Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

widze tylko ze to jakis spikevax jn1 😄

chetnie preczytam kto za tym wynalazkiem stoi 😄 mysle ze jakis macierewicz juz to rozwikłał 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, libedowsky napisał:

rozwin o tych szczepionkach bo wlasnie sie zpisuje na nie pamietam juz ktora dawke

Zapisz się na setną od razu 🙂

Niczego z tobą nie bede rozwijać, bo to do niczego nie prowadzi, prócz mojej straty czasu i oczu na bełkot.

Edytowano przez ZłyKróliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Zapisz się na setną od razu 🙂

Niczego z tobą nie bede rozwijać, bo to do niczego to nie prowadzi, prócz mojej straty czasu i oczu na bełkot.

szkoda ze nie chcesz mi dac troche radosci swoimi spiskowymi schizofrenicznymi teoriami chetnie bym poczytal 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie wierzacy w bzdury podswiadomie wiedza ze to bzdury i sie wstydza o tym mowic ale jednak pociag do tych bzdur jest silniejszy bo to penwie jakas choroba i dlatego nadal wierza mimo ze wiedza jak to jest postrzegane 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

ludzie wierzacy w bzdury podswiadomie wiedza ze to bzdury i sie wstydza o tym mowic ale jednak pociag do tych bzdur jest silniejszy bo to penwie jakas choroba i dlatego nadal wierza mimo ze wiedza jak to jest postrzegane 😄

 

moze dlatego ze fajne obrazki i symbole, a edukacja zakonczona tylko na gimnazjum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie no ja akurat jestem tu wyjątkiem bo mam 2 dzieci.

ale kazde z innego polusa. trzeba je do pieca dac i zeby bbc zrobil ci nowe, lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, libedowsky napisał:

szkoda ze nie chcesz mi dac troche radosci swoimi spiskowymi schizofrenicznymi teoriami chetnie bym poczytal 😄

Światem rządzi pieniądz, thebilu. To jedyny "spisek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Światem rządzi pieniądz, thebilu. To jedyny "spisek".

no ale jaki to ma zwiazek z moja szczepionka przeciez dla pieniedzy to koncern moze stworzyc np. horoskopy i na tym zarabaic ze szczepionka za duzo klopotu. dla pieniedzy to sie tworzy wiare horoskopy i wszystko to czego nie mozna potwierdzic naukowo i sie to sprzedaje.

zwiazki chemiczne jednak mozna sprawdzic jak dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

jednak to jak pracuje mozg widac w pewnych sytuacjach/.

I dlatego właśnie całe forum ma cię za thebila 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

no ale jaki to ma zwiazek z moja szczepionka przeciez dla pieniedzy to koncern moze stworzyc np. horoskopy i na tym zarabaic ze szczepionka za duzo klopotu.

Thebil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

I dlatego właśnie całe forum ma cię za thebila 🙂

nie przeszkadza mi to. moja pewnosc wlasnych racji jest niezachwiana jesli ktos nie podaje faktow ktore mozna zweryfikowac. czyjesc odczucie odnosnie mojego ...ostwa jest mi obojetne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Thebil...

nie wiem z czym sie nie zgadzasz przeciez np. taki tarot wiesz jaki to biznes ? kasrty, ksiazki i ogolnie caly ten przemysl bzdur przynosi kupe kasy

po co sie trudzic ze szczepionkami narazac na skutki uboczne mozna by jakies karty stworzyc i nowa wiare w jakies analogiczne jak tarot czy horoskop bzdury i ludzie by to lykneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

moja pewnosc wlasnych racji jest niezachwiana

Jak u każdego głupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polacy powinni placic za szczepionki, a bbc i jego potomstwo powinno miec za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

kasrty, ksiazki

mowie ci ze to dlatego ze to ladne obrazki. sam bym wiele kupil zeby sobie poogladac, korci mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Jak u każdego głupca.

zgadza sie jak widze u ciebie tez jest niezachwiana wiara w magiczna moc horoskopow 😄

witaj w klubie glupców 😄

przeczytal;as co to ten efekt horoskopowy ? przeczytaj warto masz tam empiryczne badania ile osob w cos wierzy jak im to np. jakis autorytet poda etc. twarde dane ze horoskop to bzdura

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, impotenti napisał:

mowie ci ze to dlatego ze to ladne obrazki. sam bym wiele kupil zeby sobie poogladac, korci mnie

mozliwe 😄 ale ogolnie wiara to swietny biznes branza medyczna niekoniecznie z tego co widze to te firmy produkjace szczepionki na tym wcale nie zarobily ich kursy sa nizej niz przed pandemia zajeli sie produkcja szczepionek a olali inne bardziejj dochodowe dziedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, libedowsky napisał:

zgadza sie jak widze u ciebie tez jest niezachwiana wiara w magiczna moc horoskopow 😄

Nie mam wiary w magiczną moc horoskopów, znam tylko to, co wszyscy - znaki Zodiaku według najbliższego naszej kulturze horoskopu (z chińskim już miałabym problem, a są jeszcze inne). Nigdy się tym nie zajmowałam, ani nie interesowałam. Zauważyłam jedynie, że zestaw cech oraz kompatybilność w Zodiaku moim i mojego faceta rzeczywiście ma odniesienie. Stwierdziłam swoją obserwację. To wszystko. 

