Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Viavia napisał:

Nikt wiecznie nie żyje. Liczy się chwila o to jak przeżyjesz 

jak romantycznie, iq w okolicach 91 punktów  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Guwno dajesz guwnem w zęby dostajesz. Prosta matematyka. Myślałeś że frajerka będzie lizala ci sråke jak bezdomny zebrak pod dino a tu taki chùj w taki deszcz i temu ta frustracja

Posłuchaj Warszawiacko prosta z PRl owski śmieci kobietko, nie ucz mnie życia, bo je znam i byłem tam gdzie Ty też, więc zachowuj się jak kobieta albo spyerdalaj ode mnie w try migi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Chcesz possac?

nie wiem, może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Posłuchaj Warszawiacko prosta z PRl owski śmieci kobietko, nie ucz mnie życia, bo je znam i byłem tam gdzie Ty też, więc zachowuj się jak kobieta albo spyerdalaj ode mnie w try migi :classic_cool:

Mocne. Ale jeszcze się nie wzruszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

makaron to odklejeniec on nie wie o czym pierrdoli, najpierw o tym że mieszkanie powinien mieć za darmo, a teraz kwiczy coś o tym że PRL zły xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, trębacz napisał:

jak romantycznie, iq w okolicach 91 punktów  

Ta chwile ja mam jak wsiądę na motor jak ciepło było i wiatr po pracy to lubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał:

Mocne. Ale jeszcze się nie wzruszylam

Widzisz, więc posłuchaj muzyki i będzie si :classic_cool: 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Ta chwile ja mam jak wsiądę na motor jak ciepło było i wiatr po pracy to lubie. 

Szkoda ze nie przy Grażynie i curce bolcuwie tylko jak ci wiatra smaga pejsa monczyka gdy popjerdalasz na motorze z temu z dala od szczęścia rodzinnego prezentowanego na fejsbuczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Ta chwile ja mam jak wsiądę na motor jak ciepło było i wiatr po pracy to lubie. 

jakbym rządził w tym kraju natychmaist bym zakazał posiadania prywatnie motocyklu oraz jazdy na nim, odebrał motocykle a ze sprzedanych części ufundował badania psychiatryczne dla wszystkich którzy motor mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

teraz to i ja się zakręciłem 😄 

Hop siup wszyscy święci co mi sie tak w ełbie kręci 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej chwili to bym nie pisal  o niej i szukał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Viavia napisał:

Jechałem motorem  jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. 

Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. 

prawda jest taka ze nie ma co tego zalowac kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Jeszcze rowery bym odebrała i wszystkie psy sråjace

psy nie, psy dobrze bo boją się ich żydzi co widać po twoim przykładzie, a rowery to skuteczy środek komunikacji. można całkiem cicho do kogoś podjechać od tyłu i mu wypierrdolić kosę w kark jak zamyka sklep albo inny żydowski biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, trębacz napisał:

psy nie, psy dobrze bo boją się ich żydzi co widać po twoim przykładzie, a rowery to skuteczy środek komunikacji. można całkiem cicho do kogoś podjechać od tyłu i mu wypierrdolić kosę w kark jak zamyka sklep albo inny żydowski biznes.

Żydzi psy jedzą. Widać że jesteś typowym gojem. Dla ciebie sepleniak to rower biegowy co najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, 250GodzinTak napisał:

Ten dalej swoje. Jprd 🤦 

Cóż, jeśli Cię zawiodłem, to za mnie wyjdziesz :classic_cool: 

Tak Ty Magda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Żydzi psy jedzą. Widać że jesteś typowym gojem. Dla ciebie sepleniak to rower biegowy co najwyzej

slava ukraini, heil hitler. niedługo beznapletniku kryształowe noce 2.0. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, trębacz napisał:

slava ukraini, heil hitler. niedługo beznapletniku kryształowe noce 2.0. 

Aby was wysadził fjutin pod sama stratosfere sabako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Spaghetti .... napisał:

Ciągle, kiedy rozmawialiśmy na priv o niej ? Dawno temu :classic_cool:

Tutaj często o niej piszesz aż jej uszy pieką. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Aby was wysadził fjutin pod sama stratosfere sabako

no to by musiał i ciebie żydku chyba że do tel avivu spierrdolisz, a tam wiadomo że nie chcesz bo dla ciebie pejsie wszędzie dobrze tylko nie w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, trębacz napisał:

no to by musiał i ciebie żydku chyba że do tel avivu spierrdolisz, a tam wiadomo że nie chcesz bo dla ciebie pejsie wszędzie dobrze tylko nie w domu. 

Mam papiery na czystość rasowa więc nie pluj na mnie sepleniac językowo bo to nie lekcja angielskiego ani greki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

Pomieszałem duszę z ciałem!

Bo sie zakochałem 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×