Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Janek Sob

czy chodzicie czasami samotnie na miasto do jakiegoś klubu albo gdzieś?

Polecane posty

Miałem kiedyś taki okres w swoim życiu, że wychodziłem samotnie z domu na różnego rodzaju "atrakcje". Wszędzie pisali, aby "wyjść z domu" no to tak robiłem. Potrafiłem samemu pojechać do klubu na dyskoteke, do kina, na spacery, na rower i wiele takich.. i robiłem tak parę lat, i wiecie co? i  GOWNO. Nigdy nawet słowa nie zamieniłem z żadną kobietą podczas tych "samotnych" wypadów. I o ile samotny spacer/rower czy nawet kino (tutaj troche smutno było) były jeszcze jako takie, to samotne wyjście na dyskoteke to była największa żenada jakiej doświadczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 17kochaniema napisał:

Dokładnie tak to widzę dlatego nawet nie próbuje. W sřaki trzeba się wkręcić jakoś inaczej po znajomości. 

po znajomości najlepiej, ale przede wszystkim musisz być kimś, jak jesteś frajerem bez wyglądu to nie ma szans na kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami wychodzę - dla przyjemności.

ale po klubach czy innych tego typu miejscach nie chodzę. raz - nie ma u mnie takich rzeczy, dwa - nie lubię, kiedyś byłem i mi się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba mieć gadanego i być trochę wyluzowanym,jak tak mam tylko gdy troche wypije a bez tego strasznie sztywny.Mam kolegę któremu to naturalnie bardzo wychodzi,idzie do biedronki itp i okazję same się tworzą,widziałem go w akcji parę razy a jest z urody przeciętny.

Edytowano przez Adex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×