Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
8893489

Kobiety co myślicie / czujecie ?

Polecane posty

Hej , wiele z dziewczyn ubiera się bardziej eksponując swoje walory , długie nogi, krótkie spodenki , brzuch na wierzchu, wyeksponowany dekolt itd. Nie mówię o skrajnych przypadkach , bo takie stroje są po prostu wygodne , bardziej przewiewne i lepiej można znieść lato . Jednak mam pytanie , czy zdajecie sobie sprawę że przechodząc tak przez miasto , wiele mężczyzn po prostu was w myślach "przelatuje" ? Albo ogląda wasze zdjęcia w domu wyobrażając sobie stosunek z wami ? Co odczuwacie widzac wzrok mężczyzn wpatrzonych w was , zwykle w biust lub tyłek ? Jesteście piękne, ale czy wam to nie przeszkadza ? Czy nigdy o tym nie myslayscie że tak się dzieje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co inni myślą. Niech się wstydzi ten co widzi, to jest mój najmniejszy problem :classic_laugh: A jeżeli mogę komuś umilić dzień to co mnie to, nic tylko współczuć :classic_rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 8893489 napisał:

Jesteście piękne, ale czy wam to nie przeszkadza ?

Dla mnie to upiększenie krajobrazu.  Stare babiny i smutni dziadkowie są na ulicach zawsze i wszędzie.  A widok zgrabnych dziewcząt ubranych tak, by wdzięki podkreślić, jest fajny.  A patrzę na całokształt figury i nie mam natychmiast odruchu "przelecieć toto" 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne uczucie,i dodam że to lubię . Zdarza się, że jadąc autobusem czy tramwajem przyłapałam obcego mężczyznę na tym, że mi się przyglądał?  Patrzył mi w oczy, choć przyłapałam go na gorącym uczynku? To oznaka tego, że działam na płeć przeciwną jak magnes .Zwróciłam uwagę na ten szczegół. Jeśli jakiś facet do mnie podejdzie, a w czasie rozmowy od czasu do czasu muśnie moje ramię czy rękę, mogę być pewna, że  marzy o tym, żeby nawiązać ze mną flirt ,takie rzeczy się po prostu wyczuwa...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2022 o 18:16, niecnotka napisał:

Fajne uczucie,i dodam że to lubię . Zdarza się, że jadąc autobusem czy tramwajem przyłapałam obcego mężczyznę na tym, że mi się przyglądał?  Patrzył mi w oczy, choć przyłapałam go na gorącym uczynku? To oznaka tego, że działam na płeć przeciwną jak magnes .Zwróciłam uwagę na ten szczegół. Jeśli jakiś facet do mnie podejdzie, a w czasie rozmowy od czasu do czasu muśnie moje ramię czy rękę, mogę być pewna, że  marzy o tym, żeby nawiązać ze mną flirt ,takie rzeczy się po prostu wyczuwa...

Zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×