Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czyżby wątek zniknął? 🤔

Czy Wy widzicie te jej dietetyczne posiłki? Nie wątpię, że ona dojdzie do uprawnionej wagi - na śniadanie: jedno jajko, kilka plastrów ogórka i trzy pomidorki koktajlowe. Albo: dużo sałaty i smażona pieczarka. Kolacja: kawałek arbuza... Nie sądzą też aby nadrobiła to obiadem. Dieta glodowkowa. Pytanie, ile tak wytrzyma?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Wsedno napisał:

Czyżby wątek zniknął? 🤔

Czy Wy widzicie te jej dietetyczne posiłki? Nie wątpię, że ona dojdzie do uprawnionej wagi - na śniadanie: jedno jajko, kilka plastrów ogórka i trzy pomidorki koktajlowe. Albo: dużo sałaty i smażona pieczarka. Kolacja: kawałek arbuza... Nie sądzą też aby nadrobiła to obiadem. Dieta glodowkowa. Pytanie, ile tak wytrzyma?

 

Ona ma dziwne podejście do jedzenia/odchudzania. Albo się głodzi albo je wszystko jak leci, zamiast schudnąć powoli, stopniowo wprowadzać zdrowe nawyki to ona ze skrajności w skrajność. Wieczny efekt jojo nie jest zdrowy dla organizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kabanosik napisał:

Ona ma dziwne podejście do jedzenia/odchudzania. Albo się głodzi albo je wszystko jak leci, zamiast schudnąć powoli, stopniowo wprowadzać zdrowe nawyki to ona ze skrajności w skrajność. Wieczny efekt jojo nie jest zdrowy dla organizmu. 

Na ciele już widać tę huśtawkę chudnięcia i tycia na zmianę. Ona sama mówi, że ma już prawie 37 lat. Ale czy to jest wiek, w którym normalnym jest, że ciało wisi? Niektóre kobiety i po ciążach w tym wieku mają jędrne ciało. A bez ciąży lub po jednej, nie wiedzę powodu, dla którego miałoby się wiszące pelikany i brzuch na kolanach, bo wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wsedno napisał:

Na ciele już widać tę huśtawkę chudnięcia i tycia na zmianę. Ona sama mówi, że ma już prawie 37 lat. Ale czy to jest wiek, w którym normalnym jest, że ciało wisi? Niektóre kobiety i po ciążach w tym wieku mają jędrne ciało. A bez ciąży lub po jednej, nie wiedzę powodu, dla którego miałoby się wiszące pelikany i brzuch na kolanach, bo wiek...

Na to się pracuje wiele lat, dieta, styl życia, geny. Niestety póki człowiek młody to o tym nie myśli. Sama dopiero wzięłam się za siebie po pierwszej ciąży, czyli po 30tce 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą bycie na diecie jak i bycie pod okiem dietetyka, jednego mnie to nauczyło - nie ma złych produktów o ile człowiek nie jest na coś uczulony czy ma cukrzycę. Obwinianie chleba za tycie…. Masakra, jak uważa że chleb jej nie służy to niech sobie testy zrobi, pójdzie do lekarza. Jest tyyyylu dietetyków w necie co za free udostępniają posiłki itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wafel napisał:

Mam za sobą bycie na diecie jak i bycie pod okiem dietetyka, jednego mnie to nauczyło - nie ma złych produktów o ile człowiek nie jest na coś uczulony czy ma cukrzycę. Obwinianie chleba za tycie…. Masakra, jak uważa że chleb jej nie służy to niech sobie testy zrobi, pójdzie do lekarza. Jest tyyyylu dietetyków w necie co za free udostępniają posiłki itp. 

Odstawienie chleba to najprostszy sposób na obcięcie węgli - a więc i kaloryczności jedzenia. Na jakiś czas jej to pomoże, pytanie, jak długo. I albo wróci do chleba, albo zastąpi go czymś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wsedno napisał:

Odstawienie chleba to najprostszy sposób na obcięcie węgli - a więc i kaloryczności jedzenia. Na jakiś czas jej to pomoże, pytanie, jak długo. I albo wróci do chleba, albo zastąpi go czymś. 

