Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Mysz jest w szklance, włos na szczocie, chodnik suszy się na płocie

Polecane posty

1 godzinę temu, evoiva napisał:

Obserwuję dwie panie trycholog no i powinno się myć codziennie, max co drugi dzień jeśli komuś się nie przetłuszczają, i to nie raz tylko minimum dwa a najlepiej trzy razy. Siwa by zwariowała gdyby zrobiła peeling plus trzy mycia głowy i odżywka. Pewnie z dwa tygodnie odpoczynku by musiało być po tej operacji- czysty skalp.

Oprócz braku mycia czesanie tymi szczotkami z hodowlą syfu i roztocza. Jak sobie przypomnę jeszcze jej fazę nakładania tych warstw olejów. Słabo mi myśląc o tym syfie który sobie hoduje na głowie. Straszne flejostwo, coraz gorzej funkcjonuje ta kobieta, brud, stęchlizna, wilgoć, prowizorki- ta chata mazurska adekwatnie oddaje jej stan i życie. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evoiva napisał:

Obserwuję dwie panie trycholog no i powinno się myć codziennie, max co drugi dzień jeśli komuś się nie przetłuszczają, i to nie raz tylko minimum dwa a najlepiej trzy razy. Siwa by zwariowała gdyby zrobiła peeling plus trzy mycia głowy i odżywka. Pewnie z dwa tygodnie odpoczynku by musiało być po tej operacji- czysty skalp.

Oblecha. Jeden wielki grzyb na głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Oprócz braku mycia czesanie tymi szczotkami z hodowlą syfu i roztocza. Jak sobie przypomnę jeszcze jej fazę nakładania tych warstw olejów. Słabo mi myśląc o tym syfie który sobie hoduje na głowie. Straszne flejostwo, coraz gorzej funkcjonuje ta kobieta, brud, stęchlizna, wilgoć, prowizorki- ta chata mazurska adekwatnie oddaje jej stan i życie. 

Będzie wielki powrót kołtuna. Etnografowie przybędą do Pasymia, żeby opisać ten ewenement, niby dawno wytępiony na ziemiach polskich...

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zakolaka ubodlo, ze ktos robi na tt filmy o jej syfie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Syreni śpiew napisał:

Mycie włosów codziennie to przesada? Czego się to człowiek na kafe nie dowie...

Każdy niech dba o swój harmonogram mycia 🤣 o tym harmonogramie to się znowu z YT dowiedziałam 😅 Ja w każdym razie myje włosy wtedy kiedy tego wymagają i kropka 🤪

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Każdy niech dba o swój harmonogram mycia 🤣 o tym harmonogramie to się znowu z YT dowiedziałam 😅 Ja w każdym razie myje włosy wtedy kiedy tego wymagają i kropka 🤪

A czekasz aż będziesz mieć efekt mokrych włosów? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wsedno napisał:

A czekasz aż będziesz mieć efekt mokrych włosów? 😉

Absolutnie! Na szczęście zawsze w porę reaguje 😁 w przeciwieństwie do siwej, która woli kupić kask 🙈🙈😋🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Absolutnie! Na szczęście zawsze w porę reaguje 😁 w przeciwieństwie do siwej, która woli kupić kask 🙈🙈😋🤣 

Ten kask mnie tak rozśmieszył... kazali jej zareklamować kask i ta posłusznie zakłada to na łeb i się ośmiesza... I jeszcze ta wstawka "mogłam zamówić L"... nie Siwa, jak byś mogła to byś zamówiła. Widać masz łeb jak arbuz i musiałaś zamówić tak jak wszystko XL.

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zniesmaczony 2 napisał:

Oprócz braku mycia czesanie tymi szczotkami z hodowlą syfu i roztocza. Jak sobie przypomnę jeszcze jej fazę nakładania tych warstw olejów. Słabo mi myśląc o tym syfie który sobie hoduje na głowie. Straszne flejostwo, coraz gorzej funkcjonuje ta kobieta, brud, stęchlizna, wilgoć, prowizorki- ta chata mazurska adekwatnie oddaje jej stan i życie. 

