Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
do_kitu55

Dolce Kaszana vel Szybki Musk

Polecane posty

9 godzin temu, PandaCzerowna napisał:

Mnie też już nudzi. Kiepsko jak już nawet larwy odpadają... przydałby się nowy przemocowiec żeby odświeżyć kanał.

Tam są już same flaki z olejem... ileż można! Nie jestem w stanie oglądać jej. Nie na mój umysł.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej też widać już nie bardzo się chce.... Ale co jak co wyświetlenia dobre także motywacji do ambitniejszego kontentu brak bo i po co. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była czirliderkom teraz jest kołbojkom Beth z secówek, wece. 

I te żółte włosy, MEGA, old mani pełną gębą.

Można se spokojnie zainspirować. Te jej stylowki som coraz bardziej cyrkowe. Dama nie przyjmuje do wiadomości, że to, co wygląda ładnie na świeżej, dziewczęcej, UMYTEJ, schludnej dziewczynie no ne bedze się jednakowo dobrze prezentować na stukilowej zaniedbanej Heldze. 

Ale piszCe jej, że dobrze wyglonda. Niech ma 😉

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i simby wece ja nie podążam za trendami dlatego kupuje inspirowane podyepy. Czego nie rozumiecie

Edytowano przez MONIKA
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten dzinsowy komplecik. Fiu-fiu. 

Dziwna jest ta dzisiejsza moda, ewidentnie wróciły elementy kiczu z lat 2000-2010. Coś podłego, okropnego. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ne chciało jej się kupić porządnego paska bez logo w to miejsce kupiła dwa kiczowate w tym jeden w końskie łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, MONIKA napisał:

No i ne chciało jej się kupić porządnego paska bez logo w to miejsce kupiła dwa kiczowate w tym jeden w końskie łatki.

To pasek z konia larwo 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czarnula40 napisał:

To pasek z konia larwo 🤣🤣🤣🤣🤣

Upsi ne podążam za trendi więc wesz ten no

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Babciacija napisał:

Jak wam się podoba komplecik? I buty? I przykrótka spodnie? Śmiech na sali…

idealnie 🙂tylko gdzie by mogłaby w tym wyjsc... dożynki już były...może cyrk przyjeżdża na warmie?🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taki kanał na YT Klepsydra. Ostatnio widziałam materiał o jakiejś parze obnażający ich pozerstwo i rzekome wielkie pieniądze. Jakby było miło zobaczyć film, o naszej cesarzowej jak to wyzywa ludzi, przeklina na nich, jak pozuje na wielką damę zarabiająca 20k tygodniowo, naszą wielką inspiracje i idolkę 😅

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

Istnieje taki kanał na YT Klepsydra. Ostatnio widziałam materiał o jakiejś parze obnażający ich pozerstwo i rzekome wielkie pieniądze. Jakby było miło zobaczyć film, o naszej cesarzowej jak to wyzywa ludzi, przeklina na nich, jak pozuje na wielką damę zarabiająca 20k tygodniowo, naszą wielką inspiracje i idolkę 😅

Czy to czasem nie chodzi o yurka i Ewę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, evoiva napisał:

Czy to czasem nie chodzi o yurka i Ewę ?

W komentarzach było że on z Ukrainy, ona Polka. Nieduży kanał. Śmiesznie wypadli opowiadali, że kupili luksusowe mieszkanie, a okazało się że to mieszkanie po matce 🤣 magia internetu 

Edytowano przez GabrielaNowicki
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżety, łatki, panterka i szpitalne klapki  tyle ze nie biale a  w czarnym kolorze... tylko którą torebkę z kolekcji do tego wszystkiego ?balanciaga będzie idealną wisienką na torcie 😅

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

W komentarzach było że on z Ukrainy, ona Polka. Nieduży kanał. Śmiesznie wypadli opowiadali, że kupili luksusowe mieszkanie, a okazało się że to mieszkanie po matce 🤣 magia internetu 

Wychodzi na to że to faktycznie youri i ewuncia (którzy jako byli bardzo dobrzy znajomi andziaksow się na nich wybili)🤣🤣🤣🤣 widocznie poszli tropem Karo i Daro stylizacj.e,ci też się przenieśli do dwupoziomowego mieszkania (bliźniaka) rodziców karo, a przedstawili jakby to nowe było 🤣🤣🤣🙈🤦 kłamstwo i megalomania to chleb powszedni ytberow wszelkiej maści. Zepsute towarzystwo. Bajeruja i reklamuja się lepiej niż mango tv i reklamy na Polsacie 😅😋

