Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

14 godzin temu, esmeralda napisał:

Ja nie mogę, kolejns bugi, która reklamuje suplementy  😞 skąd są te prochy? Są wpisane do jakiegoś rejestru? Poinformowała widzów, żeby skonsultowali to zeswoimi lekarzami poz i pediatrami? 

Kiedyś pytałam swoją lekarkę o takie,  które namiętnie reklamuje cudakowa i moja lekarka nie słyszała o tym.  Sprawdzała przy mnie i poleciła normalne, apteczne, zbadane...

Że ludzie się nie boją i tak zazywają prochy niekupione w aptece. Szok.

Ona chyba jest jakąś konsultantką tej firmy. Wróć, przepraszam, marketingowcem 🥴 i nawet zachęca żeby dołączyć do jej zespołu i spotkań biznesowych online 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, redżina napisał:

Ona chyba jest jakąś konsultantką tej firmy. Wróć, przepraszam, marketingowcem 🥴 i nawet zachęca żeby dołączyć do jej zespołu i spotkań biznesowych online 

A mnie dziwi postawa ludzi. Lekarze i farmaceuci to dla nich mafia, która chce zbic kasę na ludziach wciskając im leki. Ale już taka Boogi -ludzie sami kupują środki, które nie wiadomo kto wyprodukował, czy faktycznie działają, jak były przebadane, a reklamuje je jekas baba z Podlasia, która nie jest lekarzem, farmaceuta, dietetykiem.. w sasadzie nie wiadomo kim jest z zawodu.

Lekarz kłamie ale już pani z YT mówi prawdę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Paryz London napisał:

A mnie dziwi postawa ludzi. Lekarze i farmaceuci to dla nich mafia, która chce zbic kasę na ludziach wciskając im leki. Ale już taka Boogi -ludzie sami kupują środki, które nie wiadomo kto wyprodukował, czy faktycznie działają, jak były przebadane, a reklamuje je jekas baba z Podlasia, która nie jest lekarzem, farmaceuta, dietetykiem.. w sasadzie nie wiadomo kim jest z zawodu.

Lekarz kłamie ale już pani z YT mówi prawdę.

To samo jaką dietę reklamuje. eBook o tym napisała i wciska ludziom 500 kalorii. To jest dopiero chore. 
Ale nie wiem co gorsze. Ona to już wiadomo że to brzydki i zły człowiek ale że ludzie to kupują to już dla mnie jakieś kuriozum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

A mnie dziwi postawa ludzi. Lekarze i farmaceuci to dla nich mafia, która chce zbic kasę na ludziach wciskając im leki. Ale już taka Boogi -ludzie sami kupują środki, które nie wiadomo kto wyprodukował, czy faktycznie działają, jak były przebadane, a reklamuje je jekas baba z Podlasia, która nie jest lekarzem, farmaceuta, dietetykiem.. w sasadzie nie wiadomo kim jest z zawodu.

Lekarz kłamie ale już pani z YT mówi prawdę.

Zgadzam się w całej rozciągłości! 

Ludzi porąbało. Kupują suple od pań z yt I ig, które  w większości nie są w żadnej bazie zarejestrowane, nie do kupienia w aptece, nie wiadomo jak były przechowywane.

Nawet leków na stacji benzynowej czy przy kasie nie powinno się kupować. Serio.  

Do aptek idzie towar z hurtowni medycznych gdzie są leki odpowiednio przechowywane i w aptekach też są specjalne normy.

A te wszystkie suplementy od bugi, cudakow, niesi  i innych gwiazd, nie wiadomo gdzie powstały, w jakich warunkach,  która firma farmaceutyczna jest za to odpowiedzialna itd itd ? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

To samo jaką dietę reklamuje. eBook o tym napisała i wciska ludziom 500 kalorii. To jest dopiero chore. 
Ale nie wiem co gorsze. Ona to już wiadomo że to brzydki i zły człowiek ale że ludzie to kupują to już dla mnie jakieś kuriozum. 