Wczoraj na live trafiłam na chwilę na moment w którym pokazywała jakąś czarną szczotkę. Wydaje mi się że mogła być jakaś nowa bo jeszcze tyle klakow w niej nie było. Ale trochę już się uzbieralo. Siwa mówiła że to po jednym czesaniu. Ja jeszcze rozumiem jakby miała włosy do pasa i wypadło jej 5 włosów a tylko w szczotce to tak wyglądało bo długie włosy... Ale wygląda na to że jej serio sporo włosów podczas czesania wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Każdy niech dba o swój harmonogram mycia 🤣 o tym harmonogramie to się znowu z YT dowiedziałam 😅 Ja w każdym razie myje włosy wtedy kiedy tego wymagają i kropka 🤪

No ale to Ty zaczęłaś z "przesadą" w kontekście codziennego mycia - to się teraz nie dziw, że się ludzie odnoszą, bo pierwsza z krytyką cudzych hormonogramów wyjechałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Siwa mówiła że to po jednym czesaniu

Czemu w cokolwiek co ona mówi wierzysz? Przecież pewnie kłamie żeby usprawiedliwić to, że tamte szczotki nie są od dawna takie brudne tylko po prostu "są po kilku razach" skoro już po jednym razie ma aż tyle włosów na szczotce...

Edytowano przez PandaCzerowna
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PandaCzerowna napisał:

Czemu w cokolwiek co ona mówi wierzysz? Przecież pewnie kłamie żeby usprawiedliwić to, że tamte szczotki nie są od dawna takie brudne tylko po prostu "są po kilku razach" skoro już po jednym razie ma aż tyle włosów na szczotce...

A gdyby faktycznie jej tak kłaki wypadały garściami - to by wskazywało na jakąś ciężką chorobę + totalną głupotę, że jeszcze w podskokach nie poleciała do lekarza. Ale dla wicek jedno i drugie, czyli zlewanie wypadania włosów i zakudlone szczoty - bez różnicy. Jaka publika, takie tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Czemu w cokolwiek co ona mówi wierzysz? Przecież pewnie kłamie żeby usprawiedliwić to, że tamte szczotki nie są od dawna takie brudne tylko po prostu "są po kilku razach" skoro już po jednym razie ma aż tyle włosów na szczotce...

Skąd pomysł że wierzę? Mówię tylko to co sama Siwa powiedziała. Nigdzie nie napisałam że wierzę. Jednak patrząc po tym jak bardzo ostatnio włosy jej się przerzedziły wcale bym się nie zdziwiła gdyby to była ilość z jednego czesania.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla cesarzowej zbyt duzym wysilkiem jest utrzymanie tych wlosow w czystosci,a jak niby mialaby sie dostosowac do lekarskich zaleceń dotyczących wypadania włosów? Jej musk nie rozumie , że na kondycje włosów wplywa wiele czynników, choroby roznego rodzaju,nieodpowiednia dieta a także brak higieny. Kiedy ona podciela chocby końcówki , chyba nie zrobila tego odkad wspolpraca  (darmowy fryzjer ) przestala istnieć. O wlosy mozna zadbac odpowiednio w domu jak sie nie ma 20 tys na tydzień ,z tym ze podstawą jest higiena+jak widzi bezmozgowiec ,ze wlosy wypadaja w wiekszych ilosciach niż kiedyś to powinna zasiegnac opini lekarza i zdiagnozowac źródło problemu. Zamiast tego pyskuje i pajacuje na tt pokazujac zakłaczone brudne szczotki i cieszac sie jak glupi do sera. Przez szybki musk jej nie przeszło że niedługo to ona będzie łysa, a nie osoby które pisza jej pod filmami dobre rady ,komu chce zrobic na złość🤔😅

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Was pogodzę. Czy by myła codziennie, czy co drugi, czy co trzeci dzień, ale porządnie, kilka razy, z masażem skalpu, porządnym spłukiwaniem, od spodu i po bokach, a nie tylko z wierzchu czerep- to by syfu na łbie nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze nie rozumiem tego "harmonogramu mycia włosów" no może jeszcze jak ktoś ma ciężkie do ułożenia włosy np mini loczki i później musi je jeszcze po myciu godzinę ukladac to tak... Ale w przypadku Siwej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PandaCzerowna napisał:

Czemu w cokolwiek co ona mówi wierzysz? Przecież pewnie kłamie żeby usprawiedliwić to, że tamte szczotki nie są od dawna takie brudne tylko po prostu "są po kilku razach" skoro już po jednym razie ma aż tyle włosów na szczotce...

