Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

A jak się nazywają mężczyźni na wykopie? Skoro kobiety na Kafeterii są hienami? 

Ostatnio jeden wykopek dostał pozew za naruszenie dóbr na 200 tysi, to się może chłopcy ogarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Ale tez miło z Eweliny strony, że jest taką wierną czytelniczka kafe- tematow o cesarzowej 😄

a może to sama cesarzowa?

mężczyźni, z którymi tyle rozmawia to kurierzy, największy atut tzyztki, Larwy zazdroszczom, poleca jakieś pseudo psychologiczne incelskie pierdy...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Herbstt napisał:

Ostatnio jeden wykopek dostał pozew za naruszenie dóbr na 200 tysi, to się może chłopcy ogarną.

Ale czemu mają się ogarnąć. My tu komentujemy, bo się nie da gdzie indziej wyrazić zdania. Taki jest efekt blokowania i usuwania komentarzy. Szusz może sobie przypisać utworzenie tej społeczności. Tak samo jak wielu innych influ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sylka856 napisał:

W sumie, wszystkie bojcory, które znam jakoś mają mężów  i nawet nie slepych czy kulawych (a faceci nie lepsi plotkarze, zdziwiłybyście się 🤣

Jak słucham kolegów z pracy mojego męża to mam wrażenie że trafiłam na targowisko, ploty ploty i jeszcze raz ploty. Faceci są w tym lepsi od nas.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

Ale czemu mają się ogarnąć. My tu komentujemy, bo się nie da gdzie indziej wyrazić zdania. Taki jest efekt blokowania i usuwania komentarzy. Szusz może sobie przypisać utworzenie tej społeczności. Tak samo jak wielu innych influ 

Bo plotkowanie, a wylewanie jadu, to są dwie różne sprawy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylka856 napisał:

A mnie zżera zazdrość, że je i nie tyje

Zanim zaczeła brać specyfiki (nawet na ostatnim vlogu pokazała co stosuje, zeby wspomoc przemiane) to jadła, jadła aż utyła.

Ani to sie dobrze nie odzywia, ani nie dba o zdrowie. Takze tak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

A jak się nazywają mężczyźni na wykopie? Skoro kobiety na Kafeterii są hienami? 

Bez różnicy, dla swietoj.ebliw.ej Wery wszyscy jesteśmy PODL.UD.ŹMI 😅 Tak Ewelina o Tobie Wera też ma takie same zdanie, które ochoczo wyrażała na vlogaskach, tak przez ciebie kochanych 🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

Tak, w bloku jej się ciągle kurzy i biedna sprząta i sprząta i ciągle ma kurz. W domku ma ciągle pajęczyny. 🤣🤣🤣🤣🤣 

Reasumujac: wszędzie czysto, gdzie nie ma Szusz! 😅😅😂😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Skąd ona niby wzięła te towarzystwo do picia? Czy to sąsiedzi ktorzy kupili domki letniskowe za 2 mln i siedza wieczorami i tankuja wino? Czy nagle ci sąsiedzi u którym trzyma łódkę pokochali towarzystwo siwej???? Za duzo tu było pisane, że po tych rolkach obrażających koszącego sąsiada nikt tam się do niej nie odezwie. I teraz nagle niby gdzieś cisgle wychodzi. Tak, tak.

I co to za tekst „Idę na wino”? Brzmi pato? Wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, albo ona tak działa destrukcyjnie na innych. I dlaczego nie może pić białego wina, które jej tak nie szkodzi? Może tylko czerwone jest za darmo? Chodzi do kogoś wieczorami więc chyba ktoś pracuje wcześniej, a ta mimo to przesiaduje do późna. A jak się wymiksowała z popijawy u siebie;) myszka była i nie mogło picie wina odbyć się u niej. W około 31 minucie słychać głos koleżanki, zachrypnięty więc chyba też palaczka. Ciekawe kto tam inicjuje tak częste spotkania. Osobiście dla mnie to jest alarmujące zachowanie jak zaznajamianie się z kimś przebiega taz szybko i intensywnie. 

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mi a napisał:

I co to za tekst „Idę na wino”? Brzmi pato? Wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, albo ona tak działa destrukcyjnie na innych. I dlaczego nie może pić białego wina, które jej tak nie szkodzi? Może tylko czerwone jest za darmo? Chodzi do kogoś wieczorami więc chyba ktoś pracuje wcześniej, a ta mimo to przesiaduje do późna. A jak się wymiksowała z popijawy u siebie;) myszka była i nie mogło picie wina odbyć się u niej. W około 31 minucie słychać głos koleżanki, zachrypnięty więc chyba też palaczka. Ciekawe kto tam inicjuje tak częste spotkania. Osobiście dla mnie to jest alarmujące zachowanie jak zaznajamianie się z kimś przebiega taz szybko i intensywnie. 

