Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Haj wszystko czytam i idę wam z pomocą tu jest namiar jak robić wszystkie emotikonki ( w szczególności tę pomoc niosę dla pepper) http://forum.o2.pl/emotikony.php Więc od jutra szalejcie kochani z wszystkimi minkami serduchami i na co wam tam jeszcze przyjdzie ochota:-D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Dziękujemy Czytelniku:) Szukałem takiego opisu na forum, ale nigdzie nie mogłem natrafić. Tymczasem idę powoli do łóżeczka😴 :) Wszystkim kolorowych snów..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie dobrze kochani:) niech janioły krązą nad nami:):) Dobranoc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> pojęcia nie mam jak robi się te machające łapki i całujące usta:) Biegnący z wilkami-> nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszczę Ci tego, że możesz sobie wyjść w każdej chwili na molo, popatrzeć na morze. To jest coś wspaniałego, a ja mam taką okazję raz na kilka lat jak akurat pojadę nad morze. Chyba się kiedyś przeprowadzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ,ZEM OJE WINKO POSMAKOWALO:D:D TAKA MALA KURACJA NA LEPSZY HUMOREK I KOLOROWO I KWIATKI I USTA AHHHH .... KURDE I SIE POGUBILAM W OPISACH POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE A MI SIE JESCZCE NIE CHCE SPAC A JUZ WSZYSCY POSZLI ;( PEPER WITAM DZIEKUJE MAM NADZIEJE,ZE DAM RADE I NIE PRZERPACOWUJ SIE NAM NASZ PRACUSIU :D ALEX MAM TEGO POD DOSTATKIEM WIEC MOGE NAWET 2 DLA CIEBIE CORDULA EBTG -=EVERYTHING BUT THE GIRL TO WINKO CO DZISIAJ ZAOFEROWALAM TO "MUSCAT " SOPHIA WIEDZIALAM ,ZE WAM POSMAKUJE BO MI BARDZO TEZ SLUCHAM TROJKI REWELACJA :D BIEGNACY KIEDYS POJECHALAM NAD MOZE ZOBACZYC TLYKO MOLO I WRACALAM SPOWROTEM A MAM DO PRZEJECHANIA CALA POLSKIE ALE OPLACALO SIE -TAKIE MALE SZALENSTWO :) NIKT JUZ NIE BEDZIE ZE MNA TOASTOWA ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tak jesczce napisze cos tym \"pomaranczowym przeblyskom intelligencji\" :P To nic sciskam was goraco 😴ciekawe czy te wyjda hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, staram się czytać wasze rozmowy od początku i właściwie to ten topik powinien mieć tytuł. \"Grupa miłych dla siebie osób\" I rzeczywiście opisywanie przez was własnych problemów i to jak sobie z nimi radzicie może pomóc. A może zrobicie taki podział tematyczny dni tygodnia: np. żartobliwy czwartek, czy pijana środa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam wszystkich z rana 🖐️ A czytelmikowi przy tej okazji dziękuję za nauczenie minem (troche techniki i się człowiek gubi...)❤️. Aalex Ty to dopiero jesteś ranny ptaeszk, fiu, fiu ;) Ja właśnie zaczynam pracę 💤. Właśnie zaparzyłam dla wszystkich kawę i nie przyjmaują sprzeciwu.Chyba,ze już piliście. Wtedy rozumię po drugiej możecie dostać palpitacji ❤️ Proponuję do rozważanie na dzisiaj (również dla panów): Czy chcielibyście mieć dzieci, czy jesteście już na to gotowi? Ja wczoraj spotkała się z bolesną opinią,że kobieta w \"pewnym wieku\" (osoba która to mówiła jest dość niedelikatana) potrzebuje faceta- tatusia dla dzieci, bo jej zegra biologiczny za głośno tyka!!!! Powiedziałam temu koledze, że mi nic nie tyka i wielu kobietom, które znam również nic nie tyka....