Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

kadarka:) czytelnik:) Aga-ta:) Mi:) pomagam juz pomagam,no tak nie ma jak dwa pożadne orgazmy ,przynajmniej człowiek nie ma problemu z zasneciem hihi;):D MI to słodkich snów i DOBRANOC -karaluchy pod poduchy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
a tak sobie zajrzałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry moja glowa a moze raczej tyl glowy .Te orgazmy wczorajsze ( czytaj nazwa drinka :P ) moze ktos juz siedzi z kawa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik :) Lavazza ?? :D:D ...dziendoberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mi.. Ja kawki nie pijam, araczej rzadko i nigdy rano. ŚNiadanko juz dawno wciągnąłem, bo odwoziłem rano żokę do szkoły. Dziś szykuje sie fajny dzień:-) Ok. 13-tej jedziemy do Poznania, po drodze wpadniemy na saune. Pierwszy raz idę na taką-to sauna \"infrared\" na promienie czerwone. Trochę w necie o takiej czytałem i postanowiłem skorzystać. Ciało rozgrzewa się tam w głąb do 4cm a powietrze nie jest gorące, jednak efekt jest dużo lepszy niż w tradycyjnej saunie. Sprawdze to opowiem. W Poznaniu jakieś sklepy, obowiazkowo KFC i kino na koniec. Tylko nienawidze zawsze wracać, bleee (130km)jak już człowiek jest zajechany na amen:-D Oki pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik ... o szkoda no to to dla ciebie herbatka a ja kawe juz pije .Ja dzisiaj do Krakowa na zakupy a moze jutro bo dzsiaiaj to jakos tak mi slabo :P pozniej kino pozniej moze winko z kolezankami. Szkola mi sie skonczyla tzn ten semestr sesja mam nadzieje,ze zdana.O jak juz wspomniales o KFC to zjadlabym sobie Twistera ( uwielbiam ) a to moze jutro w Krak bo chyba dzisiaj nie pojade w moim stanie tluc sie w autobusie - zgroza ;) Sauna brzmi znakomicie ja dawno nie bylam ostatnio w szkole sredniej na lekcji wf-u jak nam sie nie chciao cwiczyc to szlysmy do sauny ( mozna tak bylo u nas ) Treaz to cholera zastana jestem ale szukam jakiejs siatkowki i kursu tanca.Trzeba cos ze soba zrobic boi mi sie kosci zastaly ;) pozdrowionka i milego wygrzewania :) Aaa swoja dorga ostatnio ogladalam na jakimstam programie o masazach erotycznych dla par leza sobie obok siebie i mezczyzne masuje kobieta a kobiete mezczyzna niesamowity widok ;) Hmmm moze kiedys skorzystam tylko chetnego do pary nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) A u mnie zima w pełnej krasie. Właśnie szaleje śnieżyca i o wiosnie można tylko pomarzyć.. Jeszcze nigdy nie byłem w saunie, ale z taką na podczerwień to bym uważał, bo jak maszyna sie uszkodzi, to bedzie jak w mikrofalówce:) Mi... wczoraj zaliczyłem mi..ni orgazmik:), bo łyknąłem trochę piwa, a już dawno nie piłem. Boże co za rozkosz:) Taki masażyk, to bardzo chętnie, tylko też z drugą połówką trochę gorzej.. Ale może zaproponować to, jako punkt spotkania na zlocie;) Tanaszo, co u Ciebie:) Cordulko:) Czytelniku:) I wszystkich nieobecnych dziś 👄 Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mi... w Krakowie kurs tańca sa organizowane przez www.skarlet.pl i http://www.skt.agh.edu.pl/ ale sie pospiesz, na agh wiecej chłopaków. Pierwszy raz sie wypowiadam na tym tpoiki, tez jestem sam. samotność - choroba XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begnacy... ten drink sie tak nazywal powaznie :P a jaki pyszny hmrrrr no powiem isnty orgazm dla kubkow smakowych ;) No