Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

lenistwo na pelen etat

Polecane posty

4 minuty temu, JoloOo napisał:

Ale właśnie chodzi o to, żeby ona ten czas spędzała jakoś produktywnie, a nie niby zarobiona ale nic z tego nie wynika. 

No to robi produktywne rzeczy. Wymyśla projekt, robi go i ma namacalny efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

No to robi produktywne rzeczy. Wymyśla projekt, robi go i ma namacalny efekt. 

Przeczytaj mój poprzedni post. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Prawie spadłam z krzesła, jak zobaczyłam te metalowe ważki. Chryste panie, jakie to jest szkaradne i jak do niczego nie pasuje. Ale pewnie znalazła na vinted, mega mega mega super okazja, hiper tanio, mega piękne ultra wspaniałe i mega się cieszy.

Edytowano przez Kasja78
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu euforia i oczekiwania, "ale to będzie fajny film". Tak jak pierwszy odcinek DRUGIEGO SEZONU podcastu miał być mega hiper ultra, a wyszło jak zawsze. W tym domu są wszystkie style. Serio, jeszcze tego lustra i ważek brakowało. Niech jeszcze luksfery wstawi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MaGo2 napisał:

Znowu euforia i oczekiwania, "ale to będzie fajny film". Tak jak pierwszy odcinek DRUGIEGO SEZONU podcastu miał być mega hiper ultra, a wyszło jak zawsze. W tym domu są wszystkie style. Serio, jeszcze tego lustra i ważek brakowało. Niech jeszcze luksfery wstawi.

Niby Wersal, ale jednak późne rokoko 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kasja78 napisał:

Prawie spadłam z krzesła, jak zobaczyłam te metalowe ważki. Chryste panie, jakie to jest szkaradne i jak do niczego nie pasuje. Ale pewnie znalazła na vinted, mega mega mega super okazja, hiper tanio, mega piękne ultra wspaniałe i mega się cieszy.

Jak jej się podoba to w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Glos_rozsadku napisał:

Jak jej się podoba to w czym problem

Głównie w tym, że chyba jej się do końca nic w tym domu nie podoba. Mieszkają tam od 5 lat i nie zliczę ile było już metamorfoz sypialni, salonu i innych pomieszczeń. Ja rozumiem zmienić sobie wazoniki czy zasłony raz na jakiś czas, ale jak się prowadzi normalne życie w domu to nikomu chyba nie przychodzi do głowy, żeby co chwilę przemalowywać jakąś ścianę czy przyklejać do niej listewki dla lepszego wyglądu. W kółko wprowadza nieistotne zmiany, które cieszą ją tylko przez chwilę, a to co mogłoby im naprawdę ułatwić życie np. zagospodarowanie poddasza nigdy nie dojdzie do skutku. O ogrodzie też mówiła w kółko, a później robili wszystko na szybko, tylko dlatego, że wesele. 

Ona ma taką potrzebę wymyślania sobie jakichś nierealistycznych i niepotrzebnych celów, "projektów", że kompletnie nie zauważa, ile już ma i że powinna to docenić, bo o tym kiedyś marzyła. A tyle kasy, ile poszło w jej DIY z action spokojnie opłaciło by jakiegoś projektanta wnętrz, który by im pomógł zagospodarować z głową ten dom. Bo umówmy się, miejsca na 4 osoby jest tam wystarczająco.

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MaGo2 napisał:

Znowu euforia i oczekiwania, "ale to będzie fajny film". Tak jak pierwszy odcinek DRUGIEGO SEZONU podcastu miał być mega hiper ultra, a wyszło jak zawsze. W tym domu są wszystkie style. Serio, jeszcze tego lustra i ważek brakowało. Niech jeszcze luksfery wstawi.

Nie mów dwa razy 🙊

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2024 o 13:04, piekielneoczy napisał:

Kocham koty, ale ten kot wsadzający głowę do miski z ciastem🙄 Ale jeszcze gorsze jest jej zrzucenie kota po chamsku na podłogę...

Już bez przesady. Obejrzałam żeby zobaczyć, czy faktycznie po chamsku go zrzuciła na podłogę. Po prostu dała kotu w prymitywny (jasny) dla zwierząt sposób do zrozumienia, żeby nie wskakiwał, nie było w tym chamstwa. W innym wypadku nachalny kot cały czas by wskakiwał na blat. Zluzuj poślady.

Odgadywanie gwiazd- ok, od tego jest to forum.

Zakrzywianie rzeczywistości - nie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska kuchnia to będzie już gwóźdź do trumny 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie że to jej dom, jej życie i jej pragnienia. Dzieli się tym co jej. My jesteśmy obserwatorami. Tylko. Nasze posty nie ukazują się w gazetach jak recenzje krytyków filmowych. Nie wychylajcie się.

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2024 o 10:45, wanilove napisał:

Już bez przesady. Obejrzałam żeby zobaczyć, czy faktycznie po chamsku go zrzuciła na podłogę. Po prostu dała kotu w prymitywny (jasny) dla zwierząt sposób do zrozumienia, żeby nie wskakiwał, nie było w tym chamstwa. W innym wypadku nachalny kot cały czas by wskakiwał na blat. Zluzuj poślady.