😠. Jeśli macie ochotę zapraszam do dyskusji, a jeśli nie to pijcie kawkę bo wystygnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzieci: Nie chcę być ani złosliwa ani niegrzyczna, ale gdybyś Pepper zadała sobie trochę trudu i przeczytała nasz wątek od początku, jak sugerował to onegdaj Czytelnik i którego popieram w całej rozciągłości ;) to myślę, że nie padłoby to pytanie, a juz na pewno nie w takim \"Rejsowym\" stylu - porozmawiajmy o czyms na siłę.... Czasem warto pomilczeć.... Sorry, ale mam zły dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie i przyłaczam sie do kawki:):) a moze to bedzie kawka z wkładka cio:) np. irish coffe :) narescie przyłaczam sie do was rano:) ale chyba nie na długo bo pracka czeka:) Pepper: ja wczoraj dowiedziałm sie ,ze własnie mój brat cioteczny bedzie miał drugie dziecko:) A u nas w rodzinie w tym młodszym pokoleniu jakos nikomu nie spieszno do powiekszania rodziny:) jezeli sa dzieci to po jednym:) I tak sobie własnie pomyslałam wczoraj,że tak chyba juz bym mogła stac sie mamą, kurcze to jest fantastyczne mieć dziecko i życ dla niego pokazywac mu swiat i uczyc krok po kroku:):) Ale najpierw musi sie znależdz mądry tata,który bedzie mnie wspierał w tym osiagnieciu:);) Zresztą pózne macierzyństwo tez ma swoje zalety:) I to kobieta powinna wiedziec czy tak naprawde chce miec dziecko a nie kupa ciotek czy zyczliwych .... którzy wszystko najlepiej wiedzą :):) Pozdrawiam gorąco❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Alex, Reinmar , pepper ,kadarka pepper ja poprosze taka mocna - dzisiaj spoznilam sie do pracy i jeszcze spie 😴 Reinmar hihihih dobry pomysl z tymi tematami:) Hope zle dni przemina ;) napewno !! a zlosc czasami faktycznie lepiej "przemilczec" Ja dzisiaj sie troche pokocilam z mama tzn nie poklocilam ale ... ;(((( a apropo dzieci to takim dzieckiem jest mmoja mama dla mnie.Czasami sie czuje jakbym nie ja byla jej corka ale na odwrot.W sumie to sie jej nie dziwie naprwade i rozumiem.Jestem tez tylko czlowiekiem i jej dzieckiem jakby nie bylo.)(&^(*_*(&( %$&^&*... moze Hope masz racje czasami lepiej pomilczec niz w zlosci palnac jakies glupstwo - dzisiaj tak zrobilam ale nie znaczy ,ze mi minelo - ide chyba zapalic bo mnie nosi WRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope❤️ bedzie dobrze Mi: witaj nie wiem jaka jest u was pogoda,ale u mnie za oknem swieci piekne słonce:) a jak słońce to i ja lepiej sie czuję:) tak czasem tak jest,ze załujemy wypowiedzianych słów i to nas męczy :) ale kazdy błąd mozna naprawić:):) Reinmar: co za odmiana :) miło słyczec ,że tak sadzisz :) bo my tacy jestesmy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....nie....tyle a w sumie to złość......"chyba" szkodzi?:p -\"Świat zobaczyć w Ziarenku Piasku Niebo w Dzikiej Roślinie Nieskończoność uchwycić w ręku A Wieczność w godzinie.\"- 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula U nas pieknie chociaz lekki mrozik ale sloneczko , widoczki piekne chociaz teraz to na mur z cegiel ;) ale rano nawet Tatry bylo widac. Juz sie budze bo tak do tej pory to na jedno oko patrzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.:) Mam tyle pracy ze nawet kawy nie zdązyłam wypić .. ale to dobrze -będzie spora prowizja..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy ogarneło mnie zwątpienie , średnio raz na 2 miesiące mi się to zdarza ..:> wtedy najchętniej bym sie obijała o ściany albo sie \"przenicowała\" -generalnie chodzi o przeniesienie bólu egzystencjalnego na fizyczny. bezsens istnienia -wy też tak macie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest to że nie mozna tego z siebie wyrzucić..! srodek nocy -wszyscy śpią ..a ja nie moge sie wykrzyczeć ani wyryczeć, bo sąsiedzi zadzwonia po policję..:> Zęby w poduszke - to jedyne co można zrobić.. i cos ciężkiego na słuchawkach - jakiś Korn albo przynajmniej Linking Park..