Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ludziska, nie wiem co się dzieje, ale mam ogromniaste problemy z dostaniem sie do pokoju. Jak już się lekko drzwi uchyla, ja wstawię nos, to ktoś pieprznie drzwiami, albo przeciąg. Już nawet KOALICJA ZŁA sobie nie radzi z zaistnaiłą sytuacją. Będę próbował albo skonam próbując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze ja mam problemy z dostaniem się do Was, to teraz widzę, że Wy:(. Ale chyba nie wytrzmam dłużej, czekając na Was, ale dopada mnie gorączka.Więc do łóżka skoczę, ale nie omieszkam jutro Was poczytać, więc ma być weoło!!!Słyszycie? WESOŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latam latam nad tym pokojem i dup... nie mogę się dostać. Panie Prezesie Samozło - Twoja sekretarka juz jest i jak przystało na fest sekretarkę mam mini, ekspres do kawy i błysk w oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja łatwo wszedłem. W koncu jestem facetem;) Kadarko, przecież wyraźnie napisałem, że dopiero czekam na te burzliwe życie po 30-tce. Mam nadzieję, że jeszcze bedzie:) Samo zło, i co z wieczorem??? Ta ja zostawiłem konająca z rozkoszy dziewczynę na wodnym łożu;), a tu NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikogo znowu! Tak więc, aby Zapłakana miała co czytać jutro, jak dojdzie do siebie:) { trzymaj się! 👄) opowiem co mi sie dziś przytrafiło: Otóż założenie gg spowodowało lawinę przeróżnych netowych zdarzeń, które stają się powoli moim realem, ku własnemu przerażeniu i uciesze gawiedzi:) Jednak dziś przerosło to moje oczekiwania i wyobraźnię, bo oto po tygodniu (nieczęstych) kontaktów, dostałem propozycję.. gorącego seksu na plazy z atrakcyjną brunetką:) Hmmm i tu muszę się pochylić, bynajmniej nie nad leżacą kobietą, co nad tą niecodzienną informacją. W koncu nie często mi sie to zdarza;), właściwie, to dopiero drugi raz w moim 33 letnim życiu:) i tak trudno przejść wokól tego obojętnie.. No coś z tym trzeba zrobić..:) Tylko co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...jak tylko na horyzoncie sex na plazy z brunetką to ja jestem nikt :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to sie ostatnio nic nie dzieje ,poza porazkami wiec nie ma co opowiadac.No ale naszczescie zyje;) ... i mam ochote zrobic cos szaloego ;) np sex na plazy z takim jakims fajniusim ;) menzczyzna :P ... troche niewykonalne , chocby dlatego ,ze mieszkam w gorach ale ... moze kiedys... cosik mnie nosi dzisiaj - hormony czy jak ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... poczekaj my bedziemy z burnetami :P ja siedze i czekam na propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio serio mam problem ,żeby tu się dostać - prezesa też nie ma widze - to mi się nie dostanie opr ..:) Biegnący jestem ciekawa czy tak samo szybko wychodzisz jak wchodzisz ? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, spóźniłam się trochę, ale za to trafiłam na gorący temat:) Biegnący, czekamy na daldze relacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bieda. Stracę tu dzisiaj całą moc sił nieczystych usiłując przebić się. Moja sekretara - z bożej łaski - się obcyndala i nie potrafi utrzymać pokoju w ryzach. Jak ona tę robotę dostała. Ktoś pamięta jakiś casting, bo ja nie. Jedno trzeba jej oddać. Kawka, jak już zaserwuje, jest przepychotka, paluszki lizać. Biegnący, jestem z Tobą. Korzystaj z okazji i uważaj na kraby. Jakby były techniczne problemy, służę serwisem ;) Dojazd gratis i rozdajemy firmowe długopisy A jutro to przejżę doniesienia pogodowe i zobaczymy, gdzież to siostra Ś się szlajała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kryzys mamy juz chyba za sobą. KOALICJA ZŁA powraca kontynuować swe dzieło deprawacji topikowców. Pozatykajcie dziury w kominach bo nadciągam. Pierwsze symptomy to uczucie gorąca i zimny pot na plecach. Drugi symptom to uczucie gorąca i gorący pot ;) Gdzie jest moja sekretarka Czarownica. Odwruciłem wzrok, na chwilę zaledwie, a ona odparkowała