Na Twoim profilowym Siwa wygląda jak Baśka Kwarc 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, arbuz napisał:

Jak wyglądam? 

O rety, serio? Nie oglądam już kilku "produkcji". Swoją drogą, chyba na serio zamierza tam bytować do zimy, skoro taki kask zakupiła i za chwilę pewnie motorynkę, tudzież skuter. Bo ten kask do roweru ma się jak siodło do kozy. Opasa koła skutera łańcuchami i będzie śmigać po śniegu jak na nartach po kaszankę, odnowi sobie przynajmniej wspomnienia ze stoków z Lwem. Tam chyba na poważnie upatrzyła sobie towarzystwo, skoro tak długo zostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szara mysz napisał:

Siwa albo cofa się w rozwoju albo jakis macierzynski niespelniony instynkt sie pogłębia. Grzybki, dyńki, muchomory ,truskawkowa posciel, torebunia domek... A teraz lampka kura to jest hit 🤦

Nie wiem po co komu jakieś kody na te rzeczy, to mi by musieli zapłacić, żebym to trzymała w domu... Bezguście totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do harmonogramu mycia włosów... Akurat u mnie też zawsze zagwozdka - myję co 2 dni, ale jakoś trzeba to zgrać, żeby to było po treningu, najlepiej przed dniem randki. Po zajęciach tanecznych, ale przed sauną. Przed imprezą i po sprzątaniu... Dzień przed wyjazdem na weekend, nie o 24 jak wracam w nocy itp... Także ułożenie takiego harmonogramu nie zawsze jest proste i czasem się kończy na myciu dzień po dniu albo przeciąganiu suchym szamponem 😄 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, madziuszek napisał:

A co do harmonogramu mycia włosów... Akurat u mnie też zawsze zagwozdka - myję co 2 dni, ale jakoś trzeba to zgrać, żeby to było po treningu, najlepiej przed dniem randki. Po zajęciach tanecznych, ale przed sauną. Przed imprezą i po sprzątaniu... Dzień przed wyjazdem na weekend, nie o 24 jak wracam w nocy itp... Także ułożenie takiego harmonogramu nie zawsze jest proste i czasem się kończy na myciu dzień po dniu albo przeciąganiu suchym szamponem 😄 

Ja nie rozumiem, po co sobie tak dokładać zamartwianiem się, kiedy się wbić z myciem. Dla mnie to żaden problem myć codziennie - tak samo, jak mycie reszty ciała czy zębów. Dylemat z głowy. A suchego szamponu nienawidzę. Był na nie kiedyś szał na YT, próbowałam i miałam wrażenie, że po aplikacji robią się jeszcze gorsze, takie watowate w dotyku, uwalone czymś, a nie odświeżone. Brrrrrr.... Ale i tak cud, że Zakolak jeszcze na to nie wpadł i nie wali codziennie na łeb połowy butli Batiste. Może z oszczędności 😄 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szara mysz napisał:

Dla cesarzowej zbyt duzym wysilkiem jest utrzymanie tych wlosow w czystosci,a jak niby mialaby sie dostosowac do lekarskich zaleceń dotyczących wypadania włosów? Jej musk nie rozumie , że na kondycje włosów wplywa wiele czynników, choroby roznego rodzaju,nieodpowiednia dieta a także brak higieny. Kiedy ona podciela chocby końcówki , chyba nie zrobila tego odkad wspolpraca  (darmowy fryzjer ) przestala istnieć. O wlosy mozna zadbac odpowiednio w domu jak sie nie ma 20 tys na tydzień ,z tym ze podstawą jest higiena+jak widzi bezmozgowiec ,ze wlosy wypadaja w wiekszych ilosciach niż kiedyś to powinna zasiegnac opini lekarza i zdiagnozowac źródło problemu. Zamiast tego pyskuje i pajacuje na tt pokazujac zakłaczone brudne szczotki i cieszac sie jak glupi do sera. Przez szybki musk jej nie przeszło że niedługo to ona będzie łysa, a nie osoby które pisza jej pod filmami dobre rady ,komu chce zrobic na złość🤔😅