o moze na zlocie tak wszyscy na kupie masowac sie bedziemy hiohihih niezly pomysl :) Zabi Kruk... szkoda,ze nie mieszkam juz w krakowie :0 ale jak tak dalej pojdzie to pewnie sie przeniose i skorzystam z tej propozycji ;) dziekuje :) i zapraszamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo:) ja tez chce kawki LAVAZZA,mniam mniam:) No u mnie zima na całego,sypie snieg ,a jak rano sie obudziłam widok bajkowy:) no i gdzie ta wiosenka?? ja juz byłam i na targu po zakupki, i pojedziłam troche na szmatce hihihi ,czyli posprzatałam,a teraz moge sie napic dobrej kawusi czytelnika:) tanasza:) pisuj pisuj my tu cały czas ;) czytelnik :) no no proszę sauna potem kino hmmm ja w saunie jeszcze nigdy nie byłam,chyba bym nie mogła zabardzo bo mam tendencje do pekających naczynek,a to ponoc nie wskazane jest:) ale za to basenik całkiem całkiem ,tak sie zbieram na aerobik w wodzie i zebrac sie nie mogę hihi;) pozdrawiam i super odpoczynku:) MI:D śpiochu;) ach te drinki,ale trzymaja co??heheheh ja dzisiaj chyba tez pojade to centrum handlowego hihi a co:) dziewczyny mnie wyciagają,a potem moze tyz jakie małe piweczko:) z tym miom facetem z gg nie rozmawiałam juz 3 dni:( nie wiem co jest grane ,teskni mi sie no;):D A co do masarzy to tak ja sie piszę,i równiez moge robic wam po kolei masarzyk;) ponoc dobrze mnie to wychodzi hihi;) Kurcze i nie wiem ale cos mam z gg nie działa buuuuuuu:( całusy👄 Biegnący............. nio u Ciebie sniezyca i u mnie też ,i jeszcze ponoc maja być duuuze mrozyyy ,kurcze czy my doczekamy sie wiosny???? Aha sweterek jak najbardziej sie teraz przyda,kocio wyszedł super;):D bedziesz miał teraz rwanie na sweterek hihi;) A jak tam morze ???czy sztorm???? Zabi kruk:) witaj wsród nas:) czyzbys chodził na taki kurs tańca??bardzo lubie jak facet umie i lubi tanczyc:) super:) Aha jak juz tu do nas zawitales to raczej juz nie jestes sam:) pozdrawiam Zycze dobrej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cordulko:) Cieszę się, że sweterek już gotowy, bo baardzo się przyda na ten klimat. I pomyśleć, że cały czas mówią, że ten rok ma być gorący:) Na morzu jest mały sztorm, i to jest straszne. Muszę się przyznać, że od kiedy pracuję, pogoda na morzu bardzo mnie interesuje. Dlaczego? Bo pracuję w hurtowni ryb:) (Szarku już teraz wiesz:) ) i kiedy wieje wiatr, to kutry nie wypływają i nie ma ryby. Tym samym nie mam pracy, i czym się wykazywać:D Na szczęscie mam na głowie wiele innych spraw w pracy i jest co robić. Ten weekend spędze grzecznie w domu, za to przyszły może być baardzo interesujący..:) Życzę wszystkim weekendowych szaleństw:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem ze spaceru nad morzem. To był chyba najkrótszyw moim życiu, bo nie da się wytrzymać. Wieje silny, lodowaty wiatr, ale za to wyszło słońce:) Wysyłam ciepłe przytulanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wróciłam z kina:) miałysmy z dziewczynami isc do centrum handlowego,ale stwierdziłysmy co bedziemy sie katowac i chodzic po sklepach hihi;) poszłysmy do kina,na film \"Zatańcz ze mną\"\" z Richardem Gere i Lopezką .Całkiem przyjemny w odbiorze .Moze nie jest to ambitne kino,ale mozna sie posmiać i popatrzec na fajny taniec:):D a co:) lubie ogladac własnie takie filmy gdzie ludzie fajnie ze sobą tańczą.A potem trzeba było porozmawiac o facetach i najlepiej sącząc drineczki:) akurat wpadł nam w oko