Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Krystek:) witaj i oczywiście rozgość sie tutaj na dobre i dzieki za niebieskie stokrotki:);) Biegnący ..............;) :) ja po przeczytaniu Samotności ........ ryczałam jak bóbr;) nie wiem czy doszedłes do konca tej ksiązki,ale czyz nie jest tak ??? własnie tak teraz jest pogon za uczuciem i bliskością hmmmm ja po tej lekturze dwa dni dochodzilam do siebie ,nie wiem tak jakos podziałała na mnie mocno:) Ja ja myslę o miości na całe zycie;) no jestem taka niepoprawna optymistka ale co zrobic:) ,zycie jakie jest kazdy widzi przynajmniej to uczuciowe,ze róznie z tym jest.Ale mam nadzieje ........... tylko tak czasem sie zastanawiam czy starczy mi sił?? zeby ta nadzieje ciagle mieć??? Ale myslę,ze warto:) dzisiaj sie lenię na całego a co;) zreszta w horoskopie mam tak napisane wyluzuj;) czyli dpstosowuje sie do tego całkowicie;) Cmokalki dla wszystkich[👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula kalendarz nono ... jak dla mnie rezerwuje 3 zdecydowanie \" 3 \" jest moja a raczej moj MNIAMMMMMMMMMMMMMMMm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:) Właśnie wróciłam z „wojaży” po Gdyni:) Najpierw przywitam się z Krystkiem:) Dziękuję za śliczne kwiatki, milusio:) Dawno, nawet bardzo Cię u nas nie było:) Ale powiem Ci, to naprawdę miła niespodzianka!! Mam nadzieję że nie skończy się na tym jednym wpisie?:> Piszecie o „Samotności w sieci” a ja właśnie wczoraj ją sobie kupiłam i jest w rządku „oczekujące na przeczytanie”;) Najpierw skończę „Tortilla flat”, dużo wina w niej płynie;):) Dziękuję kochani za troskę, już jest zdecydowanie lepiej... KRZ, mi też jazda autem bardzo pomaga, uwielbiam:) A dziś troszku pojeździłam:) Buziaki dla wszystkich, a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliżam się do jej końca i poza kilkoma ładnymi opisami, ta ksiązka trochę mnie drażni z pewnego powodu. Nie będę pisał dlaczego, bo to takie moje własne spojrzenie na świat. Rozumiem Cordulko, że Tobie mogła się podobać, bo nie jest zła. Ale z drugiej strony wystarczy poczytać trochę wpisów z różnych tematów na Kafeterii, aby być dużo bardziej wstrząśniętym i wzruszonym.. W każdym razie, ten świat chyba nie jest już dla mnie.. prawie nie piszę maili, nie smsuję, dawno nie zaglądałem na randkowe strony. Jeszcze tylko tu bywam..:) Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pisze piszę a tu bum i wywaliło mnie z neta i poszło całe pisanie na darmo;) MI trójka super ale 11 ahhhhhhh;):D Aalex:) no ta Gdynia to mnie przesladuje no;):D a ja prawa jazdy jeszcze nie posiadam,skonczyłam kurs ,ale nie zapisałam sie na egzamin i chyba juz minął termin i bede musiała robic wrzystko od nowa jesoooo,ale wymysliłam ehhhhh ale co tam.A czyja jest ta ksiązka ,która teraz czytasz??? Biegnący.............. co ty opowiadasz,to ze nie piszesz meili i tak dalej nie znaczy ,ze ten swiat nie dla ciebie iiiiiiii tam ale teraz gupote walnąłeś;) skoro jesteś na tym swiecie to masz jakies zadanie do spełnienia i tylko Bóg jeden wie jakie.A tutaj bywaj jak najczęściej i jak najdłuzej:) Jezeli chodzi o ksiązkę to fakt,mężczyzni bardziej krytycznie do niej podchodzili niz kobiety no ale co zrobić;):D wszystkim miom kumpelą ksiązka siebardzo podobala natomiast czytało ja trzech kolegów i mówili prawie to samo ;):D A słyszałam ,ze ponoc maja kręcić film na podstawie ksiązki,Ciekawa jestem jakim aktorom przypadna główne role?? Pozdrawiam i Trzymaj sie głowa do góry;):D Bede pomykac chiba do łózia bo rano do pracki to wszystkim spokojnej nocki zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorna pora :( Wlasnie czytalam topik o dotyku... i tak sobie uswiadomilam jak bardzo mi tego brakuje .Bylam z mezczyzna