 

 

 

 

 

Powinna nagrac rolke " kiedy on zdrowieje, ja lysieję". A nie na odwrót. Chciala jemu dopiec a jak zwykle obrocilo się to przeciwko niej i to ją karma dopadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Busz3131 napisał:

Chyba zakolaka ubodlo, ze ktos robi na tt filmy o jej syfie. 🙂

Lodzia- Smorodzia :classic_laugh:

Old money look! :classic_tongue:🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ją oglądacie od wczoraj.

Dawno już mówiła w wysrywach ona ma problem z myciem kłaków ,bo jej bardzo długo schną.

Zlex czekał po 2 godziny jak mieli gdzieś iść a kłaki dalej mokre były. Był wściekły i pewnie niezłe teksty leciały.

Ona ma na wszystko ripostę.

A z tym szczotkami to zaraz będzie, że filmy o jej syfie są największym komplementem.

I stara gadka na jej plecach się ludzie wybijają.bo ona jest najcudowniejsza i wielka inspiracja.

Czego nie rozumiecie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, SamIam napisał:

Lodzia- Smorodzia :classic_laugh:

Old money look! :classic_tongue:🤣

 

Dojce Vita 🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Syreni śpiew napisał:

No ale to Ty zaczęłaś z "przesadą" w kontekście codziennego mycia - to się teraz nie dziw, że się ludzie odnoszą, bo pierwsza z krytyką cudzych hormonogramów wyjechałaś.

Ja wyjechałam? Odniosłam się do stwierdzenia jednej z Was, że włosy to część ciała, które myje się codziennie. Chyba dobrze jeszcze  rozróżniam.  

Ale nie będę nikogo na siłę przekonywać do swoich racji więc użyłam stwierdzenia Siwej z tym harmonogramem dla żartów i rozluźnienia pogadanki, bo aż tak się nie zamierzam pienić tutaj 😋😁

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ciekawska666 napisał:

Ile ją oglądacie od wczoraj.

Dawno już mówiła w wysrywach ona ma problem z myciem kłaków ,bo jej bardzo długo schną.

Zlex czekał po 2 godziny jak mieli gdzieś iść a kłaki dalej mokre były. Był wściekły i pewnie niezłe teksty leciały.

Ona ma na wszystko ripostę.

A z tym szczotkami to zaraz będzie, że filmy o jej syfie są największym komplementem.

I stara gadka na jej plecach się ludzie wybijają.bo ona jest najcudowniejsza i wielka inspiracja.

Czego nie rozumiecie.

Faktycznie taki ma busz na głowie,ze schna pół dnia 😂 Fantazja ja ponosi i pokosila od zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
29 minut temu, ciekawska666 napisał:

Ile ją oglądacie od wczoraj.

Dawno już mówiła w wysrywach ona ma problem z myciem kłaków ,bo jej bardzo długo schną.

Zlex czekał po 2 godziny jak mieli gdzieś iść a kłaki dalej mokre były. Był wściekły i pewnie niezłe teksty leciały.

Ona ma na wszystko ripostę.

A z tym szczotkami to zaraz będzie, że filmy o jej syfie są największym komplementem.

I stara gadka na jej plecach się ludzie wybijają.bo ona jest najcudowniejsza i wielka inspiracja.

Czego nie rozumiecie.

Jakby wcześniej wstala i umyła te kłaki to by lew nie musiał na nią czekac. Ale ona miala na wszystko wywalone, czas, nigdy nigdzie się nie spieszyla.

Ja go zawsze podziwiałam, że on tak wiecznie na nią czeka.

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Retrogradacja napisał:

temu jej zapłacił oceplanym hełmem krezji froga

Rindintinin tin tin ridintinin tininin i siwa w kasku, umieram, sykam 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×