Ja dalej nie wiem co ma do tego chleb? Nie lepiej jest mniej ogólnie i obciąć na początek małą ilość kcal a więcej się ruszać? Są różne źródła węgli to czemu akurat chleb? Dla mnie to pokręcona logika. Tym bardziej że mówi że kocha chleb, bułki, to jak w takim razie ma wytrwać na diecie jak ma ochote jeść rzeczy których sama sobie zabrania. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek znikł. Bywa 😂ale to nie był przypadek 😉 jak nie chce niech nie je chleba aczkolwiek uważam, że chleb jest super i sama bym go sobie odmawiać nie chciała. Już Głodówkowe diety za mną. Także nie dziękuję. Ogólnie nie podoba mi się ta jej dieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z tymi dietami to nawet mi trochę jej żal. Próbuje jakoś sie ogarnąć, ale kompletnie bez głowy. W ostatnim vlogu pokazała jak na obiad je jednego klopsa z dodatkami. Przecież to głodówka. Wymyśliła też, że nie je chleba. I to prawda, że ona tak jedząc schudnie z te 10kg w szybkim tempie, ale po pierwsze to jest kosztem zdrowia, a po drugie znowu efekt jojo ją dopadnie. Aby trwale schudnąć należy zmienić nawyki żywieniowe, a nie stosować jakieś wymyślne diety. Przecież nie da się całe życie głodzić. Logiczne jest też to, że jak osiągnie swoją wymarzoną wagę i jak wróci do swojego dotychczasowego odżywienia to kilogramy wrócą.

Mogłaby udać się po prostu do jakiegoś dobrego dietetyka, który pomógłby jej się uporać z zbędnymi kg, a później utrzymać wagę. Przy okazji przecież miałaby też kontent na odcinki - mogłaby opowiadać we vlogach jak przebiegła wizyta u dietetyka, jakie posiłki ma rozpisane, czy te posiłki jej smakują, jak reaguja na nowe jedzenie Dawid i Laurka, jak zmienia się w jej ciele procent tłuszczu i mięśni, jej wiek metaboliczny  itp. Dla niej wizyta u dietetyka to same plusy by były, więc nie rozumiem dlaczego się tak od tego broni.

A dobry dietetyk naprawdę może pomóc. Też w pewnym momencie dopadł mnie efekt jojo, poszłam do dietetyka, który pomógł mi schudnąć nie za pomocą diety, a za pomocą zmiany na dobre nawyki żywieniowe. I od tamtej pory utrzymuję swoją wagę, nawet po ciąży. Są oczywiście osoby które nie mają problemów z utrzymywaniem wagi przez całe życie i to jest super, ale jeśli sobie ktoś z tym nie radzi to żaden wstyd korzystać z pomocy lekarza czy dietetyka. Karola mogłaby nie patrzeć tylko na schudnięcie przez pryzmat urody, ale przede wszystkim pod kątem zdrowia. Dostarczanie wszystkich składników odżywczych do organizmu jest ważne, katowanie się do niczego dobrego jej nie doprowadzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film z niedzieli wstawiony w niedzielę, ale film z poniedziałku to chyba z soboty mega pokręcone te filmy.... Jak ktoś ogląda uważnie u jest stałym widzem to nie wierzę, że tych kłamstw nie widzi i kombinowania. Serio mówią lepiej by wyszło gdyby powiedziała, że musi odpocząć jakiś dzień dwa filmu nie ma i tyle, a tak to mam wrażenie, że chce zrobić na siłę z nas ...ów. Wielka szkoda, że taki stosunek ma do widzów stałych i myślących! To samo było z filmami po powrocie  z urlopu... Wiaodmo było, że już są w Polsce dawno, a dalej krętactwa i filmy z Tajlandii ja po prostu nie nawidze kłamstw i mega mnie to razi w oczy! Gotowanie, koty, Laura Dawid to wszystko jest spoko. Tyle, że co za dużo to nie zdrowo lepiej wszystkiego po trochu i krótszy i sensowny film niż 30 minutowy o niczym.... 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle się dziwię jak ona to robi. Czy naprawdę w 2 tygodnie idzie aż tak schudnąć? Na filmach z Tajlandii to taka chodząca "baryłka" a w domu w tych jeansach co się wbiła taka chudzina. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Papuga napisał:

