Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

Te niebieskie filtry to tez rodzaj antyrefleksu tylko z wiekszym zakresem działania. Nieco wiecej sztucznego światła odbijają. Dodatkowo te niebieskie sa lekko zażółcone to sprawia że oczy sie teoretyczne mniej męczą. (Aktualnie chodzi teza ze to sciema, bardziej chwyt marketingowy). 

Sa tez szkla nowej technologii z tym filtrem do kompa , ktorego nie widać czyli  bez tego niebieskiego odblasku. Sa nawet szkła z bezbarwnym antyrefleksem gdzie żadnej poświaty nie widać ale sa drogie. Ale co do dobijania sie w kamerze to raczej normalne, sa różne technologie nakładania antyrefleksu, moze być jednostronny, obustronny, jedno lub wielowarstwowy. Także zawsze sie trochę odbija pod światło, jedne mniej drugie bardziej zależy od producenta.

Generalnie przestrzegam przed tymi okularami z temu etc bo moga popsuć oczy.

 

Edytowano przez Phoenix_x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sowa z Mazur napisał:

W ostatnim vlogu rozwaliła mnie ta teoria o rybach i rzekomych kataklizmach związanych z wodą, w tym powodzi co według naszego Nostradamusa miało przypaść na 18go września. Czekam aż obwieści, że powódź to była wina planet i ona to przewidziała 

Zaraz chwileczke, czy ty jesteś tą sową, której cesarzowa  nie dala żyć i waliła latarką po oczach ?

Edytowano przez Szara mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalam, wiec nna własne uszy nie słyszałam teorii cesarzowej 😄

śmieszne to, że zamówiła niebieskie oprawki 😆 

i śmieszne jest to, że sie podnieca okularami jak dziecko nową zabawką typu chiński resorak 😆

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero nadrobiłam hołl ze Stradivariusa. No więc tak, typowy Zakolak jest typowy:

- pokazuje kurtkę z ćwiekami, a potem identyczne spodnie i mówi, że to razem będzie super wyglądało

- pokazuje pasek w cętki, a potem buty w cętki i też mówi, że to z tym będzie super

- po czym niemal na jednym tchu ja nie lubię komplecików

 

No tak nie lubisz, że zrobiłaś zamówienie złożone niemal wyłącznie z 2 kompletów.

A w zestawie spodnie + koszula wygląda jak w taniej piżamie. Nie wiem, gdzie ona ma oczy. 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Dopiero nadrobiłam hołl ze Stradivariusa. No więc tak, typowy Zakolak jest typowy:

- pokazuje kurtkę z ćwiekami, a potem identyczne spodnie i mówi, że to razem będzie super wyglądało

- pokazuje pasek w cętki, a potem buty w cętki i też mówi, że to z tym będzie super

- po czym niemal na jednym tchu ja nie lubię komplecików

 

No tak nie lubisz, że zrobiłaś zamówienie złożone niemal wyłącznie z 2 kompletów.

A w zestawie spodnie + koszula wygląda jak w taniej piżamie. Nie wiem, gdzie ona ma oczy. 

Wracam po kilku miechach i widzę progres 🤣 zaczęła łączyc w pary pasujące do siebie elementy odzieży jak przedszkolak 🤣 dobre i to, bo ja się zatrzymałam na swetrze w Muchomorki i klapkach rekinkach 

Edytowano przez Karynka Brajan
Klapki
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szara mysz napisał:

Zaraz chwileczke, czy ty jesteś tą sową, której cesarzowa  nie dala żyć i waliła latarką po oczach ?

Tak. Wychodzę sobie no wece wieczorem żeby coś sobie ten no wece na kolację upolować a tu ten wece jakaś cycolina świeci mi po oczach latarką. Lecę w jej kierunku, chciałam jej wyrwać latarkę ale o dziwo zrobiła ten no wece unik.

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Syreni śpiew napisał:

Dopiero nadrobiłam hołl ze Stradivariusa. No więc tak, typowy Zakolak jest typowy:

- pokazuje kurtkę z ćwiekami, a potem identyczne spodnie i mówi, że to razem będzie super wyglądało

- pokazuje pasek w cętki, a potem buty w cętki i też mówi, że to z tym będzie super

- po czym niemal na jednym tchu ja nie lubię komplecików

 

No tak nie lubisz, że zrobiłaś zamówienie złożone niemal wyłącznie z 2 kompletów.

A w zestawie spodnie + koszula wygląda jak w taniej piżamie. Nie wiem, gdzie ona ma oczy. 

Pasowałyby do tego okulary w panterkę wielkie jak te chabrowe i chustka zawiązana w stylu pin up girl na jej zakolach 💜 plus czerwona szminka i pazury

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Pasowałyby do tego okulary w panterkę wielkie jak te chabrowe i chustka zawiązana w stylu pin up girl na jej zakolach 💜 plus czerwona szminka i pazury

 

Siwa w takim looku za 3...2...1 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Pasowałyby do tego okulary w panterkę wielkie jak te chabrowe i chustka zawiązana w stylu pin up girl na jej zakolach 💜 plus czerwona szminka i pazury

 

I żeby zatańczyła burleskę na streamie. Jak panie z Moulin Rouge albo Dita Von Teesse, frędzle naklejone na czubki bakłażanów dla teatralnego efektu.