mietłe i wzieła i zniknęła ;) Pozdro dla Mi i zapłakanej. Miała być tęga impra, a jest spotkanie przy kompocie na ogrodowych fotelach. Polewam browarka, tak na dobry początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Prezesie gdzie Pan jest? To ja tu dbam o Pański interes.... jak mogę a Pan znika? Jeszcze mi Pan nie zapłacił a już Pana nie ma !!!! Co Pan ? Zebranie Pan zwołał a ja tu kwitne - już 10 kawę podaje - ludzie krzycza na mnie !!! Ja nie wiem co odpowiadać - może zwijamy ten interes i zabawimy się na plaży jak Biegnący podpowiadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico, jak wszedłem, to jeszcze nie wyszedłem;) Kadarko👄 Mi.. jak miło Cię widzieć z nami:) 🌼 Śnieżynko:) Samo zło🖐️ Zapłakana, i już lepsze samopoczucie?:) W każdym razie, pomimo zachęty z Waszej strony raczej nie skorzystam. To dziewczyna za bardzo szuka faceta, i czuję że wplącze się w coś, przy czym \"Fatalne zauroczenie\" to dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kryzys mamy juz chyba za sobą. KOALICJA ZŁA powraca kontynuować swe dzieło deprawacji topikowców. Pozatykajcie dziury w kominach bo nadciągam. Pierwsze symptomy to uczucie gorąca i zimny pot na plecach. Drugi symptom to uczucie gorąca i gorący pot ;) Gdzie jest moja sekretarka Czarownica. Odwróciłem wzrok, na chwilę zaledwie, a ona odparkowała mietłe i wzieła i zniknęła ;) Pozdro dla Mi i zapłakanej. Miała być tęga impra, a jest spotkanie przy kompocie na ogrodowych fotelach. Polewam browarka, tak na dobry początek Śnieżyna Ty paskudo. Czy ja wyglądam jak ogrodnik z Polski co to zbiera liście, albo jak Koala co to się liśćmi zajada. Szanowna Pani czarowna sekretarko z dziada pradziada, ja się piszę na to szlajanko z Panią po mrocznej plaży. Może się dopiszemy do kocyka Biegnącego? Za te wszystkie złe słowa, coś Pani powiem, albo lepiej nie, pokaże ... coś złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zlo, ja tam nie wiem, jak ty wyglądasz, ale wyobrażam sobie Ciebie tak jakoś...o! wyglądasz jak Bob Budowniczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Prezesie - zapraszam na kocyk - ostatnią kawę podam przy wschodzie słońca. Mówimy wszystkim dobranoc i wsiadamy z Prezesem na miotełkę - wysyłamy buziaki w drodze nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźnia może płatać figle siostro Ś. Ja jestem właścicielem zakładu, a mój Bob jest budowniczym ;) Ja natomiast wyobrażam sobie Ciebie jako Siłaczkę :) Czarowniczko, znajdź jedynkę i odpalaj te wrotki. Bierz azymut na wschód. Tam czeka na nas kawka. A całej reszcie gawiedzi, gromkie, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zlo, nie rań mi serca [płacze, wyje, szlocha, leje ślozy...]Ta siłaczka to dla mnie obelga! a kysz...! nie lubię, nie utożsamiam się, nudziarstwo!!! nie mam organicznikowskich ciągotek, wręcz przeciwnie... kobieca intuicja Cię zawiodła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Leniwce:) Wszyscy śpią po tym plażowym seksie;) Dziewczyny i jak było:) Ja niestety bardziej blondyn i odpadłem u was w przedbiegach;) Kadarko, a jak znajdziesz tego sponsora, to dasz się przejechać:) A czy możesz zdradzić nazwę tego cudeńka? Ja szukam sponsorki na bilet dookoła swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochani. ja już czuję się dobrze, choć ze zwolnie nia chyba skorzystam, a co tam i tak pogody nie ma, a urlop? Jak się zrobi cieplej:) Biegnący ależ sobie wybiegałeś (chyba wilkiem) tę brunetkę. No no no. Ale w sumie się nie dziwię :), no z takim urokiem osobistym i łatwością pisania....W sumie ja też brunetka i nad morze się wybierałam, ale to nie ja tę propozycję Ci złożyłam:) No nic czekam z niecierpliwością na dlasze relacje seksualno-plażowo-wieczorowe :) Kochani, a Wy się obijaliście, 5 minut i to przeczytałam:) Ja też nie miałam problemów z wejściem, no ale wiem jak czasem jest, więc wybaczam. Pozdrowienia z słoneczno-burzowego-jeziornego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×