Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, Spaghetti .... napisał:

Miałem doczynienia z policją i znam fakty nie mity. Tylko ujami rzucasz we mnie zamiast normalnie pogadać jak kobieta.

I to ma komuś zaimponować równie mocno jak recydywa sysia z jukonu? Z toba nie ma normalności ale to naprawdę nie jest mój problem mężczyzno z odbytu. To ze zgrywasz jakiegoś kowboja wobec sjebow tutejszych i liżesz sråki największym idjotkom nie czyni z ciebie mężczyzny. Ale to na marginesie bo i tak nie zrozumiesz wlasnego zyebiania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Spaghetti .... napisał:

Miałem doczynienia z policją i znam fakty nie mity. Tylko ujami rzucasz we mnie zamiast normalnie pogadać jak kobieta.

Paweł daj sobie spokuj z dyskusją do ludzi patologicznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Viavia napisał:

Są ludzie co pomagają wyjść z takiego stanu fundacja, o ile chce taki człowiek skorzystac, przeważnie nie woli pić dalej. 

O to mi chodzi że ci ludzie nie chcą przestać pić i nie chcą pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, WojciechWywaloński napisał:

Zjedz snickersa bo każdy ma w odbycie twoje urojenia. Naprawdę aż tak ci rozdelo ego jak flaki topielcowi i liczysz ze ktos będzie skakał jak salowa na chùju bunia bo cie wkurza? Masz ty tupet. Lub narcyzm

Widać, że dawno nie skakałaś toksyczna wiedźmo z Olsztyna 😄😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał:

I to ma komuś zaimponować równie mocno jak recydywa sysia z jukonu? Z toba nie ma normalności ale to naprawdę nie jest mój problem mężczyzno z odbytu. To ze zgrywasz jakiegoś kowboja wobec sjebow tutejszych i liżesz sråki największym idjotkom nie czyni z ciebie mężczyzny. Ale to na marginesie bo i tak nie zrozumiesz wlasnego zyebiania. 

Zaimponować nikomu nie muszę, bronię się przed hejtem, bo nie jestem idjotą, a Ty nie rozumiesz co napsiałem, tylko hejcisz mnie dalej, bo tak Ci wygodnie kowbojko w czerwonym szlafroku także kończmy rozmowę i nie do widzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Widać, że dawno nie skakałaś toksyczna wiedźmo z Olsztyna 😄😄😄 

Też masz kamerę mosadu na linku od kafeteryji jak sysio? To gratuluję złodziejko zdjęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karzeł jak się rzuca i chwali ile miał kobiet, którym musiał płacić, wdrapując się na taboret, bo jest tak malutki 😄 I takie coś tutaj poucza 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

O to mi chodzi że ci ludzie nie chcą przestać pić i nie chcą pomocy.

Podobno w Chinach nie znajdziesz bezdomnego. Białorusi też tam musowo dają im pracę. 

Czym biedniejszy kraj tym tych bezdomnych jest więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Paweł daj sobie spokuj z dyskusją do ludzi patologicznych. 

W sumie masz racje Piotrek Ogórku, więc czas powoli zejść ze sceny ... niepokonanym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Też masz kamerę mosadu na linku od kafeteryji jak sysio? To gratuluję złodziejko zdjęć 

Pilnuj majtek, bo menele z Olsztyna ukradną. Jesteś dla mnie nikim 😛👋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Zaimponować nikomu nie muszę, bronię się przed hejtem, bo nie jestem idjotą, a Ty nie rozumiesz co napsiałem, tylko hejcisz mnie dalej, bo tak Ci wygodnie kowbojko w czerwonym szlafroku także kończmy rozmowę i nie do widzenia :classic_cool:

I na co ty sjebje liczysz skoro pjerdolisz mi ciągle o jakimś szlafroku. Ja rozumiem że masz braki seksualne i fantazje toba targają ale na co ty liczysz innego niż hejt hipokryto dwulicowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spaghetti .... napisał:

Jeśli ktoś nie chce to ok, ale jest masę pijaków i nie pijaków bezdomnych, którzy liczą na wsparcie i go nie mają.

Większość ludzi przechodzi obojętnie i tylko wali tekstami zamiast pomóc.

Zresztą po co ja piszę na kafe to. Zaraz hejterki typu krasnal i inni stwierdzą, że to nieprawda.

Jeśli ktoś nie pije i jest bezdomnym to państwo mu nie pomoże?

