Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

8 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Zacznijmy od tego że wcale nie ma komu ich dać... 

A myślisz, że wziąłby kto produkt zrobiony rękami, które maniakalnie wycierają smarki, trapią pryszcze, macają brudne włosy i sierść psów. Ja już heftuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Krakowski Precel napisał:

Tak, ugotowała płatki jaglane na mleku i dodała do tego budyń waniliowy. 

Jak się wszystko ugotowało to wywaliła to na talerz (porcja jak dla górnika, który zaraz ma zjechać na szychte), powtykała w to kostki czekolady, nawaliła dżemu i polała masłem migdałowym.

A potem dziw że szambo nie wyrabia i w domu bąkiem wali. No wali siwa twoim kofnem po tych końskich porcjach. Tyle błonnika że nawet nie chce myśleć jak ten królewski tron oddaje

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MONIKA napisał:

A potem dziw że szambo nie wyrabia i w domu bąkiem wali. No wali siwa twoim kofnem po tych końskich porcjach. Tyle błonnika że nawet nie chce myśleć jak ten królewski tron oddaje

Pierdziawke ma i cupy po wydalaniu też oddają cuchnące gazy. Dlatego nie w humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UGG zrobił kolekcje kurtek, bielizny, butów sportowych i wiele wariantów ich znanych modeli, jeszcze z 6 lat temu dama by kupiła wszystko i pokazywała nam biednym larvom i wickom. A dziś sobie nie popatrzymy....  ☹️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, GabrielaNowicki napisał:

Przecież u niej przekroczenie bramy posiadłości ziemskiej, grozi śmiercią w oparach szamba. Kurierowi życie mile, więc chłop przez płot paczki przerzuca.

Podejrzewam, że rury łazienki i szamba się mijają

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

Mnie najbardziej rozbawił tekst, że ona kur*wa nikomu nie da tych grzybów, oprócz mamy i taty. Ja pierdu, a kto by chciał zjeść coś co ona przygotowała? Przeciez nawet łoś by się nie chwycił.

Wypie.prza.liby za płot jak ona te pomidory, które dostała od sąsiadki🤨 🙈🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Zakolak ma:

- "kaca" po szumanie

- opuchniętą buzę od długiego spania

Jadę dalej.

Nieźle się zaczyna .... 🤣🤣🤣👍😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- przeczuwa epizod depresyjny, chociaż bierze leki

- pokazuje szczotkę zakłaczoną po tygodniu i znowu powtarza, że nie czyści i nie będzie czyścić szczotek

- marznie w szopie, zmaga się "ze wszystkim", w lecie robiła w domu NON STOP

- nie umie być dla siebie łaskawa, jest swoim największym krytykiem i hejterem

- niedługo trzeba będzie wyjeżdżać

cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- dla niej gorzej jest leżeć i nic nie robić niż zmusić się do pracy. Ona nie potrafi leżeć z telefonem i przeglądać tiktoka

- dziś do wstania z łóżka zmotywowała ją GAZETKA BIEDRONKI, dlatego o 12:00 maluje się, żeby jechać po kaki

- Zakolak zdziwiony, że ma gorsze poranki, psychiatra jej powiedział, że to wstęp do epizodu depresyjnego (what? 😄 ). Szkoda, że nie wytłumaczył jej, co to kortyzol i jaki ma wpływ na psyche

- nałożyła krem z Jandy i na lajwie mówili "wow ale maż gloł!", tak że spoko

- męczy ją, że całe lato był hałas z budowy

- sierpień miała taki, że sobie odpoczęła, nic nie robiła, pływała na supie, bawiła się - jak to się ma do tego, że latem robiła w domu non stop powiedziane w tym samym vlogu?

