Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

I słuchanie że ona ma stary dlatego brudny dom. Moi rodzice mają dom po babci wybudowany w latach 50/60. Czysto, schludnie jest w domu. Remontuje się, bo to normalne. Coś się psuje, niszczy normalna sprawa lub też ma się ochotę coś odmienić. Maskara co ona wygaduje i jakie ona ma myślowe horyzonty🙆

A coz innego może cesarzowa powiedziec, jak sie nie zna na remontach, domach

 A i widocznie nie ma  odpowiedniego funduszu na modernizacje szopy. Ba! pewno tez przy zakupie szopy tez nie było tam szału z pienionszakmi (swiadczy chociazby o tym brak konkretnych planow remontowych po zakupie).

a te obecne jej remonciki, to wlasnie przypominaja nakladanie plasterka na złamanie z przemeieszczeniem 😄

 

Wiele starych budynkow jest na swiecie, i sa w dobrym stanie. I z zewnatrz i we wnatrz. Jak jest kasa i checi to chałupa dobrze wyglada 😄 bez wzgledu na rok budowy 😄

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewelina zazdrości cycków i  uważa ze każdy tak ma.

A pozatym mężczyźni nie sa jakims barometrem wartości kobiety jako człowieka. Akurat wiele cech które cenie i podziwiam nie tylko u kobiet ale u ludzi generalnie, nie sa doceniane wręcz są krytykowane przez mężczyzn. Faceci oceniaja nas przez pryzmat różnych archetypów kobiecości. Więc to czasem,  że dany facet mnie nie akceptuje akurat uważam za komplement ;).

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ewelina253 napisał:

Spotkanie w realu takich wrednych, czepialskich, obsesyjnych plotkarskich kobiet jak wy dopiero musi być traumą. Nie uważam Szusz za ideał, jak każdy ma wady, ale normalni ludzie czytając was już po 10 min zdają sobie sprawę ile osób zaburzonych, nienawistnych, obsesyjnych żyje na tym świecie. Zamiast udać się do specjalisty, każdą wolną chwilę poświęcacie na wylewanie swoich życiowych frustracji na forum. Takich osób jak wy ludzie realnie omijają szerokim łukiem. Nie życzę nawet wrogowi trafić na tak obsesyjne kobiety. Nawet nie chcę myśleć ile zaburzeń i złego wychowania w sobie nosicie. Ile tu patologii... Nie wymieniajcie mi w odpowiedzi grzechów Szusz, każdy je zna. Zawsze tak robicie, gdy ktoś piszę wam prawdę o was samych. Jest to tak niewygodne, że robicie wszystko, by obrócić kota ogonem i wasze zaburzone zachowania przypisujecie innym. Nadajecie się na długoletnią terapię, choć niewiadomo czy w ogóle pomoże. Czytając niektóre odklejki myślę, że niektórym jest już za późno na leczenie. I tak toniecie w swoich frustracjach, zaciskając zęby z zazdrości o duże piersi, wmawiając sobie, że sa brzydkie. Zazdrość wylewa się dlatego, że wy na etacie, a ona jest sama dla siebie pracodawcą. Szukacie najmniejszego potknięcia, by ogłosić je calemu internetowi i się dzięki temu lepiej poczuć. Prawda jest jednak taka, że to wam w niczym nie pomoże. Nie uleczy waszego podlego charakteru, waszej obsesji. Kobiety plotkary przez mężczyzn są nazywane hienami.

Przeczytajcie sobie książkę "hieny, modliszki, czarne wdowy" to o was.

Wypisz wymaluj opisane są tam właśnie takie kobiety jak wy. Spędziłam na rozmowach z mężczyznami dużo czasu i wiem, że takie jak wy są w ich kręgu uznawane za wyjątkowo słabe, sfrustrowane, krzykliwe, zakompleksione jednostki. Potworne, ale i smutne, bo tak naprawdę same ze sobą najbardziej się męczycie. Forum jest dla was chwilową odskocznią, dającą chwilową ulgę. Nie odpisuję. Wiem jak kończy się z Wami polemika. Jedyne co potraficie to zakrzyczeć jak hieny. Ja swoje wiem i normalni ludzie również zdają sobie sprawę kim jesteście. Życzę zdrowia psychicznego, bo bez tego wasze życie nadal będzie marna egzystencją na plotkarskich forum. A Szusz jeśli to czyta życzę, by nigdy więcej nie czytała sfrustrowanych kobiet, szkoda na to czasu i energii. One są już wystarczająco smutne i zgorzkniałe przebywając we własnym towarzystwie. 