...yczna dieta która tylko wyniszcza organizm i gwarantuje jojo - było widac ze bugson po powrocie do „normalnego odżywiania” z cud diety przybrał i ponownie bawi się w te głupoty zamiast iść do dietetyka i zacząć się ruszać 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zniesmaczony 2 napisał:

...yczna dieta która tylko wyniszcza organizm i gwarantuje jojo - było widac ze bugson po powrocie do „normalnego odżywiania” z cud diety przybrał i ponownie bawi się w te głupoty zamiast iść do dietetyka i zacząć się ruszać 

I więcej ruchu. Jak jest siedzący  tryb siedzcy to i sama dieta to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała guru bugsona “dietetyczka” pani kaloria też średnio zdrowo wygląda, raczej gardzi aktywnością i ruchem i ulana nieco. Średnia reklama swej diety. W ogóle to promocja patologii w odżywianiu a nie zdrowych nawyków

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Ta cała guru bugsona “dietetyczka” pani kaloria też średnio zdrowo wygląda, raczej gardzi aktywnością i ruchem i ulana nieco. Średnia reklama swej diety. W ogóle to promocja patologii w odżywianiu a nie zdrowych nawyków

Pokaz się  Ty ulancu😆

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tajemnicza brunetka napisał:

Pokaz się  Ty ulancu😆

Ja nie wciskam ludziom wyniszczających diet cud za grube pieniądze, gdzie muszą faszerować się dziwnymi specyfikami i które muszą powtarzać bo nie przynoszą trwałego efektu i zmiany nawyków. Nie zauważyłam żeby ta pani promowała coś takiego jak zdrowy styl życia czy odżywiania w sensie zdrowej diety i równowagi. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2024 o 22:49, Zniesmaczony 2 napisał:

Ja nie wciskam ludziom wyniszczających diet cud za grube pieniądze, gdzie muszą faszerować się dziwnymi specyfikami i które muszą powtarzać bo nie przynoszą trwałego efektu i zmiany nawyków. Nie zauważyłam żeby ta pani promowała coś takiego jak zdrowy styl życia czy odżywiania w sensie zdrowej diety i równowagi. 

Powinni zakazać reklamy suplementów i produktów, które nie są przebadane. Z resztą to żadne ekspertki od diet, kosmetyków czy sportu. A firmy biją kasę na sprzedaż oleju z dyni czy pestek słonecznika przerobionych na pastylki.

BTW gdzie pracuje teraz Krzysztof?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2024 o 21:23, tajemnicza brunetka napisał:

Pokaz się  Ty ulancu😆

Nie gorączkuj się tak. Akurat Pani Kaloria fupę to ma potężną, prawie taką jak własne ego. Niestety tak jest, że dietetyka (w tym nawet pseudo po wieloletnim kursie weekendowym XD) ocenia się po sylwetce, dentystę po własnym uzębieniu, a fryzjerkę po fryzurze. No niestety, powiedzonko "szewc bez butów chodzi", nie sprawdza się zbytnio, bo ludzka percepcja ma swoje prawa.  Ta niuńka jest durna, ale cwana: na promocji tych szkodliwych teorii zbija kasę na osobach o podobnym IQ, co jest smutne. Za swoje teorie w normalnym kraju oglądałaby świat w kratkę, bo to, co mówi jest szkodliwe. Baby się  głodzą, nie nawilżają skóry,  łykają jakieś szemrane suple, środki na przeczyszczenie i potem mają chwilowo kilka kilo mniej, potężne jojo i rozwalony organizm. To chore. 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałam dzisiejszego vloga, ale w tytule pochwaliła się, że schudła 7 kg. Z tego co kojarzę, to ona zaczęła tę dietę jakoś na początku roku. Czyli przez ok. miesiąć 7 kg. Bardzo niezdrowo. Ale niestety myślę, że dzięki temu narobi więcej klientek pani kalorii. Niestety, ale ludzie są niecierpliwi i chcą szybkiego efektu...

A co do Boogie, to ciekawe, kiedy to wróci. Pewnie jak znowu zacznie się balsamami kremować, bo przecież one mają wpływ na masę ciała :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wątek o naszej kruszynce upada... Ale faktycznie dieta 500 kcal + tajemne specyfiki przyniosły efekt. Aby tylko na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marzena19768 napisał:

Chyba wątek o naszej kruszynce upada... Ale faktycznie dieta 500 kcal + tajemne specyfiki przyniosły efekt. Aby tylko na długo...

Ale dalej się nie pokaże w całości. Wygina się, zasłania. 
Po takiej restrykcji bez konsultacji z lekarzem tylko z dietetyczką z insta jojo gwarantowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ona jakiś biznes otwiera z zapachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, omgeee napisał:

czy ona jakiś biznes otwiera z zapachami?