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witajcie Kochani 🖐️ Reinmar, witamy,dobry pomysł:) Po Twoim Muscacie Mi, dłuuugo mi się spało:) Ja dopiero teraz zabieram się do pracy, jak widać;) U mnie za oknem znowu szaro i smutno. Wczorajszy dzień był tylko taki wyjątkowy. Z drugiej strony podobno Ustka ma statystycznie największą ilość dni słonecznych w roku, ale chyba nie teraz:( Cordula, jadę do Ciebie, jak tak ładnie masz za oknem:) Mi, widać u Ciebie Tatry? Też fajnie. Już dawno nie byłem w górach i baardzo mnie ciągnie. A ja bardzo chciałbym mieć już dzieci. Nie mam na co czekać i dojrzewać;) Są tylko dwa problemy: nie mam z kim:) i muszę trochę ustabilizować się zawodowo. A podobno facetom też tyka, tylko w tym sensie, że po 40-ce pogarsza sie płodność i mocno rośnie ryzyko zaburzeń genetycznych. Hope, trzymaj się i nie daj się! Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący z wilkami -no tak ..łatwo powiedzieć kiedy nie trzeba ich rodzić..!;) Chyba wczorajszy Robin Hood mnie tak zdołował... ale dzisiaj jest już lepiej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -ta To najlepiej wykrzyczec ja raz tak przywalilam w junkers ,ze cos tam odlecialo ;) ale mi przeszlo kiedys mialam na scianie taki pakiet antystresoowy - taka dziura, w ktora mozna bylo uderzac ... pomagalo ;) ale muzyka to jest najlepszy sposob - ja wtedy wlaczam albo Prodigy, RAGE AGAINST THE MACHINE, TTT - Requiem , ale tez czasem tak jak Aalex - Kosheen ( ktora uwielbiam) :D:D i to nie tlyko w takich chwilach Biegnacy ... Sciskam serdecznie na powitanie No ja tez po Muscacie spalam i zaspalam do pracy UPS Ustka - bylam tak na wakacjach kiedys i to jest wedlug mnie najpiekniejsze miaasto nadmorskie no oczywsicie po Helu.Zazdroszcze ci no ale ja mam piekna pogode i widoczki na Tatry :) i zapraszam Hope ,Aga-ta jestesmy z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ..dzięki za radę , ale ja to wszystko znam i wiem - w końcu bądź co bądź troche na tym padole żyję..;) Chciałam sie tylko podzielić moim \"bólem\".:) Też lubie rage-ów i Prodigy ... i Kosheen...mam bardzo szerokie zainteresowania muzyczne , można rzec- gust eklektyczny..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Mi.., jak to po Helu??????:) Nie ma piękniejszego w ogóle;) Ag-ta, no rodzić nie muszę, ale muszę przyznać, że to coś pięknego tak nosić w sobie nowe życie, a może jestem zbyt romantyczny i nie wiem co to znaczy..;) Co do bólów egzystencjalnych, nic Tobie nie doradzę, bo od ponad roku przestałem je mieć. Pewnego dnia uświadomilem sobie sens oczywistych praw życia, a co ważniejsze znalazłem nowe pasje i morze możliwości, co jeszcze mogę zrobić ciekawego, i wprost nie mogę doczekać się..:) Sciskam mocno i przesyłam uśmiechy pełne optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aelx Ciesze sie :) Apropo moich gustow muzycznych to sa tak rozne ... ale wiybiorczo ,wybiorczo ;) Biegnacy... No dobsze ;) nie po Helu ale przed ;) nie lubie sie klocic - hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję bardzo za słowa wsparcia. Pośpiesznie dodaję, ze mam zły dzień w pracy.... W zyciu osobistym constans całkiem dobrego humoru.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję bardzo za słowa wsparcia. Pośpiesznie dodaję, ze mam zły dzień w pracy.... W zyciu osobistym constans całkiem dobrego humoru.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wolnej chwili na \"prywatę\" -ciągle ktoś dzwoni..;) Kochani -rzucajcie palenie..! to a propos dyskusji na kafeterii..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×