Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

z pewną obawą i niemałą dozą niepewności czytałem, że zajadacie się wiśniami. Pamiętajcie jedno-nie jedzcie pestek ludziska, bo przy niestrawności można zbić porcelanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, określ warunki brzegowe i podaj tematykę fotek. Jeżeli może być fotografia z cyklu \"uchwycone z natury\" to mam piękne zdjęcie, które roboczo nazwałem - Miś polarny w zamieci śnieżnej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, działo się tu wczoraj, działo... ;) szkoda, że nie mogłam być z Wami.... mam wakcje i całe dnie dla siebie, ale popołudnia i wieczory staram się spędzać z moim Skarbem...;) Jutro są jego imieniny- muszę wymyśleć coś fajnego... za miesiąc świętujemy rocznicę naszego poznania... szkoda, że pogoda troszkę się popsuła - nici z plażowania..:( Pozdrawiam gorąco z Mazur!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) no kurcze człowiek chciał dłuzej pobalować,a tu nie mozna było sie dostac potem na forum ,czyzby taki ścisk był??;) Pogoda u mnie jak na jesień a ja jutro wyjezdzam:) i ciekawe jaka bedzie pogoda?/ Kadarka jaka pogoda nad bulwarem?/ bo moze przejde sie nim niedługo ??;) a co do zdjątka?? hmmmm piekne ciacho z wisieneczką ;) Watra :) jak sie cieszę,ze juz doszłas do siebie i ,ze masz tyle wewnetrznej energii podoba mi sie ,ze masz takie podejście:) trzymam kciuki za Cibie :) szczęsliwa:) no to super odpoczynku i niezapomnianych wrazeń:) samo zło;) zajadanie sie wisniami z wisnóweczki to podstawa tego trunku;):D Aalex:) dzieki za kawusie ale kaca nie mam nie dali popis wczoraj nic a nic;) Nio musze pomału sie pakowac misiaki ,chocoaz niebnawidze tego robic bo zawsze biore to co potem okazuje sie zbedne ooo ranyy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka ;) no własnie nie ma jak meskie ciało tak pyszne;) a co do upalów to ja mówię nieeee;) wolę jak chmury po niebie pedzą a morze pokazuje swój morski pazurrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!(Watra-kamień z serca). No ładnie, to ja po to się wczoraj odstrzeliłam jak na Sylwestra, żeby zostać sam na sam z napisem \"błąd:brak dostępu do bazy danych\"...Propunuję wnieść jakąś skargę na kogoś tam kto tym wszystkim zarządza-za zbojkotowanie nam zabawy...:)Ale niedługo sobie odbijemy-wkrótce urodziny Aalex(czy sie mylę? jak tak, to sprostujcie). Pozdrawiam Was WSZYSTKICH w ten pochmurny dzionek! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarak:D jasne ,juz sie pakuję;) oooo i biedroneczka mnie odwiedziła;) fajnie chodzi sobie po klwiaturze:) no dobra ide dalej walczyc z walizką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezynka no własnie;) tak nam popsuli zabawe no ,ale ja wiem to zazdrośniki tam siedzą w tej bazie;) u mnie dopiero teraz zrobiło sie pochmurno ale za to ciepło jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula - tak sama jedziesz nad morze..?;) mi sie samej nie chce....więc przesiedzę tydzień w domu....i na balkonie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochani! To chyba my wczoraj przeciązyliśmy serwer;) W każdym razie to bezczelność i w pełni popieram Śnieżynkę, bo stałem w deszczu w pięknym fraku i nie mogłem wejść do środka:) Cordulko, a gdzieś bliżej Ustki nie zajedziesz?;) W każdym razie przyjeżdzaj i bądż w kontakcie, jak wrażenia będą:) A nóż jakiś przystojny plażowicz sie pojawi..:) A ja z wytęsknieniem czekam na rower, ale to dopiero za 2 tygodnie:( Na szczęscie niedługo przyjeżdzają moi przyjaciele i będzie bosko:) Watro, trzymaj się i pisz czasem, abyśmy wiedzieli, że wszystko dobrze u Ciebie:) Co za bydlak z klienta, ale koniec tematu.. Agatko, w szpilkach..:), musiałaś wyglądać interesująco, ale to chyba nie warte tego cierpienia, choć pewnie wiele pań ze mną się nie zgodzi;) Buziaczki moi mili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-tka;) nie jade sama jade z kolezanką, no to dołaczaj do nas co tak bedziesz na tym balkonie sama siedziec;) Biegnący........:) kurcze no szkoda ,ze ta Ustka ,nie jest w tym miejscu co na przykład Jastrzebia Góra ,bo z Trójmiasta to juz rzut beretem:) no ale tego przystojniaka to bede wypatrywac;) pakuję sie i pakuje i nie moge jakos sie spakowac;) oo ranyy ale do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i juz chyle glowe. Wczoraj mialam najpierw problem z dostaniem sie na forum (Śniezynka coś wie na ten temat) a potem 10000 innych spraw na głowie i nie tylko ;) Mam nadzieje ,że się nie gniewacie na mnie. Śniezynko, Cordulko, Kadarka, Szczśliwa, Aalex, Bignący , Samo zlo i wszystkie pysie ,których juz nie zdolam wymienić - wybaczycie ? Samo_zło słowo do Ciebie - spaliłam dzisiaj tylko 2 papierosy, przy drugim po całym dniu "niepalenia" poczułam sie jakbym 5 browarów wypiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam o czyms opowiedzieć. Moja koleżanka z mężem i dziecmi pojechała na wczasy. Zostawiła w domu psa, kota, rybki, żłówia wodnego i chomika - a z całym tym zoo teściową. Jak wróciła okazało sie ,że : - rybki ugotowaly sie bo teściowa grzała im 24h/h w te upaly ;) a i tak prez tydzień nie były karmione -żółw miał tak zamulona wode ,że równiez odszedł i juz nie ma żłówia -chomika zagryzł kot -kot uciekl z chaty jak tylko teściowa zostawiła otwarte drzwi i nie wrócił jeszcze do dzis -tylko pies się ostał. Moja koleżanka była załamana , dzieci nienawidza babci, pies jest smutny bo stracil wszystkich swoich kolegów. Normalnie jak mi opowiadała to nie chciało mi sie wierzyć. Teraz już sama się z tego śmieje.... Ja to juz bym u tej teściowej nic nie jadła i nie zostałabym z nia sam na sam hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
