Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szara mysz

Warmińsko mazurski reality-show

Polecane posty

4 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Tymczasem festiwal komentarzy, co jeden to lepszy:

@justynakrawczyk1045 ja kochana tak mam ze jak am okres to nic mi nie wychodzi nawet budyń 😞

@magdawisniewska5282 Moja znajoma mówiła mi, że podczas okresu nigdy nie wyszedł jej biszkopt 🙂 a inna powtarza że podczas okresu nie powinno robić się przetworów :)))

@gosiaspryszynska6454 Weronika,moja babcia mowila,ze jak kobieta ma okres to nie powinna piec ciasta,a szczegolnie drozdzowego,bo napewno nie wyrosnie,trzymaj sie Kochana i duzo zdrowka

@selfmademuse Ona żyje super życiem! robi, co chce, rozwija się, do nikogo nie musi się dostosowywać. Może cięzko w to uwierzyć, ale nie kazdy chce być niewolnikiem dzieci i męża 😄

 

Ej, ale u mnie niestety to jakimś cudem tak działa😅 ogólnie jak miesiączka to mało co wychodzi, tylko kr.ew zalewa 🤣🤪😂 chyba jestem czarow...yyyy....dziejka  😋😋😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Wpadła, ma robić ocieplenie "tej części domku" łodewer it tejks 🤪

Cholewa a ja ociepliłam cały dookola. Nie wiem czy pisać bo Siwej może  musk rozwalic- przez dach też dużo ciepła ucieka, także ten, nooo😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa teraz zostaję filantropką po siwowemu. Udostępniła zbiórkę i już się tym chwali. Została poproszona i łaskawie udostępniła. Jaka ona dobroduszna. Ms MakKwacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tyskie z pianką napisał:

Te czerwonawe przypominają borowiki szatańskie. 

Szatana by poznała. Twierdziła kiedyś że liże każdego grzyba 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ta_z_1_ napisał:

Szatana by poznała. Twierdziła kiedyś że liże każdego grzyba 🤣

Sssussssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Szatana by poznała. Twierdziła kiedyś że liże każdego grzyba 🤣

i klamki też liże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Szatana by poznała. Twierdziła kiedyś że liże każdego grzyba 🤣

W telewizji (tak wiem 😅) mówili niedawno, że trujące grzyby mogą mieć słodki posmak. Takze takie sprawdzanie grzybów to też lipa i nic nie gwarantuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SheriDANKA 😜 napisał:

W telewizji (tak wiem 😅) mówili niedawno, że trujące grzyby mogą mieć słodki posmak. Takze takie sprawdzanie grzybów to też lipa i nic nie gwarantuje. 

Mogą. Ale nie szatany 😉 bynajmniej ja jeszcze takiego nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Lola pierwszy raz we vlogu: 9 maj 2022.

Rozia: 7 marzec 2024

Szuszi ostatni raz we wlogu: 21 kwiecień 2022.

 

 

No tak, zapomniałam, że ledwo jeden pies odszedł to już poleciała po kolejnego... 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Uojacie, jakie kalendarium.

 Wszystko udokumentowane, z archiwum cesarzowej 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ten vlog to kwintesencja szuszy. To jest aż niesamowite, że ona jest po 40.

Miałam kiedyś styczność z takimi osobami jak ona, kiedy pracowałam w ośrodku terapii zajęciowej dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Uczyliśmy ich jak samodzielnie żyć, kiedy rodziców już przy nich nie będzie. Takie opowieści były słuchane na codzien, ale wiadomo że słucha się tego nieco inaczej kiedy się wie o chorobie. 

A tutaj cringe as fuck 

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Laadonna napisał:

5 osób z 272k tylko wpłaciło na zrzutkę. Super masz te wicki Lodzia 😒

Ale została pochwalona. I zrobiła z tego laurkę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mi a napisał:

Ale została pochwalona. I zrobiła z tego laurkę dla siebie.

Brzydko, Siwka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

 

Ten vlog to kwintesencja szuszy. To jest aż niesamowite, że ona jest po 40.

Miałam kiedyś styczność z takimi osobami jak ona, kiedy pracowałam w ośrodku terapii zajęciowej dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Uczyliśmy ich jak samodzielnie żyć, kiedy rodziców już przy nich nie będzie. Takie opowieści były słuchane na codzien, ale wiadomo że słucha się tego nieco inaczej kiedy się wie o chorobie. 

A tutaj cringe as fuck 

No trochę faktycznie podobnie, teraz odkrywa, że trzeba robić remont, płacić za usługi, ile kosztuje prąd, woda, gotowanie -> wiemy jak jest, leci na gotowcach, żywienie niczym student 😄 Brak samochodu, samodzielności we wszelkich kwestiach.. "Szkoła"... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mi a napisał:

Ale została pochwalona. I zrobiła z tego laurkę dla siebie.

