Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Mysz jest w szklance, włos na szczocie, chodnik suszy się na płocie

Polecane posty

Małoważne kto, czym & jak często myje włosy.  Hormonogram mycia włosow cearzowej z warmińskiej szopy bawi mnie bardzo.  😆 Tak jakby +40-letnia singielka, miała włosy jak cesarzowa Sisi (Elżbieta Bawarska, cesarzowa Austrii), ktora na włosy poswiecała trzy godziny dziennie, myła je co dwa tygodnie 😄

Harmonogram bawi z dwoch powodow. Pod wzgledem wygladowym (ciekawe czy ma tez harmonogram na spryskiwanie wlosow😆),

jak i pod wzgledem planowania. Jak ja wspolczuje jej. Taka mocno zajęta.😆Jedzenie, zakupy, nagrywanie bzdetow, "szkoła".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaz alko powoduje, że budzi sie z werwą do zycia. (niedokładny dobor slow- ale podobne znaczenie).

Jak mozna walnąć takim tekstem wogole???

Czy to moze "kontr-argument" na krytyke jej alko-kontentu? Bo taki sam schemat z owłosionymi szczotkami. Została skrytykowana za brak higieny - a ta pokazuje wszystkie szczotki, zgrywa czuba i "normalizuje".

A czy wicki wrzucaja swoje owłosione szczotki z dumą oznaczajac cesarzową paczkomtu?😆

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie udała jej się ta ściema z 6 rano. widać, że nigdy nie wstaje o tej porze i myśli, że wtedy jest jeszcze noc 😄  powinno być już jasno przed 7, zwłaszcza że nagrywane to było dużo wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram zazwyczaj ustala się po to, żeby wszystko spiąć tak, aby wszystko grało. Czy u niej gra? No właśnie nie, wiec cos słaby ten harmonogram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Piątek weekendu koniec i początek"... Jezuuu 😄 Nawet to przekręciła... To jest TYGODNIA koniec i początek, bo początek czasu wolnego 😄 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, madziuszek napisał:

"Piątek weekendu koniec i początek"... Jezuuu 😄 Nawet to przekręciła... To jest TYGODNIA koniec i początek, bo początek czasu wolnego 😄 

To pewnie przez astygmatyzm 🤭

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona serio zostawia rower na środku chodnika... 21:43 dokładnie widać - po lewej miejsce parkingowe, po prawej pochylnia wejścia do sklepu i na środku rumak cesarzowej <facepalm> 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, madziuszek napisał:

Ona serio zostawia rower na środku chodnika... 21:43 dokładnie widać - po lewej miejsce parkingowe, po prawej pochylnia wejścia do sklepu i na środku rumak cesarzowej <facepalm> 

W tym vlogu i tak był bliżej krawężnika. W poprzednim zostawiła centralnie na środku, naprzeciwko wyjścia ze sklepu. W końcu cesarzowa melanżu idzie po swoje butelki, z drogi plebsie! Kłaniaj się i omijaj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hellena.De.Vil napisał:

Dobrze, że chociaz alko powoduje, że budzi sie z werwą do zycia. (niedokładny dobor slow- ale podobne znaczenie).

Jak mozna walnąć takim tekstem wogole???

Czy to moze "kontr-argument" na krytyke jej alko-kontentu? Bo taki sam schemat z owłosionymi szczotkami. Została skrytykowana za brak higieny - a ta pokazuje wszystkie szczotki, zgrywa czuba i "normalizuje".

A czy wicki wrzucaja swoje owłosione szczotki z dumą oznaczajac cesarzową paczkomtu?😆

 

Pokazuje szczotki bo uważa sie za wyjątkowo wazna personę , vipa , swiatowej slawy gfiasdę,uwaza ze jest tak wyjatkowa i tak popularna ,że nawet na jej syfie mozna się wybić. Myślę że gdyby wystawila na aukcje nieśmiertelne szorty to ludzie by sie pozabijać chcieli o nie 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szara mysz napisał:

Pokazuje szczotki bo uważa sie za wyjątkowo wazna personę , vipa , swiatowej slawy gfiasdę,uwaza ze jest tak wyjatkowa i tak popularna ,że nawet na jej syfie mozna się wybić. Myślę że gdyby wystawila na aukcje nieśmiertelne szorty to ludzie by sie pozabijać chcieli o nie 😅

Ja bym je kupiła i odesłała do laboratorium. Jestem ciekawa, jakie życie tam wyhodowała. Może jakieś niezbadane szczepy bakterii lub pasożytów - trzeba zapobiegać katastrofom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Syreni śpiew napisał:

W tym vlogu i tak był bliżej krawężnika. W poprzednim zostawiła centralnie na środku, naprzeciwko wyjścia ze sklepu. W końcu cesarzowa melanżu idzie po swoje butelki, z drogi plebsie! Kłaniaj się i omijaj.

Mój widział ten fragment. Powiedział że by jej wymontował akumulator za takie stawianie roweru na środku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PandaCzerowna napisał:

Mój widział ten fragment. Powiedział że by jej wymontował akumulator za takie stawianie roweru na środku. 