przez 5 lat , czesto sie dotykalismy a raczej ja go dotykalam , nie czulam niczego w jego dotyku orpocz obowiazku ( bo tak nalezy albo dlatego ze ja tego chcialam) wiem on nie mial potrzeby mnie dotykania.Nawet w tym jak mnie calowal bylo cos mechanicznego... Natomiast jakis czas temu poznalam chlopaka bardzo fajny pociagal mnie ale tlyko wygladem.Kiedsys na jakijes imprezie duzio ze soba tanczylismy ,dotykalismy sie , bawilismy sie swoimi palcami ( i to bylo tyko jeden jedyny raz ) tego dotyku nie moge do tej pory zapomniec ,tej zabawy palcami hmmm ciekawe bo nie moge sobie przypomniec jak bylo z osoba ,z ktora przeylam ladnych kilka lat, a chlopak ,ktorego prawie nie znalam siedzi mi do tej pory w pamieci i nie daje spokoju a raczej wlasnie jego dotyk( nie chodzi mi o pozadanie te 2 odczucia czy uczucia umiem rozroznic ;) Tak sie wlasnie teraz zastanawiamm ,tesknie za takim \" dotykiem\" a jednoczesnie uciekam od niego i bornie sie ... a w sumie czego tu sie bac ????? ... a moze to wynik osoby , ktora dotyka czy dotykanej bo zauwazam ,ze im bardziej mi zalezy tym bardziej potrzebuje \"dotykac\" ta osoba , ale jendoczesnie mam blokade ... ok filozfuje za bardzo chyba ide spac :0 Krystek ... dzieuje za kwiaty :) Biegnacy ...radyjko super a muzyka \"progresive\" no coz orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy... dlaczego nie chcesz powiedziec swojego pogladu na siwat ??????? Ulzy Ci jak sie wygadasz ... nie uciekaj od ludzi PROSZE CIE nie nie Ty :( Ten topik nauczyl mnie jednego mowienia szczerze o uczuciach odczuciach i nikt nikogo nie wysmiewa ani ..( tu mi zabraklo odpowiedniego slowa wiem o co chodzi ale nie umialam tego nazwac i ladnie dobrac , ale mozna sie domyslic :P ) . Zauwazam ,ze to dobrze tak sie wygadac co lezy na sercu - zasmieca niepotrzebmnie. Cordula ... usteczka 😴 buziam do podusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien kalendarzowej wiosny:)a tu snieg:)gdyby nie to ze ptaki cwierkaja za oknem to bym pomyslala ze cos mnie ominelo cos tzn.lato:) samotnosc..czytalam nie plakalam przyznam ze milam klopot ze zrozumieniam konca:)) a kumple tez 3 czytalo byli pod wrazeniem ze jakis tam wisniewski tak dobral sie do babskiej psychiki:) ja czytalam jestem nudziara i sie posmialam choc tez ckliwe dobre zakonczenia ostatnio mnie denerwuja:) jakos nie moge przestac myslec ze u mnie nie tak sie skonczy kolejny romans-jesli ktos zechce ze mna poromansowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna?????? Fajnie , że wpadłaś :) :) :) Dziś w nocy, obudził mnie smses -Marzę o Tobie-. To chyba ta wiosna własnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie Wiosna, to ja Twój sąsiad z lornetką z okna na przeciwko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I głębokie. Bo strasznie chciałem napisać te a nie inne słówka. W końcu ile można rozmawiać używając jedynie wieloznacznego \"joł\" czy uniwersalnej \"kurwy\" . Wyjaśnienie nr 2. Internet jest świetny, przecież hipotetycznie mogę być zboczonym sąsiadem z na przeciwka każdej z Was-i to by była taka niewątpliwie inspirująca, no cóż przemyślana wiele razy (o niczym innym nie myślę) i głęboka jak moje umiłowanie kobiecego piękna gra wyobraźni. Wiosna tara rara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam bardzo głębokie rozważania..:) 🖐️ niestety nie moge sobie z Wami podyskutować -praca wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam bardzo głębokie rozważania..:) 🖐️ niestety nie moge sobie z Wami podyskutować -praca wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Kadarka, to ten co spać nie może?;):P U mnie też dziś wiosennie, szkoda tylko że jak już skończę pracę, będzie szaro-buro... Witaj Reinmar, hipotetycznie mógłbys być nawet moim ojcem:P Miałam kiedyś randkę z facetem, który po spotkaniu napisał mi sms-a, że chciałby być moim sąsiadem z bloku naprzeciwko, mieć okna naprzeciw moich... Wypożyczyłby sobie z pracy (pracował w wojsku) noktowizor i podglądałby mnie jak chodzę nago po domu... bo jest na CO popatrzeć:P;) Może to Ty?;););) Ala, też nie lubię ckliwych zakończeń, ale czasem dobrze robią... Czasem fajnie tak naiwnie wierzyć, że takie rzeczy nie zdarzają się tylko w kinie, lub książkach... Mi... o czym zapomniałaś?? Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta juhu ... Aalex... ze dzisiaj pierwszy dzien wiosny , takna to czekalam i se przegapilam...no ale naszczescie mam was przynajmniej nie dajecie mi zapomniec za to 🌼 na wiosenne... ja chyba ide topic marzanne dzisiaj z tej okazji bo taka pogoda ,ze fiufiu ... Kadarka ... takie smsy to moglabym dostawac... a moze ja wysle takeigo :P Reinmar... ja mam po sasiedzku centrale radiotaxi i tam same dziweczycny, a moze Ty jestes dziewczyna ??? no jeszcze zapomnialam o panu operatorze z kina wiec moze to bedziesz Ty ...:P Zmykam topic marzanne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooo:) Tuż za oknem głos cichutki. Cóż tak z rana śpiewa? Czy to ptaszku ty malutki spać mi dłużej nie dasz? Patrzę, więc z ciekawą miną. Wiosna przyszła! – wołam. Białych chmur, co zwolna płyną lśnią różowe czoła. Wiatr uparcie mgły przepędza, czesze moje włosy... Zawieszone na gałęziach błyszczą krople rosy. wiosenko ,wiosenko;):D wiosenka przyszła a ja kawy kawy !!!! bo usypiam jesooooo chyba zaraz padne jak stoje;) przez tą wiosne nie mam głowy do pisania,jakaś rozkojarzona jestem.No tak chyba reinmar mnie wpedził w ten stan ,bo rzeczywiście sąsiad jakos dziwnie na mnie patrzy;) :P ło matko;) i głeboko sie zastanawiam co jest na rzeczy;) ale w cale to takie słodkie nie jest a juz napewno nie przemyslane:P Ala........,Aga-ta ,Aalex MI:) mam marzanne jeszcze jedną moze skoczymy ją zamoczyc niech popłynie i zostawi nas na jak najdłuzej ta zima zła:) gadam gupoty ja wiem ale to wina przesilenia;):P I pedzę dalej ,moze ta wiosenka gdzie czai sie za rogiem;) Buziaki:) Usterka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooo:) Tuż za oknem głos cichutki. Cóż tak z rana śpiewa? Czy to ptaszku ty malutki spać mi dłużej nie dasz? Patrzę, więc z ciekawą miną. Wiosna przyszła! – wołam. Białych chmur, co zwolna płyną lśnią różowe czoła. Wiatr uparcie mgły przepędza, czesze moje włosy... Zawieszone na gałęziach błyszczą krople rosy. wiosenko ,wiosenko;):D wiosenka przyszła a ja kawy kawy !!!! bo usypiam jesooooo chyba zaraz padne jak stoje;) przez tą wiosne nie mam głowy do pisania,jakaś rozkojarzona jestem.No tak chyba reinmar mnie wpedził w ten stan ,bo rzeczywiście sąsiad jakos dziwnie na mnie patrzy;) :P ło matko;) i głeboko sie zastanawiam co jest na rzeczy;) ale w cale to takie słodkie nie jest a juz napewno nie przemyslane:P Ala........,Aga-ta ,Aalex MI:) mam marzanne jeszcze jedną moze skoczymy ją zamoczyc niech popłynie i zostawi nas na jak najdłuzej ta zima zła:) gadam gupoty ja wiem ale to wina przesilenia;):P I pedzę dalej ,moze ta wiosenka gdzie czai sie za rogiem;) Buziaki:) Usterka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mi.. pierwszy dzień wiosny już był wczoraj:) Jesteś kochana:) Dla wszystkich mam piękne 🌻🌻🌻 z tej okazji:) Dziś już dużo lepiej niż w ostatnim czasie. Napiszę więcej później. Zmykam na mały spacerek nad morze, ktoś wybierze się ze mną?;) Papatki Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula :) Biegnacy ... ja to kurde chyba ostatnio z innej bajki jestem ... nie wiem w jakims innym wymiarze wyladowalam ...zaniedlugo to zapomne siebie ;) Niesmialosc gubi ... pogubilam sie... szukam wyjscia :0!