Nie, to tylko nie oznaczona reklama. Łódzka dama też o tym pieje na tt

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, omgeee napisał:

czy ona jakiś biznes otwiera z zapachami?

A o co chodzi Mojw Drogie, bo Bugsona nie oglądam od paru tygodni. Widziałam tylko miniaturki jak się robi za speca od perfum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, szaleje, szaleje... Leży i pachnie. Ekspertka od zapachów, o kwasach już nie nawija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2024 o 21:31, marzena19768 napisał:

Chyba wątek o naszej kruszynce upada... Ale faktycznie dieta 500 kcal + tajemne specyfiki przyniosły efekt. Aby tylko na długo...

Kiedyś byłam miesiąc na takiej diecie plus codziennie godzina kardio, bo jestem niecierpliwa i lubię szybki efekt. No i faktycznie szybciutko poleciało 12kg, ale było to ekstremalnie wyniszczające dla organizmu. Potem problemy z kręgosłupem itd. Zdecydowanie nie polecam takich eksperymentów na sobie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Herbstt napisał:

Kiedyś byłam miesiąc na takiej diecie plus codziennie godzina kardio, bo jestem niecierpliwa i lubię szybki efekt. No i faktycznie szybciutko poleciało 12kg, ale było to ekstremalnie wyniszczające dla organizmu. Potem problemy z kręgosłupem itd. Zdecydowanie nie polecam takich eksperymentów na sobie.

Ale jej to poleca dietetyczka z insta która podobno nawet odpowiedniego wykształcenia nie ma i co gorsza reklamują to obie na insta a desperackie widzki w to wierzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem pani dietetyczka sama jest na diecie i treningach które nie mają raczej nic wspólnego ze sprzedawaną dietą cud. Także w oczekiwaniu na efekty jojo u białostockiej kruszynki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co jej chodzi z tymi arabskimi perfumami? Nie oznacza współpracy a na oglądalności tego wątpię żeby zarabiała... 

A poza tym śmieszne jest to, że w tym roku nie dostała darmowego tortu na urodziny Nel, więc sama coś ulepiła i wsadziła świeczki. Pożałowała kasy żeby zamówić coś dzieciaki.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te arabskie perfumy to caraz poplarniejsze są. Dama z Łodzi też rzekomo zachwala.

Mnie śmieszy to, że każdy pachnie czymś do jedzenia, a ona tak to zachwala 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agnieszka87k napisał:

Ktoś wie o co jej chodzi z tymi arabskimi perfumami? Nie oznacza współpracy a na oglądalności tego wątpię żeby zarabiała... 

A poza tym śmieszne jest to, że w tym roku nie dostała darmowego tortu na urodziny Nel, więc sama coś ulepiła i wsadziła świeczki. Pożałowała kasy żeby zamówić coś dzieciaki.

Na wakacje ol inkluzif jeździ sama z matką a dzieci bierze tylko na jakieś fundowany weekend to nie ma co się dziwić że i torta pożałowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Na wakacje ol inkluzif jeździ sama z matką a dzieci bierze tylko na jakieś fundowany weekend to nie ma co się dziwić że i torta pożałowała 

Bieda tort zrobiła chyba Krzysia, biedne dziecko samo musiało go dekorować jakimiś papierowymi napisami bo matka 2 lewe ręce, ta kobieta jest taka daremna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem w jej przypadku kolejnego kupowania kubków w pepco i innych tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbroiła, kupując lampę, na którą nie miała pomysłu. Ba, nawet nie wiedziała, gdzię ją postawi. Tam po prostu zaczyna miejsca brakować na durnostojki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 16.04.2024 o 16:09, agnieszka87k napisał:

Ktoś wie o co jej chodzi z tymi arabskimi perfumami? Nie oznacza współpracy a na oglądalności tego wątpię żeby zarabiała...

To jakaś akcja marketingowa, bo teraz nagle wszystkie je pokochały. Mnie bawi to, że pojawiły się np. w Rossmanie, ale można je kupić tylko online, żeby przypadkiem wcześniej nie powąchać 🙂

Edytowano przez Herbstt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marzena19768 napisał:

Mnie rozbroiła, kupując lampę, na którą nie miała pomysłu. Ba, nawet nie wiedziała, gdzię ją postawi. Tam po prostu zaczyna miejsca brakować na durnostojki. 

Przecież to od zawsze było bezguscie totalne. Wszystko złoto, "marmur "  i swiecidła,wszystkiego zbyt wiele na zbyt małej przestrzeni. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×