Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Mysz jest w szklance, włos na szczocie, chodnik suszy się na płocie

Polecane posty

To jest waza na zupę chyba a nie garnek 🤔 a niech postawi na gazie 😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, madziuszek napisał:

Ja się nie zamartwiam, tylko często kąpię się w biegu np po siłowni, lecąc dalej gdzieś na miasto. A mycie włosów, odżywka, suszenie trwa. Tak samo jak się wraca do domu o północy, a wstaje o 6 to ciężko jeszcze godzinę poświęcać na coś takiego... Gdybym normalnie się kąpała w domu, codziennie o 21 to by problemu nie było 😉 

Bierzesz prysznic, masz spocona głowę po wysiłku fizycznym , włosy, para się unosi w kabinie i nie tykasz włosów tylko zostawiasz takie spocono wilgotne?  To tak, jakbyś się umyla a ominęła pachy czy krocze 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sylka856 napisał:

Bierzesz prysznic, masz spocona głowę po wysiłku fizycznym , włosy, para się unosi w kabinie i nie tykasz włosów tylko zostawiasz takie spocono wilgotne?  To tak, jakbyś się umyla a ominęła pachy czy krocze 🤔

A wyobraź sobie, że tak samo, jak nie trzeba się cała kąpać, żeby się podmyć, czyli umyć na szybko niektóre części ciała awaryjnie, tak samo można zrobić z włosami, ponieważ spocona jest linia włosów, a nie cały skalp. Oczywiście to jest sytuacja awaryjna raz na ruski rok, ale spokojnie można tak się wyratować. Wtedy nie trzeba suszyć całych włosów.

Wydaje mi się, że tak o to pytasz, bo masz krótkie, które można uczesać i wysuszyć w 5minut?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laski, serio, przestańcie się już wykłócac o to która kiedy myje włosy. Każdy myje kiedy ma potrzebę i nic innym do tego - nie znacie się, nigdy się nie widziałyście, a od razu zakładacie że ta druga robi to na pewno źle, come on. Co innego zakolak, bo ona nam codziennie demonstruje co ma na głowie

  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, setore napisał:

Laski, serio, przestańcie się już wykłócac o to która kiedy myje włosy. Każdy myje kiedy ma potrzebę i nic innym do tego - nie znacie się, nigdy się nie widziałyście, a od razu zakładacie że ta druga robi to na pewno źle, come on. Co innego zakolak, bo ona nam codziennie demonstruje co ma na głowie

Teraz to już nie będzie takie proste. Kiedyś zakładała gałgany albo durszlaki, teraz założy hełm - i larwy przechytrzone 😄 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, setore napisał:

Laski, serio, przestańcie się już wykłócac o to która kiedy myje włosy. Każdy myje kiedy ma potrzebę i nic innym do tego - nie znacie się, nigdy się nie widziałyście, a od razu zakładacie że ta druga robi to na pewno źle, come on. Co innego zakolak, bo ona nam codziennie demonstruje co ma na głowie

Po co porównywać kobiete która ma obowiązki, pracę i pasję czyli wypełniony cały dzień po brzegi, do kobiety która ma CAŁY dzień do dyspozycji i może nie robić NIC innego jak tylko i wyłącznie dbać o siebie A I TAK NIE DBA...

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PandaCzerowna napisał:

Po co porównywać kobiete która ma obowiązki, pracę i pasję czyli wypełniony cały dzień po brzegi, do kobiety która ma CAŁY dzień do dyspozycji i może nie robić NIC innego jak tylko i wyłącznie dbać o siebie A I TAK NIE DBA...

Właśnie dlatego nie dba. Wiem po sobie, że gdybym nie chciała się ładnie prezentować wśród ludzi, to olałabym malowanie paznokci i makijaż, a moją szafę wypełniałyby same dresy. To jednak nie jest jeszcze "niedbanie", bo i tak cały czas zachowywałabym pełną higienę i troskę o zdrowie. U niej lenistwo i brak szacunku do samej siebie weszły na poziom patologiczny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Syreni śpiew napisał:

cały czas zachowywałabym pełną higienę i troskę o zdrowie. U niej lenistwo i brak szacunku do samej siebie weszły na poziom patologiczny.

O tym mówię, to właśnie rozumiem mówiąc "dbanie o siebie". Higiena ciała i umysłu, zdrowie, makijaż czy paznokcie też spoko jeśli lubimy.