Ktoś się tam kiedyś wkurzy, jak nie będzie mógł np. z wózkiem z dziećmi przejechać albo inwalidzkim i zadzwoni na straż miejską/policję. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, madziuszek napisał:

Ona serio zostawia rower na środku chodnika... 21:43 dokładnie widać - po lewej miejsce parkingowe, po prawej pochylnia wejścia do sklepu i na środku rumak cesarzowej <facepalm> 

celebrytki/celebryci parkujom swoimi drogimi furami gdzie chcom, to i warmińsko-paczkomatowa cesarzowa też może swoim elektrykiem. naprawde. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

W tym vlogu i tak był bliżej krawężnika. W poprzednim zostawiła centralnie na środku, naprzeciwko wyjścia ze sklepu. W końcu cesarzowa melanżu idzie po swoje butelki, z drogi plebsie! Kłaniaj się i omijaj.

We wcześniejszych prodakszyn też tak robiła. Parkowała rower centralnie przed wejściem, tuż przed drzwiami sklepu. Aż się dziwiłam, że nikt na to nie zwrócił uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Ktoś się tam kiedyś wkurzy, jak nie będzie mógł np. z wózkiem z dziećmi przejechać albo inwalidzkim i zadzwoni na straż miejską/policję. 

Już sobie wyobrażam ten szloch, jakby jej np wlepili mandat 😆

Cesarzowa 20tyś/tydzień by biadoliła, że tak drogo, że jak to, dlaczego. Że w strazy miejskiej/policji larwy są. itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal stosuje te kupione komentarze. Już jest tak leniwa, że nawet nie chce jej się udawać. Wszystkie mają identyczną treść.

Zakolak, wiemy, że to czytasz. Zrób te swoją klasyczną ściemę i powiec "larwy muwiom że jesteście botami zostafcie pod filmem komentarz z listkiem". I wtedy jak ta cwaniara którą jesteś wbijesz dwa-trzy (bez przesady) komentarze z emoji listka i bendzie, że masz rację! Zrób to!!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hellena.De.Vil napisał:

Małoważne kto, czym & jak często myje włosy.  Hormonogram mycia włosow cearzowej z warmińskiej szopy bawi mnie bardzo.  😆 Tak jakby +40-letnia singielka, miała włosy jak cesarzowa Sisi (Elżbieta Bawarska, cesarzowa Austrii), ktora na włosy poswiecała trzy godziny dziennie, myła je co dwa tygodnie 😄

Harmonogram bawi z dwoch powodow. Pod wzgledem wygladowym (ciekawe czy ma tez harmonogram na spryskiwanie wlosow😆),

jak i pod wzgledem planowania. Jak ja wspolczuje jej. Taka mocno zajęta.😆Jedzenie, zakupy, nagrywanie bzdetow, "szkoła".

Owszem. Codziennie dopryskuje lakieru żeby bardziej ujarzmić te bujne loki 🤪 wyobraźcie sobie ile tam tego produktu musi być na włosach. Ale nie, ona nie potrzebuje myć ich częściej...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ,ale ja przy tym każdorazowym mazurskim rytuale wyczesywania włosiąt przed kamerą widze najbardziej wlasnie wtedy jak ona bardzo jest przepita, oczami sie procenty wylewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madziuszek napisał:

"Piątek weekendu koniec i początek"... Jezuuu 😄 Nawet to przekręciła... To jest TYGODNIA koniec i początek, bo początek czasu wolnego 😄 

W jej przypadku to tak jakby się zgadza 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sylka856 napisał:

Nie zdziwie się, jak sobie wszy wychoduje 🤔

Wszy sie najlepiej czuja w czystych włosach. Wiec dobrowolnie nie wprowadza sie do cesarzowej 😆

Ale - Najdłużej żyja u ludzi, ktorzy nie dbaja o higniene. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PandaCzerowna napisał:

Mój widział ten fragment. Powiedział że by jej wymontował akumulator za takie stawianie roweru na środku. 

Twój by się dogadał z moim 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szara mysz napisał:

Angielski cesarzowej "seks en de sity"

Uwielbiam jak mówi po angielsku, posłuchać jej francuskiego to moje ciche marzenie🙃

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Wszy sie najlepiej czuja w czystych włosach. Wiec dobrowolnie nie wprowadza sie do cesarzowej 😆

Ale - Najdłużej żyja u ludzi, którzy w  nie dbaja o higniene. 

To mit, u nas w szkole akurat temat na czasie, okazuje się, że np. wina jest w nie myciu dziewczynkom włosów a traktowanie ich suchym szamponem.... Dzień w dzień... Dziewczynki przyniosły wszy przez leniwe matki... 

Jak widać, wera może się wszy dorobić 

Edytowano przez Sylka856
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Sylka856 napisał:

Nie zdziwie się, jak sobie wszy wychoduje 🤔

Ja to się dziwię ze jeszcze ich nie ma🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, evoiva napisał:

Uwielbiam jak mówi po angielsku, posłuchać jej francuskiego to moje ciche marzenie🙃

Jak słucham tego jej angielskiego to nie wierzę że ona coś rozumie z tej ,,szkoły" hehe. Musi mieć napisy 🤣Na tych wyjazdach z Lajonem nigdy nie wdała się w dłuższą dyskusje z nikim.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszy od niemycia głowy? Pierwsze słyszę. Jakieś zabobony. Siwa to akurat mogłaby mieć kołtun na głowie a wszy nie bo niby gdzie ma się nimi zarazić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×