Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

23 minuty temu, AanDeRand napisał:

Do tego botoks + wypełnione usta i mamy efekt jaki jest. 

Ale najśmieszniejsze jest to że mimo botoksu i odmładzania na siłę widać różnicę między nimi. 
Czy ona naprawdę myśli że jak się wygładzi na twarzy to reszta nic zdradzi tego ? Przecież wszystko ma na to wpływ ? Styl, waga, mentalność. A oni wyglądają jak synuś i mamuśka. No ale jemu to akurat nie przeszkadza skoro i tak to tylko interes a nie miłość i oddanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2024 o 07:32, AanDeRand napisał:

Z 3000 kalorii dziennie, to jest masa żarcia, ona poza kamerą musi strasznie dużo jeść, bo to jest fizycznie inaczej niemożliwe. 

Albo musi dużo pić. Zauważyłam, że niestety wiele osób nadal nie ma świadomości ile cukru i kalorii mają napoje, niby naturalne soki, nawet woda "smakowa". Dodatkowo rozregulowuje się metabolizm bo pijąc cały dzień coś mającego cukier ciągle daje się organizmowi coś do trawienia. Nawet kawusia z mlekiem. Kilka takich w ciągu dnia między posiłkami a organizm cały czas trawi, czyli zachowuje się tak, jakby się co chwilę jadło. Później się człowiek zastanawia o co chodzi, je "jak wróbelek", pije pseudo zdrowe soczki a waga rośnie. 

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bella_again napisał:

Albo musi dużo pić. Zauważyłam, że niestety wiele osób nadal nie ma świadomości ile cukru i kalorii mają napoje, niby naturalne soki, nawet woda "smakowa". Dodatkowo rozregulowuje się metabolizm bo pijąc cały dzień coś mającego cukier ciągle daje się organizmowi coś do trawienia. Nawet kawusia z mlekiem. Kilka takich w ciągu dnia między posiłkami a organizm cały czas trawi, czyli zachowuje się tak, jakby się co chwilę jadło. Później się człowiek zastanawia o co chodzi, je "jak wróbelek", pije pseudo zdrowe soczki a waga rośnie. 

O tak, wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nero666 napisał:

O tak, wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. 

A wiele osób zamawia po trzy dania, kilka deserów i do tego pepsi max zero, cola zero…. Taka mentalność. Myślę, że tutaj mamy ten problem….

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ostatnio wleciały na blogu cipsiki, lody. Oczywiście nie widzimy co zjada w ciągu dnia, ale chyba sobie nie odmawia takich przekąsek, za to w życiu się nie przyzna do tego.

A wogole te cateringu z dietami dla mnie to totalny szajs. Wg mnie jest to robione z jakiś odpadów ( miałam kilka i było to dziadostwo)  i nie ma tam nic wartościowego i odżywczego.Więc po okresie odżywianiu jakiś czas na  takich pudełkach, człowiekowi się podkręca apetyt i zaczyna jeść wszystkiego dużo, bo organizm chce sobie zrekompensować brak białek, witamin itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brzydkie te meble ogrodowe ich. 

Lubię minimalizm i nowoczesne rzeczy, ale te są straszne. Wyglądają turbo niewygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sylwia napisał:

Bardzo brzydkie te meble ogrodowe ich. 

Lubię minimalizm i nowoczesne rzeczy, ale te są straszne. Wyglądają turbo niewygodnie 