Edytowano przez Kingeczka
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kingeczka napisał:

I żeby zatańczyła burleskę na streamie. Jak panie z Moulin Rouge albo Dita Von Teesse, frędzle naklejone na czubki bakłażanów dla teatralnego efektu.

Ona i taniec 😆😆 wyglądałoby to jak taniec z parowka, tylko smieszniej... 

Edytowano przez Wsedno
Dopisek
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wiele pomysłów stylizacji dla niej, kostium króliczka playboya z lat 70, albo kobiety kot z Halle Berry. Na Helloween może się ubrać i straszyć ludzi w nocy na Kaszubach.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa zrobiła sobie na obiad pieczoną gęś. Wczoraj pokazała jak wyglądała przed pieczeniem;(

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Wsedno napisał:

Ona i taniec 😆😆 wyglądałoby to jak taniec z parowka, tylko smieszniej... 

Przynajmniej śmiesznie było 😆 zawsze, gdy się porusza niby tańcząc czuję takie zażenowanie a z drugiej strony ciekawość wygrywa 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kingeczka napisał:

I żeby zatańczyła burleskę na streamie. Jak panie z Moulin Rouge albo Dita Von Teesse, frędzle naklejone na czubki bakłażanów dla teatralnego efektu.

Chcesz zeby podłoga w chatce z piernika sie zarwała 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Wsedno napisał:

Ona i taniec 😆😆 wyglądałoby to jak taniec z parowka, tylko smieszniej... 

Piekny avek, zarombiste mega gloł 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, evoiva napisał:

Piekny avek, zarombiste mega gloł 😉

 

Mnie na avku Wsedno nie moze przestac zadziwiac ta hialuronowa broda. Niezle ja anitka załatwiła

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadła na to że kremy dla pań starszych mogą zapychać młodsze skóry? Na jej miejscu bym sobie smarowała BuZe żelem aloesowym takim z krzaczka z doniczki i tylko koło oczu coś treściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kingeczka napisał:

Nie wpadła na to że kremy dla pań starszych mogą zapychać młodsze skóry? Na jej miejscu bym sobie smarowała BuZe żelem aloesowym takim z krzaczka z doniczki i tylko koło oczu coś treściwego.

Jej najbardziej szkodza te zupki z glutaminian i slodycze w ilościach hurtowych. Krem owszem rowniez moze dokladac swoje ale ja widze problem przede wszystkim w żarciu. Ni ale wiadomo to szparagi i ziemniaki winne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

I żeby zatańczyła burleskę na streamie. Jak panie z Moulin Rouge albo Dita Von Teesse, frędzle naklejone na czubki bakłażanów dla teatralnego efektu.

Taaak i to w takim wielkim kieliszku z sokiem pomidorowym 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kalectwa nie wolno się nabijać. Tu trzeba modlitwy i pokuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skisłam niczym ogórki na zimę. Słuchałam tak dla żartu filmiku z tarotem "Who is thinking about You". I było tam: "This person have green/blue-grey eyes, have ponytail, blonde hair. I can hear something about Dallas Cowboys. This person is into astrology". Toć to był opis Wery 😁

 

Edytowano przez Sowa z Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZnadBuga napisał:

Z kalectwa nie wolno się nabijać. Tu trzeba modlitwy i pokuty.

Tam sama pycha i obłuda. Żeby pokutować trzeba znać swoje błędy a ona jest bez skazy. Zaś modlić się to ona powinna by ta dieta i brak dbania o swoje zdrowie nie spowodowały ciężkiej choroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sowa z Mazur napisał:

Tam sama pycha i obłuda. Żeby pokutować trzeba znać swoje błędy a ona jest bez skazy. Zaś modlić się to ona powinna by ta dieta i brak dbania o swoje zdrowie nie spowodowały ciężkiej choroby. 

To brzmi jak szaleństwo, ale my możemy pokutować za nią i dla niej.

Chrystus idąc na krzyż też dokonał szaleństwa z miłości.

Ofiarujmy w intencji nawrócenia Wery cokolwiek. Każda z nas. Ja wezmę post o chlebie i wodzie w piątki. Może być trud prasowania ubrań, mycia podłogi, petraktacji z klientem... Jakaś drobna ofiara Bogu na przebłaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MONIKA napisał:

 

Mnie na avku Wsedno nie moze przestac zadziwiac ta hialuronowa broda. Niezle ja anitka załatwiła

To jest młodzieńczy owal 😏

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Taaak i to w takim wielkim kieliszku z sokiem pomidorowym 😂

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Ostatnio skisłam niczym ogórki na zimę. Słuchałam tak dla żartu filmiku z tarotem "Who is thinking about You". I było tam: "This person have green/blue-grey eyes, have ponytail, blonde hair. I can hear something about Dallas Cowboys. This person is into astrology". Toć to był opis Wery 😁

 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Ostatnio skisłam niczym ogórki na zimę. Słuchałam tak dla żartu filmiku z tarotem "Who is thinking about You". I było tam: "This person have green/blue-grey eyes, have ponytail, blonde hair. I can hear something about Dallas Cowboys. This person is into astrology". Toć to był opis Wery 😁

 

Ostatnio coś dużo tarota w jej sprawie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×