Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość aaaaaaaga-33
Kurcze grypa mnie zlapala jeden pech za drugim.koncze bo zaraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla dopadniętych przez jesień.................🌻🌻🌻🌻🌻 Mnie na szczęście jeszcze nic nie złapało, może ja mam jeszcze w sobie za dużo lata????? Tylko jak tu dalej to lato w duszy zatrzymać jak za oknem szaro, buro i ponuro........ fuj z tą jesienią!!!! Słonko gdzie jesteś!?!?!?!? Idę spaciu to może mi się przyśni coś ciepłego:-);-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polsko!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kadareczka Czy Ty już po kamieniołomie???? Jestem dziś z kolegami umówiony na rowery na 9 : 45, i niestety ze względu na aure wycieczka rowerowa chyba nie wypali:-( Hope Daj znać jak będziesz piła poranną kawkę, to się przyłączę tylko że z herbatką jeśli można?? Dziś z tego co pisałaś masz samotny dzionek, mam na myśli synusia, więc jak się będziesz nudzić to chętnie Ci w miarę możliwości potowarzyszę🌻 Udanego dzionka wszystkim życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek na Ciebie widzę można liczyć o każdej porze. Tak, tak pamiętam jak mnie kiedyś oj..... już troszkę temu przekonywałaś o walorach zielonej herbatki-nazwałem Cię wtedy herbatniczkiem a Ty myślałaś że mi chodzi o ciastaka:-) Ja kończę właśnie śniadanko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mało dupy dajecie
to nikt was nie chce takie nieużyte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie czerwona, nie byłem pewny co do koloru. Napisz jak tam terminal, bo też chcę na ten filmik iść. Jak tam w pracy ucichła już ta sprawa z co się tak bardzo zdenerwowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
\"Terminal\" tez bym chciala obejrzec... Ale i nas na prowincji, to dlugo, dlugo jeszcze nie... O jesieni nie pozwala mi zapomniec gazetka szkolna, o ktorej wykonanie poprosila mnie wychowawczyni corki. Od wczoraj liscie, jarzebinki, wiewiorki. A teraz juz rebiata skanduje: \"Ludożerki chcą sniadanko, ludożerki chcą śniadanko\" - taki specyficzny humor moich dzieci ;-) Milej soboty. papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dzwoniłem po chłopakach i jedziemy najwyżej będzie na mokro:-) do zobaczyska za parę godzinek. Tanaszka Nakarm te ludożerki, bo mamusie jeszcze zjedzą fajnie że masz takie wesołe dzieciaczki, to Twoja zasługa bo to kwestia umiejętnego wychowania tych ludożerków Kadarka Miłych dziennych senków............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
pożeraja wlasnie kulki w mleku. Milej wyprawy rowerowej. Zeby sie udalo i deszczu nie bylo. na Jurze świeci slonko, po sniadaniu idziemy sie przejsc miastem i do parku, popodgladac liscie. Do zasia! Ale nie czekajcie z kolacja, jakby co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się najeździłem, a deszcz złapał mnie dopiero pod domem. Także nie zmokłem na szczęście zabardzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są durni, jaja sobie robią ze wszystkiego i wszędzie, aż mi nieraz szkoda że wszyscy to jeden gatunek:-( Samobójcy to ciężki temat, miałem ostatnio z tym w życiu do czynienia u pewnej osoby. W głębokiej depresji ludzie są strasznie słabi i podatni na czynniki zewnętrzne jak nigdy.Ta głupia dziewczyna musi mieć nieżle popieprzone w głowie, że wyskakuje z takimi radami...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna z gorącą wodą, piana, świeczki, kadzidełko, to się nazywa relaksik..................Wczoraj to przerabiałem, lubię tak sobie czasem poleżeć w ciepełku. Hmmm może by tu dziś na sauenkę skoczyć wygrzać ciałko to jest dobry pomysł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Czytelnik - wielka szkoda, ze nie udało się nam dziś wypić wspólnie porannej kawy/herbaty. Czytajac Twoje słowa o potowarzyszeniu mi, tak bardzo ciepło i słonecznie zrobiło się u mnie w domu, mimo, że za oknem chmury . Ja dziś od rana miotam się w ferworze porządków. Po wyprowadzce męża musiałam sie trochę przeorganizować - sami rozumiecie. Przy okazji zrobiłam przeglad swoich rzeczy i w efekcie w przedpokoju stoja dwie wypchane torby ciuchów, które potem zawioze do Barki. A samolubnie mam nadzieję, że zgodnie z teorią Feng Shui po takim oczyszczeniu mieszkania zrobię w nim miejsce na nowe i lepsze, cokolwiek to będzie. Ba! nawet postanowiłam odmalowac dwa