Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Śnieżyna zawitaj na http://forum.o2.pl/emotikony.php I obsyp nas kwieciem machających łapek i może od czasu do czasu wystaw język (niby umie tylko wstawiać uśmieszki, a język już przynajmniej raz wystawiła) Pozdrawiam Wszystkich przy tej jakże leniwej niedzieli Gorąco apeluję do Wszystkich topikowców: stawcie się proszę jak jeden mąż, jutro w tym pokoju o godzinie 20:00. Pragnę przeprowadzić spis powszechny w naszym pokoju i sprawdzić, czy w razie spotkania trzeba będzie wynająć lokal, a może cały pas startowy ? ;) Do (mam nadzieję) zrobaczenia i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło ja będe i zostane do rana - obiecuje ;) a co mam ze soba zabrać ? Potrzebna Ci będzie może sekretarka na zebraniu - to ja chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po kawie z Cordulą :D :D :D Aalex -> halo, jak tam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica, niniejszym pasuję Ciebie na sekretarza jutrzejszego spotkania, jeno zostaw mietłe przed biurem. Zapłakana, rozumiem, doliczę, życzę miłego i wiatru w plecy Do jutra DA, DA Na koniec może kapka poezji z tej niższej półki: Nie mówię, żem jest geniusz, ale i nie dupa, też bym napisał \"Dziady\", gdybym się tylko uparł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do samo_zło: Z Mistrzem Adamem bierz się za bary, My za Twe rymy wzniesiem puchary! Wiersz Twój c z a r o w n y to dar od bogów! Uderzaj w lirę-Muza u progu...! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do samo_zło: Z Mistrzem Adamem bierz się za bary, My za Twe rymy wzniesiem puchary! Wiersz Twój c z a r o w n y to dar od bogów! Uderzaj w lirę-Muza u progu...! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na ludzi i tak się zastanawiam, jak to sie dzieje, że kobiety uganiają sie za największymi draniami. Co je tak ciągnie do nich wiedząc, że będą płakać? Mimo to trwają przy nich, wylewają tony łez, ale za nic nie odchodzą.. Czarownico, zadałaś pytanie jak to jest, że niby się uchowałem przed kobietami. Ja wcale się nie chowałem:) Takich facetów jak ja po prostu nie zauważacie:) Chciałem zaznaczyć tylko, że nastrój u mnie jest już dobry, a ten wpis to wynik dzisiejszej obserwacji i towarzyskich pogawędek:) Samo zło, czy jutro o 20 będzie coś się działo??? Kadarko, mam nadzieję, że ucałowałaś Cordulkę od nas wszystkich:) Pozdrawiam i miłej nocy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący , sugeruję, aby jutro o 20:00 kto żyw przybył do naszego pokoju. Strasznie ciekawym ile duszyczek liczy nasza społeczność. Jedni próbują klikać regularnie, inny z doskoku, a ja proponuję przeprowadzić skomasowany atak na łącza i rozbujać tym pokojem. Ot tylko tyle ;) Już dziś zapraszam Śnieżynka, chylę czoła przed Tobą demonie liryki ;) Twój poem zdał sie powstawać na poczekaniu. Mój jest owocem godzin przemyśleń, lat wyrzeczeń i wlanych w siebie setek h.litrów absyntu ;) Stoi na stacji...eee to już było, Czas zwój prostować, uwolnić pióro, Aby co w myśli jako ciało przybyło I wszem głosilo - liryka górą. Jedno jest pewne - czas szukać pracy, Takiego pisania, nikt nie wybaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam dostepu do kompa juz po 15 wiec dzis sie nie zjawie :( Biegnacy ja sie snilam??to koszmar musial byc wybacz:) co do uganiania sie za draniami to ja sie zgadzam-sama tak mam. Ale nie umiem wyjasnic czemu tak sie dzieje-niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawce ja tak na sekend ;) Kawka ;)??? ja wlansi skonczylam i zbieram sie dp pracki. Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa snilam sie Biegnacemu:) teraz zrozumialam no jak tak to to musial byc jednak zupelnie inny sen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nikomu nie sniłam a sama sny miewam raczej ciężkie. Widać mam niepoukładane wnętrze i podczas snu ten bałagan daje o sobie znać. Podświadomość. Ostatnio znów mam co noc mój sen ostrzegawczy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ ANIOL STROZ SPIEr...... WIEC nikt mnie nie pilnuje ani mojejpodswiadomosci:) bo ja oglnie to zla kobieta jestem:P A czy to nie wczoraj mialo byc jakies swieto AAlex:) jak tak to wszystkiego naj z tej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex hmmmmmmm.......urodzinowo życzę Ci ( i sobie samej przy okazji ) abyś nauczyła się kochach siebie tak do końca. Żebyś czerpała radość z każdej przeżytej chwili. I oby Twoim życiem rządziły harmonia i spokój.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wybaczcie weekendową nieobecność, ale w piątek zostałam pozbawiona netu, nie mam pojęcia dlaczego, a w sobotę przyszli panowie, zdemontowali urządzenia(radiówka), mieli przyjść na nowe mieszkanie i........ nie przyszli.... Wypowiadam dziś umowę, założę sobie bezprzewodówkę:) Przeprowadzka... hmmmm.... Nie obyło się bez przygód, ale dużo by pisać... W skrócie: uaktywnił się na chwilę mój \"blondynizm\", przez co mogłam mieć kogoś na sumieniu.... Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:) Jednak w przeprowadzce pomogli mi cakiem obcy ludzie, znajomi z pracy....... A M raczył zadzwonić wieczorem, by spytać, jak poszło..... Nieważne, że byłam zmordowana pakowaniem i noszeniem, potem sprzątaniem, a raczej szorowaniem i dostosowywaniem mieszkanie do własnych potrzeb, wieczorem potrzebowałam by mnie przytulił... miał chyba ważniejsze sprawy.... Kochani, oświadczam: znów JESTEM SAMA:) Najważniejsze, że juz po wszystkim, na razie będę z Wami tylko w godzinach swojej pracy, więc już teraz ustawiam się w szeregu do sprawdzenia obecności:) O 20-tej nie dam rady:( Dziękuję za życzenia, został rok do trzydziechy:) Fajny wiek!! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana....