Film z niedzieli wstawiony w niedzielę, ale film z poniedziałku to chyba z soboty mega pokręcone te filmy.... Jak ktoś ogląda uważnie u jest stałym widzem to nie wierzę, że tych kłamstw nie widzi i kombinowania. Serio mówią lepiej by wyszło gdyby powiedziała, że musi odpocząć jakiś dzień dwa filmu nie ma i tyle, a tak to mam wrażenie, że chce zrobić na siłę z nas ...ów. Wielka szkoda, że taki stosunek ma do widzów stałych i myślących! To samo było z filmami po powrocie  z urlopu... Wiaodmo było, że już są w Polsce dawno, a dalej krętactwa i filmy z Tajlandii ja po prostu nie nawidze kłamstw i mega mnie to razi w oczy! Gotowanie, koty, Laura Dawid to wszystko jest spoko. Tyle, że co za dużo to nie zdrowo lepiej wszystkiego po trochu i krótszy i sensowny film niż 30 minutowy o niczym.... 🤭

To prawda z tym okłamywaniem widzów to mogłaby sobie darować. I to jeszcze w takiej głupiej kwestii, która by nic nie zmieniła w jej odbiorze przez widzów, gdyby mówiła prawde.

A jak już kłamie to mogłaby choćby się pilnować z tym. Ostatnio w filmach rozwaliła mnie w temacie malowania paznokci Laurki. Na jednym filmie pokazywała jak je maluje u Laurki. W następnym vlogu pokazała paluszki Laury i powiedziała, no że to ten lakier co kilka dni temu się malowały. A kolejnego dnia w vlogu znowu pokazywała rączkę Laurki i mówiła, że wczoraj malowały. Mogłaby się chociaż jakiejś chronologii w nagrywaniu trzymać. Oszukiwanie wcale nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pipi41 napisał:

Ja ciągle się dziwię jak ona to robi. Czy naprawdę w 2 tygodnie idzie aż tak schudnąć? Na filmach z Tajlandii to taka chodząca "baryłka" a w domu w tych jeansach co się wbiła taka chudzina. 

 

Przy normalnej diecie tak w miarę zdrowo jest chudnąć do 1kg na tydzień. W tym w pierwszych tygodniach może być większy spadek wagi, gdyż najpierw organizm pozbywa się wody, potem tłuszczu. Więc w zdrowym trybie odchudzania to w pierwsze 2 tygodnie to nawet i z 3kg mogłaby schudnąć. Tylko, że Karola (jeśli to co pokazuje to prawda i faktycznie nie zjada nic więcej niż to co pokazuje w filmach) nie stosuje zdrowej diety tylko głodówkę. Więc w tym wypadku ona mogła i z 4, albo i 5kg już schudnąć, a to już dużo i naprawdę wtedy widać.

Kolejna rzecz w Tajlandii chodziła mocno poodkrywana, a ona ma raczej luźne ciało i źle to wyglądało. Od dawna wygląda lepiej jak wbije się w jakieś "sztywne" ubrania jak np jeansy, bo to wtedy spina w kupę jej ciałko i od razu wygląda lepiej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pipi41 napisał:

Ja ciągle się dziwię jak ona to robi. Czy naprawdę w 2 tygodnie idzie aż tak schudnąć? Na filmach z Tajlandii to taka chodząca "baryłka" a w domu w tych jeansach co się wbiła taka chudzina. 

 

Szeroki kąt kochana 😄

Poza tym jak stoi przed lustrem w tej pomarańczowej ...ence, to widać jak duży i niski ma ten brzuch. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 26.02.2024 o 12:47, Wsedno napisał:

Na ciele już widać tę huśtawkę chudnięcia i tycia na zmianę. Ona sama mówi, że ma już prawie 37 lat. Ale czy to jest wiek, w którym normalnym jest, że ciało wisi? Niektóre kobiety i po ciążach w tym wieku mają jędrne ciało. A bez ciąży lub po jednej, nie wiedzę powodu, dla którego miałoby się wiszące pelikany i brzuch na kolanach, bo wiek...

Ona kiedyś bardzo dużo schudła, więc to normalne, że nie będzie mieć super jedrnego ciała. Oglądałam jej ostatniego vloga i jestem pozytywnie zaskoczona, schudła dużo od ostatniego czasu, gdy ja widzialsam, ładna, naturalna twarz, włosy, nawet jogę zaczęła ćwiczyć 