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szara mysz napisał:

Dżety, łatki, panterka i szpitalne klapki  tyle ze nie biale a  w czarnym kolorze... tylko którą torebkę z kolekcji do tego wszystkiego ?balanciaga będzie idealną wisienką na torcie 😅

Nie no, kolejne klapki? O_o Przecież ona ma ich ze 20 lekko licząc: za małe khaki, z myszką miki, ostatnio upolowane w CCC, które "musymy kupic", rekinki z temu, Lidlowe, chodaki, crocsy, białe basenowe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szara mysz napisał:

Dżety, łatki, panterka i szpitalne klapki  tyle ze nie biale a  w czarnym kolorze... tylko którą torebkę z kolekcji do tego wszystkiego ?balanciaga będzie idealną wisienką na torcie 😅

Dobra, odpalę ten haul jednak😅 Na ostatniej rolce jak się szykowała cała w skims z winem w siatce do sąsiadeczki od %, to wyglądała jak rasowa pijac.zka, której wszystko już jedno byle z kieliszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre rady mondrych wiCek cesarzowej "wszystkie buty piorę w pralce, te ala skórkowe również,polecam..." 🤦 Moze to one poleciły siwej myjke ciśnieniową do wszystkiego 😅 Dajce znac czy wy te ladujecie buty z eko skóry do pralki tydzień w tydzien i czy nic złego się z nimi nie dzieje?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namówiłyście mnie na wysryw. Ale ona ma gust i wygląd "cute" z plastykowymi metkami. Tandeta w stylu disco polo. Ten pasek przymierzany pod biustem i kałdun wciągnięty. Gacie rozmiar 44... powinny być 48! Do tego ten bełkot, który trudno zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięła pasek największego rozmiaru, a mierzy go na talię, zamiast tam, gdzie się go nosi, czyli na biodrach... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MONIKA napisał:

Jej też widać już nie bardzo się chce.... Ale co jak co wyświetlenia dobre także motywacji do ambitniejszego kontentu brak bo i po co. 

 

Póki ma wyświetlenia to nic nie zrobi innego, jak spadną drastycznie to wtedy może będziemy mogli liczyć na jakieś napier... Na eks znajomych ze szczegółami 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Szara mysz napisał:

Dobre rady mondrych wiCek cesarzowej "wszystkie buty piorę w pralce, te ala skórkowe również,polecam..." 🤦 Moze to one poleciły siwej myjke ciśnieniową do wszystkiego 😅 Dajce znac czy wy te ladujecie buty z eko skóry do pralki tydzień w tydzien i czy nic złego się z nimi nie dzieje?😂

Superstary piorę w pralce, mają już 6 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

W komentarzach było że on z Ukrainy, ona Polka. Nieduży kanał. Śmiesznie wypadli opowiadali, że kupili luksusowe mieszkanie, a okazało się że to mieszkanie po matce 🤣 magia internetu 

Oglądałam. Właśnie tam coś było nie halo z tym mieszkaniem, nie chcieli powiedzieć czy to kupione czy jakie (przeprowadzili się z domu, o którym marzyli do mniejszego metrażu i mieszkania), czyli wstyd im(albo raczej jej bo juri mieszkał w kawalerce i się nie wstydził warunków, dopiero jak Ona zechciała z nim być, a zechciała, bo się znał z Luka i andziaks, wcześniej, wiele lat nie chciała go, to wszystko musiało się zmienić na luksusowo). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Wychodzi na to że to faktycznie youri i ewuncia (którzy jako byli bardzo dobrzy znajomi andziaksow się na nich wybili)🤣🤣🤣🤣 widocznie poszli tropem Karo i Daro stylizacj.e,ci też się przenieśli do dwupoziomowego mieszkania (bliźniaka) rodziców karo, a przedstawili jakby to nowe było 🤣🤣🤣🙈🤦 kłamstwo i megalomania to chleb powszedni ytberow wszelkiej maści. Zepsute towarzystwo. Bajeruja i reklamuja się lepiej niż mango tv i reklamy na Polsacie 😅😋

Wg mnie to wszystko ona, juri, przynajmniej się taki wydawał że był w porządku 

Wiele lat go nie chciała a gdy zweszyla przy nim i przy luce i andziaks "kariere" influencerki to nagle się zgodziła z im być, on głupi, że jej uwierzył. Zobaczcie sobie vloga u niego jak ja przedstawia pierwszy raz jako dziewczynę, źle jej z oczu patrzylo 

 

Możliwe, że ten koniec przyjaźni z Luka to też przez nią. 

