Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Jennn napisał:

Strusio to jeszcze bardzo wczesna ciąża, nie będziesz miała objawów przez cały dzień. One mogą się pojawiać i znikać. Wiem, że ciężko opanować lęki po poprzednich stratach, ale im będziesz się starała o tym mniej myśleć tym lepiej🙂

Dziękuję dziewczynki za rady i że stawiacie mnie do pionu. Wypłakałam się mężowi - powiedział żebym się nie martwiła. Cokolwiek będzie i tak będzie dobrze - bo mamy siebie. Muszę mieć  trochę więcej optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Strusio85 napisał:

Masz rację. Muszę wytrzymac do badań... I tak nic nie zmienię. Co ma być i tak będzie. Może hormony biorą górę bo zachowuje się dziwnie. Wstałam rano i wybuchnelam płaczem  jakby było po wszystkim a przecież tego nie wiem😟... Po 4 poronieniach mam już chyba zryty beret 🤦

Biedna 😔 ale musisz wierzyć😉ja trzymam  mono kciuki ✊🤞🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Masz rację. Ja bardzo się cieszę, że dostałam te szansę...do tego stopnia, że się boje ze lis postanowi że mnie zadrwić. Muszę wyluzować ( choć to nie łatwe) co ma być i tak będzie. Pisałam z moją psychoterapeutką bo dziś mam jakiś kryzys. Pocieszyła mnie, że to naturalna reakcja po moich doświadczeniach. Mam zrobić relaksację i postarać się wyciszyć.

Ja też się dzisiaj słabiej czuję..tzn nie tyle psychicznie co brzuch mnie boli tak że nic tylko leżę..wczoraj poćwiczyłam chwilę a dzisiaj zdechlakuje 😔 

Oglądam stare polskie filmy 😉 dla mnie taki rekax działa..spróbuj, może na Ciebie też podziała 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strusio85 napisał:

Dziękuję dziewczynki za rady i że stawiacie mnie do pionu. Wypłakałam się mężowi - powiedział żebym się nie martwiła. Cokolwiek będzie i tak będzie dobrze - bo mamy siebie. Muszę mieć  trochę więcej optymizmu.

🥰

Przesyłam całą masę dobrej energii 😊ostatnio mam dużo to się podzielę z każdą z was😉😜

Edytowano przez Teklaoli
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Teklaoli napisał:

Ja też się dzisiaj słabiej czuję..tzn nie tyle psychicznie co brzuch mnie boli tak że nic tylko leżę..wczoraj poćwiczyłam chwilę a dzisiaj zdechlakuje 😔 

Oglądam stare polskie filmy 😉 dla mnie taki rekax działa..spróbuj, może na Ciebie też podziała 😉

Ja włączyłam muzykę i staram się robić co mogę żeby tylko czymś zająć myśli. Mam nadzieję, że jutro kryzys przejdzie 🙈

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2022 o 08:52, Strusio85 napisał:

Dziewczyny. Miałam dziś jechać na wizytę przedtransferową ale do niej nie doszło.  Wczoraj rano dostałam wynik bety hcg i okazuje się, że jestem w bardzo wczesnej ciąży 🙈...znowu udało się naturalnie... Byłam pewna, że allo mocno wzrosło bo po szczepieniach zachodzę w ciążę szybko jak nigdy wcześniej ....ale dostałam  wynik allo wczoraj wieczorem ( bo planowałam transfer we wrześniu ) i wynik po 3 szczepieniach się nie zmienil 😟 jest 0...

Jestem przerażona .. Rano radość , na wieczór smutek... Co za życie w...u..😔 

Chce być dobrej myśli ale widmo przeszłości daje o sobie znać ... 