Nie wiem no ale zawsze wydawało mi sie że jest jakaś pomoc. Znam człowieka co nie pracuje a mama mu umarła i dostał i zasiłek i obiady codziennie i kase na ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Pilnuj majtek, bo menele z Olsztyna ukradną. Jesteś dla mnie nikim 😛👋 

To wypjerdalaj zamiast się podniecać kazdym moim wpisem tępa kobylo. Ile można pjerdolic to samo jak zapętlona?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

I na co ty sjebje liczysz skoro pjerdolisz mi ciągle o jakimś szlafroku. Ja rozumiem że masz braki seksualne i fantazje toba targają ale na co ty liczysz innego niż hejt hipokryto dwulicowy? 

Nie mam, to Ty masz braki w tym kierunku dlatego wystawiłaś prześwitujące cyce i figure Leżaczkowi :classic_cool:

W taki sposób chciałaś się dowartościować.

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

W sumie masz racje Piotrek Ogórku, więc czas powoli zejść ze sceny ... niepokonanym :classic_cool:

Pokonany czy nie, to ma znaczenie? chcesz udowadniać. Żul sprowadzi do swojego poziomu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

W sumie masz racje Piotrek Ogórku, więc czas powoli zejść ze sceny ... niepokonanym :classic_cool:

Niepotrzebnie się denerwujesz. Karzeł i trollica w czerwonym szlafroku pokazują tylko kim jest tak naprawdę.

A ten ból wielkiej baby o Szynszylę jest niepokojący 🤦😄💃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Nie mam, to Ty masz braki w tym kierunku dlatego wystawiłaś prześwitujące cyce i figure Leżaczkowi :classic_cool:

Dobra chùi ci w zęby. Nie jestem twoja stara żeby akceptować twoja indolencje ritardzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Jeśli ktoś nie pije i jest bezdomnym to państwo mu nie pomoże?

Nie wiem no ale zawsze wydawało mi sie że jest jakaś pomoc. Znam człowieka co nie pracuje a mama mu umarła i dostał i zasiłek i obiady codziennie i kase na ogrzewanie.

Można dostać mieszkanie, ale trzeba na nie czekać po złożeniu wniosku. Oczywiście takie mieszkanie socjalne jest najczęściej do remontu o niskim standardzie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Niepotrzebnie się denerwujesz. Karzeł i trollica w czerwonym szlafroku pokazują tylko kim jest tak naprawdę.

A ten ból wielkiej baby o Szynszylę jest niepokojący 🤦😄💃 

Koniu nie wstydź ci wkręcać przyjeeebanego kudłacza na nietwoje uda? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zmienić temat. Na bardziej miłosny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Pokonany czy nie, to ma znaczenie? chcesz udowadniać. Żul sprowadzi do swojego poziomu 

Wiem, ale bez przesady jakieś granice istnieją prawda ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kuń wylewa szambo w lesie napisał:

Koniu nie wstydź ci wkręcać przyjeeebanego kudłacza na nietwoje uda? 🤣🤣🤣

Unika jak zawsze gdy jej się odbyt pali i swad z dùpy się roznosi. Typowa zagrywka każdego sjeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Wiem, ale bez przesady jakieś granice istnieją prawda ? :classic_cool:

Nie istnieją dla patoli. Zresztą z nudòw można napisać 2 zdania potem o czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Unika jak zawsze gdy jej się odbyt pali i swad z dùpy się roznosi. Typowa zagrywka każdego sjeba

Sama nakręca na siebie hejt i beke publiki zamiast napisać dałnowi, ze przecież to fota z neta 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 250GodzinTak napisał:

Niepotrzebnie się denerwujesz. Karzeł i trollica w czerwonym szlafroku pokazują tylko kim jest tak naprawdę.

A ten ból wielkiej baby o Szynszylę jest niepokojący 🤦😄💃 

Tak wiem Magda. Widzę, więc mamy obraz prawiwcch facetów i kobiety która uwarza się za stróża prawa.

Cóż, nawet jeśli to ja już mam to za sobą i dobrze. Szynszyla wybrała faceta miała prawo :classic_cool:

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spaghetti .... napisał:

Nie mam, to Ty masz braki w tym kierunku dlatego wystawiłaś prześwitujące cyce i figure Leżaczkowi :classic_cool:

W taki sposób chciałaś się dowartościować.

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Viavia napisał:

Ja chciałem zmienić temat. Na bardziej miłosny

 

Pogadajmy o tym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kuń wylewa szambo w lesie napisał:

Sama nakręca na siebie hejt i beke publiki zamiast napisać dałnowi, ze przecież to fota z neta 🤣🤣🤣

Milczy i myśli że sprawa zamknięta. Co za ssjeb xD tak samo zrobiła ze zdjęciem zimowym które zrobiła xD to chyba mitoman rodem z podręcznika psychiatrii

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×