Aha, wykur.wiaj

Edytowano przez Dr-Mlem
  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo we wpisie Eweliny o zazdrości;) Na wstępie nie może zabraknąć wzmianki, że siwa nie jest idealna (to taka tania manipulacja). Później tok rozumowania siwej, „nie piszcie mi” i oczywiście projekcja. To co tutaj było pisane o siwej teraz jest prawie 1:1 przypisywane… tylko komu? Chyba wszystkim komentującym bo wg „Eweliny” tu jest jeden byt;) I oczywiście siwej klasyk powoływanie się na autorytety, tym razem MĘŻCZYŹNI jednym chórem twierdzą, że takie jak tutaj są słabe. I oczywiście Ewelina nie będzie dyskutować, nie odpisze;p Tylko po co sama pisze?  

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trauma to jest oglądanie wysrywów blekoty i jej "mądrości".

W ostatnim wysrywie ta "jej szczerość" biedni powodzianie. Nawet nie umiała udawać jak jej przykro. Niech nazbiera jeszcze trochę starych ubrań co dla ofiar wojny nie poszły i wyśle. Dobra pani a tfuuuuuuuuuuu. Normalnie mnie zemdliło słuchając tego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są cycki teraz to jest przedni balast wiszący prawie do kolan.

Ewelka weź se maść na ból tyłka i lepiej dopieraj sobie idolki.

Bo na blekocie daleko nie ujedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2024 o 08:48, madziuszek napisał:

Te ilości kosmetyków, jakich ona używa, mnie przerażają... Ja daję jedno maźnięcie pod okiem tego korektora i mogę tego użyć w zasadzie na całą twarz... A ona maluje pół twarzy dosłownie tym, ten korektor kryje bardzo mocno... O_o 

Nie pomoże puder, róż, kiedy gęba stara już 🤣🤣🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mi a napisał:

Dużo we wpisie Eweliny o zazdrości;) Na wstępie nie może zabraknąć wzmianki, że siwa nie jest idealna (to taka tania manipulacja). Później tok rozumowania siwej, „nie piszcie mi” i oczywiście projekcja. To co tutaj było pisane o siwej teraz jest prawie 1:1 przypisywane… tylko komu? Chyba wszystkim komentującym bo wg „Eweliny” tu jest jeden byt;) I oczywiście siwej klasyk powoływanie się na autorytety, tym razem MĘŻCZYŹNI jednym chórem twierdzą, że takie jak tutaj są słabe. I oczywiście Ewelina nie będzie dyskutować, nie odpisze;p Tylko po co sama pisze?  

To pewnie ci sami mężczyźni, którzy tak tłumnie adorują Zakolaka. Ci w jej głowie. Dyryguje nimi ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ona niby wzięła te towarzystwo do picia? Czy to sąsiedzi ktorzy kupili domki letniskowe za 2 mln i siedza wieczorami i tankuja wino? Czy nagle ci sąsiedzi u którym trzyma łódkę pokochali towarzystwo siwej???? Za duzo tu było pisane, że po tych rolkach obrażających koszącego sąsiada nikt tam się do niej nie odezwie. I teraz nagle niby gdzieś cisgle wychodzi. Tak, tak.

Edytowano przez Etoile
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kapustapusta napisał:

Echo w pustym pomieszczeniu oklejonym płytkami? 😮 Szok i niedowierzanie! 😄

Ja naprawdę myślałam jak ona pokazywała tą kozownie że to jakieś pomieszczenie techniczne ma być, stąd te płytki na ścianach. Bo jak żyję nie spotkałam się chyba z wykafelkowanym pomieszczeniem do przebywania. Co to w ogóle jest za pomysł 😄

Siwa w tej kozowni będzie robić sekcję myszom...czego nie rozumiesz Larwo 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Etoile napisał:

Skąd ona niby wzięła te towarzystwo do picia? Czy to sąsiedzi ktorzy kupili domki letniskowe za 2 mln i siedza wieczorami i tankuja wino? Czy nagle ci sąsiedzi u którym trzyma łódkę pokochali towarzystwo siwej???? Za duzo tu było pisane, że po tych rolkach obrażających koszącego sąsiada nikt tam się do niej nie odezwie. I teraz nagle niby gdzieś cisgle wychodzi. Tak, tak.

W ostatniej produkcji jest moment gdzie siwa spaceruje w nocy z psami i słychać jakiś głos chyba kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Etoile napisał:

Skąd ona niby wzięła te towarzystwo do picia? To niby sąsiedzi ktorzy kupili domki letniskowe za 2 mln i siedza wieczorami i tankuja wino? Czy nagle ci sąsiedzi u którym trzyma łódkę pokochali towarzystwo siwej???? Za duzo tu było pisane, że po tych rolkach obrażających koszącego sąsiada nikt tam się do niej nie odezwie. I teraz nagle niby gdzieś cisgle wychodzi. Tak, tak.