Nic u nich ładnego w domu nie widziałam. Puste, niezadbane mieszkanie z najtańszymi meblami. Wszędzie najniższych lotów Ikea, a bywają meble Ikei bardzo ładne. Ich mieszkanie służy do spania chyba jedynie i to na tym mini łóżku w sypialni niewygodnie. Wyjeżdżają pod publikę, a mieszkanie straszy. Najlepsze są te spłowiałe obrazo plakaty, szczyt tandety. Wygląda na to, że Karolina ma siermiężny gust jeżeli chodzi o wszystko- makijaż, ubrania, wystrój domu, oraz pojęcie na każdy temat takie, jak jej dieta. Lubiąc minimalizm mogliby mieć w domu bardzo ładnie, Loftowe meble z drewnianymi blatami, ładne dodatki. Widać, ze o mieszkanie nikt tam zbytnio nie dba. Jedynie kuchnia się broni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majówka chyba z byczkami, a nie z żoną. Czasem się zastanawiam czy oni w ogóle jeszcze ze sobą mieszkają, skoro na livie mówiła, że podcastu nie nagrali, bo nie mają kiedy, bo rzadko są razem w tym samym miejscu. Trochę dziwnie tak mówić o kimś z kim mieszkasz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Nic u nich ładnego w domu nie widziałam. Puste, niezadbane mieszkanie z najtańszymi meblami. Wszędzie najniższych lotów Ikea, a bywają meble Ikei bardzo ładne. Ich mieszkanie służy do spania chyba jedynie i to na tym mini łóżku w sypialni niewygodnie. Wyjeżdżają pod publikę, a mieszkanie straszy. Najlepsze są te spłowiałe obrazo plakaty, szczyt tandety. Wygląda na to, że Karolina ma siermiężny gust jeżeli chodzi o wszystko- makijaż, ubrania, wystrój domu, oraz pojęcie na każdy temat takie, jak jej dieta. Lubiąc minimalizm mogliby mieć w domu bardzo ładnie, Loftowe meble z drewnianymi blatami, ładne dodatki. Widać, ze o mieszkanie nikt tam zbytnio nie dba. Jedynie kuchnia się broni.

Po stylu ubierania widać że minimalizm jest daleko od Karo. Sorry no sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, redżina napisał:

Po stylu ubierania widać że minimalizm jest daleko od Karo. Sorry no sorry. 

Ona minimalizm traktuje wybiórczo. Na jedzenie i tanie ubrania i kosmetyki wydaje sporo, dom to nie jej bajka. Ogólnie jest taka byle jaka, stąd słaby odbiór vlogow. 

Edytowano przez Maszeńka1980
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszeńka1980 napisał:

Ona minimalizm traktuje wybiórczo. Na jedzenie i tanie ubrania i kosmetyki wydaje sporo, dom to nie jej bajka. Ogólnie jest taka byle jaka, stąd słaby odbiór vlogow. 

W ogóle teraz jest dziwna moda "na tanie rzeczy". Głownie reklamują drogeryjne kosmetyki produkowane w Chinach ( których moim zdaniem cena jest nieadekwatna do produktu, bo sory to jest chińczyk, którego twarzą są jacyś mało znani influ) albo rzeczy z pepco czy actiona. I te żałosne tytuły filmów biegnij po to i po tamto. Jakby komuna była i każdy się bał, że wykupią mu jakiegoś kurzołapa za 5 zł z actiona. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam nowego vloga. 
Może kogoś to interesuje ale ja w połowie wyłączyłam. On nudno snuje się po tej działce i coś pierdzieli o meblach i jakiśch deskach a ta biega po eventach. Żadnych ciekawych treści, zero zaangażowania. A potem biadolenie że wyświetlenia małe, ludzie nie doceniają albo wolą tiktok. No błagam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Stella i kot napisał:

Jakby komuna była i każdy się bał, że wykupią mu jakiegoś kurzołapa za 5 zł z actiona. 

Idealnie podsumowane 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, redżina napisał:

Obejrzałam nowego vloga. 
Może kogoś to interesuje ale ja w połowie wyłączyłam. On nudno snuje się po tej działce i coś pierdzieli o meblach i jakiśch deskach a ta biega po eventach. Żadnych ciekawych treści, zero zaangażowania. A potem biadolenie że wyświetlenia małe, ludzie nie doceniają albo wolą tiktok. No błagam. 

