Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Tajemniczy retinol i piekące kremy.

Polecane posty

Wizytówka używania kremów 🤣.  Nadal jestem w szoku, że ona to powiedziała. 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ivetka napisał:

Wizytówka używania kremów 🤣.  Nadal jestem w szoku, że ona to powiedziała. 

Taka wizytówka kremów jak szalona moniq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam tak duże zderzaki jak zakolec. Wstawałam od stołu i cycem potrąciłam miskę po płatkach 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten retinol to musi być jakaś tanioszka, bo inaczej by się od razu popisała co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ona ma z płytkami wokół drzwi do łazienki? Nie dokończyli jej tego czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kingeczka napisał:

Ten retinol to musi być jakaś tanioszka, bo inaczej by się od razu popisała co to jest.

Ona stosuje Retix C już od lat. Zabieg w formie maski z retinolem 4%. Trzyma się to na twarzy od 4 do 8h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Wsedno napisał:

Co ona ma z płytkami wokół drzwi do łazienki? Nie dokończyli jej tego czy jak? 

Tam powinna byc futryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Busz3131 napisał:

Tam powinna byc futryna.

Tylko nie wiem jak, bo jeszcze gdyby wymieniała drzwi na nowe i dała ościeżnice regulowane, które się daje na płytki, to ok... A ona chyba chciała zostawić drzwi stare (?) i teraz nie wiem co będzie w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kingeczka napisał:

Taka wizytówka kremów jak szalona moniq.

Szalona Monika to była wizytówką stomatologii, strasznie mnie ten widok odrzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to pajacowanie w internecie wkrótce się skończy. Na razie wzięli się za influ/przestępców, i dobrze. Potem przyjdzie czas na podatki/ odliczenia dziwnych pań z sieci, których "praca" polega na rozkminie czy jechać do biedry po pączka mango

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ivetka napisał:

Myślę, że to pajacowanie w internecie wkrótce się skończy. Na razie wzięli się za influ/przestępców, i dobrze. Potem przyjdzie czas na podatki/ odliczenia dziwnych pań z sieci, których "praca" polega na rozkminie czy jechać do biedry po pączka mango

I bardzo dobrze głupotę trzeba ukrócić, małe dzieciaki chcą być infu, bo patrzą na takich cyrkowców widzą że mają kasę i nic nie robią tylko nagrywają, kupują fajne ciuchy kosmetyki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, iva321 napisał:

Ona stosuje Retix C już od lat. Zabieg w formie maski z retinolem 4%. Trzyma się to na twarzy od 4 do 8h

Opinie piszą że filtr 50 obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, evoiva napisał:

Szalona Monika to była wizytówką stomatologii, strasznie mnie ten widok odrzucał.

To uzębienie to było jak u bezdomnej xx lat. Ale jak miała wszystkie choroby to żaden dentysta by się nie dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, madziuszek napisał:

Tylko nie wiem jak, bo jeszcze gdyby wymieniała drzwi na nowe i dała ościeżnice regulowane, które się daje na płytki, to ok... A ona chyba chciała zostawić drzwi stare (?) i teraz nie wiem co będzie w sumie.

Mowila, ze "stare drzwi zostajom bo jej pasujom do okna" (sic!) i bedzie je malowala. Znajac siwa, stara futryna nie bedzie teraz pasowala, na nowe drzwi szkoda kasy, pewnie zostanie tak jak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ivetka napisał:

Myślę, że to pajacowanie w internecie wkrótce się skończy. Na razie wzięli się za influ/przestępców, i dobrze. Potem przyjdzie czas na podatki/ odliczenia dziwnych pań z sieci, których "praca" polega na rozkminie czy jechać do biedry po pączka mango

Z jednej strony to racja, ale to bardzo niesprawiedliwe, że za polityków (od prawa do lewa) się nie wezmą, którzy robią celowo szopki i reprezentują nie wiadomo co, a nic na lepsze nie idzie pomimo obietnic. Już wolę influ niż polityków, nawet dame.

Edytowano przez Kingeczka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Busz3131 napisał:

Mowila, ze "stare drzwi zostajom bo jej pasujom do okna" (sic!) i bedzie je malowala. Znajac siwa, stara futryna nie bedzie teraz pasowala, na nowe drzwi szkoda kasy, pewnie zostanie tak jak jest. 