Edytowano przez Sylka856
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale do końca z tymi ćwiczeniami to też nie wierzę. Biorę na dużo rzeczy poprawkę... Niestety żeby wiele kłamstw pada w filmach aby ufać. Serio dobre są te filmy na odmóżdżenie.. Czasami jest coś fajnego i z sensem, ale yyy czasami. Pokój roślinny pytanie kiedy będzie malowanie... Serio dziwię się, że sama się za to malowanie nie weźmie albo nawet z Dawidem we dwójkę .  Ja jestem z tych osób które inwestują w swoje otoczenie by mieć pięknie i czysto, a nie żyć ot tak byle jak... Pokój jest fajny ma sens, ale lepiej już zrobić porządek i na święta mieć pięknie. Trochę jak takie niedbaluchy sory... A nie to jest najgorsze to niedbalstwo, ale jak można coś takiego pokazywać na cały świat w necie 🤯😱😬

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, jak bardzo im "zależy" by mieć pięknie wokół siebie świadczy ich podwórko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Papuga napisał:

Nie wiem czemu, ale do końca z tymi ćwiczeniami to też nie wierzę. Biorę na dużo rzeczy poprawkę... Niestety żeby wiele kłamstw pada w filmach aby ufać. Serio dobre są te filmy na odmóżdżenie.. Czasami jest coś fajnego i z sensem, ale yyy czasami. Pokój roślinny pytanie kiedy będzie malowanie... Serio dziwię się, że sama się za to malowanie nie weźmie albo nawet z Dawidem we dwójkę .  Ja jestem z tych osób które inwestują w swoje otoczenie by mieć pięknie i czysto, a nie żyć ot tak byle jak... Pokój jest fajny ma sens, ale lepiej już zrobić porządek i na święta mieć pięknie. Trochę jak takie niedbaluchy sory... A nie to jest najgorsze to niedbalstwo, ale jak można coś takiego pokazywać na cały świat w necie 🤯😱😬

Też się dziwię, że ona sama nie weźmie wałka i farby. Wystarczyłoby chociaż wziąć magiczną gąbkę i spróbować zmyć te maziaje. A ona chyba czeka aż chłop się tym zajmie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2024 o 12:47, Wsedno napisał:

Na ciele już widać tę huśtawkę chudnięcia i tycia na zmianę. Ona sama mówi, że ma już prawie 37 lat. Ale czy to jest wiek, w którym normalnym jest, że ciało wisi? Niektóre kobiety i po ciążach w tym wieku mają jędrne ciało. A bez ciąży lub po jednej, nie wiedzę powodu, dla którego miałoby się wiszące pelikany i brzuch na kolanach, bo wiek...

U niej prblemem jest to, że nie ćwiczy. W ogóle nie uprawia sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wzięła się za siebie. Te ćwiczenia na pewno wyjdą na jej na zdrowie. Ale jaki jest sens pokazywania tego co je, skoro lepi jeden film z kilku dni.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszej panci potrzebny chyba stylista, te swetry są straszne 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy, które zdradzają że Karolcia ma widzów za ...ów i wciska im kit:

- kolor paznokci - śniadanie i obiad różowe, kolacja czerwone a następnego dnia po południu info, że idzie na pazury,

- pokazywanie jednego dnia posiłku ze składników, których kupowanie pokazała następnego dnia,

- kaptur na głowie, który ma coś ukryć,

- paznokcie Laury raz są pomalowane poprzedniego dnia a za chwilę już mają kilka dni

I mnóstwo innych...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Luiza55 napisał:

Naszej panci potrzebny chyba stylista, te swetry są straszne 

Ona powinna wywalić te wszystkie szmaty i kupić kilka porządnych ubrań od bielizny począwszy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ale_kicha napisał:

Ona powinna wywalić te wszystkie szmaty i kupić kilka porządnych ubrań od bielizny począwszy.

Jej ciuchy to głównie lump i bazar, a ostatnio jeszcze Vinted. Czyli też lump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu napisałam jej komentarz:

"Co dzisiaj w odcinku?1.Kwiaty?

2. Ryszard Ty draniu?
3. Włosy?
4.Przemeblowanie?
5. Zakupy Pepco/ Action?
6. Laura pomagająca przy obiedzie?
7. Mir mówi, że nie.
8. Malwinka robi się intensywnie?
9. Koty przy ekspresie do kawy?
10. Jazda samochodem do przedszkola albo sklepu." 