drineczek pod nazwą \"Błękitna rapsodia\":D U mnie zima na całego,cały wieczór sypie snieg,i zrobiło sie bajkowo i zimnoooooo:( ja chce do wiosnyyyyyy;) Biegnący................. ale musiały byc fale:) juz sobie wyobrażam ten zywioł ooo rany:) u Ciebie słoneczko,no tak taki wiatr,przegnał te paskudne chmury,a u mnie tylko na godzinke sie pojawiło sie piekne słońce.A co do rybek,hmmmm to Ci zazdroszczę,masz pewnie niesamowity wybór,pod kazdą postacią.ja uwielbiam rybeczki jeść a najlepiej sledzika;):D Pozdrawiam cieplutko i mięciutko:) I zyczę dobrej spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorna pora ja wlasnie wrocilam bylam w kinie na \" Blizej\" troche hmmmm nudny pozniej w jedny w drugim klubie nap iweczku ze znajomymi i jeszcze zadzylam w domu ogladnac koncowke wali Tigera :( Cordula ,Biegnacy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi milusinscy :) Ja jako ranny ptaszek pije sobie kawke i czestuje. Zycze udanej niedzieli zmykam.... 🖐️ i Buziaczki dla Was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Mi.. dołaczam sie do kawki, przyda sie na rozbudzenie, bo tak leniwie mi się wstało. Cordulko, czy wszystkie rozmowy kobiet obowiązkowo dotyczą także tematu facetów:D A pogodę masz identyczną co ja:) Tu teraz też wychodzi na chwilę słonko, a za chwilę śnieg. A teraz jest jednocześnie jedno i drugie:D No ale ten ciągły sztorm wykańcza. Pierwszy raz w życiu jestem z niego niezadowolony. Wczoraj oglądałem w tv \"Przyczajony tygrys, ukryty smok\". Zabawny, chociaż smutno mi sie zrobilo, kiedy pan umarł i dopiero na koniec wyznał miłośc pewnej pięknej pani. Tak swoją drogą czy zauważyłyście, że często faceci przedkładają \"obowiązek\" nad uczucia. Ja mam gdzieś to i dla kobiety mógłbym w jednej chwili zostawić wszystko i wyjechać na koniec świata:) Milutkiej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!!! U mnie tym razem przepiekna pogoda,słonce i bezchmurne niebo ,ale za to mróz.Niedziela za to zaczęła mi sie narwowo,bo dostalismy wiadomosc ,ze brat rodzony mojej mamy miał w nocy rozległy zawał:( i szyscy postawieni sa na równe nogi.Teraz sytuacja sie unormowała,a to jest wujek ,którego tak bardzo lubię,jest taki kochany:)Myslę,ze wszystko bedzie dobrze. Mi:)👄 dołączam do kaweczki i zycze Ci super niedzieli:) Biegnący................. no wiesz jak baby sie zejdą to chcioł nie chcioł temat facetów sie pojawi hihi;) no tak sztorm,kurcze musze kiedys wybrac sie nad morze w okresie sztormu,ehhhhh ta siła i te fale i ten wiatr;) zreszta nie wiem skąd to sie u mnie wzieło,ale uwielbiam wiatr.Biegnący............ no no twoja przyszła pani,bedzie miała z Tobą naprawdę dobrze:) i dobrze,ze jeszcze są tacy faceci na swiecie;):) No pomykam kochani bo jakis obiadek trzeba robić, i zycze wam wspanialego odpoczynku i spokojnej niedzieli:) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szok!!! Jeszcze takiej zimy jak dziś, to nie było. Jest potworna zawieja ze śnieżycą. Na morzu sztorm i niesamowite niebo z chmurami. Widoki jak z jakiejś anatarktydy:) Po prostu cudo. Wprawdzie wolę wiosnę, ale takie rozwiane zaspy śniegu i ten wiatr, który przenika zimnem do szpiku kości, ma w sobie coś zniewalającego. To jak stanać oko w oko z końcem świata, za którym już tylko mrok... I choć nie cierpię zimna, to dziś sprawiało niewysłowioną przyjemność, bo czułem, że żyję. Cierpię, wiec jestem..:) Miłej