Tak mówią alkoholicy 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mi a napisał:

I co to za tekst „Idę na wino”? Brzmi pato? Wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, albo ona tak działa destrukcyjnie na innych. I dlaczego nie może pić białego wina, które jej tak nie szkodzi? Może tylko czerwone jest za darmo? Chodzi do kogoś wieczorami więc chyba ktoś pracuje wcześniej, a ta mimo to przesiaduje do późna. A jak się wymiksowała z popijawy u siebie;) myszka była i nie mogło picie wina odbyć się u niej. W około 31 minucie słychać głos koleżanki, zachrypnięty więc chyba też palaczka. Ciekawe kto tam inicjuje tak częste spotkania. Osobiście dla mnie to jest alarmujące zachowanie jak zaznajamianie się z kimś przebiega taz szybko i intensywnie. 

Spokojnie, zaraz się skończy, widać,że towarzystwo bardziej zaprawione w boju do imprezowania co wieczór do 1,2 w nocy.... 😂 Kiedyś wspominała,że ktoś jej tam mówiła że stracił robotę czy coś i podejrzewam że siwa znalazła dla siebie miejsce,ale tak jak mówię, nie na długo, no ja wykończą profesjonaliści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Spokojnie, zaraz się skończy, widać,że towarzystwo bardziej zaprawione w boju do imprezowania co wieczór do 1,2 w nocy.... 😂 Kiedyś wspominała,że ktoś jej tam mówiła że stracił robotę czy coś i podejrzewam że siwa znalazła dla siebie miejsce,ale tak jak mówię, nie na długo, no ja wykończą profesjonaliści 

I jeszcze tekst, że wino jej nie smakuje, krzywi się jak pije i obiecuje sobie (oczywiście niedotrzymała słowa), że dzisiaj nie będzie pić. Więc po co pije na siłę? I jeszcze bierze zapobiegawczo tabletki „bez recepty” żeby nie zgonować następnego dnia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam wysryw i to jest baja ... Karmy ciąg dalszy ...

Opowiada,se silna, ale jak przyszło  kopać w ziemi to się przemocowiec mordował, a ona tylko nagrywała, to samo z cola, zawsze przemocowiec odkręcał, silna ta.....

Mysz w domu i ta niby,żeby kochana myszka sama sobie poszła ,żeby nie robić jej krzywdy,... A jak był vlog kiedy myszy się przegryzły przez dach, to co ona wyprawiała, jak dziwowala i cudowala, że się brzydzi itd.... oberwało się oczywiście przemocowcowi...

I HIT ostatnia scena jak siedzi na werandzie i otwiera paczki w deszczu. W  ciągu kilkunastu minut, nie zmieniając kadru, bez żadnych cięć, na początku powiedziała, że miała się właśnie wykąpać, ale pada, a pod koniec,że siedzi w tej samej koszuli,ale już jest wykąpana i ewryfing 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 i kto tu ma kuku we łbie? Jak można Ewelino brać taka osobę na poważnie? Weź się Dziewczyno zastanów! Toż to kabaret jest w wolnej chwili dla nas najlepszy 🤣😂😅🙈😳

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mi a napisał:

I jeszcze tekst, że wino jej nie smakuje, krzywi się jak pije i obiecuje sobie (oczywiście niedotrzymała słowa), że dzisiaj nie będzie pić. Więc po co pije na siłę? I jeszcze bierze zapobiegawczo tabletki „bez recepty” żeby nie zgonować następnego dnia.

Jakoś znajomość musi podtrzymać...co ewidentnie wychodzi jej bokiem i na twarzy też 😅🤪😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś z ostatnich vlogow jak się wybierała do tego towarzystwa to się zastanawiała w co się ubrać. Myślała o swetrze w muchomory ale stwierdziła że jeszcze się trochę wstydzi 😄 zakładam więc że ci nowi znajomi nie wiedzą jeszcze o karierze naszej biuściastej influenserki 😄 ciekawa jestem ich reakcji jak zobaczą kilka z jej wybitnych produkcji 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze to jej porównanie do sytuacji powodzian .... O maj gasz!🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦  Ona też tak rzeczy z garażu wyrzucała, taaaa? A nie przypadkiem mamunia i tatuś, a później panowie od remontu, bo już nie mieli cierpliwości czekać dłużej z robota aż ta się drugi miesiąc będzie zbierać do tego.....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jasne trochę to potem sprostowała, no ale musiała, musiała ....jej egocentryzm...