Napewno jakas koleżanka po przejściach "nienawidząca mężczyzn", z którą popije, poje i ponarzeka 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

A jak się nazywają mężczyźni na wykopie? Skoro kobiety na Kafeterii są hienami? 

 Czego nie rozumiesz? Faceci nielubiący plotkar plotkują o tym jak to plotkar nie lubią 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

A coz innego może cesarzowa powiedziec, jak sie nie zna na remontach, domach

 A i widocznie nie ma  odpowiedniego funduszu na modernizacje szopy. Ba! pewno tez przy zakupie szopy tez nie było tam szału z pienionszakmi (swiadczy chociazby o tym brak konkretnych planow remontowych po zakupie).

a te obecne jej remonciki, to wlasnie przypominaja nakladanie plasterka na złamanie z przemeieszczeniem 😄

 

Wiele starych budynkow jest na swiecie, i sa w dobrym stanie. I z zewnatrz i we wnatrz. Jak jest kasa i checi to chałupa dobrze wyglada 😄 bez wzgledu na rok budowy 😄

Nie o kase nawet chodzi. Stary a brudny to dwie zupełnie inne rzeczy. Ona jest brudasem i zbieraczem i to wszystko, przecież ten domek zupełnie inaczej wygladal za czasow przemocowca.Moja koleżanka ma stary drewniany dom po babci przeszlo 100 letni,wiadomo ze cos tam na przestrzeni lat było robione ,ale niewiele i moze dom nie jest najpiękniejszy,lecz jak wchodzisz zawsze czujesz  świeżość, a czystość widac  golym okiem, chociażby po  lśniącej podłodze, wszystko ma swoje miejsce ,nic sie nie warla po kątach. Jest naprawdę milo i przyjemnie mimo ze technicznie drewniak nie jest w zbyt dobrym stanie, no ale ona jest samotną matką 3 dzieci i nie zarabia 20 tys. tygodniowo.

Edytowano przez Szara mysz
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Etoile napisał:

Skąd ona niby wzięła te towarzystwo do picia? Czy to sąsiedzi ktorzy kupili domki letniskowe za 2 mln i siedza wieczorami i tankuja wino? Czy nagle ci sąsiedzi u którym trzyma łódkę pokochali towarzystwo siwej???? Za duzo tu było pisane, że po tych rolkach obrażających koszącego sąsiada nikt tam się do niej nie odezwie. I teraz nagle niby gdzieś cisgle wychodzi. Tak, tak.

Może pije sama tylko opowiada bajki że takie ma bujne życie towarzyskie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ewelina253 napisał:

Spotkanie w realu takich wrednych, czepialskich, obsesyjnych plotkarskich

tak fajnie sie zaczynało, a pozniej samo bla bla bla czepialskiej czepiajacej sie czepialaskich 😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

A jak się nazywają mężczyźni na wykopie? Skoro kobiety na Kafeterii są hienami? 

Idąc tokiem myślenia i słownictwa cesarzowej- hienarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

Dużo we wpisie Eweliny o zazdrości;) Na wstępie nie może zabraknąć wzmianki, że siwa nie jest idealna (to taka tania manipulacja). Później tok rozumowania siwej, „nie piszcie mi” i oczywiście projekcja. To co tutaj było pisane o siwej teraz jest prawie 1:1 przypisywane… tylko komu? Chyba wszystkim komentującym bo wg „Eweliny” tu jest jeden byt;) I oczywiście siwej klasyk powoływanie się na autorytety, tym razem MĘŻCZYŹNI jednym chórem twierdzą, że takie jak tutaj są słabe. I oczywiście Ewelina nie będzie dyskutować, nie odpisze;p Tylko po co sama pisze?  

Ale tez miło z Eweliny strony, że jest taką wierną czytelniczka kafe- tematow o cesarzowej 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Psynaplaży napisał:

Trochę tak. Najbardziej jednak zżera mnie od środka ten naleśnikowy wajb

A mnie zżera zazdrość, że je i nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Skąd ona niby wzięła te towarzystwo do picia? Czy to sąsiedzi ktorzy kupili domki letniskowe za 2 mln i siedza wieczorami i tankuja wino? Czy nagle ci sąsiedzi u którym trzyma łódkę pokochali towarzystwo siwej???? Za duzo tu było pisane, że po tych rolkach obrażających koszącego sąsiada nikt tam się do niej nie odezwie. I teraz nagle niby gdzieś cisgle wychodzi. Tak, tak.