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich cieplutko:] Oj ja właśnie mam chwile wolnego czasu tzn jakieś 10 mni:p Więc postanowiłem kliknąć troszke zdań noi przywitać się w dniu dzisiejszym:) Obowiązkowo w dniu dzisiejszym tzn pierwszym dniu wiosny przesyłam naszym Wspaniałym Paniom 🌼🌼🌼 Mam niesamowity zapierdziel w pracy tak że nawet nie wiem co to pierwszy dzień wiosny....:( U mnie jak na razie nie ma wiosny w serduszku ale nie trace nadzeji - jescze nadejdzie:) trzymajcie sie moji drodzy życze udanego wieczorku:) Ale może za wczesnie wam to życze , bo mam zamiarać jescze dzisiaj wpaść na forum i pobrzebywać chwilke:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że to ja. Aalex co prawda wolę Ciebie w świetle dziennym, ale noktowizor dodaje trochę takiego perwersyjnego smaczku, Mi no z Tobą to był mały problem, ale jak zauważyłaś dobrze mi wychodzi podszywanie się za kobietkę z centrali radiotaxi hehe, Cordula mój wzrok nie był dziwny, po prostu byłem zaślepiony pożądaniem na Twój widok. Dziewczyny więc uważajcie bo jestem HIPOTETYCZNIE (przerrrrażająco brzmi prawda) wszędzie.;) Proponuję razem z marzanną utopić wszelkie smutki. Najlepiej w 40-sto procentowym trunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar.... Ty łobuzie:P Miałam dziś zakręcony dzień, jestem kompletnie zakręcona i rozkojarzona;) Chyba przez tą wiosnę.. O mały włos, a nie zawaliłabym bardzo ważnej rzeczy, najzwyczajniej w świecie zapomniałam coś w pracy zrobić, pojechałam sobie beztrosko do domu, po drodze zakupy i inne przyjemności.. Siedzę już w domku, w swoim ulubionym, rozciągniętym swetrze i nagle, jak grom z jasnego nieba: zapomniałam!!! Więc w samochód i spowrotem – 30km do pracy... Ale już jestem w domu znów, zajadam się delicjami i... dalej pracuję... Byle do świąt:) Biegnący, napisz, jak z pracą... Tobie i Krystkowi dziękuję za kwiatki:) {usta] dla Was za to:) Wracam do pracki, miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar.... Ty łobuzie:P Miałam dziś zakręcony dzień, jestem kompletnie zakręcona i rozkojarzona;) Chyba przez tą wiosnę.. O mały włos, a nie zawaliłabym bardzo ważnej rzeczy, najzwyczajniej w świecie zapomniałam coś w pracy zrobić, pojechałam sobie beztrosko do domu, po drodze zakupy i inne przyjemności.. Siedzę już w domku, w swoim ulubionym, rozciągniętym swetrze i nagle, jak grom z jasnego nieba: zapomniałam!!! Więc w samochód i spowrotem – 30km do pracy... Ale już jestem w domu znów, zajadam się delicjami i... dalej pracuję... Byle do świąt:) Biegnący, napisz, jak z pracą... Tobie i Krystkowi dziękuję za kwiatki:) 👄 dla Was za to:) Wracam do pracki, miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo
bo myslisz ze zycie to wiecznosc a to tylko chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooo wieczornie:) Biegnący.............ty to masz fajnie ,mozesz odreagowac patrząć sie w bezkresny horyzont,ja tez tak chce!!!!!!! buuuuu;) i trzymaj się:) MI👄 jak tam utopilaś juz tę marzannę??;) I powiem ci ,ze ja tez sie pogubiłam,daj łapke bedziemy razem tego wyjścia szukać;):) Aalex:)no ja mówię to poprostu przesilenie;) albo jakie motylki w brzuchu??;) ehhhhhhh pozdrawiam:) reinmar:) jestes wszedzie>>?? a jak otwieram lodówke nikt na mnie nie patrzy takim wzrokiem;):P:D pozdrawiam:D zresztą bajerant z Ciebie;) Krystek:) witaj i nie zapracowuj sie tak ,bo patrz marzanna może plyneła koło Ciebie a ty nawet jej nie uwidieł;) A ja sobie dzisiaj kupiłam wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami i mikroelementami i sobie zaaplikuje 50 tabletek i bedę piekna ,słodka i powabna;):P a co;) spokojnego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×