niedzieli przy ciepłej kawce, albo grzanym winku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wlasnie wrocilam z weekendowych wojazy... Piatek byl tak upojny alkoholowo, ze wczoraj wrocilam do zywych pod wieczor:D Ale bylo super, piwko, bilard, knajpka z kominkiem.... Ale powrot dzis, szkoda gadac... Ledwo dojechalam do domu... Piekna zima, szczegolnie jak sie ja oglada zza okna... Momentami jechalam na oslep, zero widocznosci... Jak dobrze, ze juz jestem w domku, cieplutko, przytulnie:) Milego popoludnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wykonczona zakupami :) 🖐️ Biegnacy ... :) nigdy nie widzialam sztormu :( Jestem pod wrazeniem Twojej postawy co do ukochanej.Bo z reguly faceci najpierw musza sie zrealizowac by zablysnac czyms kobiecie noi jeszcze kilka innych rzeczy ale ... a tu wyjatek :) mile dla tej ktora pokohcasz. Cordula ... jak tam sprawy nasercowe ;) U nas pieknie slonecznie i mrozno i sniezyca.W sumie to nie wiem o co chodzilo dzisiaj pogodzie ale napewno bylo wszystko taki misz masz.Chocciaz morzik caly dzien. Aalex...ja bede miala taki nastepny wogole to mam caly tydzien w rozjazdach ach szkoda ,ze nie wsyzskite przyjemne tlyko wrecz przeciwnie :(... Kadarka...ja tez chce nad morze!!!! Swoja doroga udaly mi sie zakupy tylko juz wiosenno letnie o przepraszam kupilam sobie jedna bluzke wieczorowa :D. taka duzo zakrywa ale duzo odslania ;) wabioca-kuszaca nazwala bym i za 2 tygodnie bede kusic i wabic :P hihihi ja mam zatrzesienie imprez.Wlasnie teraz jakos tak zauwazylam...a i zauwazylam ,z jak nie mam kasy to mi sie wszystko poddoba i w dodatku kosztowne ;0 a jak mam to mi sie nawet na zakupy nie chcialo chodzic - dziwne bo dzisaj to bym wykupila pol tego co widzialam.A tu funduszy malo :0 Nie ma jak opowiesc o zakupach po takim pieknym wyznaniu Biegnacego i opisie sztormu a ja zachowalam sie jak materialistka no ale ... chcialam sobie tak pogadac z wami ;0 Ps.Teraz zupelnie nie na temat ale chcialam sie zapytac czy ma ktos na zbyciu do przeslania mi piosenke Polaka "pije wino " czy jakos tak bo nie moge sciagnac. Dzisiaj mi sie spodobala jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja nie moge spac :(.............!!!!!!!! No nic troche posiedze a na zapas wszystkim mowie DOBRANOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko Ty
spisz sama w zimnym łóżku, pozostaje autosugestia - wyobraz sobie to męskie, owłosione i muskularne ciało obok Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Alez jestescie produktywni:)troszke mnie nie bylo a tu tyle czytania:)) ale ciesze sie.dzis nie nadrobie zaleglosci ale ....wszystko w swoim czasie. Ciesze sie ze tak jest bo znaczy to ze macie o czym rozmawiac :) ze temat sie nie konczy:) Ja tylko chce przeslac wam buziaki poranne i zyczyc udanego dnia:) U mnie taki mroz ze nic z okna nie widze takie mam wzorki na szybkie i tak slicznie to sie skrzy bo juz sloneczko wstalo i swieci mi niemal prosto w oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na gorrącą kawkę, bo zimno dziś brrrrrr..... A ja siedzę w pracy z gorączką, paskudnie się czuję...:( Jeszcze to poranne odśnieżanie auta... Ale miałam dziś pomocnika:) Całkiem sympatyczny sąsiad mi wyskrobał szybki:D Muszę wam powiedzieć, że od tygodnia nie opuszcza mnie dobry nastrój:) Cieszy mnie dzisiejsze słońce i naprawdę piękny dzień:) Mimo poniedziałku i choroby... Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka 81