 

 

Trzymam mocne kciuki za Ciebie i wierzę, że Ci się uda. Musi się udać 🙂 Pamiętaj, że stres nie pomoże a jedynie zaszkodzi. Masz tyle osób które wierzą w Ciebie więc na pewno się uda 💚💚💚

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, AniaKo napisał:

Trzymam mocne kciuki za Ciebie i wierzę, że Ci się uda. Musi się udać 🙂 Pamiętaj, że stres nie pomoże a jedynie zaszkodzi. Masz tyle osób które wierzą w Ciebie więc na pewno się uda 💚💚💚

Witaj Aniu, co słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AniaKo napisał:

Trzymam mocne kciuki za Ciebie i wierzę, że Ci się uda. Musi się udać 🙂 Pamiętaj, że stres nie pomoże a jedynie zaszkodzi. Masz tyle osób które wierzą w Ciebie więc na pewno się uda 💚💚💚

Dziękuję.♥️♥️♥️oby tak się stało - niczego bardziej nie pragnę 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Strusio85 napisał:

Dziękuję.♥️♥️♥️oby tak się stało - niczego bardziej nie pragnę 🥰

Jak tam Dzisiaj samopoczucie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2022 o 21:36, kaja356 napisał:

Witaj Aniu, co słychać u ciebie?

Hej , jestem na końcówce i szczerze modlę się o szybsze rozwiązanie.  A co u Ciebie ? Przepraszam, żezapytam ale na jakim etapie jesteś ( mój moz nie pracuje od conjamniej 5 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było ale nieustannie Wam kibicuję!

Strusio85 trzymam kciuki 🤞 jest przyrost! Więc jest i szansa! Uwierz w maleństwo! 

Dziewczyny z maluchami ☺️ moja Wika też miała problem z przekręcaniem główki 😜 w sumie nie znam dziecka które by w którymś momencie nie dostało skierowania do fizjo 🤪 warto iść, sprawdzić co i jak ale nie ma co się przejmować od razu i panikować 😉

Z ciekawszych rzeczy - Martuska to chyba Ciebie może zainteresować bo pamiętam że i Ciebie tsh skakało jak i u mnie 🤪 warto również po urodzeniu zrobic badania 🙈 moje tsh pół roku po porodzie wynosiło......20! Myślałam że to pomyłka jak to zobaczyłam 😅 

Edytowano przez Luna_
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, AniaKo napisał:

Hej , jestem na końcówce i szczerze modlę się o szybsze rozwiązanie.  A co u Ciebie ? Przepraszam, żezapytam ale na jakim etapie jesteś ( mój moz nie pracuje od conjamniej 5 miesięcy)

Hej. U mnie bez zmian. Jestem po drugim nieudanym transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Luna_ napisał:

Dawno mnie nie było ale nieustannie Wam kibicuję!

Strusio85 trzymam kciuki 🤞 jest przyrost! Więc jest i szansa! Uwierz w maleństwo! 

Dziewczyny z maluchami ☺️ moja Wika też miała problem z przekręcaniem główki 😜 w sumie nie znam dziecka które by w którymś momencie nie dostało skierowania do fizjo 🤪 warto iść, sprawdzić co i jak ale nie ma co się przejmować od razu i panikować 😉

Z ciekawszych rzeczy - Martuska to chyba Ciebie może zainteresować bo pamiętam że i Ciebie tsh skakało jak i u mnie 🤪 warto również po urodzeniu zrobic badania 🙈 moje tsh pół roku po porodzie wynosiło......20! Myślałam że to pomyłka jak to zobaczyłam 😅 

Luna miło że się odzywasz 😀

Niezły wynik tsh!!! 20!!! Szok! Też pomyślałabym że to błąd  🤔 a pewnie zmęczenie itp zrzuciłaś na brak snu... 😞 dobrze że się wyjaśniło  😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Maddalena napisał:

Jak tam Dzisiaj samopoczucie ☺️

Kochana  wczoraj słabiutko bo strasznie mnie muliło. Dziś jest już lepiej - nawet więcej energii we mnie wstąpiło 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Luna_ napisał:

Dawno mnie nie było ale nieustannie Wam kibicuję!

Strusio85 trzymam kciuki 🤞 jest przyrost! Więc jest i szansa! Uwierz w maleństwo! 

