Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość gustawa
:( chyba wszystkich wystraszyłam swoją osobą :( nikt nie pisze :( wszyscy uciekli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa
CZEŚĆ,JESTEM MADZIAAAA.MAM 30LAT.JESTEM Z ŁODZI.CZWARTY DZIEŃ NA KOPENHASKIEJ.MOŻE KTOŚ SIE DO MNIE ODEZWIE.NAJLEPIEJ SMS-MÓJ NR TO 0603621446.MAM 2,5 LETNIĄ CÓRECZKĘ .MOŻE JAKAŚ MŁODA MAMA Z ŁODZI LUB OKOLIC POTRZEBUJE WSPARCIA W ODCHUDZANIU LUB PO PROSTU KUMPELI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
cześć Madziu jestem z Gdańska to trochę daleko . Też dopiero niedawno zaczęłam . Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak kcE schUdąć i dOkOnam tEgO pO swojEmU...bylE do wakacji washyć 45 kilO....pOzdrafiam wszystkich!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie wszystkie Dziewczyny!! Nowe twarze rowniez!! Zycze wytrwalosc w diecie 1000kcal!!! Od razu przyznaje sie bez bicia, ze weekend byl okropny pod wzgledem jedzenia, ale jak to od poniedzialku, wracam juz do normy i nadrabiam stracony czas. Dziz zjadalam dwie wasy z serkiem topinym na siadanie, na drugie siad. zaplanowalam jogurt z platkami, a na objadek salatka - mniam! Juz bym chciala ten objadek:) Kolacja bedzie lekka - wasa, lub jogurcik lub jedno i drugie:) Uda mi sie!!!:) Dzis ide do kina na Skarb Narodow, juz sie ciesze:) Pozdrawiam Was wszystkie!! Jak wasze rezultaty - pytam przy poniedzialku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie tez dietka padła w weekend...ale dlaczego ja sie dziwie...tak jest zazwyczaj i musze to koniecznie zmienic ...bo czas leci a ja chce sobie kupic super jeansy za jakis ...krótko-długi czas:) ja dzis tylko warzywa i białe gotowane miesko....mały pościk po obżarstwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Jestem. o mały włos mnie by nie było... cud, że ja i mąż żyjemy... ehhh ale nie o tym chciałam przytyłam znów i waże 71 kg. Nie cierpię urlopów!!! zawsze mi waga idzie do góry!!!!!!! ehhh :( Pozdrawiam Was wszystkie nowe i stare odchudzaczki, a ja się zabieram za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gubciaaa
Funia, a co sie stalo ?? gadaj szybko ??!! pozdrawiam Was dziewuszki, jak bede mogla sie czyms pochwalic to wiecej napisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gubciaaa
Funia, a co sie stalo ?? gadaj szybko ??!! pozdrawiam Was dziewuszki, jak bede mogla sie czyms pochwalic to wiecej napisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc odchudzaczki:) jak minęły waletntynki.....ja dopiero z moim mężem wieczorkiem się zobaczyliśmy...ale w ciągu dnia dostałam piekne kwatki.....a wieczorkiem były czekoladki:)...ale dla męża ha ha bo on może a ja raczej nie......a dietka ...no mieszczę się w 1000 kalorii wiec chyba jakoś do przodu zobaczę w piątek bo wtedy mam zamiar sie zmierzyć oko w oko :) z wagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, co do diety, wszystko zgodie z planem.:) Wczoraj bylam w kinie na \"Skarbie Narodow\" - super film!! Pelen akcji, ze skladem i ladem, bardzo mi sie podobal.:) Plecam! W temacie diety tradycyjnie juz zycze Wszystkim wytrwalosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem odchudzaczki! Nie było mnie u Was przez dwa tygodnie. W tym czasie toczyłam nierówną walkę z sadełkiem. Miałam większe i mniejsze wpadki. Z 4 kg, które wtedy straciłam po diecie kopenhaskiej, 1 kg mam z powrotem. Ale nie o tym chciałam pisać. Mam pytanie: czy któraś z Was stosowała kiedyś specyfik o nazwie BIO-CLA? Po zrzuceniu 4 kg kupiłam sobie w nagrodę spodnie (trochę ciasnawe, ale co tam przecież chudnę!). Teraz po dwóch tygodniach, choć na wadze 1 kg więcej, to spodenki jakby trochę luźniejsze. Zastanawiam się więc, czy to: A- moje pobożne życzenie, B- fatamorgana, C- spodnie się rozciągnęły. Wobec powyżego, czekam: może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami z BIO-CLA? W ulotce były informacje, że ogranicza on wchłanianie tłuszczu z pokarmu, a ten który już się zgromadził pomaga zamienić w tkankę mięśniową. Czyżby to działało, czy tylko mnie się tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
