Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

1 godzinę temu, LubieKoty napisał:

Dlaczego przekłamujesz to, co napisane? Obserwuję cię, celowo się tutaj czepiasz. 

A jak inaczej interpretować to jak ktoś pisze, że dobrze się bawi patrząc jak komuś się sypie życie i zdrowie i obserwuje jak to będzie eskalować? Ta osoba ma chorą obsesję na ich temat. Większość ludzi tu coś popisze i pośmieje się a ona smaruje całymi dniami zjadliwe posty. 

  • Like 5
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Ojej, to mi napisałaś. Poziom szkoły podstawowej. A ta emotka powyżej- jest takie powiedzenie- poznasz głupiego po śmiechu jego….Nie żebym ja to wymyśliła, ale tak mi się z tobą dobrze kojarzy….Miłej soboty.

Ja tam głupiego poznaje po tym co pisze,  🙂 A tej emotki sama używasz, więc rozumiem że składasz samokrytykę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa po co te kłótnie? Paoyoutberka i tak będzie robić swoje, bo jej nie zależy na honorze, zdrowiu czy rodzinie, tylko łatwe pieniądze się liczą, 

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest dla mnie najbardziej szokujące w tej historii? Jej brak zaskoczenia i to że znała prawdę...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hit & Raszyn napisał:

Wiecie co jest dla mnie najbardziej szokujące w tej historii? Jej brak zaskoczenia i to że znała prawdę...

A dla mnie zaskoczenie to dalej kłamanie w żywe oczy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daro pokazujący na ig jak się spalił (plecki,klata) jest tak turbo ciepły, ze nie wiem kogo oni próbują oszukać

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, redżina napisał:

A dla mnie zaskoczenie to dalej kłamanie w żywe oczy. 

To nie kłamstwo, ona szczerze wierzy, że można komuś ukraść osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Hit & Raszyn napisał:

To nie kłamstwo, ona szczerze wierzy, że można komuś ukraść osobowość.

To Karolina nie odróżnia wyrażenia "kradzież tożsamości" od osobowości czy co tu się zadziało?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zyzyryx napisał:

To Karolina nie odróżnia wyrażenia "kradzież tożsamości" od osobowości czy co tu się zadziało?😂

Cytujemy jej męża który w filmie na jutubie tak tłumaczył się ze zdjęć ze wzwodem. Ktoś mu ukradł osobowość i tyle w tym temacie.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hit & Raszyn napisał:

To nie kłamstwo, ona szczerze wierzy, że można komuś ukraść osobowość.

Gdzieś, ktoś napisał trafny komentarz a propo "kradzieży tożsamości" DiDżi 😅 on nie ma osobowości, więc nie ma czego kraść.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, omgeee napisał:

Proszę Państwa po co te kłótnie? Paoyoutberka i tak będzie robić swoje, bo jej nie zależy na honorze, zdrowiu czy rodzinie, tylko łatwe pieniądze się liczą, 

Zawsze się znajdzie taka jedna, co chce zaistnieć i mąci jak może. Taka, co nie rozumie, albo musi swoje, niezbyt lotne forsować. Standard. Jedna oburzona i goowno burza przez kilka dni.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Zawsze się znajdzie taka jedna, co chce zaistnieć i mąci jak może. Taka, co nie rozumie, albo musi swoje, niezbyt lotne forsować. Standard. Jedna oburzona i goowno burza przez kilka dni.

Nie mam potrzeby żeby zaistnieć na forum plotkarskim ale ty ewidentnie nim żyjesz. Jesteś jak Szusz, butna i zarozumiała a jednocześnie prostactwo i deficyty wychodzą na każdym kroku.

Na tym kończę dyskusje z Tobą, bo i tak nie ma sensu, a reszta może spokojnie wrócić do Karo 🙂

 

  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GallAnonim napisał:

Nie mam potrzeby żeby zaistnieć na forum plotkarskim ale ty ewidentnie nim żyjesz. Jesteś jak Szusz, butna i zarozumiała a jednocześnie prostactwo i deficyty wychodzą na każdym kroku.

Na tym kończę dyskusje z Tobą, bo i tak nie ma sensu, a reszta może spokojnie wrócić do Karo 🙂

 

Dyskusja? Za dużo powiedziane, coś tam sobie popisałaś, naodpowiadałaś, żyłaś tym kilka dni, pokazując, że dla ciebie to forum jest bardzo istotne, mimo że plotkarskie- jesteś tutaj codziennie i aktywnie uczestniczysz w kilku tematach. Reszta może wrócić, bo ty pozwalasz, czy masz poczucie robienia tu porządku? Na tym forum? Kobieto, ocknij się, bo deficyty to ty posiadasz,  a niedowartościowanie od ciebie bije. Trzymam za słowo, że skończyłaś te marne popisy, załóż sobie jakiś moralizatorski temacik i pisz tam sama ze sobą. I prośba- ode mnie z daleka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo do nagrywania mierzymy niedługo będzie tą kamerę na suficie montować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sylwia napisał:

Karo do nagrywania mierzymy niedługo będzie tą kamerę na suficie montować xD

I szpagaty robić 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam na ig a tam u Kerada 3 filmiki pod rząd z małżonką. Nawet święta razem nie z byczkami. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kartofelcia napisał:

Dawno nie zaglądałam na ig a tam u Kerada 3 filmiki pod rząd z małżonką. Nawet święta razem nie z byczkami. Szok.

