Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wiola000001

Jak im zabronić przychodzenia do mojego domu ?

Polecane posty

Witam

 

Sprawa jest dosyć trudna. Mój tata zmarł 2 lata temu. Po za mną miał również nieślubnego syna. Generalnie sprawa wyglądała tak że mój tata miał rodzinę później zostawił matkę jego dziecka i ożenił się z moją mamą. Oczywiście swoim synem również się zajmował, płacił na niego alimenty itp. itd. no ale z nami mimo wszystko nie mieszkał. Po śmierci mojego taty który nam przepisał w testamencie mieszkanie (mnie i mojemu prxyrodniemu bratu) sprawy mocno się pokomplikowały. Generalnie zaczyna mnie to powoli wnerwiać, bo on coraz częściej przychodzi do tego domu po mimo tego że za życia taty był rzadkim gościem. Jeszcze jakby tego było mało to on nie przychodzi sam tylko ze swoją 7-letnia córką (mój przyrodni brat jest samotnym ojcem) mieszkanie jest bardzo małe, są w nim tylko dwa pokoje. W jednym mieszkałam ja, a on jak przychodzi to zajmuje drugi pokój razem ze swoją córką (on śpi na polówce, a jego córka w łóżku. Ostatnio przyjechał na święta ma być do wtorku, ale generalnie nie chce żeby tutaj przyjezdał. Oczywiście on tam gada że tu przyjeżdża żeby spędzić trochę czasu wolnego na wsi ze swoim dzieckiem, ale generalnie chodzi mu o to żeby mnie wkurzyć, ponieważ chce ode mnie kasy za spłatę swojej części, inaczej niestety będzie tutaj przyjeżdżać. Proponował mi sprzedaż domu żeby kasa podzielić się na pół, no ale się nie zgadzam na sprzedaż. Co zatem mogę zrobić żeby on nie przyjeżdżał tak nachalnie ? Pomyslalam o tym że w końcu on śpi w pokoju razem ze swoją córką, raczej to normalne nie jest. Czy zatem mogłabym gdzieś przestraszyć go tą informacją ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wiola000001 napisał:

Proponował mi sprzedaż domu żeby kasa podzielić się na pół, no ale się nie zgadzam na sprzedaż. Co zatem mogę zrobić żeby on nie przyjeżdżał tak nachalnie ?

Sprzedac dom i podzielić kasę na pół.

Wtedy nie będzie przyjeżdżał a ty kupisz sobie swoje mieszkanie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Sprzedac dom i podzielić kasę na pół.

Wtedy nie będzie przyjeżdżał a ty kupisz sobie swoje mieszkanie.

Ale ja nie chce sprzedawać tego mieszkania. Ma ono dla mnie ogromną wartość sentymentalna. Wychowałam się tutaj i spędziłam w nim całe moje życie. Przywiązana jestem do tego miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wiola000001 napisał:

Ale ja nie chce sprzedawać tego mieszkania. Ma ono dla mnie ogromną wartość sentymentalna. Wychowałam się tutaj i spędziłam w nim całe moje życie. Przywiązana jestem do tego miejsca. 

To go splac i po sprawie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wiola000001 napisał:

Ale ja nie chce sprzedawać tego mieszkania. Ma ono dla mnie ogromną wartość sentymentalna. Wychowałam się tutaj i spędziłam w nim całe moje życie. Przywiązana jestem do tego miejsca. 

To go spłać. Jest właścicielem mieszkania tak samo jak ty. 

A dlaczego sądzisz, że spanie z córką w jednym pokoju jest nienormalne? Czym go chcesz straszyć? Jedyne co osiągniesz to to, że młoda wyląduje u ciebie w pokoju, albo brat cię wyśmieje 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Unlan napisał:

To go spłać. Jest właścicielem mieszkania tak samo jak ty. 