Ja też bym ją zaprosiła na wino, i wyciągała ile wlezie smaczków 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sylka856 napisał:

A mnie zżera zazdrość, że je i nie tyje

 

A mnie że tak pięknie łysieje, wiadomix 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

Dużo we wpisie Eweliny o zazdrości;) Na wstępie nie może zabraknąć wzmianki, że siwa nie jest idealna (to taka tania manipulacja). Później tok rozumowania siwej, „nie piszcie mi” i oczywiście projekcja. To co tutaj było pisane o siwej teraz jest prawie 1:1 przypisywane… tylko komu? Chyba wszystkim komentującym bo wg „Eweliny” tu jest jeden byt;) I oczywiście siwej klasyk powoływanie się na autorytety, tym razem MĘŻCZYŹNI jednym chórem twierdzą, że takie jak tutaj są słabe. I oczywiście Ewelina nie będzie dyskutować, nie odpisze;p Tylko po co sama pisze?  

Ci mezczyzni z ktorymi Ewelina pasjami rozmawia, to pewnie ci sami, co z zakolakiem rozprawiajom, czyli meska krem de la krem,  dyrektorzy dzialow logistycznych - kurierzy, prezes koncernu spozywczego -  pan od miodu, prezes big farma - pan z apteki, psychiatra - przypadkowy gosc z YT, deweloperzy - Ziutek i Mietek od remontu, do tego astrolozki, astronomki albo astronautki (siwej se zawsze myli) - laski od ksiezycowego badzewia. 😂

P.s. no i wyczynowi sportowcy. 🤣

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szara mysz napisał:

Nie o kase nawet chodzi. Stary a brudny to dwie zupełnie inne rzeczy. Ona jest brudasem i zbieraczem i to wszystko, przecież ten domek zupełnie inaczej wygladal za czasow przemocowca.Moja koleżanka ma stary drewniany dom po babci przeszlo 100 letni,wiadomo ze cos tam na przestrzeni lat było robione ,ale niewiele i moze dom nie jest najpiękniejszy,lecz jak wchodzisz zawsze czujesz  świeżość, a czystość widac  golym okiem, chociażby po  lśniącej podłodze, wszystko ma swoje miejsce ,nic sie nie warla po kątach. Jest naprawdę milo i przyjemnie mimo ze technicznie drewniak nie jest w zbyt dobrym stanie, no ale ona jest samotną matką 3 dzieci i nie zarabia 20 tys. tygodniowo.

A jakie wytlumaczenie syfu bezie miała na paczkomat? Ile to lat tam mieszka nasza pedantka kochajaca sprzątać i gotować bez okapu 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

To pewnie ci sami mężczyźni, którzy tak tłumnie adorują Zakolaka. Ci w jej głowie. Dyryguje nimi ryba.

I ci sami ktorzy sa pod wrazeniem i uwielbiaja jak kobieta je duzo tlusto i z mlaskaniem, wece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, weronikazgierska napisał:

Może pije sama tylko opowiada bajki że takie ma bujne życie towarzyskie 

Ona ma koleżankę...jak stanie przed lustrem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MONIKA napisał:

I ci sami ktorzy sa pod wrazeniem i uwielbiaja jak kobieta je duzo tlusto i z mlaskaniem, wece

W sumie, wszystkie bojcory, które znam jakoś mają mężów  i nawet nie slepych czy kulawych (a faceci nie lepsi plotkarze, zdziwiłybyście się 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ewelina253 napisał:

Spotkanie w realu takich wrednych, czepialskich, obsesyjnych plotkarskich kobiet jak wy dopiero mu... 

Szuszku czy to ty? Chyba winka zabrakło i frustracja cie ogarnia, leć do sklepu po kolejne, nie żałuj sobie ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, evoiva napisał:

A jakie wytlumaczenie syfu bezie miała na paczkomat? Ile to lat tam mieszka nasza pedantka kochajaca sprzątać i gotować bez okapu 7?

U niej nie ma , że nie znajdzie wytlumaczenia. Obstawiam ,ze jak wróci do Lodzy to lola i rózia beda miały kaszel obie na raz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, evoiva napisał:

A jakie wytlumaczenie syfu bezie miała na paczkomat? Ile to lat tam mieszka nasza pedantka kochajaca sprzątać i gotować bez okapu 7?

Tak, w bloku jej się ciągle kurzy i biedna sprząta i sprząta i ciągle ma kurz. W domku ma ciągle pajęczyny. 🤣🤣🤣🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×