Przynajmniej się wszyscy dowiedzieli jak źle było z tamtą strona domku, wszystko w pleśni i grzybie, fuj....

 

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Obejrzałam wysryw i to jest baja ... Karmy ciąg dalszy ...

Opowiada,se silna, ale jak przyszło  kopać w ziemi to się przemocowiec mordował, a ona tylko nagrywała, to samo z cola, zawsze przemocowiec odkręcał, silna ta.....

Mysz w domu i ta niby,żeby kochana myszka sama sobie poszła ,żeby nie robić jej krzywdy,... A jak był vlog kiedy myszy się przegryzły przez dach, to co ona wyprawiała, jak dziwowala i cudowala, że się brzydzi itd.... oberwało się oczywiście przemocowcowi...

I HIT ostatnia scena jak siedzi na werandzie i otwiera paczki w deszczu. W  ciągu kilkunastu minut, nie zmieniając kadru, bez żadnych cięć, na początku powiedziała, że miała się właśnie wykąpać, ale pada, a pod koniec,że siedzi w tej samej koszuli,ale już jest wykąpana i ewryfing 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 i kto tu ma kuku we łbie? Jak można Ewelino brać taka osobę na poważnie? Weź się Dziewczyno zastanów! Toż to kabaret jest w wolnej chwili dla nas najlepszy 🤣😂😅🙈😳

Prysznic w deszczu wzięła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, kapustapusta napisał:

W którymś z ostatnich vlogow jak się wybierała do tego towarzystwa to się zastanawiała w co się ubrać. Myślała o swetrze w muchomory ale stwierdziła że jeszcze się trochę wstydzi 😄 zakładam więc że ci nowi znajomi nie wiedzą jeszcze o karierze naszej biuściastej influenserki 😄 ciekawa jestem ich reakcji jak zobaczą kilka z jej wybitnych produkcji 🤔

Ale czemu się wstydzi? Wickom wciskała, że taki cudowny sweterek a przed nowymi znajomymi wstydzi sie go? Wiernym fankom wcisnie 💩 bez mrugniecia okiem byle by jej zapłacono. Tyle są dla niej warte te fanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo twierdzi, że nie ma innej torebki wiec musi być ta jedna. A gdzie to coś różowego? Przeciez z temu miała miec tyle stylizacji na mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Etoile napisał:

Ale czemu się wstydzi? Wickom wciskała, że taki cudowny sweterek a przed nowymi znajomymi wstydzi sie go? Wiernym fankom wcisnie 💩 bez mrugniecia okiem byle by jej zapłacono. Tyle są dla niej warte te fanki. 

Po minie było widać co myśli o tym swetrze. Ona wciska od zawsze wszystko za co jej zapłacono. Jej stały tekst reklamowy brzmi mniej więcej tak: ale super, muszę sobie zamówić w innych kolorach. Zaraz to zrobię żebyście mi nie wykupili;) i nigdy później nie nosi tych rzeczy, a innych kolorów brak. Ciekawe gdzie są dresy adi*dasa?

Edytowano przez Mi a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mi a napisał:

Po minie było widać co myśli o tym swetrze. Ona wciska od zawsze wszystko za co jej zapłacono. Jej stały tekst reklamowy brzmi mniej więcej tak: ale super, muszę sobie zamówić w innych kolorach. Zaraz to zrobię żebyście mi nie wykupili;) i nigdy później nie nosi tych rzeczy, a innych kolorów brak. Ciekawe gdzie są dresy adi*dasa?

Ale topy z primaniego kupiła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2024 o 17:11, Karolajnaaaaa napisał:

Moja babcia też ma dom z lat 50 a moze i starszy. Jest schorowana i czasami już na prawdę słaba, ale takiego syfu nigdy u niej nie zobaczę. Czyści każdy kącik. A to co zobaczyłam za szafą,  to była wisienka na torcie jej niechlujstwa. Oblesny, leniwy babol. Ale ona se dzys ne wyspala wece. Bekaaa 

U mnie w piwnicy nie ma takiego syfu jak u niej za szafą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evoiva napisał:

Jak słucham kolegów z pracy mojego męża to mam wrażenie że trafiłam na targowisko, ploty ploty i jeszcze raz ploty. Faceci są w tym lepsi od nas.

