Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, FrutakzAmeryki napisał:

Co się z nią stało ? Wyglada jak anorektyczka i ma wystające żyły na rękach....

Zaczęła zdrowo żyć i ćwiczyć.🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, FrutakzAmeryki napisał:

Co się z nią stało ? Wyglada jak anorektyczka i ma wystające żyły na rękach....

Czuje się najlepiej w swoim życiu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, aniaolania napisał:

Zaczęła zdrowo żyć i ćwiczyć.🙃

Zaczela sie glodzic…

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głodzi się, ale ciekawsze są te jej regularne podróże do Brukseli. Moim zdaniem świadczy usługi seksualne europosłom 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że jej fanki zachwycają się jak pięknie wygląda i ciągle pytają jaką stosuje dietę i ćwiczenia. Ona mówi, że to przez stres. Ale nigdy, przenigdy nie uwierzę, że ktokolwiek zdrowy (czyli bez zaburzeń psychicznych/odżywiania) naprawdę chciałby wyglądać tak jak ona. No nikt mi tego nie wmówi :classic_blink: Tak samo nikt nie chciałby ważyć 180kg. To nie jest zdrowa sytuacja.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w szoku jak ją zobaczyłam... Ale jeszcze gorsze od jej wyglądu jest jej zachowanie, jest jakaś nadpobudliwa, te nerwowe ruchy. Na kilometr widać, że dzieje się u niej coś bardzo, bardzo złego i zwyczajnie patrząc na nią mi jej żal. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nie jest jej żal ani trochę, zwłaszcza po jej ostatnich komentarzach do swoich obserwatorek typu "nie proście mnie o kody rabatowe, trzeba było kupować, jak kod był aktywny, a nie teraz żebrać" - żenada... Jakby właśnie to "rozdawanie" kodów nie było "pracą" influ...

  • Like 4
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jest osobą z bardzo poważni problemami psychicznymi od samego początku swojej działalności i jak widać, nie idzie to ku lepszemu. 

  • Like 8
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasja78 napisał:

Byłam w szoku jak ją zobaczyłam... Ale jeszcze gorsze od jej wyglądu jest jej zachowanie, jest jakaś nadpobudliwa, te nerwowe ruchy. Na kilometr widać, że dzieje się u niej coś bardzo, bardzo złego i zwyczajnie patrząc na nią mi jej żal. 

Jest nadpobudliwa bo się głodzi wiec nie dostateczna organizmowi witamin i minerałów potrzebnych do funkcjonowania. Okresu pewnie już nie ma regularnego, skończy z zapaścią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Blada napisał:

A mi nie jest jej żal ani trochę, zwłaszcza po jej ostatnich komentarzach do swoich obserwatorek typu "nie proście mnie o kody rabatowe, trzeba było kupować, jak kod był aktywny, a nie teraz żebrać" - żenada... Jakby właśnie to "rozdawanie" kodów nie było "pracą" influ...

Nie znoszę takich odzywek a już szczególnie gdy ktoś mówi to do swoich własnych obserwatorów. Chamstwo. To był jeden z powodów dla którego dobrych kilka lat temu przestałam ją obserwować. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2023 o 23:33, panna stara napisał:

Co z nią, gnaty jej wystają. Ona ma jeszcze tego Janusza?

Nie, raczej już nie są razem, on mieszka i pracuje w Brukseli, a ona niedawno się przeprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ćpa, żeby nie żreć. Ale fakt, faktem wygląda strasznie i dobrze się to nie skończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, walkingdead napisał:

wygląda i zachowuje się, jakby ostro ćpała od jakiegoś czasu. 

cechy wyglądu plus zachowanie silnie wskazują na jakieś substancje...

ja zimą trafiłam raz na jej jakiś zestaw IG stories jak rywalizowała o jakieś miejsce, no wyglądało to jak kadry z filmu Trainspotting lub Requiem dla snu...hero*na, koka*na i te sprawy...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Teddy123 napisał:

ona jeszcze ma jakieś współprace?