Ale dla Siwej makijaż to nie przyjemność i chwilowa ozdoba, tylko maska która ma ukryć przed innymi zaniedbanie i brud. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimum to czyste ciało, włosy i ubranie. Reszta jest nadobowiązkowa (dla chętnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie pojęte to jest, że to trwa już tyle czasu. Wera cały czas tkwi w przekonaniu, że ona robi na złość wszystkim tylko nie sobie. Czekam aż, załatwią jak jak Elkę G. Będzie spokój. Wszyscy szerzący patologie w sieci powinni tak skończyć. Chcą niech idą na dno, ale sami. Nagrywanie epizodów depresyjnych itp. niech zainstaluje sobie kamery wszędzie, nie będzie musiała się męczyć z noszeniem aparatu. Tylko niech o łazience nie zapomni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, madziuszek napisał:

A wyobraź sobie, że tak samo, jak nie trzeba się cała kąpać, żeby się podmyć, czyli umyć na szybko niektóre części ciała awaryjnie, tak samo można zrobić z włosami, ponieważ spocona jest linia włosów, a nie cały skalp. Oczywiście to jest sytuacja awaryjna raz na ruski rok, ale spokojnie można tak się wyratować. Wtedy nie trzeba suszyć całych włosów.

Wydaje mi się, że tak o to pytasz, bo masz krótkie, które można uczesać i wysuszyć w 5minut?

Ale nie atakuje cie, żeby nie było. Mam długie i po treningu mam cały skalp mokry, stąd moje zdziwienie. 

Mówię o sytuacji o której piszesz, że po treningu. Nie na codzień gdzie wczoraj włosy były myte, więc dzis je pomijamy

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, setore napisał:

Laski, serio, przestańcie się już wykłócac o to która kiedy myje włosy. Każdy myje kiedy ma potrzebę i nic innym do tego - nie znacie się, nigdy się nie widziałyście, a od razu zakładacie że ta druga robi to na pewno źle, come on. Co innego zakolak, bo ona nam codziennie demonstruje co ma na głowie

Dokladnie. Kolejna dyskusja z doopy. Na zakolaku sie skupmy 😂 ze ona jeszcze jakiegoś ostrego łupieżu nie dostała od tego brudnego łba 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się chwaliła, że każdy chwali, jak od niej pachnie. Ciekawe czy nadal 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Dokladnie. Kolejna dyskusja z doopy. Na zakolaku sie skupmy 😂 ze ona jeszcze jakiegoś ostrego łupieżu nie dostała od tego brudnego łba 

Może dostała, ale się przykleił razem z toną łoju, olejów, lakierów, niespłukiwanych wcierek i innych mazideł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otwieram TT. algorytm podrzucił fałszywy blask. wiadomo, ze podrzucil bo juz tam zagladałam. nieważne.

Po raz pierwszy zobaczyłam tę scene, jak cesarzowa pokazuje okudlone szczotki. Bez głosu. Siedzę na przerwie między ludźmi 😆😆😆

Cesarzowa, why?  W jakim celu ona się tak poniża? Sama siebie? 

Nie po drodze mi na Warmei, czy do Łodzi - jednak patrząc na ten upadek, budzi się we mnie #pomagam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brudne czy nie brudne to jest do ogarnięcia. Ale łysienie u kobiet to już poważna sprawa. Moja mama tak lysiala i jest bardzo trudno odzyskać włosy, wymaga to wielu lat, drogich środków, regularnych wizyt u lekarza i konsekwencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZnadBuga napisał:

Minimum to czyste ciało, włosy i ubranie. Reszta jest nadobowiązkowa (dla chętnych).

I myśli 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kartofelcia napisał:

W ogóle nie pojęte to jest, że to trwa już tyle czasu. Wera cały czas tkwi w przekonaniu, że ona robi na złość wszystkim tylko nie sobie. Czekam aż, załatwią jak jak Elkę G. Będzie spokój. Wszyscy szerzący patologie w sieci powinni tak skończyć. Chcą niech idą na dno, ale sami. Nagrywanie epizodów depresyjnych itp. niech zainstaluje sobie kamery wszędzie, nie będzie musiała się męczyć z noszeniem aparatu. Tylko niech o łazience nie zapomni. 

Łazienka to pewnie dla fetyszy byłaby konkretna rozrywka, ja do dziś pamiętam to wątłe ciałko wciśnięte w warmińska kabinę prysznicowa.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

otwieram TT. algorytm podrzucił fałszywy blask. wiadomo, ze podrzucil bo juz tam zagladałam. nieważne.