Odgadywanie gwiazd- ok, od tego jest to forum.

Zakrzywianie rzeczywistości - nie.

Obejrzałam i jednak uważam, że nie powinna tak zrzucić kota, wystarczy go po prostu odłożyć. Jak złamie mu łapkę to może się ogarnie 🙄 niektórzy nie powinni mieć zwierząt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynę... Mówi Julka o samej sobie. A kaszmirowe sweterki? Aż mi się przypomniał wierszyk "samochwała w kącie stała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam nową produkcję i w sumie to szanuje, że jej się chce organizować dzieciom urodziny i to wszystko samej robić, bo ja jestem zbyt leniwa na takie coś. Dziwi mnie jednak, że nie zaangażuje syna w organizację jego własnego przyjęcia urodzinowego, szczególnie że to już jest duży chłopak. W sumie te desery, które zrobiła (te galaretki na insta) to jak na jej zdolności i poczucie estetyki wyglądały na tyle dobrze, że byłam przekonana, że są kupne.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piekielneoczy napisał:

Zobaczyłam nową produkcję i w sumie to szanuje, że jej się chce organizować dzieciom urodziny i to wszystko samej robić, bo ja jestem zbyt leniwa na takie coś. Dziwi mnie jednak, że nie zaangażuje syna w organizację jego własnego przyjęcia urodzinowego, szczególnie że to już jest duży chłopak. W sumie te desery, które zrobiła (te galaretki na insta) to jak na jej zdolności i poczucie estetyki wyglądały na tyle dobrze, że byłam przekonana, że są kupne.

szkoda że parę babeczek, 10 groszków i po galaretce zjedzą xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, emkawerka99 napisał:

szkoda że parę babeczek, 10 groszków i po galaretce zjedzą xD 

Dla mnie to i tak dużo, bo u mnie goście zapowiedzenia czy nie to dostają tylko kawę/herbatę i przy moim dobrym humorze paluszki lub delicje. Doceniam, że jej się w ogóle chce takimi rzeczami zajmować, bo ja jestem na takie rzeczy zbyt wygodna i wolę kupić niż się babrać w cieście czy innych galaretkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robiła ten biszkopt, to zauważyłam jaki ma syf. W zlewie gary, na blacie milion rzeczy, w tej wnęce też, na blacie koło płyty indukcyjnej zaschnięty sos, stolnica brudna, mikser ze skorupą brudu. Fuj. Ale trzeba przyznać, że fajnie jej te dekoracje wyszły, mimo że momentami koślawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, piekielneoczy napisał:

Dla mnie to i tak dużo, bo u mnie goście zapowiedzenia czy nie to dostają tylko kawę/herbatę i przy moim dobrym humorze paluszki lub delicje. Doceniam, że jej się w ogóle chce takimi rzeczami zajmować, bo ja jestem na takie rzeczy zbyt wygodna i wolę kupić niż się babrać w cieście czy innych galaretkach.

No myślę, że jej się tak straszliwie nudzi, że tylko wynajdowanie sobie takich zajęć ratuje ja od śmierci. Albo przemalowywanie krzeseł. Ale ciekawe, że ma takie przekonania na temat pracy, ucieka od tego jak diabeł od święconej wody, a może nie byłoby tak źle, zwłaszcza na część etatu. A miałaby zajęcie i dodatkowy dochód, którego ewidentnie potrzebują.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko a jak siedzi i dmucha te balony to po podłodze wokół niej pełno robaków lata... Nie wygląda mi to na mrówki, brrr.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę odpychająca. Te tłuste włosy, kapcie na stole, syf, robaczki...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie odnotowałam żadnych robaczków? Ja ogólnie to ślepa jestem i mam wadę -4.5 to może dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, piekielneoczy napisał:

Czy tylko ja nie odnotowałam żadnych robaczków? Ja ogólnie to ślepa jestem i mam wadę -4.5 to może dlatego...

Patrz na podłogę koło niej i koło tej maszyny jak dmucha te balony, co najmniej 5 przebiega.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kasja78 napisał:

Patrz na podłogę koło niej i koło tej maszyny jak dmucha te balony, co najmniej 5 przebiega.

Chyba muszę iść do okulisty🙄 Ale dobra, zauważyłam, że jakiś robak tam pełzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niedowierzaniem patrzyłam co Wy tu piszecie i aż poszłam szukać tych robali, rzeczywiście coś tam pełza po podłodze 😵💫 Kapcie na stole, bez komentarza. Fleja i tyle  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Na insta kolejne diy, kolejna mania.

Edytowano przez zyx00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zyx00 napisał:

Na insta kolejne diy, kolejna mania.

I zrobiła live o 11 i ktoś jej w komentarzu napisał, że jest niepoważna z robieniem nagrania gdy większość jest w szkole/pracy i jeszcze jej fanki walczą i próbują wmówić, że to odbiorcy powinni się do niej dostosować, a nie ona do nich 😆

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam sobie te jej gadanie wczorajsze i nieźle się uśmiałam. 

"Ja lubię pracować" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×