Jedną za drugą. Promuje produkty, które jeszcze parę lat temu uważała za rzeczy dla biedaków i nieudaczników życiowych 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Manna napisał:

cechy wyglądu plus zachowanie silnie wskazują na jakieś substancje...

ja zimą trafiłam raz na jej jakiś zestaw IG stories jak rywalizowała o jakieś miejsce, no wyglądało to jak kadry z filmu Trainspotting lub Requiem dla snu...hero*na, koka*na i te sprawy...

speedball z rana jak śmietana 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2023 o 15:07, eaw napisał:

Głodzi się, ale ciekawsze są te jej regularne podróże do Brukseli. Moim zdaniem świadczy usługi seksualne europosłom 

No nie wiem, czy jest jakiś europoseł z Konfy 🤔😂? Może po prostu robi za dodatek do jakiegoś bogacza w zamian za wygodne życie  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kasja78 napisał:

Myślę, że to jest osobą z bardzo poważni problemami psychicznymi od samego początku swojej działalności i jak widać, nie idzie to ku lepszemu. 

To na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Blada napisał:

A mi nie jest jej żal ani trochę, zwłaszcza po jej ostatnich komentarzach do swoich obserwatorek typu "nie proście mnie o kody rabatowe, trzeba było kupować, jak kod był aktywny, a nie teraz żebrać" - żenada... Jakby właśnie to "rozdawanie" kodów nie było "pracą" influ...

Przecież zarabia na tych kodach więc o co jej chodzi? Pusta baba. Jak jej nie pasuje influancerowanie to niech zniknie z sm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2023 o 13:10, Kasja78 napisał:

Byłam w szoku jak ją zobaczyłam... Ale jeszcze gorsze od jej wyglądu jest jej zachowanie, jest jakaś nadpobudliwa, te nerwowe ruchy. Na kilometr widać, że dzieje się u niej coś bardzo, bardzo złego i zwyczajnie patrząc na nią mi jej żal. 

Może bierze jakieś środki pobudzające na odchudzanie? Albo chora? Nie wygląda dobrze, coś złego się musi dziać. Mi też szkoda jej mimo wszystko.

 

Edytowano przez Harpunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2023 o 15:07, eaw napisał:

Głodzi się, ale ciekawsze są te jej regularne podróże do Brukseli. Moim zdaniem świadczy usługi seksualne europosłom 

Jest personel shopper, czyli kupuje chanelki niedostępne w Polsce na zlecenie, stąd kasa. 

Edytowano przez aniaolania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, aniaolania napisał:

Jest personel shopper, czyli kupuje chanelki niedostępne w Polsce na zlecenie, stąd kasa. 

? Ktoś kto ma kasę na chanelki sam sobie pojedzie i kupi, z nią coś jest nie tak od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2023 o 13:10, Kasja78 napisał:

Byłam w szoku jak ją zobaczyłam... Ale jeszcze gorsze od jej wyglądu jest jej zachowanie, jest jakaś nadpobudliwa, te nerwowe ruchy. Na kilometr widać, że dzieje się u niej coś bardzo, bardzo złego i zwyczajnie patrząc na nią mi jej żal. 

Ja zajrzałam do niej pierwszy raz od dłuższego czasu (w ogóle byłam zaskoczona, że nadal coś robi na ig, szczerze mówiąc) i bardzo nieprzyjemnie się ją ogląda.  Raz, że właściwie jej stories to już same reklamy nieciekawych produktów (z dodatkiem wyprowadzania psa), w dodatku robione bardzo niechlujnie i z wiecznym filtrem na twarzy (nawet kiedy poszła na wybielanie zębów) to faktycznie zrobiła się jeszcze bardziej nerwowa i chuda.

Myślę, że jej "kariera" w sm nigdy nie służyła, a teraz jest po prostu jeszcze gorzej niż w momencie, kiedy była popularniejsza. Przez samo nagrywanie, ale także krytykę, ciągłe niepowodzenia (jej kariera to od dawna to równia pochyła), frustrację i udawanie bogatego życia w jej życiu jest pewnie wiele stresu, co raczej nie wpływa na jej zdrowie. O ile kiedyś bardzo jej nie lubiłam, to obecnie jest mi jej zwyczajnie żal, chociaż nadal uważam, że zasłużyła na wszystkie krytyczne opinie, jakie się o niej pojawiły, a jej obecne fanki (to dziwne, że jakieś wciąż ma) są bardzo naiwne. 

