Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

2 minuty temu, Syreni śpiew napisał:

Dużą? Tak samo jak suszone mięso, suszone owoce? 

Raczej nie 😋 bo zależy to od rodzaju drzewa przecież 🤷😁

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SheriDANKA 😜 napisał:

Na 100% nie da się stwierdzić, bo mnie tam nie ma na miejscu przecież 😅, ale moje zdanie, po tym co zobaczyłam w jednym z ostatnich jej filmików jest takie jak wspominałam. 

Jeśli Wy jesteście na 100% pewne, to nie mam podejścia do Was 😋🤣 u Siwej nie gościłam, ja spod Krakowa jestem 😅😁

🤣 Nie no luz. Nie czepiam się. Ja też nie wiem przecież. Tylko po tym jej gadaniu że utraciła zdolność palenia w kominku doszłam do wniosków że musi mieć już wilgotne drewno. Bo takim już nie jest tak łatwo porządnie rozpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

🤣 Nie no luz. Nie czepiam się. Ja też nie wiem przecież. Tylko po tym jej gadaniu że utraciła zdolność palenia w kominku doszłam do wniosków że musi mieć już wilgotne drewno. Bo takim już nie jest tak łatwo porządnie rozpalić.

Nie ogladałam, nie słuchałam - ale tak biorąc cesarzowej umiejetnosci, to bym typowała, że może skończyła się jej "rozpałka" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

🤣 Nie no luz. Nie czepiam się. Ja też nie wiem przecież. Tylko po tym jej gadaniu że utraciła zdolność palenia w kominku doszłam do wniosków że musi mieć już wilgotne drewno. Bo takim już nie jest tak łatwo porządnie rozpalić.

Wiesz co, widziałam pare minut ostatniego vloga. Jak klęczy na podłodze 😁😅 i podejrzewam, że teraz po wybraniu kilku porządnych  łopatek popiołu rozpala jej się świetnie. 😂 Swoją drogą zepsuć też pewnie musiała odkurzacz kominkowy ( albo opróżnić nie umie czy co?), bo w ruch poszła zmiotka 👍😁🤣

 

5 minut temu, Syreni śpiew napisał:

A woda wg Ciebie ma kalorie?

Woda ma gęstość kotecku 😘 nie dam się wkręcić 😉🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli drewno damy jest za suche można zrobić szybką kąpiel w szambie, potrzymać kilkanaście sekund żeby przywrócić kalorie. Ewentualnie stary dobry złoty deszcz najlepiej po obfitym piwerku.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krakowski Precel napisał:

Oglądałam ostatni wysryw na trzy razy, bo na raz mój niezbyt szypki musk tego nie ogarnia.

* Festiwal narzekania i jęczenia. Zimno, źle się czuje, przewidywanie epizodu depresyjnego, nie potrafi się wyluzować i odpoczywać, jest swoim największym hejterem, zawsze dużo od siebie wymaga itd

Aż dziw że się nie wrzuciła do blokolandii 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, evoiva napisał:

Aż dziw że się nie wrzuciła do blokolandii 😅

Czy w blokolandi są pewełki lub Pawełki Duo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To drewno leży pod zadaszeniem chyba jeszcze od czasów Leona? Czy w międzyczasie dokupiła? Tak czy siak, ma je już co najmniej drugi sezon, powinno się świetnie nadawać do palenia. Ja tam obstawiam problem z niewyczyszczonym kominem. Zakolak przecież bardzo nie lubi płacić za uslugi, a komin to taka "fanaberia", której nie widać. Szkoda tylko, że w skrajnych wypadkach może dojść do zapłonu zgromadzonej w nim sadzy i pożaru domu. A ubezpieczyciel niczego nie wypłaci, bo w każdym OWU jest o corocznym przeglądzie komina. 

Edytowano przez Syreni śpiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ona niedawno nie mówiła, że ma dużo drewna i musi je wypalić? 😝dlatego zaczęłam sezon grzewczy jeszcze jak ciepło było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wsedno napisał:

A czy ona niedawno nie mówiła, że ma dużo drewna i musi je wypalić? 😝dlatego zaczęłam sezon grzewczy jeszcze jak ciepło było?

U niej sezon grzewczy trwa cały rok, bo ma wilgoć na chacie. Tam nawet przy 24 na termometrze, odczuwalna by była koło 19. A co dopiero, jak ma na dole 16,9? Ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZnadBuga napisał:

U niej sezon grzewczy trwa cały rok, bo ma wilgoć na chacie. Tam nawet przy 24 na termometrze, odczuwalna by była koło 19. A co dopiero, jak ma na dole 16,9? Ludzie.

Ja myślę że wilgoci też dokładna cziłałowa lemoniadka, tudzież luźna czekoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Syreni śpiew napisał:

To drewno leży pod zadaszeniem chyba jeszcze od czasów Leona? Czy w międzyczasie dokupiła? Tak czy siak, ma je już co najmniej drugi sezon, powinno się świetnie nadawać do palenia. Ja tam obstawiam problem z niewyczyszczonym kominem. Zakolak przecież bardzo nie lubi płacić za uslugi, a komin to taka "fanaberia", której nie widać. Szkoda tylko, że w skrajnych wypadkach może dojść do zapłonu zgromadzonej w nim sadzy i pożaru domu. A ubezpieczyciel niczego nie wypłaci, bo w każdym OWU jest o corocznym przeglądzie komina. 

To jest to drewno, które nosiła po dwie sztuki z trawnika na werandę zaraz po ucieczce Leona. Ponad 2 lata jej tam nie było, więc nie miała kiedy wypalić. Też obstawiam komin, gdyby był w tym czasie kominiarz, to na pewno byłby temat na conajmniej jeden vlog.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wsedno napisał:

A czy ona niedawno nie mówiła, że ma dużo drewna i musi je wypalić? 😝dlatego zaczęłam sezon grzewczy jeszcze jak ciepło było?

Gadała, że ma drewno już 3 lata 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa swym % oddechem po imprezie mogłaby rozpalić kominek niczym smoczyca ze Shreka na bagnach 😂

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sowa z Mazur napisał:

Siwa swym % oddechem po imprezie mogłaby rozpalić kominek niczym smoczyca ze Shreka na bagnach 😂

Jest smok wawelski, byłby warmińsko-mazurski. Z szopą zamiast groty.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kingeczka napisał:

Moniczka się popisywała na lajwach i się skończyło ⚰️

No crazy Monika vel Maciek dziś rano zmarł...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Czarnula40 napisał:

No crazy Monika vel Maciek dziś rano zmarł...

Marskość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Czarnula40 napisał:

No crazy Monika vel Maciek dziś rano zmarł...

Ja byłam w szoku że on ma 35 lat 😵💫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, ZnadBuga napisał:

Marskość?

Podobno wyrostek, płuco do wycięcia i się nie wybudziła, ale nie wiem ludzie mogą ściemniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×