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- łazienka po remoncie to jest hit, to jest inne życie. W przyszłym roku kuchnia i będzie mieć luksusowo

- na lajwie jej mówią, jakie ma piękne brwi

- 43:07 kadr na rower zaparkowany niemal na pasach

patrzcie, som bobry, nawet nie wiecie, jak się cieszę, super

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, widziałam ten rower przy pasach. Jaki to bezmózg jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- prezentacja koszmarnej ilości jedzenia i torby Kubota (z Biedry) za 39 zł, trzyma fason niczym Neverfull, super mega, jara się

- poszła z wińskiem do sąsiadów

- następny dzień cały w łóżku, wieczorem wpierd ziela 2 wielkie hotdogi. Przybnębia ją to i tamto, huśtawka nastrojów, musi się pakować, to jest dużo pracy. Czuje się nienajlepiej, chciałaby już być w Łodzy i leżeć w wannie i być w cieple. I marzy o zmywarce i pralce. Musi się wziąć w garść, żeby nie zepsuć sobie wspomnień pięknego lata. MLASK MLASK. Konec. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Syreni śpiew napisał:

- prezentacja koszmarnej ilości jedzenia i torby Kubota (z Biedry) za 39 zł, trzyma fason niczym Neverfull, super mega, jara się

- poszła z wińskiem do sąsiadów

- następny dzień cały w łóżku, wieczorem wpierd ziela 2 wielkie hotdogi. Przybnębia ją to i tamto, huśtawka nastrojów, musi się pakować, to jest dużo pracy. Czuje się nienajlepiej, chciałaby już być w Łodzy i leżeć w wannie i być w cieple. I marzy o zmywarce i pralce. Musi się wziąć w garść, żeby nie zepsuć sobie wspomnień pięknego lata. MLASK MLASK. Konec. 

Owsianka z budyniem dżemem, nutella, konfitura i czekolada krówkową z wedla dla Ciebie 🏆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam sie co ta Pani robi tak zawodowo? W sensie odcinek najnowszy to jest istny koncert narzekania itp. Strata czasu oglądać ale co ona robi? Od czego odpoczywa?  Remonty ludzie robią nawet przy pracy zawodowej albo w czasie urlopu wiec tez ciężko odpocząć. Odpoczywa od nagrywania? Od sprzątania?  Robi jakie konspekty marketingowe firmom ? A może ma jakąś pracę typowo fizyczną? 

Edytowano przez MartaspodKielc
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, evoiva napisał:

Owsianka z budyniem dżemem, nutella, konfitura i czekolada krówkową z wedla dla Ciebie 🏆

Jeśli chcesz się mnie pozbyć, wystarczy pod erdolić mnie do moderacji 😞 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

- nie umie być dla siebie łaskawa, jest swoim największym krytykiem i hejterem

Ze wszystkiego co ona bredzi, to jedno mówi (oczywiście niechcący) na prawdę poważnie. Ona mówiąc to, chce pokazać jaka to niby jest "krytyczna i perfekcyjna", ale każdy rozsądny człowiek widzi w tym zdaniu jej prawdziwą ocenę samej siebie i prawdopodobnie główny powód całego tego cyrku. 

Ona sama siebie BARDZO nie lubi, bardzo mocno ma się za gorszą, głupszą i brzydszą. Uważa że nie zasługuje na nic. I stąd całe te maniakalne zachowanie. Stąd udawanie pewnej siebie. I stąd próba przekonania innych że ona jest super i ma się świetnie.

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MartaspodKielc napisał:

A ja zastanawiam sie co ta Pani robi tak zawodowo? W sensie odcinek najnowszy to jest istny koncert narzekania itp. Strata czasu oglądać ale co ona robi? Od czego odpoczywa?  Remonty ludzie robią nawet przy pracy zawodowej albo w czasie urlopu wiec tez ciężko odpocząć. Odpoczywa od nagrywania? Od sprzątania?  Robi jakie konspekty marketingowe firmom ? A może ma jakąś pracę typowo fizyczną? 

Nagrywa na YT. Ona o tym mówi praca.... Jeszcze gdyby nagrywała jakieś filmy tematyczne to ok... Ale jej filmy polegają na barlozeniu i snuciu się z kąta w kąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MartaspodKielc napisał:

A ja zastanawiam sie co ta Pani robi tak zawodowo? W sensie odcinek najnowszy to jest istny koncert narzekania itp. Strata czasu oglądać ale co ona robi? Od czego odpoczywa?  Remonty ludzie robią nawet przy pracy zawodowej albo w czasie urlopu wiec tez ciężko odpocząć. Odpoczywa od nagrywania? Od sprzątania?  Robi jakie konspekty marketingowe firmom ? A może ma jakąś pracę typowo fizyczną? 

