Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

a ja kreacje mam zakupilmw sklepie z drugiej reki:) za cale 15 zlotych polskich:) a najwyzej pojde sama i sie upije z bratem rozwodnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
glupio mi bedzie samej poszukam jeszcze kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
glupio mi bedzie samej poszukam jeszcze kogos koniec pracy na dzis wracam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) haj no własnie odwieczny problem z kim na wesele;) a ja po rozmowie z kumpela w pubie;),wyszłysmy w stawione na maxa,a rozmowa oczywiscie na temat naszych nieszczęsliwie ulokowanych uczuć.Czy to juz tak bedzie do konca?? ide cos zjeść bo żołądek własnie wita sie z kregosłupem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi 👄 Aga-Ta ... juz mialam i to w Warszawie w Dziekanowie Lesnym dokladnie pod Wa-wa bylo super ... bankiet na dworze pod namiotai i gral DJ ale ogolnie uznaje ,ze Warszawiacy nie umia sie bawic , to jest tylko stwierdzenie moje - byli sztywni tylko obicnali ....a ja na parkiecie wywyijalam jak nimfa wodna z kuzynostwem :D .Nawet wam pozdrowienia przeslalam z Piaseczna , gdzie spalam :) Cordula... mam nadzieje ,ze sie to zmieni i podzielimy los Szczesliwej ,Zmyslowej , Aalex Aalex... misiu kolorowy , ja juz nie wierze w bajki no ale ... nie bede sie tutaj z Toba klucic ;) poprostu szczescia nie mam. Ala... ja poszlam sama na 2 wesela obtanczylam kilku mezczyzn , jeden nawet mnie poprosil o reke tylko nie mozemy sie zgrac co do soboty bo zajeci jestesmy ;) Aaaaaa musze sie wam pochwalic umowilam sie na mala randeczke w polowie wrzesnia ... ale to tylko kolega ;) ja nic nie planuje i nie mam zamiaru ale ciesze sie na spotkanie. Ogolnie teraz siedze nad ksiazkami bo matol sie nie nauczyl dobrze i mam kampanie wrzesniawa... zaraz puszcze pawia na te ksero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazej 28
Szczesliwa odezwij sie czasem ...brakuje cie na tym topiku...jak sie uklada z partnerem.Pewnie niedługo plany malzenskie pojda w ruch ;) To niesamowite ze tak ci sie udało...ze po takich zyciowych zakretach nareszcie wszytko sie wyprostowało ;) a o dzidzi jakiejs myslicie ? ;) bardzo mi przypadlas do gustu ...powiem szczerze ze topik uległ znaczemu pogorszeniu od twojego odejscia nie urazajac innych ...jak narazie to robi sie tutaj troche alkoholowo ;) srednio co dwa dni ktos sie upije a reszta podchwyca temat i zaczyna sie co kto gdzie i ile wypil ;] AAlex za Ciebie teraz trzymam kciuki ...co to za tejemniczy wilbiciel zakrecil ci w twojej głowce ;) oby nie przestawał jak najdłuzej ... trzymjacie sie cieplo i poręczy ....i nie pic tyle bo do AA was zapisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaga-Ta... przepraszam myslalam ,ze o tym weselu to ty napisalas, juz mi sie mieni w oczach ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazej ... podoba mi sie to imie i chyba tak dam na imie mojemu dziecku ;) i to tak powaznie :) ...nie znam ale pozdrawiam ( to byl impuls i musialam napisac swoje mysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błażej:) Dziękuję.... Po całym cholernym dniu zrobiło mi się lepiej:) Nie uwierzycie... Pojechałam do Ikei, po upatrzoną sofę... Miało być na raty, a nie będzie, bo.... Bo przez upiora z przeszłości dzięki któremu miałam takie problemy z kredytem mieszkaniowym, nie mogę również kupić nic na raty.... Ja pierdolę, czuję się jak pospolity złodziej....... O sofie chyba mogę zapomnieć, albo odłożę przez trzy m-ce kaskę, by ją kupić.... A miało być tak pięknie.... O weselach pisac nie będę, jedno