprawdę wszystko zależne jest od cyklu, organizmu kobiety i od wiele innych czynników. 

Dam wam znać za 4 dni! Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi, dalej się martwię, ale wolę poczekać na miesiączke. Odezwę się jeszcze tutaj do was. Pozdrawiam was serdecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2021 o 13:19, Kamila058 napisał:

Witam was wszystkich. Mam pytanie.. Aczkolwiek uprawiałam seks z chłopakiem 4 dnia okresu, sprobowalismy.. Mój cykl trwa 28 dni, niestety skończył w środku.. (wiem bardzo nie odpowiedzialne!) Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Dodam jeszcze że mój okres calkowicie trwa około 7 dni. Bardzo proszę o normalne odpowiedzi. Okres powinnam dostać za 7 dni. Bardzo proszę o pomoc! Bo się bardzo martwię 

Na pewno jestes w ciazy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila058
28 minut temu, CzerwonyTulipan napisał:

Na pewno jestes w ciazy 🙂

Tak uważasz? Po czym to stwierdzasz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Foko Loko napisał:

No i co z tego? Ja znam ludzi, którzy zaszli w ciążę w czasie okresu właśnie... to, że Ty masz regularne cykle to Ty. Jak ktos ma nieregularne to zdarza się, że okres się zbiega z owulacją i bum. Nie przewidzisz, a nie znasz sytuacji innych na tyle, żeby z całą pewnością wykluczać ciążę.

To jest nierealne.Miesiączka wyklucza owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stokrotka30 napisał:

To jest nierealne.Miesiączka wyklucza owulację.

Nie gadaj głupot. Plemniki mogą przeżyć w organizmie kobiety nawet tydzień. Jak w ciągu tego tygodnia dojdzie do owulacji to może być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
37 minut temu, Eva napisał:

Nie gadaj głupot. Plemniki mogą przeżyć w organizmie kobiety nawet tydzień. Jak w ciągu tego tygodnia dojdzie do owulacji to może być w ciąży.

Ty nie pisz głupot. Stokrotka na 99% ma rację, a 1% to wyjątki.

Miesiączka to jest złuszczanie się tkanki macicy, gdzie ma się zagnieździć zarodek. Skoro tkanka  wypływa to gdzie w tych dniach ma się zagnieździć. Nie ma też warunków hormonalnych. Dlatego zastanów się co piszesz. Owszem bywają przypadki zajścia w ciążę podczas okresu, ale to jest ekstremalnie rzadka możliwość. W czasie miesiączki dochodzi też do naturalnych poronień jak zalążek nie zdąży się dobrze zagnieździć, a poziom hormonów do wywołania miesiączki jest wysoki.

Edytowano przez Struso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×