No Grubciuuu... przy 100 km/h wpadliśmy z męzem w poślizg, 1000 km przejechaliśmy spokojnie a pod samym domem zabilibyśmy się, najlepsze to jest to, że nam nic się stało, normalnie cud. A dziś... 70 kg... mam nadzieje, że znów odzyskam swoją wagę i nadal będzie w dół leciała... pozdrOOfka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
Cieszę się bardzo ,że nic Wam się nie stało :)) :)):))Na pewno bardzo przeżyliście tą chwilę . Współczuję . Życzę Tobie i Twojej rodzince spokoju i zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
ehh dziękuję:) ja również się cieszę! A dzisiaj: jogurcik razowe ze słonecznikiem + serek żółty (ups, nie mogę się oprzeć) actimelek a na obiadek to nie mam pojęcia... miłego dnia dziewczyny!! ps. waga 70 kg... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia - dobrze, ze wyszliscie calo z tej historii!! Dzis ide do Rynku, gdzie jest fajna restauracja wegetarianska - maja same zdrowe niskokaloryczne pysznosci! Zawsze, jak jestem w Rynku, odwiedzam Himere - bo tak sie nazywa:) Dzis wiec objadek juz zaplanowany - wezme salatki na wynos, moze tez kawalek tarty brokulowej, ktora uwielbiam:) Zobaczymy, co bedzie... Szkoda, ze nie maja nic na telefon, zamawialabym wtedy codziennie!:) Normalnie niestety mam za daleko:( Powodzenia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚĆ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ODCHUDZACZKI U MNIE BEZ ZMIAN 3 KG W DÓŁ I NIE CHCE WAGA DRGNĄĆ DALEJ . CZYLI STOJĘ NA 80 :( . ALE JAK MOJA CÓRCIA POJEDZIE SPOWROTEM NA SWOJE STUDIA TO NIE BĘDĘ TAK DOGADZAĆ Z JEDZONKIEM I MYŚLĘ ,ŻE ZWALI SIĘ NASTĘPNE CIUT. ALE CO TAM CIESZĘ SIĘ ,ŻE POMIMO TAK ZAPEŁNIONEJ LODÓWKI NIE PRZYBRAŁAM ( ZAWSZE STARAM SIĘ ZNALEŹĆ PLUSY KAŻDEGO MINUSA) . BĘDZIE MI JEJ BRAKOWAĆ (TĘSKNICA) JAK POJEDZIE , ALE WTEDY W LODÓWCE JEST SPOKOJNIEJ :) NIC NIE KUSI. BABYDO GDZIE CHODZISZ NA TEN RYNEK ??????? CZY MOŻE JEST TO W GDAŃSKU ????????? PROSZĘ NAPISZ. JA TEŻ BYM CHCIAŁA ZNALEŹĆ JAKIŚ KĄCIK Z TAKIM JEDZONKIEM DOBRYM . A W PIĄTEK JESTEM UMÓWIONA Z PRZYJACIÓŁKĄ I MOŻE BYM JĄ TAM ZACIĄGNĘŁA POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie BabyDoll gdzie ten Rynek ...bo jak w Gdańsku to ja też chce:)...skorzystać a może masz jakis przepis jak oni robią to jedzonko choć na jedną potrawę:).......u mnie dietka jako tako...nie mogłam sie opszeć i zjadłam 4 krówki...ale mam nadzieje ze to nie jest az!!!! tak dużo kalorii......resztę dnia to chyba będę pościc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Dziewczynki Drogie, ten Rynek jest w Krakowie:) Oczywiscie zapraszam do Krakowa serdecznie! Gdansk tez duzy, wiec mysle, ze na pewno znajdziecie podobna restauracyjke. Chantell - nie mam przepisow od nich, ale moge Wam dac linka na strone z wetetarianskimi przepisami - wiadomo, jarzyny nie maja duzo kalorii:) Mozna wiec wiele z tej listy wykorzystac, ale uwazajcie, bo nie wszystkie potrawy sa dietetyczne:) Ja juz wyprubowalam zapiekanke makaronowa ze szpinakiem (od sylwika, bo sa rozne) - wyszla super:) Oraz omleta z warzywami - tyle, ze dodalam swoje jarzyny tzn. gotowa mieszanke warzywna ze sloika. Rowniez