Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Alex i właśnie takie było meritum (trudne słowo) mojej wypowiedzi ;) W moich oczach kobiety oscylujące wokół 30 wręcz kwitną (załączam rysunek - 🌼) Ja również do najmłodszych nie należę, choć bozia oszczędziła i do ornitologa jeszcze nie muszę chodzić. Ja wręcz sie proszę o jeszcze kilka latek Chcę dobić do 35 i startować na prezydenta i zrobić wreszcie porządek z tym barem szybkiej obsługi na Wiejskiej. ALe nawet jak już tam będę to wiedzcie jedno kochani, że nigdy o Was nie zapomnę :-) Wiecie jaka jest akustyka w Pałacyku? Taakie będą imprezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, nie bądź parówa i przybywaj o 20. Zaklinam Cię, nie zostawiaj mnie samego w imię solidarności plemników. Czy Ty wiesz jak ja będę wyglądał jutro nad ranem jak te wszystkie niewiasty zechcą zatańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło ja ze swojej strony mogę Cie zapewnić ,że jutro rano będziesz wyglądał rewelacyjnie ;) Pamiętaj ,że w tym gronie jajników tylko ja jestem czarownicą :) Biegnący - Ty lepiej zawitaj o 20.00 bo nam samo zło odwoła zebranie- a ja mam tu robotę i chce zarobić kilka groszy na wakacje ! :) Śnieżynko - żyjesz - czy znów jakaś koleżanka zapodała Ci winka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwie upływa nam ten poniedzialek. Szkoda, że to nie lany poniedzialek, bo w domciu stoją bezpańskie Wędrujące Jaśki. Czarownico, dziękuję za słowa otuchy. Tak bardzo są mi potrzebne w te dni ;) Ponieważ pamiątkowe zdjęcie w pokoju będzie robione od pasa w górę, to będzie można założyć marynarkę i wygodne pepegi do tańczenia :D Kawa dla wszystkich, a dla mnie lidokaina w udo. Zasypiam na popielniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zlo, post za postem...chwała Ci za to, że tak dzielnie dbasz o zagęszczenie testosteronu na tym feminizmem nasiąkniętym topiku:) Ava samo zło!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zlo, post za postem...chwała Ci za to, że tak dzielnie dbasz o zagęszczenie testosteronu na tym feminizmem nasiąkniętym topiku:) Ava samo zło!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo my dzisiaj zdjęcia na zebraniu robimy !!! Pamiętaj o aparacie ;) ( bo inaczej będzieby pstrykać palcami :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :).Powiem wam szczerze, ze zmarzłem niesamowicie na tej północy...brrr.Ale za to wypocząłem i to jeszcze jak ! :D Zapraszam nieabstynentów na winko/piwko,a abstynentów na kawkę/soczek...dziś mam urodziny ,heh :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżyna Ty za to odzywasz się mało ale piszesz wszystko po dwa razy ,żeby było więcej co? błahahaha Samo zło jest ponoć \"w pracy\" - ten to ma robotę - pozazdrościć jego kobitce - pewnie wraca wypoczęty błaaaaaahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój potencjalny (nie)byt o 20.00 stoi wciąz pod znakiem zapytania. Próbuję złapać pewną dziewczynę, a ta gdzies znikła:) Samo zło, to dzisiaj jesteś wodzirejem jakiegoś baardzo niejasnego spotkania..;) Hmmm, co by nie było i tak zaglądne tu na chwilę z ciekawości, a jej powiem \".. nie ubieraj się jeszcze kochanie, muszę chwilkę na stronę..\":) Czarownico, czy obiadek już gotowy???:) Aalex, w imieniu facetów wstyd mi za tego gościa. Samo zło chyba mi przyzna rację:) Ja juz przeskoczyłem 30-che i czekam na te burzliwe wydarzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Biegnacy pracuje do 9 sierpnia a pozniej hmmmmm ;) o widze, ze jakas randeczka :D:D ciesze sie niezmiernie.Zakonczylam sesje ale nie mowie z jakim wynikiem bo wstyd, naszczescie jeszcze bede ja powtarzac we wrzesniu :(... dlatego ostatnio malo zagladam.Pozatym jakos tak , nie wiem malo rozmowna sie zrobilam :P wiecej mysle chyba :P Aalex... zachowanie M pozostawiam bez komentarza... ale chlop zwalil mnie z nog. Wszystkiego naj naj naj [usta[ Nie wiem o co chodzi z tym o 20.00 bo ja jak zwykle nie w trmacie ale tez bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żdźbło-ode mnie też wszystkiego naj. A ja jak zwykle problemy. Nie dość, że mam urlop to i zwolnienie lekarskie od razu. czuję sie fatalnie, morze stoi pod znakiem zapytania. Dziśiejsz wieczór też, ale postaram się być. No chyba, że będę miała fantastyczną randkę (jak w nocy)...z muszlą klozetową. Ech. Z Wami na pewno nie popiję, ale postaram się być. tak,żeby Samo zło mógł mnie odhaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana zrobie dla Ciebie ciepłe mleczko z miodzikiem. Ty bidulko - tak mi Ciebie żal :( trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źdźbło - > buziak duży ode mnie :D Zapłakana -> wirusik???? aspirynka i do wyrka..... Biegnący -> a co to za wydarzenia po 30-stce???? Mam wrażenie, że coś mnie w życiu ominęło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam dziś auto, które mi sie podobało, za jedyne 140 tyś. Kto mi je kupi??? Bardzo prosze o poważne zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źdźbło trawy, nasajmprzód spieszę złożyć serdeczne życzenia z okazji urodzinek. Życzenia szczęścia, zdrowia i dukatów, a no i z tortu. Niechaj z niego wyskoczy wprost na Ciebie cud dziewica ;) Niech się święci święto trawy źdźbła No kochani, jako, że hołduję przekonaniu, że każda dobra impreza musi się zacząć z opóźnieniem, zaczynam z opóźnieniem. Wszyscy gotowi, można zaczynać, zatem otwieram nasz program, już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×