Nie dziwi to w ogóle. Przypomnę że jak była powódź to niby współczuła, ale też nie omieszkała dawać porównań do siebie i zalania szopy przez cieknący dach czy tam strop. Bez względu na skalę wydarzeń i tragedii nasz zaburzeniec zawsze musi siebie postawić na pierwszym miejscu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę wątków wcześniej pisałyśmy, że faza doła się zbliża i chyba właśnie następuje patrząc na ostatnie dzieło. "Ciekawe jak smakuje budyń"- zadaje pytanie silna i niezależna singielka lat 43. 

Ma bardzo dużo włosów aż się jej nowa szczotka na nich wygina. A wy piszecie, że ona łysa. A tu proszę- szczotki nie wytrzymują tej burzy włosów. 

Coś tam też gadała, że jest ma poście przerywanym, ahahahahaghaha 😄 co za odklejona, nie mająca wglądu w rzeczywistość baba. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mnie rzadko brzuch boli"

ACHA 😄 Ja mam wrażenie, że słyszę to w każdym dziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

Lola pierwszy raz we vlogu: 9 maj 2022.

Rozia: 7 marzec 2024

Szuszi ostatni raz we wlogu: 21 kwiecień 2022.

 

 

I tak sobie przypomniałam, i aż musiała sięgnąć do "archiwum hodowli" - pierwsze zdjecie cesarzowej z Lolą, jeszcze jak miała na imie Ofelia, (8 maj2022).

Ale strasznie dużo skrolowania 😆 nie polecam 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MONIKA napisał:

Polecam chociaż druga połowa lepsza

Nie prowokuj, trzeci miesiąc zyje w abstynencji od produkcji Siwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

Niestety. Ja zazdroszczem. Kto by nie chciał takich jędrnych tzytzów? Tzytz na zeszycie. Zarombiste.

Pomyśl z takich tzytzkow można sobie jesienna porą piękna apaszke dookoła szyi zrobić, zarzucić na plecy zeby nie przewiało na elektrycznym rumaku, tyle możliwości 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:15:20 O kim ona mówi? Twierdzi, że chodziła do beznadziejnej pani od paznokci. Pani pa*zur? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Komentarze są wyborne! 

Kilka rozwielitek pisze, chociaż nie pokazała chyba żadnego grzyba 😅😋 w tym filmie, że te grzybki to są szatany albo jakieś takie co trzeba długo wygotowywac niż zwykle bo są bardzo ciężkostrawne i w połączeniu alko rozwalają wątrobę 😅

Kilka rozwielitek pisze o tym, że postanowiły być same do końca życia po nieudanych zawiązkach i są naprawdę szczęśliwe teraz. I jedna drugiej przyklaskuje 🤷🤦

Jedna napisała nawet że też jest szczęśliwa jako samotna osoba, ale w chorobie właśnie czy podczas okresu przydałby się znajomy „do przysług"! Od razu miałam skojarzenie z pomidorkiem 🙈🙈🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣🤣 Siwa zgromadziła kółko wzajemnej adoracji - ten sam poziom toksykow co ona! Niech się razem po.topią w jadzie nien.awisci w takim razie....

Ta baba to mnie rozwaliła. Niech zacznie od siebie. "Szkoda że nie można mieć takich znajomych tylko do przyslug"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tą warstwę starych, wyrwanych włosów, jak przejeżdża szczotką po włosach, to faktycznie nie rozczesuje ich, ale ulizuje 😄 Bo to jest płaska powierzchnia bez ząbków... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, madziuszek napisał:

No trochę faktycznie podobnie, teraz odkrywa, że trzeba robić remont, płacić za usługi, ile kosztuje prąd, woda, gotowanie -> wiemy jak jest, leci na gotowcach, żywienie niczym student 😄 Brak samochodu, samodzielności we wszelkich kwestiach.. "Szkoła"... 

Uwierz mi tak to wygląda. Przychodziła kobieta po 50 i mówiła, że dziś nie myla włosów, ale pomogła mamie w sprzątaniu, umyła naczynia i poodkurzala. Przecież szusz wylicza: dziś umyłam naczynia, zrobiłam kawę, wstałam, poszłam, napalilam. Potem pokazuje te zakupy. Kupiłam serek, szynkę i masło. Następnie leży opowiada co ją boli że jest zimno i co znów kupiła. Dramat. Ona jest jeszcze gorsza niż moi podopieczni byli. Przypominam niektórzy bardzo niepełnosprawni intelektualnie lub o niskim IQ, a byli znaczenie bardziej kreatywni i samodzielni.

 

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, saturninapiacha napisał:

i klamki też liże

Już ne bo ostatnio się struła pastą rybną i powiedziała że już nie może lizać klamek w PKP 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kingeczka napisał:

Wygadała się że podbrooda bardzo widaćna zdjęciach.

Wygadała? Jakby ktoś nie wiedział 🤣 chociaż nie... Widzki może nie wiedzą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×