A dlaczego sądzisz, że spanie z córką w jednym pokoju jest nienormalne? Czym go chcesz straszyć? Jedyne co osiągniesz to to, że młoda wyląduje u ciebie w pokoju, albo brat cię wyśmieje 

 

 

Nie za bardzo mnie stać na spłacenie jego. Błąd popełnił mój ojciec przepisując na niego również to mieszkanie.

 

No raczej nie jest to normalne gdy ojciec w jednym pokoju śpi z 7-letnią córka. Czym go chce straszyć ? No wiem może zgłoszeniem tego gdzieś dalej ? Uważam że taka mała dziewczynka nie powinna spać w pokoju razem ze swoim ojcem. W ogóle słyszysz jak to brzmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wiola000001 napisał:

Nie za bardzo mnie stać na spłacenie jego. Błąd popełnił mój ojciec przepisując na niego również to mieszkanie.

 

No raczej nie jest to normalne gdy ojciec w jednym pokoju śpi z 7-letnią córka. Czym go chce straszyć ? No wiem może zgłoszeniem tego gdzieś dalej ? Uważam że taka mała dziewczynka nie powinna spać w pokoju razem ze swoim ojcem. W ogóle słyszysz jak to brzmi ?

Ależ oczywiście, że to jest normalne, że ojciec śpi w jednym pokoju z córką, kiedy takie są warunki mieszkaniowe. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. To jest jej ojciec, a nie obcy facet. 

Jak nie chcesz, żeby przyjeżdżał, to weź kredyt i go spłać. Innej opcji nie ma.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wiola000001 napisał:

Nie za bardzo mnie stać na spłacenie jego. Błąd popełnił mój ojciec przepisując na niego również to mieszkanie.

 

No raczej nie jest to normalne gdy ojciec w jednym pokoju śpi z 7-letnią córka. Czym go chce straszyć ? No wiem może zgłoszeniem tego gdzieś dalej ? Uważam że taka mała dziewczynka nie powinna spać w pokoju razem ze swoim ojcem. W ogóle słyszysz jak to brzmi ?

To jest WASZ ojciec, a nie twój. I nie,nie popełnił błędu. Potraktował was sprawiedliwie przy spadku. I tak właśnie ma być. 

Jest normalne, kiedy ma się takie, a nie inne warunki. Ja mam słyszeć jak to brzmi?  Słyszę jak to brzmi.  Kombinujesz ze swojego brata czytaj dobrze, ze swojego brata zrobić pedofila. A to jest bardzo poważne oskarżenie. 

I wiesz co? Myślę, że twojemu bratu się więcej należy niż tylko połowa mieszkania. Wasz ojciec zdradzał matkę twojego brata z twoją matką i ją zostawił dla twojej matki. Tak przynajmniej to wygląda z twojego pierwszego wpisu. Zastanów się jak ty byś się czuła gdyby było na odwrot i miała ojca sporadycznie. 

Weź sprzedaj mieszkanie, albo weź kredyt i spłać brata. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, wiola000001 napisał:

Witam

 

zdrastwuj zużyty materiale do mycia podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sie spiknac z bratem?ja zawsze lubilam takie klimaty, jaka roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marinero0 napisał:

Kierujesz sie pazernoscia  ato zakloca ci zdrowy rozsadek.

Sprawe musisz obgadac z nim  na spokojnie i po dobroci!  .Czy nie moglabys go splacac ratami ? To jedyne wyjscie dla ciebie w takiej sytuacji!  jest prawowitym wspolwlascicielem mieszkania  i nic nie zrobisz .

Proba szantazowania go gwaltownie pogorszy wasze relcje a tobie lepiej bedzie jelsi on bedzi nastawiony zyczliwie do ciebie ! 

Uwiedz go i bedziecie rodzina 🙂 Mieszkanie zostanie w rodzinie 🙂 

Oni są rodziną. To przyrodnie rodzeństwo 

22 minuty temu, wiola000001 napisał:

Nie za bardzo mnie stać na spłacenie jego. Błąd popełnił mój ojciec przepisując na niego również to mieszkanie.