Przecież wiadomo o co chodzi. Chcą ocieplić wizerunek, żeby ludzie myśleli, że są szczęśliwym małżeństwem i się kochają. Byczki dalej będą, ale nie bedzie ich pokazywać. Już jak była pandora gate i myślał chyba, że ktoś go prześwietli jak były jakieś plotki to usunął z obserwowanych gejów i mało pokazywał byczki, nie relacjonował wypadów z nimi. Jedna dziewczyna pisała, że widziała go na lotnisku z chłopakami jak do Holandii lecieli jesienią a na insta nic z tego nie pokazał. Na działkę pewnie dalej z nimi wyskakuje. Pamiętajcie, że oni na zapas też nagrywają i robią zdjęcia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z byczkami też pousuwał. A opisy były jednoznaczne. 
Usunął też znajomych ale temu Wojan dalej do tyłka wchodzi 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy film o kolekcji maxi - nie podjerzewalam ze nasza drobinka ma taki dystans do siebie i wrzuci film gdzie w tle jest siano koloru jej włosów. Nooo brawo tym bardziej że w miniaturze zestawiła siebie z maxi w tle. A maxi chyba od niej lekko starsza jest 🫣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dumchen napisał:

Najnowszy film o kolekcji maxi - nie podjerzewalam ze nasza drobinka ma taki dystans do siebie i wrzuci film gdzie w tle jest siano koloru jej włosów. Nooo brawo tym bardziej że w miniaturze zestawiła siebie z maxi w tle. A maxi chyba od niej lekko starsza jest 🫣

Nie, jest młodsza, w moim wieku czyli 38 lat.

Ale cały czas powtarzała ze formuły nie dla niej, makijaż oczywiście średni a u Maxi ładny. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak maxi jest młodsza od Karoliny to ile karo ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dumchen napisał:

Jak maxi jest młodsza od Karoliny to ile karo ma lat?

rocznikowo 40

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro te świeczki to w całości dzieło Darii to czemu firma nie jest na niego ?? Czyżby brak zaufania do mężusia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, redżina napisał:

Skoro te świeczki to w całości dzieło Darii to czemu firma nie jest na niego ?? Czyżby brak zaufania do mężusia 

Czy w ogóle cokolwiek jest na niego ? Miał ten swój sklepik z ubraniami. I co z nim ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cececece13 napisał:

Czy w ogóle cokolwiek jest na niego ? Miał ten swój sklepik z ubraniami. I co z nim ? 

Jak wszystko co chwyta się Daria. Poszło w pi*du, a podobno to było jego marzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daria jest niedojrzały i mamka Karo dzielnie go w tym wspiera i umacnia w tym stanie. Jest cwana, zatem wszystko jest na nią, a ona mydli oczy swojemu nierozumnemu mężusiowi mówiąc na filmach- to projekt Kerada… albo - tyle się przy tym napracował- wystarczy? Tak. Ona ma swoje, Kerad połechtane ego i farsa kręci się nadal. Oboje są śmieszni, grają w grę - przeciąganie sznura, kto nachapie dla siebie więcej. Zero tam zaufania do Kerada,  a to daje do myślenia obserwatorom.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mam wrażenie, ze celowo wykonała taki brzydki makijaż kosmetykami Maxi, by znowu zdeprecjonować inną koleżankę tym razem. Obrzydliwie zawistna osoba z niej wyszła - z drugiej strony, do urody Maxi i jej perfekcyjnej cery może się schować. I brońcie sobie Karo ile dusza zapragnie, ja widzę zakłamaną, zawistną kłamczuchę, która dla pieniędzy i zakrzywionej rzeczywistości zrobi wszystko. W tym makijażu wyglada nawet nie jak Fiona, a jak Shrek… Grunt, że te byle jakie świeczki z nalepkami z kolorowych wycinanek są super- jak wszystko, co wydaje zakłamana parka. 

Edytowano przez Maszeńka1980
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bardziej zakłamanej i fałszywej youtuberki niż Maxi, każdy kto pamięta aferę "Ramona" o tym wie 🙂 Nawet Karolci jest daleko do tego co odstawiała Maxi. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie racja, nie mogę porównać do Maxi, bo nie oglądam jej. Kontent mnie nie interesuje, na dłuższą metę nudny. Oglądam od zawsze Karo, Szusz, oglądałam Delicious i Marzena i Marek- zostałam przy dwóch pierwszych. Nie lubię zazdrości, zawiści i fałszu. Rynek na YT jest pojemny, wystarczy dla każdego, kto ma ciekawy kontent i taka niska rywalizacja jest nie na miejscu. A Karolinie od pewnego czasu trudno ukryć swoje uczucia wobec koleżanek, ich projektów i produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, GallAnonim napisał:

Nie ma bardziej zakłamanej i fałszywej youtuberki niż Maxi, każdy kto pamięta aferę "Ramona" o tym wie 🙂 Nawet Karolci jest daleko do tego co odstawiała Maxi. 

Odważnie. "Karolcia" jedynie publicznie maluje trawę na zielono odnośnie swojego życia i pożycia. Może lepiej się kryje z komentarzami na forach. Wszystkie udają zeby sie sprzedac ale daleko przyjemniej jest oglądać filmy maxi niż jajoglowej. W zestawieniu wygląda co najmniej groteskowo.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×