witajcie, przeczytałam wasze wypowiedzi i w każdej jest coś odrobiny prawdy, też jestem sama, mam 23 lata, kończę studia(prawo), mam własny interes, i podobno fajny charakterek, i co z tego , skoro nie mogę spotkac faceta z którym bym się dogadała, może to że moim problemem jest wyglad, jestem zadbaną babką, ale niestety nie mam wyglądu modelki, tylko jestem troszke pulchniejsza, zresztą sama nie wiem co o tym mysleć, nie chce nikogo obrażać, ale faceci są jacy są, patrzą na wygląd, a wnetrze się nie liczy, cóż, zobaczymy co bedzie dalej? może znajdzie sie jakiś z którym znajde wspólny język???? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Aalex oczywiscie ,ze czestuje sie kawa :) Super,ze dobry nastroj cie nie opuszcza.Ze mna dzisiaj kiepsko jade wlasnie ne pogrzeb :( wujka.Przykro :(((W takich chwlach zastanawiam sie nad zyciem. Ala...no juz sie zastanaiwalam gdzie cie wywialo tez cieple pozdrowionka. Kadarka.. czy to twoje takie piekne poezje ??? niunka 81 ... witam na kawce i pozdrawiam. Wiesz spotykam wielu mezczyzn wiem,ze oni kochaja oczami tak sa juz niestety skonstruowani.Natomiast co dla jednego jest piekne wcale nie musi byc dla drugiego.Piekno uroda to rzecz wzgledna i gustu .Znam osobiscie mezczyzna ,ktorzy nie lubia \"wieszakow co mi sie podoba\" :) oni wola jak kobieta jest no jakby to powiedziec.Moze ich zacutyje \" ...zeby byo na czym piwo postawic i gdzie zaparkowac\" ;) ...to tak zartem.Tak kobiety lubia byc adorowane ,podziwniane i poprostu sie podobac.Ale pamietaj wyglad zewnetrzny to tylko jedno wrazenie, najczesciej pierwsze chcociaz wedug mnie tez liczy sie urok osobisty.Chociaz moze nie ja powinnam sie na ten temat wypowiedziec tyko mezczyzni. Bo ja tez czasami sie zastanawiam tak jak Ty i tez mam takie watpliwosci chciaz ja sie skupiam na czy inny no ale ... Zycze milego dnia ja zmykam :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Towarzystwo..🖐️ Jestem wykończona tymi targami..2 dni i 9 godzin na nogach krzesła co prawda były ale ciut za niskie, więc musiałam stać. Okaząło się ze przypadcłość kobieca nie jest comiesięczna..;) miałam na początku lutego no i teraz od nowa polska ludowa... Załapałam się dwa razy w najkrótszym miesiącu w roku !..;) Zimno jak cholera ..jeszcze śnieg do tego -naprawde nie ma się z czego cieszyć..;) A ostre słońce powoduje u mnie łzawienie ..;) więc chyba lepiej by było gdyby tak nie świeciło...makijaż mi się rozmazuje..;) Ale poza tym wszystko ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknosciowo:) U mnie drugi dzień przepieknej pogody,słonce,błekit nieba.A ja zarwałam dola i tyle i chce mi sie ryczeć:( ale myslę,ze mi przejdzie do tego jeszcze mój pan z gg nie odzywa sie 5 dzień , martwie sie o stan wujka,który miał w sobote zawał:(i wszystko jest do bani:( na ta chwile ,mam taki stan i nic nie poradze,mało tego chciałam posiedziec z wami wieczorkiem ale głowa pekała mi z bólu ,az mi było niedobrze:( A teraz siedze w pracy i mam kupe roboty jejku i gdzie ten mój optymizm sie ulotnił???? dorwało mnie i trzyma,ale myslę,ze jak tak sobie cicho posiedze i strawie to cos w swym umysle,to mi przejdzie:( jesoooo oby do wiosny pozdrawiam was bardzo gorąco z łykiem pysznej kawusi:) czytelnik:) niezla nam kawke serwujesz,oryginalna wkładka;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×