No tak, to widzę, że nie tylko u mnie ten NONSENSOWNY błąd wyskakiwał, hmmm. A juz myslałam, że sobie popiję. No ale cóż spać poszłam, a dziś już znad morza wróciłam, szybka jestem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa exterminator..;) szkoda że nie napisałaś jeszcze ile te wczasy trwały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący to Ty z Ustki jesteś, a ja Ciebie posądzałem o koligacje z Wrocławiem ;-) Zdaża mi się spędzać lato w Ustce - dekuję się na olicy prostopadłej do promenady, przy aptece i pomniku \"zielonego smoka\". Brzmi znajomo? Czarownica, ograniczenia palenia gratuluję i proszę o więcej. Niech Moc będzie z Tobą, Czarowniczko. Jak rzucisz zupełnie to poprawi się Tobie spalanie i miotła na wielopunktowym wtrysku będzie poginać ze 200/h :-) Śnieżynko, chłostam się po plecach za brak obecności wczoraj. Przyłożę wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie miała już miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko :) trzymam z toba jezeli chodzi o rzucanie palenia;) a jakie bedziesz miała potem swierze powietrze ;):D a może to celowe było to dzialanie tesciowej;):D zapłakana :) jak tam dalej sikasz oczami??;) usmiechnij sie;) samo zło:) a ty z wrocka jestes?/ kadarka:) kiedy bedziesz na bulwarze ?/bo moze dorwe Cie tam na tych rolkach;):D?? ide dalej sie pakowac kurde pół szafy chce zabrac czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula mamy ten sam problem. Ja jade za 2 dni do Pozen z moim synkiem do mojgo i nie wiem co zabrać. Najlepiej zabrałabym wszystko :) nie wiadomo właściwie co - no nie? Pogoda w kratkę. Pakujesz więcej rzeczy na upały czy na zimno ? i przepraszam nie doczytałam - gdzie jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Cordula...oczami już nie płaczę (szkoda oczu), duszą jeszcze tak, ale cały czas powtarzam sobie, że przez złamasów nie warto płakać (przepraszam porządnych chłopców za to okreslenie) Co do pakowania, ja już niedługo będę miała ten sam problem :) jeszcze tylko 2 dni!!!!Już nie mogę się doczekać pakowanka :) Tylko pytanie jaka będzie pogoda w nastepnym tygodniu???? Ale to chyba pytanie do Biegnącego, bo on nad morzem mieszka! Jaka będzie pogoda? Mały quiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko ;) no własnie zastanawiam sie co wziąc ale chyba tak pół na pół , bo nie wiadomo jak to bedzie z pogoda ponoc w piatek ma byc burzowo w całym kraju ;) a czy kaloszki mam brac??:D a jade do Trójmiasta zapłakana :) to to witaj w klubie pakowania niepotrzebnych rzeczy;) zawze odwieczny problem ale co tam by tylko pogodas była i humory dopisały ooooo za oknem słychac chyba jakis mysliwiec F-16 chyba cwiczą przed AIR SHOW które ma byc u nas pod koniec sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko - Kalosze , sandały , kozaki, laczki , klapki i dyby zabieram wszystko -- a i jakies lakierki hahaha. Ja nie moge- a jeszcze kosmetyki, ksiązka jakaś..i kilka rzeczy zupełnie \"niepotrzebnych\" nikomu do niczego tak na zapas gdyby coś ...no iszczotka do włosów i może parasol. Ło matku matku może ja szafę zabiorę i ni będę przekładać tego wszystkiego do walizy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna kwiestia mnie intryguje ..co to te nieszczęsne LACZKI.?????? Już drugi raz Czarownica używa tego słowa...;)domyślam się, że coś z obuwia -ale może konkretniej..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) ja tez tak pomyslałam;) teraz sie zastanawiam jak te szafe przytwierdzic do walizy w której beda no co no własnie jakies kosmetyki;):D no pomału sie zapełnia walizeczka ciekawe czy ja dopnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -ta :) laczki to chyba po sląsku mnie sie wydaje ,ze to klapki sum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ..i o dybach też nie słyszałam - oczywiście kiedy są używane jako \"podgatunek\" obuwia ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula- nie jestem tego pewna..;) Czarownica wymieniała tez osobno klapki..;) więc po co by się powtarzała..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Laczki to chyba klapki, tak mi sie wydaje...A może nie? Ale na pewno obuwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczy !! Ja mieszkam na Kujawach laczki to takie domowe klapki czy jak Wy tam mówicie. To sa uroki gadanego z całą Polską . Ale jaja hahahaha :) Do mojej walizki wejda kosmetyki ( waliza jest spora ) i nic więcej więc szafa na placy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×