Oby po prostu jak najszybciej odeszła z sm. Nie będzie żenującego festiwalu reklam, a i może sama trochę odpocznie i nabierze dystansu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, FrutakzAmeryki napisał:

? Ktoś kto ma kasę na chanelki sam sobie pojedzie i kupi, z nią coś jest nie tak od dawna

Ty tak serio?😆 Nie kochanie, opcja personal shopper jest popularniejsza niż ci się zdaje i nie każda, która chce chanelkę i czy inną rzecz z jakiejkolwiek marki luksusowej niedostępnej w Polsce "se weźmnie i se pojedzie". Bardzo dużo kobiet zamawia torebki i inne produkty z półki luxury u personali. Dlaczego? Bo łatwiej jest w ten sposób kupić produkt niż jadąc osobiście. Poza tym, wiele osób jednak pracuje (wiem, szalony koncept: człowiek posiadający wysokie dochody pracuje) i nie chcą poświęcać czasu żeby specjalnie pojechać po jedną czy kilka rzeczy do użytku codziennego.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, aniaolania napisał:

Ty tak serio?😆 Nie kochanie, opcja personal shopper jest popularniejsza niż ci się zdaje i nie każda, która chce chanelkę i czy inną rzecz z jakiejkolwiek marki luksusowej niedostępnej w Polsce "se weźmnie i se pojedzie". Bardzo dużo kobiet zamawia torebki i inne produkty z półki luxury u personali. Dlaczego? Bo łatwiej jest w ten sposób kupić produkt niż jadąc osobiście. Poza tym, wiele osób jednak pracuje (wiem, szalony koncept: człowiek posiadający wysokie dochody pracuje) i nie chcą poświęcać czasu żeby specjalnie pojechać po jedną czy kilka rzeczy do użytku codziennego.

Tak, ja tak na serio i nie musisz od razu mnie obrażać, bo mam inne zdanie. W każdym razie ja wolę sama sobie przymierzyć i kupic niż zlecić to randomowej lasce z internetu, która ( jeżeli jednak masz rację) udaje, ze to jej zakupy. A Bruksela, do której lata O. to umowmy się nie jest koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, FrutakzAmeryki napisał:

Tak, ja tak na serio i nie musisz od razu mnie obrażać, bo mam inne zdanie. W każdym razie ja wolę sama sobie przymierzyć i kupic niż zlecić to randomowej lasce z internetu, która ( jeżeli jednak masz rację) udaje, ze to jej zakupy. A Bruksela, do której lata O. to umowmy się nie jest koniec świata.

Nie jest to koniec świata, ale nie każdy chce do Brukseli, Berlina czy gdziekolwiek gdzie są marki niedostęne w Polsce, jechać. Ja na przykład chętnie deleguję zadania, które z powodzeniem ktoś wykona za mnie, a ja w tym czasie mogę polecieć na tydzień tam gdzie co prawda nie ma Prady, Chanel czy innego Goyard, ale jest plaża, leżaczki, pogoda i dobre towarzystwo. Są różni ludzie, różne potrzeby, różne usługi i warto brać je pod uwagę zamiast narzucać wyłącznie twój tok myślenia. Btw, rollie i cartier są jej, więc chyba tak dramatycznie nie sięgnęła finansowego dna. Ot po prostu doszła do tego, że reklamą większego badziewia zarobi na coś fajnego szybciej niż tylko upierając się przy reklamowaniu najwyższych marek. Mnie tam Olfa w końcu trochę zaczęła się podobać, bo zmądrzała. I z tego co mi wiadomo, obecne mieszkanie to nie najem. Z bogiem panny kafeterianki, odezwę się znowu za kilka miesięcy.

Edytowano przez aniaolania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×