Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

2 godziny temu, GabrielaNowicki napisał:

No nie wiem, nie wiem czy na budowie czy generalnie, używając różnych maszyn mężczyźni powinni nosić słuchawki. Raczej wtedy upośledza się odbiór zmysłami i jest to niebezpieczne, to tak na chłopski rozum, bo na BHP się nie znam, ale też dlatego nie słucha się w słuchawkach muzyki gdy jeździ się na rowerze czy prowadzi auto. Rozumiem, że praca na budowie jest monotonna i muzyka dodaje rauszu i ochoty na robotę. Wszędzie tak jest, nie słyszałam żeby komuś to aż tak przeszkadzalo. Chłopy radia słuchają, bo zapier*dalają.

Nie pojmuje, że kobieta po 40 nie potrafi dojść do tak oczywistych wniosków, tylko zawsze według niej ktoś komuś robi na złość i nie myśli o innych. Może jej panowanie podczas remontu też słuchali radia, bo mogli. Szusz czy może jednak nie mogli? Oto jest pytanie do naszej wielkiej wpływowej influenserki, która nagrywa produkcje najwyższych lotów i porad 21 wieku. Czyli jak wlać olej do pępka żeby się nie poplamić.

Może dlatego, że ona właśnie jeździ na tej swojej bestii czy też hulajnodze po łodzi w wielkich słuchawkach z muzyka? Albo ostatnio na przykład w kasku na motorynkę właśnie, w którym nic nie słyszy? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kingeczka napisał:

WyZryw.

Gar kałbonary za streszczenie tego arcydzieła😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie % zawsze miałam coś takiego w głosie jak udawałam przed rodzicami że nie .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma przepity głos jak po miesiącach nieustannej balangi. I w sumie wszystko się zgadza. Po petach też pewnie wieczna klucha w gardle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu samo zachwyt jak młodo wygląda po nałożeniu 1000 kremów.

To słaby wzrok i kiepskie lustro. Kup obie rzeczy nowo odklejeńcu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sowa z Mazur napisał:

Ja tak a nawet o tym, że mąż pierdzi i miał sraczkę, poziomie hormonów, fazie cyklu.

Albo, że żona kolegi była widziana z gachem w samochodzie 🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Busz3131 napisał:

Cofka z szamba do palacowej bafroom to zemsta za szambonurka. 🙂 Panowie obejzeli vlogaska i postanowili utrzec noska damie. 🤣

Ona to ma słownik. Ostatnio chociaż konie nazwała "szkapy".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ciekawska666 napisał:

Znowu samo zachwyt jak młodo wygląda po nałożeniu 1000 kremów.

To słaby wzrok i kiepskie lustro. Kup obie rzeczy nowo odklejeńcu.

No reklama kremów jak nic. Ona naprawdę nie ma kontaktu z baza jeśli uważa, że dobrze wygląda na swój wiek. Jak przybprzybliżyła buze pokazując jak się luszczy toż to obraz nyndzy i rozpaczy przebarwienia szara zmęczona cera owal wisi. Kobiety po 40 które znam przy niej to jak dużo młodsze koleżanki.

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ona naprawdę to powiedziała, że powinna reklamować kremy. Dwa razy przesłuchałam,szok...

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ivetka napisał:

Jezu, ona naprawdę to powiedziała, że powinna reklamować kremy. Dwa razy przesłuchałam,szok...

Tajemnicza Monika też robiła hoaule z Rossa i Bieddy i też jej się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ivetka napisał:

Jezu, ona naprawdę to powiedziała, że powinna reklamować kremy. Dwa razy przesłuchałam,szok...

Może kremy do tortów? 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, saturninapiacha napisał:

Może kremy do tortów? 

Takie na bazie %

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, saturninapiacha napisał:

Może kremy do tortów? 

Mi się kojarzy jeden krem z n.ią o nazwie kaka laka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ciekawska666 napisał:

Ma przepity głos jak po miesiącach nieustannej balangi. I w sumie wszystko się zgadza. Po petach też pewnie wieczna klucha w gardle.

Pamiętam, jak przed laty po jakimś niebezpiecznym zjeździe na stoku po raz pierwszy zapaliła. To był taki SZOK wśród widzek. Ta święta Wika, co piżamki codziennie pierze, ona pali?!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kapustapusta napisał:

Natomiast przenigdy w pracy nie słyszałam żeby ktoś mówił o swoim okresie czy siurze byłego 😄

to dopiero creepy 😆 nawet dla darmowej rozrywki, nie chciałabym takiego zjawiska w miejscu pracy 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anitka napisał:

Pamiętam, jak przed laty po jakimś niebezpiecznym zjeździe na stoku po raz pierwszy zapaliła. To był taki SZOK wśród widzek. Ta święta Wika, co piżamki codziennie pierze, ona pali?!? 

WiCki myślały, że swieta jest, ale jak de.mon z niej wyszedł to i tak są za nią. Wiadomo ' p'celebrytką' wolno więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ivetka napisał:

Jezu, ona naprawdę to powiedziała, że powinna reklamować kremy. Dwa razy przesłuchałam,szok...

Według mnie to suple/leki/papier toaletowy: takie jak Dulcobis, Espumisan i Hepaslimin. Ewentualnie Velvet, Regina, Nervosol i Lactovaginal.

Edytowano przez Sowa z Mazur
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy blat, każda półka ,szafka, nawet w pokoju gdzie stoi ta koza, umywalka, wszystko jest zawalone gratami. Ława z której nie korzysta jest wystawką poduszek. To już jest jakaś choroba.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Według mnie to suple/leki/papier toaletowy: takie jak Dulcobis, Espumisan i Hepaslimin. Ewentualnie Velvet, Regina, Nervosol i Lactovaginal.

Clotrimazol jej ulubiony. 

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kingeczka napisał:

Clotrimazol jej ulubiony. 

Toż to lek na wszelakie zło.... Ona od lat o grzybie jak nie zbiera to na gębie i no wece tam....  Ta wszechobecna grzybnia bardzo źle świadczy o jej higienie życia ogólnie rzecz ujmując. 

A jaka dumna na miniaturce. Nałożyła retinol i myśli że odwróci 10lat zaniedbań. Oj Pampuszku więcej ponczkof manko na pienknom buze na zdrofie

Edytowano przez MONIKA
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakolak dziękuje wickom, że jej powiedziały, dlaczego z szamba tak waliło. Otóż mogło być już pod korek. I faktycznie było. Dziękuje im, kocha je, zawsze jej dobrze podpowiedzą.

UPOŚLEDZONA.

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Zakolak dziękuje wickom, że jej powiedziały, dlaczego z szamba tak waliło. Otóż mogło być już pod korek. I faktycznie było. Dziękuje im, kocha je, zawsze jej dobrze podpowiedzą.

UPOŚLEDZONA.

Niech im w ramach podziękowań wyśle próbki po 5ml 😉

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evoiva napisał:

Niech im w ramach podziękowań wyśle próbki po 5ml 😉

I niech zrobi test Szambo No. Fajf: Idealny zapach dla bejzik bicz, pachnie kiszkom i kopytkami. 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×