polecam:) http://www.kafeteria.pl/bonappetit/przepisy/?id_kat=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Dziewczynki Drogie, ten Rynek jest w Krakowie:) Oczywiscie zapraszam do Krakowa serdecznie! Gdansk tez duzy, wiec mysle, ze na pewno znajdziecie podobna restauracyjke. Chantell - nie mam przepisow od nich, ale moge Wam dac linka na strone z wetetarianskimi przepisami - wiadomo, jarzyny nie maja duzo kalorii:) Mozna wiec wiele z tej listy wykorzystac, ale uwazajcie, bo nie wszystkie potrawy sa dietetyczne:) Ja juz wyprubowalam zapiekanke makaronowa ze szpinakiem (od sylwika, bo sa rozne) - wyszla super:) Oraz omleta z warzywami - tyle, ze dodalam swoje jarzyny tzn. gotowa mieszanke warzywna ze sloika. Rowniez polecam:) http://www.kafeteria.pl/bonappetit/przepisy/?id_kat=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
znam Himerę, mimo, że jestem ze Śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoya
czesc dziewczyny!!!!!:P jak tam dietka??:) ja troszke nagrzeszylam ale juz jest okej, od poniedzialku jadę dalej;d mam do was pytanie... ile kalorii ma telerz zupki jaorzynkowej alwe zabielonej śmietanką... hhmmm no nie moglam sie nie skusic:P dzieki papa powodzenia i trzymajcie sie cieplo!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
jak się robi te fajowe buśki ????????? z ozorkiem też ?????? proszę , nauczcie mnie też .POZDROWIONKA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *NiuNia*
No wiec powiem ze pierwszy raz znajduje sie na forum wiec jak cos zle zrobie, prosze nie krzyczec... tak sobie juz od jakiejsc godzinki czytam to wszystko i dajecie mi nowe pomysly a z niktorych sie smieje...powiem tak, jestem mloda dziewczyna... dwa tygodnie temu zaczelam odchudzanie... nawet fajno :) mierze 161cm, wazylam 63 kg ( przesada) teraz na szczescie wazne 57,5 ( na dzien dzisiejszy) ;p Wiec jak ktoras by chciala to ja moje podac to, dzieki czemu mi sie dietka udala :) czekam na odzew kogos to odpisze :) pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NiuNia*...pewnie ze opisz jak ci się udało...może której z nas to się w jakiś sposób przyda...nieukrywaj sukcesów....a przy okazji powiedz ile masz latek:)...bo efekty odchudzania w duzym stopinu zależa niestety od latek bleee....to mi już ciężko idzie ale po maluchu do przodu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!!! Nareszcie mogę sobie \"was poczytać\" :-) monitor mi padł i nie miał mnie kto podtrzymać na duchu ;-) U mnie jako-tako po chorobie cały czas waga 80,5 ale to i tak już prawie 7 z przodu :-) :-) :-) Funia dobrze, że jesteś :-) Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawa
CZEŚC DZIEWCZYNY JAK WAM IDZIE BO MOJA WAGA STOI ? CHANTELL W GDAŃSKU JEST SAŁATKARNIA --BARDZO MIŁE MIEJSCE .DZIŚ WŁAŚNIE TAM BYŁAM . PYCHOTKI POZDRAWIAM WSZYSTKICH 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Ostatnie dni nie sluzyly mi, jesli chodzi o dietke:( Mialam przedluzony weekend, a wiecie, ze w weekend o wiele trudniej trzymac sie diety (przynajmniej mi):( Poza tym mialam jakies dziwne napady, caly czas chcialo mi sie jesc i mialam niezdrowe zachcianki... Przyznaje sie, zgrzeszylam...:( Jednak juz jestem lepszym czlowiekiem i postanawiam poprawe:) Najgorsze chwile minely, a teraz wiem, ze podolam!:) Jak nie, to mozecie mnie wysmiac za tydzien w poniedzialek!! Wtedy mianowicie planuje mierzenie i wazenie i wszystko Wam przedstawie. Zycze powodzenia w nowym tygodniu i niech Nam szybko minie do weekendu!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny!! Czemu tu nie zagladacie??:( Nie chce zostac sama, teraz kiedy mi dobrze idzie...:) Pochwalcie sie troche, co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×