Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maddiex84

Szukam nowych znajomych Lodz

Polecane posty

Witam,

Jestem 37-letnia energiczna kobieta, ktora szuka nowych znajomych - grono znajomych ostatnio skurczylo sie troche (pandemia, wyjazdy, okolicznosci losowe). Pozwole sobie sie zaprezentowac: jestem otwarta, zyczliwa innym ludziom lubie taniec, nauke jezykow obcych i spotkania z ludzmi, by podyskutowac wymienic opinie i spedzic przyjemnie czas na spacerze, bilardzie, w kinie uprawiajac sport, grajac w gry planszowe idac na tance. Jesli ktos jest z okolic Lodzi i poszukuje znajomych, dajcie znac moze bedzie to poczatek nowego fajnego grana znajomych Pozdrawiam Was serdecznie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej nie odpada ale chcialabym tez moc sie spotkac z dana osoba od czasu do czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak ktoś mieszka daleko to byłyby problem, a w pobliżu może nie być nikogo pasującego charakterem...... w tym wieku zaczynać od tz. początku to ciężka sprawa. Myśle że jest sporo kobiet w tym wieku +/- z którymi byś mogła się zaprzyjaźnić, tylko że kobiety patrzą na każdą inną jak na rywalke, szczególnie gdy np obie szukają facetów, więc tu problem. Faceci znowu często nie nadają się do samej przyjaźni, szczególnie jak są singlami, a sparowanym chyba ich kobiety nie dadzą korespondować i się spotykać z inną kobietą, znowu ta rywalizacja itp. Eh, co za czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

no to jak ktoś mieszka daleko to byłyby problem, a w pobliżu może nie być nikogo pasującego charakterem...... w tym wieku zaczynać od tz. początku to ciężka sprawa. Myśle że jest sporo kobiet w tym wieku +/- z którymi byś mogła się zaprzyjaźnić, tylko że kobiety patrzą na każdą inną jak na rywalke, szczególnie gdy np obie szukają facetów, więc tu problem. Faceci znowu często nie nadają się do samej przyjaźni, szczególnie jak są singlami, a sparowanym chyba ich kobiety nie dadzą korespondować i się spotykać z inną kobietą, znowu ta rywalizacja itp. Eh, co za czasy. 

Hehm zabrzmialo to tak jakby czlowiek nad grobem stal w "tym wieku"😂Jesli chodzi o facetow w kontekście rywalizacji,  to mam meza i nie szukam nikogo, wiec nikomu rywalka nie bede...Szukam po prostu osob chetnych do spotkania i zawiazania znajomosci bez podtekstów, ktore sa otwarte na innego czlowieka i znajomosc i tyle... A czasy zawsze jakies tam sa- moim zdaniem jak jest chęć to i możliwości sie znajdą A co do odleglosci ok moge pokorespondowac ale lubie z ludzmi spotkac sie od czasu do czasu i to napisalam 🙂

Edytowano przez maddiex84
Zmiana tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to juz zalezy od sytuacji konkretnej raz ja moge pojechac i odwiedzic ta osobe raz ona mnie, mozna sie spotkac po srodku drogi... Jak bedzie taka sytuacja to wtedy wspolnie mozna cos ustalic i dogadac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos konkretnie sie odezwie i bedzie wiadomo ze fajnie sie gada i spotkac sie chce ,wtedy mozna sie wspolnie zastanowic...Pytanie czy taka chec bedzie bo u wielu ludzi obserwuje taki slomiany zapal, ktory szybko stygnie, a do zbudowania relacji ludzkich trzeba czasu i zaangazowania...Zobaczymy napisalam miedzy innymi tutaj i zobaczymy jaki bedzie odzew 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesć 

Jak szukasz dalej napisz prosze może poznamy sie. bogdan38.7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×