Ona sama przyznała, że za dużo nie będzie robiła, bo tak naprawdę wszystko można by wymienić, a wtedy to lepiej postawić nowy domek. Ta łazienka musiała ją brzydzić wyjątkowo to wymieniła, pewnie też coś tam przeciekło i podlało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Busz3131 napisał:

Mowila, ze "stare drzwi zostajom bo jej pasujom do okna" (sic!) i bedzie je malowala. Znajac siwa, stara futryna nie bedzie teraz pasowala, na nowe drzwi szkoda kasy, pewnie zostanie tak jak jest. 

Pasują do jej pustki w portfelu, a nie starego okna. Normalne jest, że przy gruntownym remoncie wymienia się drzwi razem z futrynami, dopiero potem kładzie płytki i wykańcza wnętrza. No ale Zakolak groszem nie śmierdzi 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wsedno napisał:

Co ona ma z płytkami wokół drzwi do łazienki? Nie dokończyli jej tego czy jak? 

Taka zajawka na następny sezon. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kingeczka napisał:

Ona sama przyznała, że za dużo nie będzie robiła, bo tak naprawdę wszystko można by wymienić, a wtedy to lepiej postawić nowy domek. Ta łazienka musiała ją brzydzić wyjątkowo to wymieniła, pewnie też coś tam przeciekło i podlało.

Nieopróżniane szambo = ... wysadziło płytki w łazience.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kingeczka napisał:

To uzębienie to było jak u bezdomnej xx lat. Ale jak miała wszystkie choroby to żaden dentysta by się nie dotknął.

W sumie zapomnilam że u niej była choroba na a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Busz3131 napisał:

Mowila, ze "stare drzwi zostajom bo jej pasujom do okna" (sic!) i bedzie je malowala. Znajac siwa, stara futryna nie bedzie teraz pasowala, na nowe drzwi szkoda kasy, pewnie zostanie tak jak jest. 

Będzie malowała- tak samo jak werandę czy raczej jak altanke?

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, evoiva napisał:

Będzie malowała- tak samo jak werandę czy raczej jak altanke?

Nie, drzwi sie maluje tak jak szafe. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jej ten retinol w dłuższej perspektywie coś daje bo ja stosuję obecnie 1% od 2óch miesięcy i pod oczami mam gładko (wcześniej 0.5%). Po 3 użyciach na początku to skóra schodziła lepiej niż Zakolakowi. Już nie mówiąc, że w promocji jedynie 23zł. A w retinolu to w sumie głównie chodzi o działanie długofalowe na zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Busz3131 napisał:

Nie, drzwi sie maluje tak jak szafe. 🤣

Ciekawe ile razy malowała szafę 🤔 ja osobiście drzwi i futryny już wiele razy i nigdy bym tego nie porównała z malowaniem szafy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, evoiva napisał:

W sumie zapomnilam że u niej była choroba na a....

I oprócz tego mnóstwo innych chorób, dentysta zawsze pyta ma ci się leczymy, strach się dotknąć do takiej pacjentki. Podejrzewam, że są tacy pacjenci z HIV czasami ale nikt tak aż strasznie zaniedbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Nie wiem czy jej ten retinol w dłuższej perspektywie coś daje bo ja stosuję obecnie 1% od 2óch miesięcy i pod oczami mam gładko (wcześniej 0.5%). Po 3 użyciach na początku to skóra schodziła lepiej niż Zakolakowi. Już nie mówiąc, że w promocji jedynie 23zł. A w retinolu to w sumie głównie chodzi o działanie długofalowe na zmarszczki.

Ja kupiłam retinol i jakoś boję się, mam delikatna facjatę skłonna do podrażnień, nie mam takiej grubej skóry jak nasza warminska jaszczurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Nieopróżniane szambo = ... wysadziło płytki w łazience.

Możliwe, że to było jedynym powodem remontu łazienki, tak by sobie była jaka jest. Czy możliwe że w kozowni też wysadziło spod podłogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, evoiva napisał:

Ja kupiłam retinol i jakoś boję się, mam delikatna facjatę skłonna do podrażnień, nie mam takiej grubej skóry jak nasza warminska jaszczurka.

Mnie się wydaje, że to nie jest odpowiednie do cery wrażliwej, chyba że ktoś ma wprawę się obchodzić z podrażnieniami parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kingeczka napisał:

Możliwe, że to było jedynym powodem remontu łazienki, tak by sobie była jaka jest. Czy możliwe że w kozowni też wysadziło spod podłogi ?

Możliwe,  bo ta kozownia to tak po sąsiedzku z łazienką, mogła się tam zadziac magia 😅

Edytowano przez evoiva
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×