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta logika kupowania butów... Birkenstocków oryginalnych nie kupi, bo drogie. Kupuje za to jakieś plastikowe buty, które wyrzuci po 1 sezonie... w dodatku w panterkowy wzór, który nie będzie modny już za tydzień. Ja mam birkenów już 4 pary i pierwsze mają 7 lat, wciąż jak nowe... 

Nie lubi trendów, które są na chwile, niby Samby są modne w tym roku, a rok temu były New Balance, a wcześniej jordany co jest nie prawdą, bo samby już są w trendzie od co najmniej 2 sezonów, a Jordany chyba z 10 lat temu się nosiło. No ale "nie po to wydałam tyle pieniędzy" więc jordany nosi nadal. Nie dlatego, że lubi, że jej się podobają. Bo były drogie. Ta nasza bogaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, madziuszek napisał:

Birkenstocków oryginalnych nie kupi, bo drogie.

Aż zajrzałam, bo sądziłam, że w grę wchodzą jakieś tysiące, a tu zonk, bo nawet mnie stać.

Edytowano przez ZnadBuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie czasem zastanawia czemu ona tak fatalnie się ubiera i takie nietrafione zakupy robi. Ma sylwetkę, która mogłaby się super prezentować w odpowiednim ubiorze. Wystarczy dobry biustonosz i stylizacje podkreślające atuty. A ona podkreśla mankamenty czyli brzuch, zwisający biust, łysieją głowę i płaski tylek... Ta stylizacja z tt w tych szerokich gaciach, bluzce, koszuli i butach to jest kwintesencja jej obecnego stylu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mi a napisał:

Miałam kiedyś starszą sąsiadkę, która robiła takie hurtowe zakupy jak siwa. Na początku byłam nieświadoma tego, że po przytaszczeniu jej 5 litrów jogurtów jogobe*lla (10x0,5l) i innych produktów spożywczych w ilościach  po 5-10 opakowań, ona zapuka do mnie za 2 dni z pytaniem czy kupię jej kolejne jogurty… na szczęście się przeprowadziłam bo na samą myśl o tych zakupach dla niej jest mi słabo. 
A Siwa tak jeździ na tej swojej motorynce niemal codziennie do marketu i kupuje ogromne ilości jedzenia i cały czas musi myśleć o tym czy jej wystarczy paszy bo je jak opętana. 

Motorynka i pasza hahaha Wiecej czytac nie musze! leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Mnie czasem zastanawia czemu ona tak fatalnie się ubiera i takie nietrafione zakupy robi. Ma sylwetkę, która mogłaby się super prezentować w odpowiednim ubiorze. Wystarczy dobry biustonosz i stylizacje podkreślające atuty. A ona podkreśla mankamenty czyli brzuch, zwisający biust, łysieją głowę i płaski tylek... Ta stylizacja z tt w tych szerokich gaciach, bluzce, koszuli i butach to jest kwintesencja jej obecnego stylu. 

To prawda, chyba nikt o zdrowych zmysłach, kto ma tak ogromny brzuch i płaski tyłek, nie zakłada spodni z gumką w talii ... W dodatku te buty - same w sobie wyglądają bardzo tanio, ponieważ ta "skóra" jest w pół połysku, a klamra badziewna, w dodatku podeszwa nie jest skórzana, a plastikowa... Ale pomijając już to, mogłyby wyglądać fajnie do prostych spodni kroju 7/8, koszuli narzuconej na t-shirt, albo do barankowego swetra, jasnych dżinsów... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szara mysz napisał:

Dżety, łatki, panterka i szpitalne klapki  tyle ze nie biale a  w czarnym kolorze... tylko którą torebkę z kolekcji do tego wszystkiego ?balanciaga będzie idealną wisienką na torcie 😅

Zwlasza ta pierwsza fioletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×