Faceci to plotkary gorsze od bab. Ja niedawno byłam w szpitalu. Wiedział ten kto musiał. Pisze do mnie koleżanka, że ona się dowiedziała, że byłam w szpitalu. A wie to od kolegi z pracy, który jest krewnym męża mojej innej koleżanki 😐 dodam że człowieka na oczy nie widziałam, ale on zna mnie ze słyszenia 😆 mąż koleżanki też dobra plota, pół miasta "zna"....

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wsedno napisał:

Faceci to plotkary gorsze od bab. Ja niedawno byłam w szpitalu. Wiedział ten kto musiał. Pisze do mnie koleżanka, że ona się dowiedziała, że byłam w szpitalu. A wie to od kolegi z pracy, który jest krewnym męża mojej innej koleżanki 😐 dodam że człowieka na oczy nie widziałam, ale on zna mnie ze słyszenia 😆 mąż koleżanki też dobra plota, pół miasta "zna"....

Toż to jesteś obiektem zainteresowań facetów jakoż mokry sen Wery 😅 🤣😋🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Toż to jesteś obiektem zainteresowań facetów jakoż mokry sen Wery 😅🤣😋🤪

Padłam że śmiechu na barłóg 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, masala napisał:

Ja mam 180 cm, więc dla mnie generalnie wszyscy sa mali 😆.  Także wszystko zależy od punktu widzenia, zakldama ze dla kogoś kto ma 160 bedzie ogromna.

Nie uwazam żeby ona była  teraz gruba, zwazywszy na to ze 40% spoleczenstwa ma obecnie nadwagę.  I nieraz widac już osoby na które sa szersze niż wyższe 😆 

Ale tak, jestem ciekawa bardziej jej twarzy, bo wg mnie jest dość nieatrackyjna, i mam wrażenie ze jej nos rośnie z roku na rok....

Siostry Larwy, ja Was może uswiadome, bo wydze coś niedoszacowane te gabaryty Damy. Jestem z Lodzy i miałam zaszczyt wydzeC kilkukrotnie nasze zjawisko. Tuż po sytuacji rozwodowej w rozwodowej kiecce, gdzie przypomniam dużo schudła. Jechałam jak biedni ludze tramwajem i już z daleka było jom wydaC, jak stała przy Offie z torbą żarcia na wynos, w owej rozwodowej ...ence. Biały włos, duży brzuch, ogólny gabaryt MEGA. Zatem teraz to musi być dopiero nieźle. No, ale ne wem, może mam astygmatyzm i źle wydzałam. Ale ne piszCe mi.

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wiew napisał:

Siostry Larwy, ja Was może uswiadome, bo wydze coś niedoszacowane te gabaryty Damy. Jestem z Lodzy i miałam zaszczyt wydzeC kilkukrotnie nasze zjawisko. Tuż po sytuacji rozwodowej w rozwodowej kiecce, gdzie przypomniam dużo schudła. Jechałam jak biedni ludze tramwajem i już z daleka było jom wydaC, jak stała przy Offie z torbą żarcia na wynos, w owej rozwodowej ...ence. Biały włos, duży brzuch, ogólny gabaryt MEGA. Zatem teraz to musi być dopiero nieźle. No, ale ne wem, może mam astygmatyzm i źle wydzałam. Ale ne piszCe mi.

Najkonkretniej było w zeszłym roku, kiedy nosyła dżynsowy trencz z paskiem oldmani i jak pojechała na ten zlot wiedźm i tańczyła dookoła drzewa... teraz obstawiam 10 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wera się chyba zawinęła do Łodzi, szkoda. 

Edytowano przez Marta00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Retrogradacja napisał:

a może to sama cesarzowa?

mężczyźni, z którymi tyle rozmawia to kurierzy, największy atut tzyztki, Larwy zazdroszczom, poleca jakieś pseudo psychologiczne incelskie pierdy...

Za dobra interpunkcja i składnia. Nie idealna, ale dużo za dobra jak na cycarzową.

Edytowano przez ZnadBuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mi a napisał:

W około 31 minucie słychać głos koleżanki, zachrypnięty więc chyba też palaczka.

Haha, przecież ona brzmi jak Goha Magical. Typowy głos menelicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×