Aalex- co by sie nie stało, mieszkano masz-i to najważniejsze! Samo_zło - będę jednak o 20. A przyczynił się do tego mój PECH (już powinnam się do niego przyzwyczaić) i jak tu nie płakać? Kiedy coś się prostuje, to za chwilkę bach, pech. Moje zdrówko nie pozwoliło na dzisiejszy wyjazd:(, mam nadzieję, że jutro się uda i zobaczę nasze przepiękne morze:). Ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło. Będziesz mógł mnie dziś o 20 .00 policzyć, ale nie zaliczyć:). Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaalex, życzenia spełnienia marzeń, ale nie tych wszystkich, cobyś miała o czym nadal marzyć, uśmiechu w duszy i na twarzy i aby na każdym zakręcie Twej życiowej drogi stał ktoś, kto wesprze, doradzi, przytuli 🌻 Gratuluje odwagi, tak otwarcie mówić o wieku ;) A tak naprawdę to jedziemy na tym samym wózku stojąc u progu najlepszego przedziału. Ponoć między 30, a 40 to najgorętszy okres w życiu człeka. Natomiast po czterdziestce to jak sie człowiek obudzi i nic go nie boli, to znaczy, że nie żyje ;) Póki co czerpmy garściami Uściski Czarowniczko, gdzieżeś moja ty nisko przelatująca na miotle diablico? Daj się proszę namówić i wyczaruj kociołek wywaru z lubczyka plus dodaj ze dwa kartofelki. Tak na 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani !!! Pamiętajcie o zebraniu! Aalex czasami tak bywa, może jeszcze to nie ten czas - może zwyczajnie potrzeba jemu czasu. Cierpliwość jest złotem kochana... czekaj na szczęście cierpliwie - szczęści czeka na Ciebie 🌼 Samo zło byłam na zakupach ;) Kartofelki juz w garnuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłakana, policzę oczywiście, a o zaliczaniu nie może być mowy, bo po pierwsze primo jest bezwietrzna pogoda, a po drugie primo, ja nawet nie mogłem podstawówce zaliczyć testu z tabliczki mnożenia, a gdzie tu dopiero kobietę ;) Ala zero, dziękuję za troskę ... czaru trochę pozostało, ale jak gadają na mieście, od przybytku głowa nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aalex, wszystkiego najlepszego!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄:) Zdrówka szczęscia i.. miłości, wzajemnej miłosci:) Alu, ja tego snu zupełnie nie pamiętam, natomiast widzę, że Ty możesz wiedzieć jaki:) Samo zło, nie wiem czy będę jeszcze o 20-tej. Czarownico, czy robisz dla nas obiadek:) Już nie mogę się doczekać, miauuu..:) Mi... czyli jeszcze pracujesz? Ale do kiedy? Całuję cieplutko i zaglądaj częsciej! Śnieżynko:) Twoja poezja mnie powaliła, masz już drugiego fana:) Kadarko:) Agatka:) i reszta gwardii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to dunder świśnie! chyba nie dam rady pojawić się dzisiaj o 20:00 w naszym pokoju bez klamek [zalewa się łzami]. Samo zło, jak będziesz robił ten spis powszechny, to ja już teraz profilaktycznie podaję swój stan posiadania(czarownica, notuj): -inwentarza żywego brak -z upraw rolnych...tylko marihuana w doniczkach na parapecie... Jakby co, to łączę się z Wami telepatycznie o tej magicznej godzinie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia, a ja gapa dopiero poleciałam po szampana:) Torcik też się znajdzie:) Pyszny, truskawkowy:) Jestem po wymianie poglądów z M... Wyszło na to, że bawię się w podchody, zamiast powiedzieć wprost.... Może i się bawię w te cholerne podchody, ale prosić o pomoc kogoś, kto bez pytania powinien przyjechać, nie będę! I kropka... Samo_zło, nie wstydzę się swojego wieku, wręcz przeciwnie, jestem w pełni siebie świadoma, nie mam szczeniackich kompleksów, a napewno nie rozpaczam:) Cieszę się życiem, jak nigdy przedtem:) Kochani, ucztujemy!!! Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak samo zło wychodzi na to ,że o 20.00 to my pewnie będziemy sami hmmmmm. Będzie się dzialo !!!!!! Śnieżyna Ty latawcu!! Gdzie Cię znowu niesie ?? Wszystko zapisałam i notaki juz na kolanach Prezesa samego zła. Biegnący - na papu łapie te co na dachu siedzą :) A naszej Aalex życze zdrowia , zdroaiw i jeszcze raz pieniędzy !!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> ja również dołączam się do życzeń- wszystkiego naj, naj, naj... szczęście na pewno samo Cię odnajdzie... już wkrótce... zobaczysz..;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani ja pomykam prosze laskawie dolaczyc mnie do spisu:) milego wieczorku i popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani ja pomykam prosze laskawie dolaczyc mnie do spisu:) milego wieczorku i popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×