Dziewczyny z maluchami ☺️ moja Wika też miała problem z przekręcaniem główki 😜 w sumie nie znam dziecka które by w którymś momencie nie dostało skierowania do fizjo 🤪 warto iść, sprawdzić co i jak ale nie ma co się przejmować od razu i panikować 😉

Z ciekawszych rzeczy - Martuska to chyba Ciebie może zainteresować bo pamiętam że i Ciebie tsh skakało jak i u mnie 🤪 warto również po urodzeniu zrobic badania 🙈 moje tsh pół roku po porodzie wynosiło......20! Myślałam że to pomyłka jak to zobaczyłam 😅 

Dziękuję ♥️tak. Wierzę ♥️ miejmy nadzieję, że teraz będzie dobrze 🙂

Wow. TSH 20 to kosmos..moje najwyższe było kiedyś 3.5 i myślałam, że umrę 😬

 

Edytowano przez Strusio85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Luna_ napisał:

Dawno mnie nie było ale nieustannie Wam kibicuję!

Strusio85 trzymam kciuki 🤞 jest przyrost! Więc jest i szansa! Uwierz w maleństwo! 

Dziewczyny z maluchami ☺️ moja Wika też miała problem z przekręcaniem główki 😜 w sumie nie znam dziecka które by w którymś momencie nie dostało skierowania do fizjo 🤪 warto iść, sprawdzić co i jak ale nie ma co się przejmować od razu i panikować 😉

Z ciekawszych rzeczy - Martuska to chyba Ciebie może zainteresować bo pamiętam że i Ciebie tsh skakało jak i u mnie 🤪 warto również po urodzeniu zrobic badania 🙈 moje tsh pół roku po porodzie wynosiło......20! Myślałam że to pomyłka jak to zobaczyłam 😅 

Miło, że się odezwałaś 😘 ucałuj Wikę ❤

My już mamy wizytę u fizjo za sobą. Wszystko z Kaceprkiem ok, nie ma przesłanek do wystawienia skierowania na rehabilitację. Uff... 😆

Tsh badalam 6 tyg po porodzie. Wynik był około 2. Teraz powtórzę badania w poniedziałek 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym TSH po ciąży to jest jakaś masakra. Ja przez kilka miesięcy miałam tak niskie że laboratorium mi przysyłało wynik że poniżej 0.0007 i niezbadane. Nagle po 4 tygodniach prawie 15. Znów po następnym 4 tygodniach, bardzo nisko poniżej normy. Ciągle jestem na jednej dawce leku. Po drodze różne badania i decyzja o całkowitym wycięciu tarczycy. Już we wrześniu mam termin do szpitala. Niestety są zmiany ale na szczęście niezłośliwe. A ogólnie ja do invitro podchodziłam przez tarczycę właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BasiaC napisał:

Aaaajć to u Ciebie to w ogóle szaleństwo 😱 dobrze ze jesteś pod kontrolą bo nie ma z tym żartów jednak 😬

mi lekarz też powiedział że często tarczyca wariuje 😬 cieszę się że zbadałam bo niedługo po porodzie jak sprawdzałam było ok 🤷 a tu taka niespodzianka 😬 

I fakt jak się mnie spytali czy się źle nie czułam, zmęczona itd. To ich wyśmiałam 😅 moja mała (obecnie 8.5 miesiąca) nadal nie przespała ani jednej nocy i budzi się zazwyczaj na jedzenie co 2 - 2,5 godziny 🤷 jak mam nie być zmęczona? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Luna_ napisał:
3 godziny temu, BasiaC napisał:

Aaaajć to u Ciebie to w ogóle szaleństwo 😱 dobrze ze jesteś pod kontrolą bo nie ma z tym żartów jednak 😬

mi lekarz też powiedział że często tarczyca wariuje 😬 cieszę się że zbadałam bo niedługo po porodzie jak sprawdzałam było ok 🤷 a tu taka niespodzianka 😬 