Po raz pierwszy zobaczyłam tę scene, jak cesarzowa pokazuje okudlone szczotki. Bez głosu. Siedzę na przerwie między ludźmi 😆😆😆

Cesarzowa, why?  W jakim celu ona się tak poniża? Sama siebie? 

Nie po drodze mi na Warmei, czy do Łodzi - jednak patrząc na ten upadek, budzi się we mnie #pomagam.

Ja tam mam niedaleko na Warmię podrzucić coś siwkowi od Ciebie? 🙃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Brudne czy nie brudne to jest do ogarnięcia. Ale łysienie u kobiet to już poważna sprawa. Moja mama tak lysiala i jest bardzo trudno odzyskać włosy, wymaga to wielu lat, drogich środków, regularnych wizyt u lekarza i konsekwencji. 

Myślę że temu zasponsoruje jakąś perukę w ramach współpracy 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, evoiva napisał:

Ja tam mam niedaleko na Warmię podrzucić coś siwkowi od Ciebie? 🙃

Książkę "Wolni od niemocy" x. Augustyna Pelanowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, evoiva napisał:

Myślę że temu zasponsoruje jakąś perukę w ramach współpracy 😉

Peruka za droga, tańszy kask za 7 dych 😄 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby po złości, aby na przekór, aby okoniem. Czy trzeba, czy nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

Peruka za droga, tańszy kask za 7 dych 😄 

Wszystko jest dla niej za drogie kiedy ma zapłacić sama a nie dostać za darmo. Kask dostała za free to wzięła i udaje zachwyconą nim. Kazali go zareklamować to założyła i robi z siebie durnia... bo po co jej niby taki kask skoro nie ma motoru ani skuteru? Zaraz jej dadzą do reklamowania płetwy to też je założy i będzie po mieszkaniu w nich chodzić i mówić że są "mega zarombiste naprawdę wiecie, jako kapcie świetne są ej naprawde sztos złoto".

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Wszystko jest dla niej za drogie kiedy ma zapłacić sama a nie dostać za darmo. Kask dostała za free to wzięła i udaje zachwyconą nim. Kazali go zareklamować to założyła i robi z siebie durnia... bo po co jej niby taki kask skoro nie ma motoru ani skuteru? Zaraz jej dadzą do reklamowania płetwy to też je założy i będzie po mieszkaniu w nich chodzić i mówić że są "mega zarombiste naprawdę wiecie, jako kapcie świetne są ej naprawde sztos złoto".

Jak płetwy dostanie to ja chcę prezentację w wannie albo pod prysznicem 🤭

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evoiva napisał:

Myślę że temu zasponsoruje jakąś perukę w ramach współpracy 😉

Nic tylko wypatrywać peruki w następnej reklamie temu 😂

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PandaCzerowna napisał:

Po co porównywać kobiete która ma obowiązki, pracę i pasję czyli wypełniony cały dzień po brzegi, do kobiety która ma CAŁY dzień do dyspozycji i może nie robić NIC innego jak tylko i wyłącznie dbać o siebie A I TAK NIE DBA...

Zapomniałaś dodać te, które mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Brudne czy nie brudne to jest do ogarnięcia. Ale łysienie u kobiet to już poważna sprawa. Moja mama tak lysiala i jest bardzo trudno odzyskać włosy, wymaga to wielu lat, drogich środków, regularnych wizyt u lekarza i konsekwencji. 

Moja bratanica też tak łysiała, wyszło, że to na tle nerwowym. Najgorsze były te docinki rowiesnikow: Łysa, łysy placek, dziurawe wlosy-dzieci są okrutne. Wiadomo, że inne podejście jest dorosłych, którzy nie wytykają już innym "mankamentow" ich wyglądu, kondycji  włosów, cery, figury.

Edytowano przez Paryz London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, setore napisał:

Laski, serio, przestańcie się już wykłócac o to która kiedy myje włosy. Każdy myje kiedy ma potrzebę i nic innym do tego - nie znacie się, nigdy się nie widziałyście, a od razu zakładacie że ta druga robi to na pewno źle, come on. Co innego zakolak, bo ona nam codziennie demonstruje co ma na głowie

Przecież to forum dla bab które nic innego nie mają do roboty niż przyglądaniu się każdemu błędu internetowej menelicy xd tutaj każdy jej ruch jest oceniany na czynniki pierwsze żeby się dowartościować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajome jej mówią na tłuste kudły ale masz super włosy.

Blekota czas zmienić znajome one cię okłamują .To znajome na własnym łonie wyhodowane larwiszonki.

A pić Ci się chce bo za dużo %.Suszy no tak jest.

I po petach tez tak suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×