I tak właśnie manipulujesz wypowiedziami ludzi. 

Edytowano przez ZłyKróliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurs akcji pfizera 28 dolarow a np. w 2018 roku 40 wiec jednak biznesu an tym nie zrobili

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, libedowsky napisał:

mozliwe 😄 ale ogolnie wiara to swietny biznes branza medyczna niekoniecznie z tego co widze to te firmy produkjace szczepionki na tym wcale nie zarobily ich kursy sa nizej niz przed pandemia zajeli sie produkcja szczepionek a olali inne bardziejj dochodowe dziedziny

z drugiej strony trzyma tez ich za ryja tzw. "zachodnia etyka" ktora nie bardzo pozwala im na zabawe z genami tak jak bawia sie np. chinczycy czy hindusi (chociaz ci drudzy moga tylko udawac ze to robia) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Zauważyłam jedynie, że zestawu cech oraz kompatybilność w Zodiaku moich i mojego faceta rzeczywiście ma odniesienie. Stwierdziłam swoją obserwację.

dowd anegdotyczny a zwykle u innych sie tego czepiasz

przeczytaj w koncu efekt horoskopowy to zrozumiesz ze to tak jest napisane zeby kazdy znalazl jakas wspolna ceche ze swoimi !!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto by nie chcial byc inteligenty albo kto by nie chcial zeby mozna na nim polegac w tych znakach zodiaku sa takei wlansie brednie 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale by byla beka jakby sie okazalo ze mamy ten sam znak zodiaku a jestesmy diametralnie inni 😄 ale pewnie mimo tego nadal bys wierzyla w te bzdury bo po porostu twoj mozg tak dziala i bez leczenie nic na to nie proadzisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

dowd anegdotyczny a zwykle u innych sie tego czepiasz

przeczytaj w koncu efekt horoskopowy to zrozumiesz ze to tak jest napisane zeby kazdy znalazl jakas wspolna ceche ze swoimi !!!!

 

Wiem, co to jest efekt horoskopowy i nie ma on tutaj zastosowania.

Tak, to dowód anegdotyczny, czyli moja osobista obserwacja charakterologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

kurs akcji pfizera 28 dolarow a np. w 2018 roku 40 wiec jednak biznesu an tym nie zrobili

 

bo juz sie zakonczyl popyt na szczepionki, rynek sie nasycil nimi, a oni teraz musza przestawic propdukcje na cos innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, impotenti napisał:

z drugiej strony trzyma tez ich za ryja tzw. "zachodnia etyka" ktora nie bardzo pozwala im na zabawe z genami tak jak bawia sie np. chinczycy czy hindusi (chociaz ci drudzy moga tylko udawac ze to robia) 

to tez i nie bardzo moga tez windowac cene te p[ierwsze szczepionki byly po 8zl teraz tej ostatniej rynkowa wartosc to bylo 400zl

powinni zrobic odplatna bez sensu placic za cos i zmuszac niedowiarkow ten kto bedzie chcial zaplaci 400zl zaszczepi sie a mopsiarze beda z czasem wymierac. ekonomia lepiej niz natura reguluje urodzenia i smierci

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Wiem, co to jest efekt horoskopowy i nie ma on tutaj zastosowania.

Tak, to dowód anegdotyczny, czyli moja osobista obserwacja charakterologiczna.

w ogole nie ma zastosowania w horoskopach masz racje on sie tak nazywa pewnie od nazwiska badacza 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

ale by byla beka jakby sie okazalo ze mamy ten sam znak zodiaku a jestesmy diametralnie inni 😄 ale pewnie mimo tego nadal bys wierzyla w te bzdury bo po porostu twoj mozg tak dziala i bez leczenie nic na to nie proadzisz

 

Po co ty w ogóle prowadzisz dialogi, skoro nie czytasz ze zrozumieniem wypowiedzi rozmówców. Monologuj jak leżak (zresztą masz podobnie autystyczny styl interakcji) i ogólnie spieprzaj, dziadu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, impotenti napisał:

bo juz sie zakonczyl popyt na szczepionki, rynek sie nasycil nimi, a oni teraz musza przestawic propdukcje na cos innego. 

miedzy 2018 aq obwecnym najwyzszy kurs to bylo 48 wiec jednak to nie wina nasycenia bo nie zarobili na tym tyle co sie wszyustkim wydaje

z tego co widze to za ostatni rok mieli strate bo nie ma c/z wskaznika wiec jednak sa na minusie

Edytowano przez libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×