Na tapczanie siedzi leń,

Nic nie robi cały dzień.

« Przepraszam! A tranu nie piłem?

A uszu dzisiaj nie myłem?

A nie urwałem guzika?

A nie pokazałem języka?

A nie chodziłem się strzyc?

To wszystko nazywa się nic? »

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MartaspodKielc napisał:

A ja zastanawiam sie co ta Pani robi tak zawodowo? W sensie odcinek najnowszy to jest istny koncert narzekania itp. Strata czasu oglądać ale co ona robi? Od czego odpoczywa?  Remonty ludzie robią nawet przy pracy zawodowej albo w czasie urlopu wiec tez ciężko odpocząć. Odpoczywa od nagrywania? Od sprzątania?  Robi jakie konspekty marketingowe firmom ? A może ma jakąś pracę typowo fizyczną? 

Jest youtuberką, influenserką, i od niedawna tiktokerka, matką dwoch coreczek, wlascicielka rezydencji w Łodzi, oraz właścicielką ziemska gdzie aktualnie przebywa, to tak w skrócie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

Nagrywa na YT. Ona o tym mówi praca.... Jeszcze gdyby nagrywała jakieś filmy tematyczne to ok... Ale jej filmy polegają na barlozeniu i snuciu się z kąta w kąt...

Powiem tak. Dzieki za info. Ja pracuje w Korpo częściowo zdalnie - tak wiem mało ambitnie ale chociaż:

1. mam rutynę dnia

2. mam kontakt z ludźmi

3. mam cele swoje 

Umarłabym żyjąc takim życiem jak ona -  samotność / bezsens/ nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Jeśli chcesz się mnie pozbyć, wystarczy pod erdolić mnie do moderacji 😞 

Nie no, ja nie z tych kapuścianych ludków. Chciałam tylko osłodzić Ci niedzielny wieczór 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, evoiva napisał:

Nie no, ja nie z tych kapuścianych ludków. Chciałam tylko osłodzić Ci niedzielny wieczór 😉

Po takiej dawce zapadłabym w śpiączkę 😄  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Nagrywa na YT. Ona o tym mówi praca.... Jeszcze gdyby nagrywała jakieś filmy tematyczne to ok... Ale jej filmy polegają na barlozeniu i snuciu się z kąta w kąt...

Przepraszam bardzo, ale ona jest przedsiębiorcą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MartaspodKielc napisał:

Powiem tak. Dzieki za info. Ja pracuje w Korpo częściowo zdalnie - tak wiem mało ambitnie ale chociaż:

1. mam rutynę dnia

2. mam kontakt z ludźmi

3. mam cele swoje 

Umarłabym żyjąc takim życiem jak ona -  samotność / bezsens/ nuda

Dodam jeszcze i tu cytat " teraz żyję swoim najlepszym życiem "  W.J singielka 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Plus napisał:

Przepraszam bardzo, ale ona jest przedsiębiorcą 😄

I najważniejsze. - jest dobrom osobom. A to nie jest łatwe w tych trudnych czasach 😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Plus napisał:

Przepraszam bardzo, ale ona jest przedsiębiorcą 😄

Dzisiaj powiedziała, że prowadzi firmę.

Nie dodała tylko, że jednoosobową działalność potrzebną do rozliczeń z YT i Temu. Wielki Zakolak Przedsiębiorca 😄 

  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Dzisiaj powiedziała, że prowadzi firmę.

Nie dodała tylko, że jednoosobową działalność potrzebną do rozliczeń z YT i Temu. Wielki Zakolak Przedsiębiorca 😄 

Gdzieś mi się obiło o uszy, że jodg bez pracowników to samozatrudnienie. Przedsiębiorstwo czy firma jest wtedy gdy zatrudnia się ludzi, a samemu się tym „tylko” zarządza, a nie odpierdzi*ela główną pracę. Ona też gadała, że jej nikt za chorowanie nie płaci. A przecież może sobie opłacić chorobowe i normalnie l4 wziąć. Wiele kobiet mających jodg gdy planują zajście w ciążę to rok wcześniej płaci wyższe składki ZUS i wtedy mogą spokojnie iść na L4 i później na macierzyński. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×