Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

wynajmij billboard i napisz że jej szukasz

Szukam ją na fejsbuku tik toku. Nie ma. 

Mi mòwila dawno nie jeździła  ma nowy motor i się jeszcze boi jezdzic, więc zapewne nie jest aktywna w grupach moyocyklowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WojciechWywaloński napisał:

Próbujesz zmienić jego nastawianie pożądliwe aby nie tłumaczyć się z kradzionych udek do których już zdążył se zwalić po 5 razy na każdą nogę. Znam te numery chabeto

Wyrażaj się z szacunkiem do Niej, bo Tobie leci po udach chora kobieto :classic_cool:

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Szukam ją na fejsbuku tik toku. Nie ma. 

Mi mòwila dawno nie jeździła  ma nowy motor i się jeszcze boi jezdzic, więc zapewne nie jest aktywna w grupach moyocyklowych. 

szukaj na grupach dawców organów, dobrze że mi przypomniałeś bo zapomniałem na sezon rozwiesić stalowe linki w lesie 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

może kończę w 5 minut za to każda minuta mija jak godzina 😄 

Minuta jak godzina to dobrze jeśli je się loda ale źle jak siedzi sie w pracy 😄

Zaczynam sie juz gubić czy to dobrze 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Onaaaa napisał:

Ciągle o niej piszesz przecież 🤔 ja wcale.

Ciągle, kiedy rozmawialiśmy na priv o niej ? Dawno temu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Onaaaa napisał:

Js tak wpadłam w gościa idąc chodnikiem i co? I tak uciekł. Także żeby zdobyć trzeba chyba zakuć w kajdanki 😄

Ja to jestem odwazny jak mi nie zależy albo mam gdzies, albo się nie podoba.. Jak mi się spodobała wtedy się blokuje. 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Bo co mi zrobisz? Chùja mozesz

Nic, ciągle ujadasz zamiast być kobietą bo masz dobre cechy charaktetu tylko wolisz hejt :classic_cool:

Przypomnij sobie jak piszesz normalnie wtedy rozmawiaj z ludźmi.

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Viavia napisał:

Szukam ją na fejsbuku tik toku. Nie ma. 

Mi mòwila dawno nie jeździła  ma nowy motor i się jeszcze boi jezdzic, więc zapewne nie jest aktywna w grupach moyocyklowych. 

Widziałeś kiedyś wypadek motocyklisty? Lepiej uważaj i nie zaglądaj za babami 😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Nic, ciągle ujadasz zamiast być kobietą bo masz dobre cechy charaktetu tylko wolisz hejt :classic_cool:

Ty nie masz żadnych kompetencji ani mojego poważania żeby oceniać jakiekolwiek cechy mojo osobo. Odklejasz się chlopie jak klepki w helmofonie. Jestem kobietą czy to ci się podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Widziałeś kiedyś wypadek motocyklisty? Lepiej uważaj i nie zaglądaj za babami 😄😄 

Weź przestań ja już mam dużo lat i jeszcze żyje. Zresztą ona tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał:

Jestem kobietą czy to ci się podoba czy nie

nie jesteś bo nie możesz mieć dzieci i masz kvtasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Viavia napisał:

Ja to jestem odwazny jak mi nie zależy albo mam gdzies . Jak mi się spodobała wtedy się blokuje. 

Chyba każdy tak ma albo większość. Jeździj tą samą drogą często a może ją jeszcze spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Ty nie masz żadnych kompetencji ani mojego poważania żeby oceniać jakiekolwiek cechy mojo osobo. Odklejasz się chlopie jak klepki w helmofonie. Jestem kobietą czy to ci się podoba czy nie

Ty również nie masz, a hejcisz innych w tym mnie za nic i jeszcze jesteś z tego dumna. Tak Cię uczono w szkole policyjnej, czy jakiś chory zryp zmienił twoje podejście do człowieka ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Ty również nie masz, a hejcisz innych w tym mnie za nic i jeszcze jesteś z tego dumna. Tak Cię uczono w szkole policyjnej, czy jakiś chory zryp zmienił twoje podejście do człowieka ? :classic_cool:

menel to nie człowiek tylko śmieeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Weź przestań ja już mam dużo lat i jeszcze żyje. Zresztą ona tak samo. 

Ten facet co zginął też tak pewnie myślał. I został tylko krzyż na poboczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Chyba każdy tak ma albo większość. Jeździj tą samą drogą często a może ją jeszcze spotkasz.

Ona była odważniejsza odemnie sama mnie zaczepiła ja bym się wstydził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Ty również nie masz, a hejcisz innych w tym mnie za nic i jeszcze jesteś z tego dumna. Tak Cię uczono w szkole policyjnej, czy jakiś chory zryp zmienił twoje podejście do człowieka ? :classic_cool:

Guwno dajesz guwnem w zęby dostajesz. Prosta matematyka. Myślałeś że frajerka będzie lizala ci sråke jak bezdomny zebrak pod dino a tu taki chùj w taki deszcz i temu ta frustracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Ten facet co zginął też tak pewnie myślał. I został tylko krzyż na poboczu. 

Nikt wiecznie nie żyje. Liczy się chwila o to jak przeżyjesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×