 

No raczej nie jest to normalne gdy ojciec w jednym pokoju śpi z 7-letnią córka. Czym go chce straszyć ? No wiem może zgłoszeniem tego gdzieś dalej ? Uważam że taka mała dziewczynka nie powinna spać w pokoju razem ze swoim ojcem. W ogóle słyszysz jak to brzmi ?

To jest wasz ojciec i nie tylko twój. I nie, nie popełnił błędu, tylko potraktował was jednakowo, czego nie robił przez całe życie. 

Jest normalne. Jeśli w mieszkaniu są dwa pokoje , z których jeden zajmujesz ty, to jest normalne, że śpi razem z córką w pokoju. 

A ty słyszysz to co chcesz zrobić? Kombinujesz ze swojego brata zrobić pe, do,fil,a , a to jest bardzo poważne oskarżenie. Sprzedaj mieszkanie i tyle. 

Edytowano przez Unlan
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, marinero0 napisał:

Kierujesz sie pazernoscia  a to zakloca ci zdrowy rozsadek.

Sprawe musisz obgadac z nim  na spokojnie i po dobroci!  .Czy nie moglabys go splacac ratami ? To jedyne wyjscie dla ciebie w takiej sytuacji!  Jest prawowitym wspolwlascicielem mieszkania  i nic nie zrobisz .Wez kredyt! lub wplacaj mu raty co miesiac! 

Proba szantazowania go gwaltownie pogorszy wasze relacje a dla ciebie  lepiej bedzie jesli on bedzie nastawiony zyczliwie do ciebie !  Po dobroci wiele spraw mozna zalatwic ! 

Uwiedz go i bedziecie rodzina 🙂 Mieszkanie zostanie w rodzinie 🙂 

Mam uwieść swojego brata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Foko Loko napisał:

Ależ oczywiście, że to jest normalne, że ojciec śpi w jednym pokoju z córką, kiedy takie są warunki mieszkaniowe. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. To jest jej ojciec, a nie obcy facet. 

Jak nie chcesz, żeby przyjeżdżał, to weź kredyt i go spłać. Innej opcji nie ma.

W swoim domu ma normalne warunki mieszkaniowe natomiast w tym już nie. Zatem to on świadomie doprowadza do takiej sytuacji że on śpi w jednym pokoju ze swoją córką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Unlan napisał:

Jest normalne. Jeśli w mieszkaniu są dwa pokoje , z których jeden zajmujesz ty, to jest normalne, że śpi razem z córką w pokoju. 

Ale on ma swój dom i powinien w nim spać, wtedy dziewczynka nie byłaby narażona na spanie w jednym pokoju z nim. 

 

26 minut temu, Unlan napisał:

A ty słyszysz to co chcesz zrobić? Kombinujesz ze swojego brata zrobić pe, do,fil,a , a to jest bardzo poważne oskarżenie. Sprzedaj mieszkanie i tyle. 

Ale kto mówi że ja od razu chce z niego zrobić pe, do,fil,a ? Po prostu domyślam się że gdybym gdzieś to zgłosiła to żaden sąd rodziny nie uznałby za normalne że ojciec śpi w tym samym pokoju co 7-letnoa córka. Takie donosy jeżeli są poważne to muszą traktowac poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Unlan napisał:

To jest wasz ojciec i nie tylko twój. I nie, nie popełnił błędu, tylko potraktował was jednakowo, czego nie robił przez całe życie. 

Akeż traktował nas jednakowo przez całe życie. Po prostu ułożył sobie życie z moją mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Vedma napisał:

A nie lepiej sie spiknac z bratem?ja zawsze lubilam takie klimaty, jaka roznica wieku?

Nie, związki kazirodcze mnie nie obchodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak im zabronić przychodzenia do mojego domu ?"

To jest tak samo jego dom jak i twój.

Skoro ojciec zapisał wam po połowie to on ma do tego mieszkania takie samo prawo jak ty.