Oczywiście odpisała atakiem, tłumacząc się że ona pokazuje tylko kilka chwil z życia i nie pokazuje wielu rzeczy jak np. to, że spotyka się ze znajomymi. I że generalnie musi mi się nudzić, że piszę takie komentarze. Jak jej odpisałam, że jako widz czuje się nabita w butelkę, bo poniekąd każdy z nas przyczynia się do tego, że ona nie musi iść do pracy na etat. Vlogi są praktycznie identyczne, nie różnią się prawie niczym i jako widz chyba mogę napisać swoje spostrzeżenia. Oczywiście komentarz został ukryty bo zabolało. Kontent o doniczkach, kwiatach i kotach się wyczerpał to wszedł mocno agresywny kontent odchudzania i samozachwytu (oczywiście zawsze niby wszystko w żartach ;)). 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kriskros napisał:

Jakiś czas temu napisałam jej komentarz:

"Co dzisiaj w odcinku?1.Kwiaty?

2. Ryszard Ty draniu?
3. Włosy?
4.Przemeblowanie?
5. Zakupy Pepco/ Action?
6. Laura pomagająca przy obiedzie?
7. Mir mówi, że nie.
8. Malwinka robi się intensywnie?
9. Koty przy ekspresie do kawy?
10. Jazda samochodem do przedszkola albo sklepu." 

Oczywiście odpisała atakiem, tłumacząc się że ona pokazuje tylko kilka chwil z życia i nie pokazuje wielu rzeczy jak np. to, że spotyka się ze znajomymi. I że generalnie musi mi się nudzić, że piszę takie komentarze. Jak jej odpisałam, że jako widz czuje się nabita w butelkę, bo poniekąd każdy z nas przyczynia się do tego, że ona nie musi iść do pracy na etat. Vlogi są praktycznie identyczne, nie różnią się prawie niczym i jako widz chyba mogę napisać swoje spostrzeżenia. Oczywiście komentarz został ukryty bo zabolało. Kontent o doniczkach, kwiatach i kotach się wyczerpał to wszedł mocno agresywny kontent odchudzania i samozachwytu (oczywiście zawsze niby wszystko w żartach ;)). 

I do vlogow wybiera najnudniejsze albo najbardziej żenujące momenty z dnia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kriskros napisał:

Jakiś czas temu napisałam jej komentarz:

"Co dzisiaj w odcinku?1.Kwiaty?

2. Ryszard Ty draniu?
3. Włosy?
4.Przemeblowanie?
5. Zakupy Pepco/ Action?
6. Laura pomagająca przy obiedzie?
7. Mir mówi, że nie.
8. Malwinka robi się intensywnie?
9. Koty przy ekspresie do kawy?
10. Jazda samochodem do przedszkola albo sklepu." 

Oczywiście odpisała atakiem, tłumacząc się że ona pokazuje tylko kilka chwil z życia i nie pokazuje wielu rzeczy jak np. to, że spotyka się ze znajomymi. I że generalnie musi mi się nudzić, że piszę takie komentarze. Jak jej odpisałam, że jako widz czuje się nabita w butelkę, bo poniekąd każdy z nas przyczynia się do tego, że ona nie musi iść do pracy na etat. Vlogi są praktycznie identyczne, nie różnią się prawie niczym i jako widz chyba mogę napisać swoje spostrzeżenia. Oczywiście komentarz został ukryty bo zabolało. Kontent o doniczkach, kwiatach i kotach się wyczerpał to wszedł mocno agresywny kontent odchudzania i samozachwytu (oczywiście zawsze niby wszystko w żartach ;)). 

Jacy znajomi? Jedyni "znajomi" z jakimi się widuje to rodzice z Paulą, teściowie i Andżej. Kto chciałby się kolegować z zazdrosna, przaśną babą która obrobi tyłek na youtube

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i McDonalda zjadła, ale najważniejsze, że nie zjadła chleba 🥲 Tak samo jak ostatnio makaron gotowała. Czy tylko ja tu nie widzę logiki? 😖

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona bez maka nie może żyć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 godzin temu, Kriskros napisał:

No i McDonalda zjadła, ale najważniejsze, że nie zjadła chleba 🥲 Tak samo jak ostatnio makaron gotowała. Czy tylko ja tu nie widzę logiki? 😖

Wierzę jej, że schudnie, bo raz już schudła ponad 40 kg, ważyła wtedy 104 o ile dobrze pamiętam.

A potem, drugi raz zrzuciła wagę po ciąży. Dla mnie jest w tym wiarygodna, widać taki styl diety na nią działa.

Jest okrąglejsza, ale już drugi raz 104 kg nie zdażyło jej się ważyć. Dobiła chyba do 80, cos tam mówiła, w jakimś okresie po ciąży, alę 80 kg to nie 104, to 25 kg różnicy.

 

Edytowano przez Paryz London
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×