Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Spokojnie Kadarka- Biegnący jest w \"pędzie\" i nie znajdzie dla mie chwili czasu..o dalszym \"rozkręcaniu\" nie ma mowy..;)- a szkoda..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie :-) Wszystko co dobre szybko sie kończy i juz jestem w pracy. Ciekawe kiedy uda mi sie nadrobić zaległości w czytaniu :-) Dwa tygodnie minęły w mgnieniu oka. Niestety przez większość czasu pogoda nie sprzyjała wylegiwaniu sie na słońcu, ale tak to jest gdy się człowiek decyduje na urlop w naszym pięknym kraju. Spędziliśmy ze sobą dwa tygodnie 24 h na dobę i o dziwo obyło się bez kłótni i większych sprzeczek :-) Ponieważ On ma jeszcze ok 2 tygodni urlopu ten czas spedzamy w moim pięknym mieście, bo na chleb trzeba zarabiać i do pracy chodzić :-) Ogólnie jest dobrze choć opalenizna pozostawia sporo do życzenia ;-) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ciepło i wracam do wdrażania się w obowiązkach służbowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka No Biegnący................ napewno dasz sobie rade ;) a moze tzreba był jakiego ursusa wyciągnąc ;) przynajmniej wiekszy i czułbys sie bezpieczniejszy;) gratulacje z podwyżki i umowy;) Ala...,Aga-ta, Kadarka,Aalex,samo -zło Mi:)👄 nie przejmuj się ,z Toba wszystko jest okey;) a pypec a brodzie?? do wesela sie zagoi;) No i gdzie to słoneczko gdzie?? głowa mi pęka ,cisnienie chyba cos spada albo w górke leci o ranyyy kawyyyyyyyyyy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa:) gratulacje :) i super ze wszystko gra:) a opalenizna sie nie przejmuj ja z nad morza wracałam ledwie liznieta przez słonaczko;):D hihihi a do pracy tez a tydzień ale bedzie cięzko oo ranyy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Mieliście kiedyś wrażenie,że biegają Wam po głowie ludziki i walą kilofami?Albo to początki skorbienia (samo zło-;) ), albo zwykły ból głowy:) Biegnący, dasz radę!!!No jak nie dasz jak dasz:);)Trzymamy kciuki. Czarownico, mam nietypowe pytanie, choć pewnie lepiej by je było zadać w realu;)-ile razy z rzędu można słuchać tego samego kawałka:D \"Mówią, mówią, że mówią, że to nie jest miłość nie, że się tylko zdaje, zdaje im, że się już nie złożą w żaden rym...\" Słyszeliście to?Rewelacja! Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka:)a co to?? ja chyba nie słyszałam;) zapodaj więcej moze ból głowy mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka:)a co to?? ja chyba nie słyszałam;) zapodaj więcej moze ból głowy mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To co mam, to co się zdarzyło nam, Całe Tatry wzdłuż i wszerz, tęcza wstążki, kiedy deszcz. To co mam, to co się zdarzyło nam, zmierzchy z nagłym brakiem tchu, noce bez godziny snu...\" Cordulko, to z Oratorium P.Rubika-zaraz Ci wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko:) dziekuje bardzo teraz wiem;) ta piosenka wygrała w Sopocie ale pierwszy raz własnie usłysałam ja na festiwalu .No a chór rewelacja;):D superr!!!:) słucham i piórka mi rosną heheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka topicu
Śnieżynko - a czy ja też mogę poprosić o piosnkę??? myszorek1980@o2.pl Z góry dzięki:):) Pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dzieciaczki, Oratorium powala na kolana, czyż nie? Każde jedno odsłuchanie tego dzieła mrowi mnie niezmiernie i jeży włosy na karku. Jest jak spacer po MlecznejDrodze i ma jedną zaletę - można go słuchać bezustannie ( Śnieżynaa - ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok szefostwo na obiedzie to mogem pogadać..;) O co wogóle chodzi..? jaki Pan Rubik..? pierwsze słyszę..;) co prawda olałam drugi dzień Sopotu jako kaszaniasty -no ale ...a nóż się przekonam -może mi ktosik zapoda ten kawałek..?;)sama siem przekonam czy jest coś wart..:) Ciar dawnom nie miała ..;) wienc chetnie sobie przypomne..;) A i jescze coś -ciutke mnie Sopot zawiódł - nikt na widowni nie znał \"Dorosłych dzieci\" Turbo..!! jak mogli....taka plama....Za to zespół jak najbardziej w formie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc dotarły do mnie jedynie \"skrawki\" z drugiego dnia festiwalu...;) w tzw \"trakcie\" piłam ze znajomymi bimber czyli wódkę weselną ..:) ale było \"cienko\" nawet Sistars, które zresztą lubię wypadły średnio..;) no i ominęly mnie ze trzy, cztery początkowe kawałki ..potem sobie daliśmy spokój i wlączyliśmuy Szreka. Przed północą przypomniałam sobie o Blonde -wypadli jeszcze całkiem całkiem .;) jak na babkę po 60-tce ..;) i resztę towarzyszących jej staruszków..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke - witam !!! Samo zlo 👄 jutro piątek pełen witaminek ;) Śniezynko ja słucham tego na zmiane z Bajorem - jeżeli w danej chwili nie slucham to znaczy ,że albo śpię albo siedze w pracy :) - tylko w pracy jak spałam tez leciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak-ja wiem, że nikt tak długo jak ja w pracy nie siedzi..ale żeby do tego stopnia mnie ignorować..??;) Bajora nie słucham- robi mi się zimno i dostaję drgawek..;) a ja zmarżluch jestem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło;) dziękuję:) No chyba wszyscy meczyk oglądają,a juz cały Kraków napewno;) no to ja sobie tu posiedzę ,wypije dobrej herbatki;) posłucham muzyczki doobrej .pokontenpluję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech się ten Kraków ruszy i to szybciutko bo się kiepsko zrobiło :( :( :( . Jednym piłkarzem się meczu nie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska piłka nie żyje, Oni powinni zacząć biegać za piłką dla satysfakcji, z nie tak jak dotychczas, dla pieniędzy. Może motywacja była by silniejsza. Szkoda tego piątaka za orzeszki ziemne. Kordula, zagorzały fan z Ciebie. Cały mecz pewnie siedziałaś w trykocie ;-) Było jak zwykle blisko i jak zwykle zabrakło im szczęścia. Ale za chwilę zacznie skakać nasz ornitologiczny cud techniki. Może nastroję się poprawią ? Oby Głupio by było zacząć pić z czarnej rozpaczy Papatki Kochani. Miłych ... Cordulko, niezamaco ;-) Any time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×