Chcesz żeby nie przychodził to go spłać -proste.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaślepiona samolubstwem i wygodnictwem nie potrafisz uczciwie spojrzeć prawdzie w oczy. Jak w ogóle można się tak zachowywać. Normalny człowiek by się martwił i zastanawiał jak by tu spłacić brata. Ale nie ty. Ty sie zastanawiasz jedynie nad tym jakby go wykurzyć z jego własności i ewentualnie  zniszczyć życie jemu i Bogu ducha winnej jego córce, wysuwając fałszywe insynuacje. Jak tak można? Narobić syfu i stresu dziewczynce, która jest już wystarczająco pokrzywdzona przez los tym że nie ma matki i ma jedynie tego ojca. Pamiętaj, że sugerując komuś pedofilie niczym nie uzasadnioną, to jest zniesławienie, oszczerstwo, nałożenie na kogoś niesłusznie winy nieponiesionej, która nawet jeśli zostanie wyjaśniona oficjalnie jako nieprawdziwa to rozniesiona gdzieś w eter już praktycznie jest nie do wyczyszczenia. I tu wtedy już żadne przepraszam tego nie naprawi. Są na świecie przypadki samobójcze, bo ktoś sobie wymyślił zrobić kawał taki jak ty.  Ty masz w ogóle jakies wartości moralne w zyciu ? Ja bym się wstydziła w ogóle pytać o porady takie jak ty pytasz. I jak możesz pisać w ogóle coś takiego, że twój ojciec popełnił błąd. Dlaczego niby błąd? To, że chciał być uczciwy i sprawiedliwy? Co jest z tobą dziewczyno nie tak?

Idź weź kredyt jak nie chcesz sprzedać mieszkania i zachowuj się jak normalny człowiek się zachowuje w takich sytuacjach, a nie mataczyć. Jak zrobisz to co kombinujesz by zrobić to brat cię tak znienawidzi, że może chcieć się odegrać na tobie w sobie wymyślony sposób, którego się możesz nawet nie spodziewać. Zastanów się mocno nad sobą. Brat ci proponował normalne rozwiązanie tej sprawy. Możliwe dla was obojga. Ty się nie zgadzasz. To zgromadź tą kasę, żeby go spłacić, mieć spokój i tyle. Tu nie ma co mataczyć. Matactwa nie sprawią, że zdobędziesz to mieszkanie tylko dla siebie bez ponoszenia żadnych kosztów. Nic nie zyskasz na sprawie o którą ci chodzi, a wręcz ją utrudnisz, bo wtedy brat może wtedy złosliwie np. już nie chciec byś go spłaciła nawet mając tą kasę. Jeśli nie coś gorszego. Zastanów się czy warto.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź weź kredyt jak nie chcesz sprzedać mieszkania i zachowuj się jak normalny człowiek się zachowuje w takich sytuacjach, a nie mataczyć. Jak zrobisz to co kombinujesz by zrobić to brat cię tak znienawidzi, że może chcieć się odegrać na tobie w sobie wymyślony sposób, którego się możesz nawet nie spodziewać. Zastanów się mocno nad sobą. Brat ci proponował normalne rozwiązanie tej sprawy. Możliwe dla was obojga. Ty się nie zgadzasz. To zgromadź tą kasę, żeby go spłacić, mieć spokój i tyle. Tu nie ma co mataczyć. Matactwa nie sprawią, że zdobędziesz to mieszkanie tylko dla siebie bez ponoszenia żadnych kosztów. Nic nie zyskasz na sprawie o którą ci chodzi, a wręcz ją utrudnisz, bo wtedy brat może wtedy złosliwie np. już nie chciec byś go spłaciła nawet mając tą kasę. Jeśli nie coś gorszego. Zastanów się czy warto.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marinero0 napisał:

Aha! Oczywiscie.Dasz rade skoro chcesz z brata zrobic pedo.fila 🙂 

Kto powiedział że od razu chce mu zaszkodzić ? Mimo wszystko jakby nie patrzeć przyznasz że za cholerę nie jest to normalna sytuacja kiedy ojciec śpi razem z córką w jednym pokoju. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wiola000001 napisał:

Kto powiedział że od razu chce mu zaszkodzić ? Mimo wszystko jakby nie patrzeć przyznasz że za cholerę nie jest to normalna sytuacja kiedy ojciec śpi razem z córką w jednym pokoju. 