pokoje! Na piekne, sloneczne kolory! Tęskno mi za Młodym, ale nic w tej materii nie zrobię. Teraz tak będzie, że co drugi weekend będę mieć dla siebie, więc chcąc nie chcąc doszukuję się w tym dobrych stron: mogę sie wyspać, spotkać ze znajomymi i nie ryzykowac, że go spotkam gdzieś w knajpie.... Mogę w spokoju posprzątać chatę, mogę nic nie robic :) A wczoraj byłam na bankiecie firmowym. Nie powiem - nawet miło spedziłam czas :) Kadarka - to straszne, co napisałas o odpowiedzi tej dziewczyny... Wierzę, że ludzie będacy w skrajnej desperacji, nie mogący znikąd znaleźć ratunku, mogą w samobójstwie widzieć jedyny ratunek. Żartowanie sobie z tego może nieść za soba tragiczne skutki.... Ale w sieci, tak jak w życiu, trafiają się niestety bezgranicznie głupie i nieodpowiedzialne osoby... Czytelnik - witaj po rowerowej wycieczce. Z twoich wczesniejszych postów wynika, że czesto bywasz w Wielkopolsce, a ja w samej jej stolicy mam przyjemnośc mieszkac :) Miłej soboty zycze i postaram sie wpaść na wieczornego drinka :) Bo kawy wieczorem chyba pić nie będziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Poznaniaczka się znaczy jesteś, bywam minimum raz w miesiącu i właśnie za niedługo będę, bo to wypada zazwyczaj na początku miecha. Była tu jeszcze z Poznania nasza Nati, tyle że ostatnio coś nas już nie odwiedza a szkoda. Z tymi starymi ciuchami to faktycznie udręka, też się zbieram od dawna z zamiarem przesiania tych co tylko miejsce zajmują:-) Drineczek wieczorny, nie odmówię chyba że mnie wywieje gdzieś do miasta. Przyjemnie czytać, że ten rozwód w konsekwencji dobrze na Ciebie wpłynął i odnajdujesz w tej całej sytuacji nową drogę do lepszego jutra. Jeśli mogę coś polecić w sprawie kolorów mieszkania, to polecam połączenia \"szczypty papryki\" z \"miodowym\" farby z duluxa na zmiane na prostopadłych scianach. Naprawdę te dwa kolory razem dają duża ciepła w domu tak że się w nim dobrze czuje i chce się wracać. Pozatym są zmywalne co przy małym dziecku będzie dodatkową zaletą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniku - własnie o miodowym mysle :) I o papai :) Czy ten rozwód tak dobrze na mnie wpływa, nie wiem.... Staram się nie dać humorom i chandrom, ale cóź, nie zawsze sie udaje. I czasem zaliczam dół głebokości Wielkiego kanionu. Wiem, że na wszystko trzeba czasu i wszystko da się przeżyć, ale bywaja chwile, kiedy łzy same cisną się do oczu... Czekam na Was z drinkami. Ciekawa jestem waszych opinii co do Terminalu, bo recenzje ten film miał raczej takie sobie. Jesli chodzi o mnie to ostatnio zaliczyłam \"Pozew o miłośc\" - szalenie niezoowiązujaca komedyjka, akurat cos dla mnie i \"Żony ze Stepford\" równie niezobowiązujacy film - momentami przesmieszny. Nie ukrywam, że obecnie gustuje w takich filmach lekkich, łatwych i przyjemnych, bo prozy zycia mam na codzień aż nadto. No dobra poczekam na Was. Moze nie wszyscy szaleją w sobotnią noc i wkrótce przed monitorem zasiądą inne zbłakane dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminal-powiem krótko uwielbiam takie filmy, o życiu, ludziach bez przemocy, a Tom jest w takich najlepszy do tego uroda Zetki i naprawdę warto było ten wieczór spędzić w kinie. Pośmiałem się i wzruszyłem czasem, krótko mówiąc uwielbiam. Ostatnio Tom też miał taką dobrą rolę w \"Castaway\". Hope dziś nie imprezuje, może w domku jakiegoś drinka tak na zdrowy sen zrobię, a może pozostane przy herbatce dzisiaj.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Wiesz zdziwiony bym był jakbyś nie miała takich dołów, wkońcu to poważne przeżycie dla każdego, a napewno dla kobiety z małym dzieckiem. Tylko chodziło mi o to że masz pozytywne nastawienie, i starasz się w tej całej sytuacji znaleźć również dobre aspekty nowego być może lepszego życia:-) czego Ci szczerze życzę. Narazie w takich dołach \"kanionowych\" możesz liczyć na moje netowe wsparcie, a i pewnie inni też pomogą przywrócić Ci uśmiech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka wróciłaś już z kina??? Tylko nie piszesz teraz, czekałem grzecznie to nie pisałaś🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje że zostałem tu sam:-( zajrzę tu jeszcze później, bo co tak będę sam siedział..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberniak:-) U mnie słonko z rana, a to tygryski lubią najbardziej...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×