jako singiel zaliczyłam, więcej nie chcę... A o reszcie dalej pomilczę.... Tak bardzo mi zależy, że nie chcę zapeszać.... Miłego wieczorku kochani, dziś jednak napiłabym się czegoś mocniejszego. Kadarko, masz jeszcze trochę tego wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błażej:) Twoje zdrowie;):P:P MI👄 ja tez tak myslę, i super ze masz to spotkanie ;) a co do egzaminu to zdasz ,masz juz zklepane tam w górze;) kadarka:) heheh ale napilas sie za nasze nieustające ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazej 28
uuuu macie minusy ;P wszytkie co do jednej .... co sie teraz w tym swiecie porobilo zeby kobiety piły wiecej od mezczyzn ....eh baby baby .... aalex myslelem ze ty gospodarna kobitka jestes ...gdyby nie to picie pewnie juz sofa by ładnie widiała w twoim saloniku a tak trzeba czekac az na 3 wypłaty ....bo aalex woli wydawac na zapijanie smutkow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazej 28
Aalex rozuemiem ze sofe juz bedzie ci wnosił do domku wlasciwy gach ;) po ostatnich szarzowanich z mlotkeim i lodowka nalezy ci sie ...cholera zaintrygowalas mnie jako kobieta (hmmmno dziwne zeby jako mezczyzna ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze dziewczyny to teraz na druga nózkę i za kanapke Aalex,zeby jak najszybciej stanęła w pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazej 28
Aalex --> mnie czy Ciebie zatkało ? ;P wieczor sie robi i moj mozg zaczyna zwalniac ;) aalex ty rzeczywisice taka mała jedza z pazurkami jestes ;P tego jezora to Ci urwe jak bedziesz nim tak wachlowac ...buziak kobietki trza isc regenerowac szare komorki by moc jutro zablyszczec przed szefem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazej 28
tym razem Ty mnie Aalex zdemeskowałas ;P prawda ze słodko sie to Ciebie zwracam ;) dobra juz ide ...chlajta dalej niz tu po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błażej, wyluzuj:) Trunki naszych Pań są najlepsze na swiecie! Czy jeszcze się załapię na coś ekstra:) A rok temu poprosiła mnie jedna dziewczyna, której prawie nie znałem o pójscie na wesele i poszedłem. Było fajnie:) Hmm..może zacznę świadczyć usługi w tym zakresie, jako facet do wynajęcia;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący..........:) no własnie moja koleżanka nie ma kim iść na wesele;):P heheh:D a co do trunków to zgadzam się , hmm zostalo jeszce tego przedniego wina :) na zdrowie:) ide spac bo padam juz Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa może sie skuszę .. :) małą czarną chętnie bym .... wypił :P Witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ..pochlali wczoraj i nikomu się nie chce kawy zrobić..;) Wstawać śpiochy..:) Kurde i kto to mówi..dzisiaj prawie zaspałam..;) ale na szczęście mam wewnętrzny zryw po 5 minutach..:D Piątek mamy kochani..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
a ja wsoboty siedzę w biurze ale nie jest najgorzej nawet sie przyzwyczailam tylko nie mam nawt czasu na zakupy i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam piątkowo:) tak piekna pogoda sie utrzymuje i chce sie zyć a nawet pić;):P moze wody mineralnej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani w ten słoneczny dzionek... U mnie feralny dzień, odnośnie samopoczucia (ale fizycznego), ból głowy nieziemski, niskie ciśnienie, ech. Jedyne co pociesza to to, że 2 dni wolnego. U mnie już mniej łez, ale, że kobieta zmienną jest i ma różne nastroje to już udowodnione. Mam nadzieję, że od łez się jednak uchronię... Pozdrawiam wszystkich...Buziaki... Biegnący-fajne fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×