Oczywiście że to jest normalne, to ty jesteś nienormalna. Jak ojciec z siedmioletnia córką jedzie na wczasy to nie zamówi osobnego pokoju hotelowego dla córki a osobnego dla siebie, a on do Ciebie przyjeżdża wypocząć jak powiedziałaś. W tym mieszkaniu nie ma dodatkowego pokoju więc to jest normalne w zdrowej rodzinie. Mieszkanie jest w takim samym stopniu jego jak i twoje. On nie ma z nim wspomnień, ale to nic nie znaczy. Nie kop pod nim dołków, bo on ma prawo odebrać swoją część i Ciebie zmusić żebyś sprzedała swoją połowę, albo go spłaciła. Za bezpodstawne oskarżenia też się ponosi odpowiedzialność prawną. On jest współwłaścicielem mieszkania i ma prawo do niego w takim samym stopniu jak ty. Ty nie masz prawa utrudniać mu odzyskania swojej własności i Twoim obowiązkiem jest go spłacić, albo się zgodzić na sprzedaż. Ty nie masz innego wyjścia i ciesz się, że jeszcze nie zwrócił się do sądu żeby Ci to nakazał. Narazie to Ty stoisz na przegranej bo mu utrudnisz przejecie spadku, jego własności którą otrzymał od ojca. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wiola000001 napisał:

W swoim domu ma normalne warunki mieszkaniowe natomiast w tym już nie. Zatem to on świadomie doprowadza do takiej sytuacji że on śpi w jednym pokoju ze swoją córką. 

Bzdura. Sorry, ale żaden sąd na to nie pójdzie, bo to jest normalna sytuacja.

Moja teściowa jak do nas przyjeżdża to śpi ze swoim 13letnim synem w jednym łóżku. Więc nikt mi nie powie, że spanie ojca z córką w jednym pokoju jest nienormalne. Ty masz zresztą gdzieś dobro tej córki, zależy Ci tylko na dokopaniu bratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka myśli że jak narobi bratu kłopotów z oskarżeniem o spanie z córką w jednym pokoju to sąd odda jej jego część mieszkania???

Niech się modli żeby brat w odwecie nie wynajął swojego pokoju bandzie żuli.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, wiola000001 napisał:

Nie za bardzo mnie stać na spłacenie jego. Błąd popełnił mój ojciec przepisując na niego również to mieszkanie.

 

No raczej nie jest to normalne gdy ojciec w jednym pokoju śpi z 7-letnią córka. Czym go chce straszyć ? No wiem może zgłoszeniem tego gdzieś dalej ? Uważam że taka mała dziewczynka nie powinna spać w pokoju razem ze swoim ojcem. W ogóle słyszysz jak to brzmi ?

Jakby nie przypisał mieszkania to byś płaciła bratu zachowek. Byłaby ta sama sytuacja. Mieszkanie trzeba sprzedać, kasą się podzielić. Ewentualnie weź kredyt i spłać brata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, n88n napisał:

Kiedyś tata zabrał mnie na ryby na całą noc. On siedział przy wędkach, a ja spałam w samochodzie. Potem jednak i on też  przyszedł do samochodu. Położył się obok mnie na tylnej kanapie. Była upalna letnia noc. On niby miał na sobie koszulę z długim rękawem ale chyba tylko dla ochrony przed komarami. Ja spałam w samym tylko stroju kąpielowym nakryta kocem. Pamiętam, że przebudziła się kiedy mi rozwiązał ma.olecach tasiemki biustonosza. Powiedział, że jeszcze nic mi nie rośnie więc nie mam się czego wstydzi a poza tym jest ciemno, jesteśmy sami więc i tak nikt inny nie widzi. Zapytał mnie czy próbowałam spać nago. Mówił, że to bardzo przyjemne.