I fakt jak się mnie spytali czy się źle nie czułam, zmęczona itd. To ich wyśmiałam 😅 moja mała (obecnie 8.5 miesiąca) nadal nie przespała ani jednej nocy i budzi się zazwyczaj na jedzenie co 2 - 2,5 godziny 🤷 jak mam nie być zmęczona? 😅

Trzeba badać bo jak się wstaje do dziecka to wiadomo że jest się zmęczonym i gorsze samopoczucie się tym właśnie tłumaczy. 🙈 A ja ostatnio dzwonię do przychodni po receptę na mleko, bo moja ma uczulenie na białko mleka krowiego. A pediatra do mnie że w nocy już nie powinna jeść 😂 że już powinna całe noce przesypiać. Ma obecnie 9.5 miesiąca. Idzie spać ok 20 i do 7 rano śpi. A je tylko raz. Więc i tak wydaje mi się że mam rarytas 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Strusio85 napisał:

Kochana  wczoraj słabiutko bo strasznie mnie muliło. Dziś jest już lepiej - nawet więcej energii we mnie wstąpiło 🙂

Hej. Masz wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kaja356 napisał:

Hej. Masz wynik bety?

Tak 🙂 bylo w pt 67. Dziś 447 ( po niecałych 4 dobach )..także kropek chyba się rozgościł 😁

  • Like 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Strusio85 napisał:

Tak 🙂 bylo w pt 67. Dziś 447 ( po niecałych 4 dobach )..także kropek chyba się rozgościł 😁

To przestaniesz panikować? 😁 Chociaż na chwilę 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kaja356 napisał:

To przestaniesz panikować? 😁 Chociaż na chwilę 🙂

Tak🙉🙈😜. Już od niedzieli mi przeszło. Pogadałam z psychoterapeutką , dostałam zadania i jakoś lęk zniknął ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj trafiłam na oddział.  Ostry ból kręgosłupa, który promieniuje do nóg. Podejrzenie kolki nerkowej. Trzymajcie kciuki żeby mnie wypuścili szybko. 

  • Sad 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AniaKo napisał:

Dziewczyny dzisiaj trafiłam na oddział.  Ostry ból kręgosłupa, który promieniuje do nóg. Podejrzenie kolki nerkowej. Trzymajcie kciuki żeby mnie wypuścili szybko. 

Ojojoj...bardzo współczuję 😔 trzymam kciuki żeby jak najszybciej puściło to dziadostwo❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, AniaKo napisał:

Dziewczyny dzisiaj trafiłam na oddział.  Ostry ból kręgosłupa, który promieniuje do nóg. Podejrzenie kolki nerkowej. Trzymajcie kciuki żeby mnie wypuścili szybko. 

Ania trzymamy kciuki, żeby się poprawiło😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strusio85 napisał:

Tak 🙂 bylo w pt 67. Dziś 447 ( po niecałych 4 dobach )..także kropek chyba się rozgościł 😁

Ale  extra!!! 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AniaKo napisał:

Dziewczyny dzisiaj trafiłam na oddział.  Ostry ból kręgosłupa, który promieniuje do nóg. Podejrzenie kolki nerkowej. Trzymajcie kciuki żeby mnie wypuścili szybko. 

Ojej..strasznie współczuję 😔też kiedyś miałam to dziadostwo...oby szybko przeszło 🤞nie daj się  Ania💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strusio85 napisał:

 

Ile kosztuje allo mlr w apc w Łodzi? I wiesz może kiedy można pobrać krew na badanie? Czy np w piątki można podjechać? Czy są jakieś konkretne terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AsiaWin napisał:

Ile kosztuje allo mlr w apc w Łodzi? I wiesz może kiedy można pobrać krew na badanie? Czy np w piątki można podjechać? Czy są jakieś konkretne terminy?

700 zł. Z tego co pamiętam wykonują allo mlr  tylko w 1 dzień w środę. Trzeba się umawiać telefonicznie na konkretną godzinę i termin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×