Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Bardzo małą, chociaż NMPR uczy, że w sprzyjających warunkach, w ciążę można nawet zajść 6 dni przed owulacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie aż tak małą... Żeby zwiększyć szanse najlepiej w okresie okoloowulacyjnym odbywać jak najwięcej stosunków. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kalinka76 napisał:

Dobry wieczór.wspolzylam 6 czerwca a 10 była owulacja.jaka mamy szansę na dziecko 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszłam w ciążę mimo, że kochaliśmy się z mężem 6 dni przed owulacja. Bylam zaskoczona, że się udało.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któraś z pań miała podobna sytuację proszę o podpowiedź.dodam że stosunki były dwa .na 4 i 5 dni przed owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któraś z pań miała podobna sytuację proszę o podpowiedź.dodam że stosunki były dwa .na 4 i 5 dni przed owulacja a dzisiaj czuje jakby mi jajniki chciało rozerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanse zawsze są. Podobno plemniki w ciele kobiety potrafią przezyc do pięciu dni czekając na owulację. Więc szanse jakieś tam są. Mu ginekolog mówiła, by najlepiej współżyć dwa dni przed i dzień przed owulację, bo wtedy szanse są największe. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dzisiaj na próbę test ciążowy ale wyszedł - negatywny czyżby zawczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×