Tylko zobacz jak jej się micha cieszy, jak może się wysmarować brokatowo, jak do remizy i idzie na jakiś bzdurny event. Ona przecież siedząc w domu, w pandemii depresji dostała, bo LATAĆ nie mogła. Do dyspozycji mąż, dziecko, filmy, muzyka, książki, rozmowy, gry i wspólne zabawy, można było gotować, nagrywać z domu, a Karusia podupadła na zdrowiu, bo czasowo w domku siedziała. LATAĆ, to jest życie dla niej. Ten niemrawy, jak jest z nią na działce, to zawsze bez humoru, miaukliwy, z głową w chmurach… ale niech wstawią jeszcze 100 rolek w uścisku, na pewno to wszystkich przekona. Po jednym i drugim widać ulgę, kiedy mogą robić coś, co lubią i niestety nie widać tego szczęścia, kiedy są razem. Pomijam wyreżyserowane zdjęcia.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daria jaki szczęśliwy oznajmia światu że niewyspany biedny bo na wakacje leci. 
Znowu będzie manifestacja miłości i oddania w małżeństwie, zdjęcia i video na plaży z wyszczególnieniem stóp i selfie w lustrze w obcisłych gaciach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak i ta męska poza i pokaz ciuszków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi sobie zdjęcia zawsze z przetrąconym karkiem, z boku- chyba ma jakiś kompleks, by normalnie twarz pokazać. 
Dzisiaj na tablicy wyskoczył mi ich vlog- Jestem w ciąży- miniatura- dziecko i starsza babka…. Wtedy chyba nie botoksowała czoła, wygląda,  no nie najmłodziej…. Mnie byłoby wstyd dokazywać z takim bobasem na wtedy… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuje tego gościa. Pokazuje jakieś ciuszki na wyjazd, perfumki, selfiaki w lustrze. To nagrywanie się i ten wzrok „uwodzicielski”. Dość tego że Samouwielbienie level pro to jeszcze niech wszyscy widzą jaki to on bogaty bo jeździ na wakacje z nereczką LV i spodenkami Zara.  
No nikt mi nie powie że on ciepły nie jest. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale faje ma dorodną 🙂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, omgeee napisał:

ale faje ma dorodną 🙂

No dlatego Karo poleciała na to. Na miniaturze vloga Jestem w ciąży- milf i utrzymanek- tak dla mnie wyglądają. Chłopiec i podstarzała la mpu cera

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich instagram i vlogi to jedna wielka dulszczyzna. Mają doskonale uświadomioną, swoją nieciekawą i wyreżyserowaną na potrzeby SM rzeczywistość, ale jak to mówią show must go on. Szlify aktorskie i fasadowość jeszcze długo u nich będą miały pierwszeństwo przed uczciwym przyznaniem, jak jest w ich relacji osobistej i zawodowej naprawdę. Taka gra pozorów potrafi zmęczyć, uprzykrzyć codzienność i to już samo w sobie jest dla nich dokuczliwe, obniżając im strefę komfortu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

to że Karo jest nieatrakcyjna to mały problem, ale jest kłamliwym  twórcą, niech wazy 160 kilo i wyglada jak matka stiflera, ale niech ma szczunem do widza i siebie

Edytowano przez omgeee
  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2024 o 11:15, tajemnicza brunetka napisał:

I co z tego? patrz na swoje cielsko w lustrze!

Wszem i wobec oświadczam, że ta użytkowniczka jest albo Bugsonem, albo Karlosem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Zołi napisał:

Wszem i wobec oświadczam, że ta użytkowniczka jest albo Bugsonem, albo Karlosem.

Beti ! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2024 o 17:57, omgeee napisał:

ale faje ma dorodną 🙂

kto, karo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kingeczka napisał:

kto, karo?

Też, tylko na twarzy. To ta różnica. Nosek jej obrodził…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jedyny, co to za miniaturki na najnowszym filmie ??????? Jezuuu drogi, widzisz i nie grzmisz. Nawet nie będę nabijała  wyświetleń dla takiej żenady. Amen ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na to co nagrywają to i tak mają duże wyświetlenia. Ja się zastanawiam czy faktycznie ktoś może na serio się nimi inspirować 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Jak na to co nagrywają to i tak mają duże wyświetlenia. Ja się zastanawiam czy faktycznie ktoś może na serio się nimi inspirować 😂

Nie. To już niziny YT, totalna wieś. Ona nie ma już pomysłu na ciekawy film, wiecznie to samo, byle jakie ubrania, brudne, zmięte z lumpeksu wciska na siebie. Wszystko za małe, stare, nieładne. Powinni zastanowić się nad dalszym prowadzeniem tego kanału, bo to jest żenada. Ona bardzo na niekorzyść się zmienia, mentalnie niziny, fizycznie aż nie do wiary… Taka prosta kobieta. Jak nie z dużego miasta…

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2024 o 12:53, ariana1422 napisał:

Majówka chyba z byczkami, a nie z żoną. Czasem się zastanawiam czy oni w ogóle jeszcze ze sobą mieszkają, skoro na livie mówiła, że podcastu nie nagrali, bo nie mają kiedy, bo rzadko są razem w tym samym miejscu. Trochę dziwnie tak mówić o kimś z kim mieszkasz xd

to malzenstwo to uklad biznesowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×