Dziś gdy jestem dawno dorosła nie wiem co myśleć o tamtym zdarzeniu. Niby nie do niczego więcej nie doszło. Zaproponował spanie nago po czym nie czekając na odpowiedź zsunął mi także majteczki. Czułam jak mnie przytula pod kocem ale robił to w sposób w jaki zawsze mnie przytulał więc nie widziałam w tym nic strasznego. Gdyby nie fakt, że byłam całkowicie rozebrana pewnie nawet nie zwrocilabym uwagi na tamtą noc podobną do wielu innych nocy gdy zabierał mnie nad wodę.

czulas sie molestowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj autorko, że nie jesteś tutaj anonimowa. Każdy nr ID można sprawdzić. Kombinujesz jak się go pozbyć i wrobić w pedofilstwo. To jest przestępstwo. Ten człowiek ma prawo do połowy mieszkania. Ty się nie kwapisz, żeby go spłacić to o sobie przypomina. Jeśli jest samotnym ojcem to przyjeżdża z córką, a co ma ją zostawić samą w domu? Jeśli Cię nie stać żeby go spłacić to sprzedaj mieszkanie. Ale Tobie to nie pasuje bo byś chciała CAŁOŚĆ. To, że on ma dom nie ma tu nic do rzeczy. Mógłby być nawet milionerem, a jemu się to po prostu należy. Bądź raczej miła dla niego bo jak się wkurzy to może podać Cię do sądu, albo jak się będziesz ociągała wynająć ten pokój obcej osobie. Wygląda na to, że okropny z Ciebie człowiek 

Edytowano przez Muminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wiola000001 napisał:

Ale on ma swój dom i powinien w nim spać, wtedy dziewczynka nie byłaby narażona na spanie w jednym pokoju z nim. 

 

Ale kto mówi że ja od razu chce z niego zrobić pe, do,fil,a ? Po prostu domyślam się że gdybym gdzieś to zgłosiła to żaden sąd rodziny nie uznałby za normalne że ojciec śpi w tym samym pokoju co 7-letnoa córka. Takie donosy jeżeli są poważne to muszą traktowac poważnie.

Mieszkanie po waszym ojcu, to też jego dom. 

Oczywiście, że chcesz. Każda sugestia pod tym kątem równa się oskarżeniu o to przestępstwo. Sąd rodzinny cię wyśmieje. A wiesz dlaczego? Bo jeśli ojciec dobiera się do córki, to nie potrzebny mu jest nocleg we wspólnym pokoju. Weź się nie ośmieszaj. 

16 godzin temu, wiola000001 napisał:

Akeż traktował nas jednakowo przez całe życie. Po prostu ułożył sobie życie z moją mamą.

Nie. Nie traktował was jednakowo. Ty miałaś ojca codziennie, twój brat sporadycznie. Ty mogłaś przyjść do niego w każdej chwili, twój brat się musiał umówić, lub czekać aż pan ojciec łaskawca przyjdzie w weekend. Już nie wspomnę, że matka twojego brata miała określoną kwotę od waszego ojca na utrzymanie twojego brata, a twoja matka miała już wyższą. Tobie kieszonkowe, brat kieszonkowe z alimentów kosztem zajęć dodatkowych, lepszych butów itd. To przestań pier,dolić jak to twój brat był super traktowany, bo jak widać nawet o prawidłową więź pomiędzy swoimi dziećmi, wasz ojciec nie zadbał. Jakbyś była normalną siostrą, a przede wszystkim osobą, to byś się jakoś odnośnie spłaty z bratem dogadała i byś bratanicę do własnego łóżka wzięła, a nie kombinowała z brata zrobić ped,ofila. Pazerna sucz z ciebie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×